Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2678818 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mrred

talikanın yerine gelen layiç daha dün bir bugün iki hele biraz daha seyredelim neler verecek konuşmak için erken talişka ozziyi oyunun dışına itiyordu layiç içeride tutabilecek bir profil gibi duruyor bekleyip görelim ama daha ikisi 2 maç 11 çıkamadılar. neden? çünkü yönetim çok geç aldı layiçi. aynı şekilde karius adam gelene dek antalya maçında 3 puan kaybı yaşadık zamanında alınsa idi şuan 14 puandaydık. hocada eksen kayması yok hoca zaten buydu eldeki uyumlu oyuncu grubununda katkısı ile ilk sene şampiyon olundu sonra kadro dağıldıkça yerlerine gelenler gidenlerin yerini dolduramadı...
Pres oyunları hariç hem direkt hem de pas oyununu net şekilde çok iyi oynayan bir oyuncu. O kadar belli ki ileriki haftalarda daha iyi görürüz. Hoca adem zayıf kalır diyor da avrupa maçındaki defansif katkısı gayet yeterliydi.3 top çalması 2 top kesmesi falan vardı neye göre öyle dedi bilmiyorum. Koşu mesafesi de gayet yeterliydi
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

1975-1976 dan beri
sözde en iyi defans oyuncuları bizde ? Demekki neymiş bu oyuncuyla alakalı bir şey değil oyunla alakalı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Pres oyunları hariç hem direkt hem de pas oyununu net şekilde çok iyi oynayan bir oyuncu. O kadar belli ki ileriki haftalarda daha iyi görürüz. Hoca adem zayıf kalır diyor da avrupa maçındaki defansif katkısı gayet yeterliydi.3 top çalması 2 top kesmesi falan vardı neye göre öyle dedi bilmiyorum. Koşu mesafesi de gayet yeterliydi

hafta içi olsun maç günü olsun oyuncu grubu ile birlikte olan biz değiliz hoca, adam ne dedi layiçi istekli görmedim vbvb...

ben geçen sene lens olsun aras olsun vbvb hoca oynatmadığında eleştirmeyi bıraktım hafta içi oyuncu grubunun yanında değilim çünkü...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

1975-1976 dan beri
sözde en iyi defans oyuncuları bizde ? Demekki neymiş bu oyuncuyla alakalı bir şey değil oyunla alakalı.

luganogillerin yaptıklarını bizim X bi stoperimiz yapsaydı katran ve tüy cezası alırdı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

şampiyon olduğumuz sezon ersan rodolfo marcelo oynadı bu defansta. Onlar çok mu hızlı çok mu iyi defans oyuncuları idi ? Takım savunmamızda sorun var. Topu geri kazanma süremiz uzun. Alan paylaşımlarımız yanlış ve iyiye gidiş hala yok. Sabırla bekliyoruz 2 hafta daha kaldı. 2 hafta sonunda hoca ile ilgili net tavrımı ortaya koyucam
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Takım savunması yapmak beceri isteyen bir iş değil sadece methodu uygulayacaksın. Bunu 1.5 senedir yapamıyoruz. Doğru durup doğru zamanda doğru reaksiyonlar vericez bu kadar. Allah aşkına başakşehirin oyuncular çok mu iyi adamlar nasıl kompakt durabiliyorlar ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Her maç sonunda gol yiyoruz diye şikayet ediyor hoca ? Takım boyu bu kadar uzunken bu kadar az gol yiyorsak yatıp kalkıp Kariusa dua edelim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı EMİR EMRE

Biraz da olumlu tarafından bakarsak herkesin sürpriz puanlar kaybettiği bu haftada fb deplasmanından 1 puanla çıktık. Önümüzdeki 4 maçtan galibiyetle ayrılırsak harika olur. 5. maç olan Başakşehir maçı ile Gs-Fb maçı aynı hafta oynanacak belki puan kaybı yine bu haftaki gibi normal karşılanabilir.
+5 maçlık periyoda bakarsak bizim Konya deplasmanı ve Başakşehir deplasmanı zorlu görünüyor.
+Gs'nin de Antalya ve Malatya deplasmanları puan kaybıyla bitebilir. Fb'de geçen seneki gibi beraberlik kopartırsa tadından yenmez.
+Fb'nin Başakşehir ve Gs maçları kesin puan kaybı, diğer maçları da süprize açık.
+Başakşehir en zorlu 5 maçlık fikstüre sahip buralarda takılmaları çok iyi olur. Sırasıyla Malatya-Fb-Kayseri-Konya-Bjk maçları var..

basaksehir macina kadar 12 puan almaliyiz ki buyuk maclarda kredimiz olsun.. evimizde antalyayi yenebilseydik su anda en iddiali takim bizdik.

Çevrimdışı mrred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)Şu hareketleri bana yapsa ben döverim bu adamı. Takım arkadaşın sana gayet üsturuplu bir eleştiri yapıyor sen topu fırlatıyorsun. Bizim takıma gerçekten çok efendi adamlar geliyor ve bu adamın kaprisini çekiyorlar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Umarım bu derbiden sonra artık herkes hakemi bahane etmememiz gerektiğini anlamıştır. Hakem gayet güzel maç yönetti.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

Quaresmanın kaçıncı sarı kartı oldu? 10. haftaya kadar cezalı duruma düşer sanırım. Başakşehir maçında cezalı duruma düşse? :pray:

Çevrimdışı mrred

hafta içi olsun maç günü olsun oyuncu grubu ile birlikte olan biz değiliz hoca, adam ne dedi layiçi istekli görmedim vbvb...

ben geçen sene lens olsun aras olsun vbvb hoca oynatmadığında eleştirmeyi bıraktım hafta içi oyuncu grubunun yanında değilim çünkü...
Maç başlangıcında sorun yok. Maçın devamı değişiklikleri özellikle yersiz. Zamanlamayı anlarım ama çıkan oyuncuların oyunda kalması gerekiyordu . Adam ilk fırsatta oğuzhan ve lensi nasıl çıkarırımın hesabını yapıyor. Ne caner ne de q7 oyundan alamıyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

Umarım bu derbiden sonra artık herkes hakemi bahane etmememiz gerektiğini anlamıştır. Hakem gayet güzel maç yönetti.

Fırat, Aziz Yıldırımdan sonra rahatladı mı dersiniz?

Çevrimdışı mrred

Zemin ne oldu hoca ? Yağ gibi zemin vardı yine takım oynayamadı ? Sahi zemindi hani sorun ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Maç başlangıcında sorun yok. Maçın devamı değişiklikleri özellikle yersiz. Zamanlamayı anlarım ama çıkan oyuncuların oyunda kalması gerekiyordu . Adam ilk fırsatta oğuzhan ve lensi nasıl çıkarırımın hesabını yapıyor. Ne caner ne de q7 oyundan alamıyor.

maç başlangıcında da hata vardı. lens solda yapamıyor bu 1, tolgayı ben okeye dördüncü yapmam hoca ilk 11e koyuyor bu 2, ozziyi zorla 10 numara yapmaya çalışıyor bu da 3.

layiçe her türlü şans vermeliydi ilk 11de,  atiba ozzi yap önlerine koy layiçi bundan kötüsü olmazdı bence babel solda lens/q7 sağda önlerinde de pepe  :D

Çevrimdışı mrred

Fırat, Aziz Yıldırımdan sonra rahatladı mı dersiniz?
Bizim toplumda suçu başkasında arama hastalığı var. Hakem tali nitelikte bir sebep elbette var ama tali. Önce kabullenmemiz gerek oyun gücümüz geriliyor . Bu takımdan daha fazlası çıkar ama hocanın gereksiz inatları var. Transferle takıma geç katılıyor milli takım arasını bekleyelim dedi sonra zemin dedi. Hadi zemin konusunda bir derece haklı zira antreman sahası da bozukmuş orada dicek bir şey yok adamın iyi zeminde antreman yapması en elzemi fakat bizim takım savunmamız oyun kurulumumuz takım boyumuz 1.5 senedir aynı değişen bir şey yok. Bunların çözümünü hala bulamıyor. Sorunun farkında değil ya da onları sorun olarak görmüyor. Fakat sonra gol yiyoruz diye şikayet ediyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

maç başlangıcında da hata vardı. lens solda yapamıyor bu 1, tolgayı ben okeye dördüncü yapmam hoca ilk 11e koyuyor bu 2, ozziyi zorla 10 numara yapmaya çalışıyor bu da 3.

layiçe her türlü şans vermeliydi ilk 11de,  atiba ozzi yap önlerine koy layiçi bundan kötüsü olmazdı bence babel solda lens/q7 sağda önlerinde de pepe  :D
Yine de bir derece kabul edilebilir zira ademi hamle oyuncusu yapmayı düşünmüş ve hızlı ataklarla gol bulmaya çalıştık bir kaç pozisyonda yakaladık o bakımdan doğru dedim. Fakat sonraki değişiklikler tam bir facia
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Gs nin santraforu yok. Adamların maç başına gol ortalaması 3.4 falan.
Bu bir tavırdır. Tavır değişikliği var ve geriye gidiyoruz
Haha, toplu illüzyon yaşanıyor bu topraklarda.

Galatasaray 6 maçta 14 gol atmış, ortalaması kaç?

O 14 golün 10 tanesini de 2, daha fenası 13 tanesini 3 takıma atmış.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 13:53:40 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

Bizim toplumda suçu başkasında arama hastalığı var. Hakem tali nitelikte bir sebep elbette var ama tali. Önce kabullenmemiz gerek oyun gücümüz geriliyor . Bu takımdan daha fazlası çıkar ama hocanın gereksiz inatları var. Transferle takıma geç katılıyor milli takım arasını bekleyelim dedi sonra zemin dedi. Hadi zemin konusunda bir derece haklı zira antreman sahası da bozukmuş orada dicek bir şey yok adamın iyi zeminde antreman yapması en elzemi fakat bizim takım savunmamız oyun kurulumumuz takım boyumuz 1.5 senedir aynı değişen bir şey yok. Bunların çözümünü hala bulamıyor. Sorunun farkında değil ya da onları sorun olarak görmüyor. Fakat sonra gol yiyoruz diye şikayet ediyor

sorun savunmada değil bence hücumda pozisyon yok gelen pozisyonu gole çevirecek santraforun yok takımı öne taşıyacak top saklayacak elemanın da yok ki takım boyu kısalmasına katkısı olsun. biz burada pepe ramos oynasa 30değil 26 gol yersin 15 gole düşmez sayı derken boşuna demedik. gol atacak adam yok takımda babelden başka şimdi bu babelde makina değil formsuz maçları da olacak o zaman golü kim atacak larin mi ozzi mi layiç mi lens mi q7 mi?

Çevrimdışı mrred

sorun savunmada değil bence hücumda pozisyon yok gelen pozisyonu gole çevirecek santraforun yok takımı öne taşıyacak top saklayacak elemanın da yok ki takım boyu kısalmasına katkısı olsun. biz burada pepe ramos oynasa 30değil 26 gol yersin 15 gole düşmez sayı derken boşuna demedik. gol atacak adam yok takımda babelden başka şimdi bu babelde makina değil formsuz maçları da olacak o zaman golü kim atacak larin mi ozzi mi layiç mi lens mi q7 mi?
Doğru kurgular ile q7 dahil hepsi atar q7 aralarında gole en uzak oyuncu olmasına rağmen o bile atar. Lens en az 10 gol atar öne geçtiğin maçlarda açık alanda Lensin gol atmaması ya da attırmaması olağandışı olur. Oğuzhan ve ademin atmışlıkları var. Larini bilmiyorum. Fakat doğru kurguyla hepsinin atacağına adım gibi eminim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Yine de bir derece kabul edilebilir zira ademi hamle oyuncusu yapmayı düşünmüş ve hızlı ataklarla gol bulmaya çalıştık bir kaç pozisyonda yakaladık o bakımdan doğru dedim. Fakat sonraki değişiklikler tam bir facia

ademi sahaya süreceksen partneri tolgay değil ozzi olmalıydı ama bu sonradan değil ilk 11de olmalıydı ozzi diriyken olmalıydı. sonraki değişiklik dediğin ilk ikisi 1 dk arayla zaten diğeri ise 91de necip girdi onu saymaya gerek yok ama hoca ne diyor ilerde top tutsun die larini aldım tutamayınca kanata kaydırıp geri babeli merkeze çektim diyor. ilerde sıkıntı var santrafor sıkıntısı var.

Çevrimdışı abdusta

Olan oldu
daha iyi hazırlanıp
önümüzdeki maçlara bakacagız.

Saygılar

Çevrimdışı mrred

ademi sahaya süreceksen partneri tolgay değil ozzi olmalıydı ama bu sonradan değil ilk 11de olmalıydı ozzi diriyken olmalıydı. sonraki değişiklik dediğin ilk ikisi 1 dk arayla zaten diğeri ise 91de necip girdi onu saymaya gerek yok ama hoca ne diyor ilerde top tutsun die larini aldım tutamayınca kanata kaydırıp geri babeli merkeze çektim diyor. ilerde sıkıntı var santrafor sıkıntısı var.
Bende diyorum ki , ilerde topu neden tutuyorsun 2.golü atmak için kurgunu yapsana. Geniş alanlar var arkada neden topu tutasın ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk defa böyle maç yönetildi yalnız hakemlere nasıl bahane bulmuyacağız ?

geçen sene fener derbisinde doğranmadık mı şimdi biz ?

Çevrimdışı tuncaboylu

ilk defa böyle maç yönetildi yalnız hakemlere nasıl bahane bulmuyacağız ?

geçen sene fener derbisinde doğranmadık mı şimdi biz ?
Aynen.

Seneler sonra ilk defa Kadıköy'de kazanamadık diye ah vah ediyoruz işte.

Eskiden beraberliğe sevinirdik. Fenerbahçe'nin kadrosu çok mu kötü geçen seneden? Hayır

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi