2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Renton, gokhans, Sinan66, Samet Demir, Umutcan Kaya, hasankale, levitate, BlackEagle16, mellfred, Mehmet57, İsmail Özyurt, kartalizma190399, ugurkartalizma, pinehitman, Yancos, Talisca1903, tolga1903, Samet Ç, fatihsahin, underworld, sEuL, mayguntr, murat baltacı, CemMert, Cihan1903, cornelius, admsngl898, zafkan ve 154 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 60624 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Mehmet57

Yabanci hoca adayim Vincenzo Italiano. Italyanlar Turkiyedeki kaos ortamindan kolay kolay etkilenmez. Futbolu da bir o kadar etkili; defans hatti asiri derecede ilerde oynayan, onde takim halinde baski yapan bir oyun kurgusu var. Benim ideal adayim.

Çevrimiçi Samet Ç

Güzel kadroyu sayar mısın, formsuz  pjanic ve sakat Teixeira vardı. Başka güçlü oyuncu saybilir misin.

Hocayla anlaşmayıp 1 ay bekleten ANÇ ve hoca varken portekizde hoca arayan anç vs. Ben anç zamanında başarısız olan veya bu kulüpten gidenlere suç bulmam.
Hepsini kendisi istedi ve hepsini yanlış kullandı o oyuncularla Liverpool'un oynadığı oyunu oynamaya çalıştı sonuç ortada şuanda çalıştırdığı takımın halide ortada

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Yabanci hoca adayim Vincenzo Italiano. Italyanlar Turkiyedeki kaos ortamindan kolay kolay etkilenmez. Futbolu da bir o kadar etkili; defans hatti asiri derecede ilerde oynayan, onde takim halinde baski yapan bir oyun kurgusu var. Benim ideal adayim.

Thiago Motta yı çekemez miyiz :)

Çevrimiçi Samet Demir

Hansi Flick , Roger Schmidt, tarzında hocalar olur yabancı olacaksa. Eğer olmayacaksa da kısa vade için Sergen hocayı getirsinler. Kötürüm takımı şampiyon yapan adama güzel kadro versinler bir de böyle deneyelim.
Geçen hafta Rüzgar Sağnak x'de yazmıştı Sergen Yalçın teknik adamların her sene en az 1 ya da 3 ay tatil yapması gerekiyor diye. Bu kafada adam bizden uzak dursun. Tatil yapmak istediği ayları burada yazmaya gerek yok.

Ayrıca yapılanmaya gireceğiz, onun oyuncu portföyünü de yazmaya gerek yok.

Sergen hoca geldiği zamam kendi teknik ekibi ile gelecek. Tek başıma sözleşme konularında karar vermiyorum dedi. O ekibin antrenman konusundada yeterli olduğunu düşünmüyorum.

Sergen hocayı severim bu arada ama kendini halen ispat etmedi...
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Geçen hafta Rüzgar Sağnak x'de yazmıştı Sergen Yalçın teknik adamların her sene en az 1 ya da 3 ay tatil yapması gerekiyor diye. Bu kafada adam bizden uzak dursun. Tatil yapmak istediği ayları burada yazmaya gerek yok.

Ayrıca yapılanmaya gireceğiz, onun oyuncu portföyünü de yazmaya gerek yok.

Sergen hoca geldiği zamam kendi teknik ekibi ile gelecek. Tek başıma sözleşme konularında karar vermiyorum dedi. O ekibin antrenman konusundada yeterli olduğunu düşünmüyorum.

Sergen hocayı severim bu arada ama kendini halen ispat etmedi...

Sergen hoca için benimde en olumsuz bulduğum taraf bu rahatına çok düşkün olması ve rakibe göre planı olmaması.

Sosyal medya tarafından ve tribünde tahribat o kadar büyükki b yapılanma işini kimse anlayacak gibi durmuyor.

Eğer böyle yapılanma durumu olacaksa direkt Bodo-Glimt hocasıda olur yani adam ne güzel işler yapıyor.

Çevrimiçi mellfred

Mourinho asrın hatası olur.
morinho’ya vereceğimiz tazminatla kulübe son çiviyi de çakarız

Çevrimiçi Necmi

Abi muhakkak haklı olduğun yerler var, Şampiyonlar liginde haddini bilerek oynaması gerekirken hücum ve baskılı oyun oynatmaya çalışması vs. eksi yazar,

Yönetimin anlaşmayıp süreci uzatması, pandemi falan derken takım neredeyse kamp yapmadı çoluk çocukla şampiyonlar ligi maçlarına çıktık.

Muhtemelen bütçe yok falan dediler stoper almadılar yoksa kim ister welinton , nsakala ersin falan kim oynamak ister.
formsuz oyuncular diyip sergeni aklıyorsunda benmi forma sokacağım oyuncuları sergen gittiği her takımda çok sakat verir takım çalıştırmayı bilmiyor şampiyon olduğu sene eksiklikten takım kuramıyorduk millet covitten eksiliyor biz sakatlıktan eksiliyorduk hiç sakatlanmayan en sağlam oyuncular bile sakatlandı işin bir tarafı bu ikinci tarafı sen başkan olsan sezonu tamamlayıp tamamlayamayacağına emin olamadığın hocayla yola çıkarmısın evet iyi beşiktaşlı evet hiç kimsenin lafının altında kalmaz beşiktaşı ölümüne savunur ama bunlar beşiktaş hocası olmak için yeterlimi sergen hoca falan değil bir sene kontrat yapan adamla zaten yola çıkılmaz gazla yürü koçumla bir sene daha kaybedemeyiz bence

Çevrimiçi Talisca1903

flick olmamış nuride olmaz bence hasan başkan sergen hüseyin başkanda şenol istiyor bunu da herkes bliyor. Başkan şu anda sırat köprüsnde yabancı arıyor camia baskısı olmasın diye ama getirdiği adama da sahip çıkmadı 3 ayda gönderdi
6 aydır konuştuğun hocaysa santos ne oynattığını bilirsin ona göre de bir yol çizersin 3 aya dayanamayacaksan yeni gelen hocanın arkasında nasıl duracaksın?
Ruhsuz futbolcu topluluğuna verdiğimiz 5. hoca kadro dışı yap affet yap boz gibi olmadı bence
Kim gelirse gelsin Şampiyonluk vaadiyle geldiği sürece Santosta olduğu gibi destek vermek şart ama yok yapılanacağız bu seneyi geçiş senesi olarak görelim felan diye yola çıkanda hiç gelmesin.Bu klüp  Şampiyonluktan başka hiç bir şeye tahammül edemez 3 tane aday var zaten pardon 2 tane feneri yanlışlıkla yazdım burada yapılanmak ne cincon yapılanıyor mu şaibe bir sene 13üncü  oluyor seneye sil baştan şampiyonluk için kadro kuruyor
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2024, 20:00:08 Talisca1903 ]

Çevrimiçi murat

Manuel Fernandes'in eksikleri yokmuydu? Takimi sampiyon mu yapti? Tembeldi, ceza sahasina kosu yapmiyordu, top rakibe gectigi an eli belinde dolasiyordu.
Gedson Fernandes'e yetersiz derken Manuel Fernandes'i iyi olarak gostermek olmamis bence.
Ben Gedson'un kotu bir takimda kotu performans gosteren iyi bir oyuncu oldugunu dusunuyorum. Cok temel eksikleri tabii var, ama o eksikleri takim halinda kapatmak ve ondan maksimum verimi alabilecek rolu vermek de antrenorun isi.
Gedson kotu bir pasci, eyvallah. Ama sen once oyun seti cizen bir antrenor, bosa cikmak icin bol kosu yapan bir takim ve yaninda oyun

Turkiye'ye gelecek topcu'nun zaten her turlu eksigi olacak.
Butun kritik ozellikleri iyi veya cok iyi adamin zaten Turkiye ligi'nde isi yok.
manuel Fernandes in totosunu taraftar kaldırdı.adam 6 numara geldi 10 numara yaptık.evet ayağı çok iyi bir 6 numaraydı.biz onu Messi gördük o da bu rolü sevdi.koşmadan yapabileceğini düşündü.önce taraftar kendine bir çeki düzen vermeli.biraz ayağı düzgün adamı başımızın tepesine çıkarıyoruz o da hacet gideriyor.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

manuel Fernandes in totosunu taraftar kaldırdı.adam 6 numara geldi 10 numara yaptık.evet ayağı çok iyi bir 6 numaraydı.biz onu Messi gördük o da bu rolü sevdi.koşmadan yapabileceğini düşündü.önce taraftar kendine bir çeki düzen vermeli.biraz ayağı düzgün adamı başımızın tepesine çıkarıyoruz o da hacet gideriyor.
fernandes’in de totosunu kaldıran da gene taraftardı.
valencia’da ayı boğan 6-8 numaraydı
bizimkiler din kur müridin olalım diye diye kaldırdılar bir yerleri de sonrada sahada dövmeye kalktılar
bir topçu top oynadığı sürece bana  lazımdır
bana sahada lazımdır
bizim taraftar bunun ayırdına varamıyor
ne yapıyor kimle çıkıyor nasıl giyiyor
banane
yolda görsem foto çektirmem
topçu lan bunlar
çoğu orta derece okul bile okumuyor
sen ona allahsın dersen o da öyle sanar

Çevrimiçi gokhans

rus liginden 10-12milyon transfer teklifi gelmişti. Gitmek istiyordu ama yönetim yollamadı, sonrasında bi vurdumduymazlık oldu, zaten son senesiydi bedava gitti. Ama acayip bir şeydi yahu, hem örümcek gibiydi, hem inanılmaz teknik ve pasördü, sniper gibi pas atıyordu, driplingin kralını yapıp, hemde çok sağlam şutördü. Onunda eksiği acayip alemciydi, kafasıda az kırıkdı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi mellfred

valencia’da ayı boğan 6-8 numaraydı
bizimkiler din kur müridin olalım diye diye kaldırdılar bir yerleri de sonrada sahada dövmeye kalktılar
bir topçu top oynadığı sürece bana  lazımdır
bana sahada lazımdır
bizim taraftar bunun ayırdına varamıyor
ne yapıyor kimle çıkıyor nasıl giyiyor
banane
yolda görsem foto çektirmem
topçu lan bunlar
çoğu orta derece okul bile okumuyor
sen ona allahsın dersen o da öyle sanar

Çevrimiçi levitate

sergi cardona ve ?
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2024, 23:45:43 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Sergi Cardona’yi izlediysek Mika Marmol’u izlememis olmamiz imkansiz. Ikisini paket yapalim.

Çevrimiçi Talisca1903

sergi cardona ve ?
Masuakunun yeteneğinin yanında hiç güvenilmeyecek bir tip olduğunu fark etmiş yönetim bu önemli
Milli takımda takır takır oynayıp bizde sakat olması felan hiç inandırıcı değil
Kalite var ama her an Umut Meraşa kalabiliyorsun öyle de bir durum var ortada
Adriano gibi sek kalite Bolu deplasmanında kar üstünde deli gibi oynuyordu işte o kaliteyi bir daha yakalayamayız ama o karakterden bulsak yeter

Cardono felan hiç izlemedim bilmiyorum ne tür bir adam İsmine bakınca Meksikalı yada Colombian lzannettim ama baktım İspanyol çıktı bizde pek tutmuyor İspanyollar zamanında Juan Fran çekmiştik İspanya’dan çok kral adamdı orada bizde tek iyi maçını hatırlamıyorum
[ Son Düzenleme: 03 Mayıs 2024, 05:02:27 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca konusunda Santos süreci Başkan açısından Demokles’in kılıcı gibi

A plus yabancı hoca tüm camianın isteğiydi getirdi adam ama kimse 3 ay bile sabredemedi sabredemezsin zaten büyük camiayı Şampiyonluk tan başak hiç bir şey tatmin edemez tabelaya bakar herkes
Burada yapılanma felan diye ahkam kesenlerin 2 mağlubiyet sonrası daracağını kuracağını biliyoruz
Nuriyse hocanın güvendiği Nuri Yada kimse kim bu getireceği hoca ya kendisini de başkanlıkta tutacak yada götürecek ona göre seçimini yapmalı
Allah yardımcısı olsun başkanın ve bizim inşallah en hayırlısı kimse onu seçer ve yürüyüşe başlarız artık

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Hiç hoca bulamazsak devre arasında da gündemimizde olan Bruno Genesio gelsin, harika futbol oynarız, her hafta stada gitmek için iple çekerim günü.

Neredeyse her takımında 2 ortalama ile gol ve puan yapıyor adam ayrıca Rennes gibi orta sıra takımında bile güzel işler yaptı.
[ Son Düzenleme: 03 Mayıs 2024, 08:21:10 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi Akil Emre

Hiç hoca bulamazsak devre arasında da gündemimizde olan Bruno Genesio gelsin, harika futbol oynarız, her hafta stada gitmek için iple çekerim günü.

Neredeyse her takımında 2 ortalama ile gol ve puan yapıyor adam ayrıca Rennes gibi orta sıra takımında bile güzel işler yaptı.
Bizim romantik ekip 2. Maçta Sergen tezauratlarıyla adamın fişini çekmek için uğraşır.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bizim romantik ekip 2. Maçta Sergen tezauratlarıyla adamın fişini çekmek için uğraşır.

Vallaha abi, şimdi diyecekler şampiyonluğu yok falan filan. bu kafayla her hocaya bahane bulurum ben.

Flick sadece münih i yönetti.

Nuri şahin tecrübesi yok. vs vs uzar gider.

Çevrimiçi Samet Demir

Onlarda ikiye bölündü, kafaları karışık Sergen ve şenol arasında gidip geliyorlar.

Nuri konusu da yönetimin bileceği iş. Ya vezir olurlar ya da rezil. Ona göre karar verecekler artık.
[ Son Düzenleme: 03 Mayıs 2024, 10:53:50 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Taraftardan çok yönetimin kafası karışık gibi duruyor aslında yarısı Şenolu Başkanın olduğu diğer grupta Sergen’i istiyor ama söylemleriyle ter düştüğü için yabancılara gidiyor kalitelisi kabul etmiyor yardımcıları da Maurinho gibi satamazsın Scout tayfa gibi

Santos tercihi tüm barutunu bitirdi adamların çok sıkıştılar kimseyi dinlemeden yapması gerekeni yapacaklar yoksa yolun sonu hoş değil

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bizim çeyrek final yaptığımız sezon adamlar mükemmel futbol oynamışlardı ve çok sayıda pozisyona girmişlerdi ve adamın mantalitesi hep bu şekilde. Kaliteli güzel kadro ile güzel işler yapar.

Çevrimiçi Samet Demir

Bizim çeyrek final yaptığımız sezon adamlar mükemmel futbol oynamışlardı ve çok sayıda pozisyona girmişlerdi ve adamın mantalitesi hep bu şekilde. Kaliteli güzel kadro ile güzel işler yapar.
Maç başına ortalama puanı kaç? Daha sonra maç sonu şiir falan okuması lazım. 5 yılda 15 kupa hedefinde sadece 2 tanesini alabildiyse başarılı hoca kriterlerimize uyar.. 😁

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Maç başına ortalama puanı kaç? Daha sonra maç sonu şiir falan okuması lazım. 5 yılda 15 kupa hedefinde sadece 2 tanesini alabildiyse başarılı hoca kriterlerimize uyar.. 😁

:)

Kupa yok.

Şiir okuma özelliği yok. :)

maç başı puan ortalaması bizi kesmez en az 2,75 olmalı :) bunun ortalama 1,90 falan.

Ama maç başı 2 gol ortalama atıyor takımları bence mükemmel..
[ Son Düzenleme: 03 Mayıs 2024, 15:39:41 ONUR KOLCU ]

Etiketler: