Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2743023 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

hani burada bir sürü yorumcu lens hep oyundan alınıyor küstürdü hoca deniyor ya bir de kendilerini hocanın yerine koysunlar quaresma gibi bir gereksiz var takımda alternatif lens veriyorsun eline gomezden sonra beceriksiz abuşu alıyorsun sonra onu yollayıp tarihin en fiyasko transferlerinden biri olan negredoyu getiriyorsun onu yollayamadığın için santrafor almıyorsun (ki yollamasak bile almalıydık takım 9 numarasız kaldı) ve hocanın yine yeni yeniden şapkadan tavşan çıkarmasını bekliyorsun. şimdi oynamayanı hoca küstürdü diyoruz ee hocayı da ben mi küstürdüm hersene sirkülasyon yap omurgayı değiştir sürekli üst seviye futbol bekle üstüne koymasını bekle. bana pek doğru gelmiyor bu durum. haa şunu da söyleyim daha iyisi yapılabilir bu kadro ile ama o kadar kolay değil aslında biraz da kadroyu olduğundan daha kaliteli görüyoruz ama o denli iyi değil kadro defosu olmayan oyuncumuz yok aslında. özetle hocanın da işi zor.
Şenol hoca bugün gitse, gelecek hiçbir hoca bu yönetim anlayışıyla başarılı olamaz. Ben bunu anlatamıyorum. Abdullah Avcı gelecek diyelim mesela hadi makine gibi de sistem kurdu, sene sonu tak omurgadan iki parça satılacak ve bambaşka tipte oyuncular gelecek. Avcı napar istifa eder ben söyleyeyim. Bu kadar değişen, düzensiz ve planlama faciası oyuncu gruplarını sene sonuna kadar sadece şenol güneş potada tutabilir. Değişmesi gereken ilk olarak Şenol hoca değil daha yukarıdakilerdir. O zaman Şenol Hocaya da emekleri için teşekkür etmeyi düşünebiliriz.

Çevrimdışı tangaz

Gerçekten benimde en sevdiğim bölüm buydu. Buna benzer lensin sol ayakla bitirdiği bir pozisyon daha vardı

lens ve bitirmek  :alala: şu bomboşken sol ayağıyla tısss die vurduğu top mu ?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Israr etmiyor hoca lenste ve o oyunda. Sen ne yaparsan yap ilk çıkıyorsun bir maçta ? Kendini verir misin yoksa aman boşver mi dersin. Adamı da küstürdü.Q7 ye verdiği şans kadar şans vermiyor ve oyun tam ona uygunken çıkarıyor

isimlerden bağımsız her daim şunu savundum yılda 2 küsür miyon yuro maaş alıp küsmeye kimsenin hakkı yok. lens hangi maç sahaya çıkıp işte ben buyum gör artık hoca rakipleri silindir gibi eziyorum hala beni kesiyorsun mesajı verdi?

bırakalım q7 kadar kötü oynamaz ona şans versin ısrar etsin cümlelerini.

hangi maç ben bu takımın bankosuyum beni keseni allah çarpar mesajı verdiği bir maçı var mı?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Aslında hoca basın toplantısında cevap vermiş 2 soruya..

Neden Ljajic ile başlamadı?
+Adem Ljajic’in yumuşak bir oyuncu olduğunu söyleyen Güneş, "Atiba’yla başladık. Bir de bu ambiyansa alışkın isimleri oynatmaya çalıştık. Tolgay’ı da iki yönlü kullanmaya çalıştık. Çok da olumsuz değildi. Diri bir Adem Ljajic’i ben de oynatmak isterdim. Bugün tam diri göremedim onu. Hücuma gittik ama gol bulmamız gerekiyordu. Önde baskı yapmak ve Adem Ljajic’in çıkışıyla gol atmayı düşündük ama düşündüğümüz gibi olmadı" diye konuştu.

Neden Quaresma yerine Lens'i çıkardı?
+Lens de kalabilirdi ama Quaresma top tutuyordu. Larin biraz daha top tutabilse, rakip hiç gelemezdi.

Çevrimdışı annoca

lens 10 maç üst üste oynasın q7den çok eleştirilir herif top istop edemiyor adam geçemiyor anca geniş alan bulursa geçer ee biz o 10 maçın kaçında geniş alanda oynayacağız 1 belki 2.

işin doğrusunu söylemek gerekirse bizde 3 adet sağ kanat var hiç biri ideal oyuncu değil.
  abi fenerdeki lens diye düşünmemek lazım. bu yıl 9 maç 2 gol 5 asisti var toplamda. yaptığı asistlerden 2 tanesi (veya daha fazla da olabilir aklıma 2 tanesi geldi) defansın arkasına sarkıyor çizgiye inip içeriye yavaşça pasını verdi ve sonuç gol. pası atanlardan biri ozzy diğeri ggdü.  ademin defans arkasına top atıp lensi çizgiye indirebileceğini düşünüyorum. saçma sapan taç çizgisinden 20 tane orta açacağımıza 1 tane çizgiye inip içeriye pas atmak daha etkili sonuçlar verir. 

Çevrimdışı tangaz

İyi güzel hoş söylüyorsunda 1 tane maçta da Hocayı mazeret etmeden 1 tane maçı koparıp alsa?Pepe bile savunmadan çıkıp maçlar aldı. Lensten en ufak bir maç koparma reaksiyonu yok. Yani biraz kıpırdanma var diyoruz da adam normalde 1 sene hiçbirşey yapmadı 1,2 tane pozisyona girince iyi oynamış gibi görüyoruz fakat kabul edelim yetmez. Quaresmadan gelen bıkkınlık nedeniyle Lensin yetersiz hareketleri bile bir kısım taraftara hoş geliyor. Bunlar hep Hocanın hataları.

doğru ama eksik hemşom

quaresmadan gelen bıkkınlığın panzehiri lens olamaz doğru düzgün bir kanat oyuncusu olur ki o isimde kadroda yok bu da hocanın değil yönetimin transfer hatalarıdır.

Çevrimdışı tangaz

serme çim orası tohumlanmadı bizimde serildiğinde mis gibiydi iki sene sıkıntısız kullandık
ne zaman tohumlama başladı sıkıntıda başladı
ülkerin denizle mesafesi 3 km falan vardır sanırım bizim gibi 100 metre değil ve stadları deniz seviyesinin altında değil. denizden havalanan nem direk stadın üstüne çöküyor.
şöyle göstereyim sibiryanın ayazını yerken unutmuşsun istanbulu

peki bizim ümraniye denize kaç metre? denizden buharlaşan su ümraniyeye ne kadar sürede iniyor? ümraniyenin zemini de yapamamışlar, SIS çuvallıyor işte... peki eskiden stadımız denize çok mu uzaktı? inönü zamanı neden denizden buharlaşan sular zemini bu denli bozmuyordu?

Çevrimdışı annoca

Aslında hoca basın toplantısında cevap vermiş 2 soruya..

Neden Ljajic ile başlamadı?
+Adem Ljajic’in yumuşak bir oyuncu olduğunu söyleyen Güneş, "Atiba’yla başladık. Bir de bu ambiyansa alışkın isimleri oynatmaya çalıştık. Tolgay’ı da iki yönlü kullanmaya çalıştık. Çok da olumsuz değildi. Diri bir Adem Ljajic’i ben de oynatmak isterdim. Bugün tam diri göremedim onu. Hücuma gittik ama gol bulmamız gerekiyordu. Önde baskı yapmak ve Adem Ljajic’in çıkışıyla gol atmayı düşündük ama düşündüğümüz gibi olmadı" diye konuştu.

Neden Quaresma yerine Lens'i çıkardı?
+Lens de kalabilirdi ama Quaresma top tutuyordu. Larin biraz daha top tutabilse, rakip hiç gelemezdi.
dirilikten kastı ne ki hocanın. baklavaları mı yok acaba? italyada yıllardır sürekli ilk 11 oyuncusunun nasıl diriliği olmaz garip bir durum?

Çevrimdışı tangaz

golcüyü işler hale getirecek ademi bulduk getirdik şimdi ademi işler hale getirecek oyuncuyu ve ademin işleyeceği santraforu yada ademin işlemesini sağlayacak teknik direktörü bulmak lazım.hoca takımın ayağına pranga bağlıyor.şu takımı salsa 3-4 olacak.defans yapmayı beceremiyoruz bir şekilde gol yiyoruz bari bırak atalım.iki takımı seyrederken bariz bir kalite farkı görünüyor ama sahaya yansıtamıyoruz.ağır siklet ile hafif siklet karşılaşması berabere bitti hemde hakem yardımı tribün baskısı vs olmadan  :akuma:

hangi golcü  :alala:

duyanda takımda gomez var sanacak.

evet hoca dün saçma bir kadro saçma bir oyunla sahaya çıktı ama normalde bir takım 11i yazılırken önce kaleciyi sonra en öndeki adamı yazarsın bu ikili sakatlık ceza yoksa sabittir değişmez. senin santraforun yok babeli yazıyorsun en öne sonra onun yerine solda yapamayan lensi ya da varlığı tartışmalı quaresmayı yazmak zorunda kalıyorsun.

hoca hatalarla dolu doğru ama yönetim hatasını da sürekli hocaya yüklemek de doğru değil.

Çevrimiçi tolga1903

lens 10 maç üst üste oynasın q7den çok eleştirilir herif top istop edemiyor adam geçemiyor anca geniş alan bulursa geçer ee biz o 10 maçın kaçında geniş alanda oynayacağız 1 belki 2.

işin doğrusunu söylemek gerekirse bizde 3 adet sağ kanat var hiç biri ideal oyuncu değil.

Bizde 2 tane sağ kanat 1 tane taç çizgisi var abi. O adama sağ kanat demek modern sağ kanat oyuncularına hakaret. Biz şurada anlaşamıyoruz kimse diğerleri çok daha iyi adam geçiyor veya çok daha yetenekli demiyor, takıma takımın oyununa daha yatkın oyuncular sıfıra iniyor mesela lens içeri çeviriyor veya oraya koşu atıyor yeri geliyor son sürat defansa koşuyor kontratak kesiyor ha direk orta yaptığı zamanlar da oluyor siz adamın yaptığı her harekete leş rezalet deyip diğerine kötünün iyisi diyorsunuz ya hani, böyle kötünün iyisi olacaksa olmaz olsun. Bak abi net bişey diyeyim adem ljajic bu adam oynadığı sürece ya verimi düşecek ya arıza çıkaracak ya da bosverecek bu takımı buraya yazıyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adamlar baya baya zor durumda, genelde derbileri daha ihtiyaci olan kazanir iyi reaksiyon verdi fb aslinda
Bizim Türk insanının empati noksanlığı var abi.

"Fenerbahçe formsuzdu, nasıl yenemeyiz" vs. Karşı tarafın durumunu düşünen yok, heriflerin taraftarla barışma ve lige tutunma maçıydı. Karşımızda kazanmak için her şeyi yapan bir takım vardı.

Ve bence, Galatasaray'ın Akhisar yenilgisini de düşünürsek, beraberlik kabul edilebilir bir sonuç. Ligin en zor 3-4 deplasmanından biri neticesinde.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

bre her taraf yangın yeri :icool:

haklılık payı da var tabi insanların... çok iyi bir top oynamadık...

benim katılmadığım.. basının korkak oynadı beşiktaş demesi ve insanların buna fazla itibar etmesi ya da anlam yüklemesi...

korkak oynayan takım deplasmanda 1-0 öndeyken oyuna iki tane hücum adamı sokmaz... hele ki bağnaz, inatçı adam bunu hiç yapmaz... sokar stoperlerin arasına birini daha çeker otobüsü bekler...

bizim hoca topu ilerde tutmak lazım diye adam aldı oyuna 5 dakka sonra gol yedik... sıkıntı, ouzana bukaa nasıl dayanabildi...

bide madem okadar korkak oynadık nasıl bukadar kontra verdik 1-1 sonrası... korkak oynayan takımın imkanı yok bukadar kontra vermesinin...

korner sonrası 3 e 2 yakalanmak tam bir rezalet yalnız... onu nasıl başardık hayret... ortasaha o sıra neredeydi... çay, sigara falanmı yapıyordu anlamadım...

bunun nedeni her iki takımında maçın ikinci devresi sıvaması ile alakalı orta sahalar kevgir gibiydi kimse basmıyordu her iki orta sahada yol geçen hanıydı. hatta maç sonu hasan ali de bunu söyledi ikinci devre her iki takımda orta sahaları boşalttı bu kabul edilebilir birşey değil demeye çalıştı ama tam dili dönmedi yada yutkundu söylemedi ki çocuk doğru tespitte bulunmuştu. bu denli kötü orta sahalara rağmen her 2 takımında 3 bölgede daha fazla pozisyon üretememesi de ileri uç oyuncularının kalite eksikliğini gösteriyor. angut forumunda ayewin yediği küfürleri görmeliydiniz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bilic'in elinde ne kadro vardı ki adam ne yapsın. Su anki kadrodan 2 tane takım çıkarken Bilic'in kadrosunda alternatif bile yoktu. Ona rağmen oldukça güzel maçlar çıkardı. Stat bile yoktu her maç deplasman. Ki buna rağmen Demba Ba'nın santradan vurduğu gol olsaydı biz Arsenal'i bile elerdik. Sadece şansı yoktu.
Çok şanssızdı gerçekten, 8 derbide 0 galibiyet, son 4'ünde gol bile atamadı.

Şans önemli, olmayınca olmuyor.

Bu arada Suudi Arabistan'a gitmiş, büyük futbol ülkeleri yetenekli teknik direktörü kaçırmıyor ve hemen kapıyor.

[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 11:02:46 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

Yazık, çok yazık. Her kes her şeyi görüyor hoca görmüyor yada görmek istemiyor. Bu kadarda olmaz

üstteki resimde kaleye vurmayıp o çizilen okla pası verecek dünyada tek bir oyuncu var ismi: oğuzhan özyakup, o da şut özürlü olduğu için pası verecektir bu arada.

Biraz da olumlu tarafından bakarsak herkesin sürpriz puanlar kaybettiği bu haftada fb deplasmanından 1 puanla çıktık. Önümüzdeki 4 maçtan galibiyetle ayrılırsak harika olur. 5. maç olan Başakşehir maçı ile Gs-Fb maçı aynı hafta oynanacak belki puan kaybı yine bu haftaki gibi normal karşılanabilir.
+5 maçlık periyoda bakarsak bizim Konya deplasmanı ve Başakşehir deplasmanı zorlu görünüyor.
+Gs'nin de Antalya ve Malatya deplasmanları puan kaybıyla bitebilir. Fb'de geçen seneki gibi beraberlik kopartırsa tadından yenmez.
+Fb'nin Başakşehir ve Gs maçları kesin puan kaybı, diğer maçları da süprize açık.
+Başakşehir en zorlu 5 maçlık fikstüre sahip buralarda takılmaları çok iyi olur. Sırasıyla Malatya-Fb-Kayseri-Konya-Bjk maçları var..

[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 10:57:49 Osvaldonun Saçı ]

peki bizim ümraniye denize kaç metre? denizden buharlaşan su ümraniyeye ne kadar sürede iniyor? ümraniyenin zemini de yapamamışlar, SIS çuvallıyor işte... peki eskiden stadımız denize çok mu uzaktı? inönü zamanı neden denizden buharlaşan sular zemini bu denli bozmuyordu?

Çok iyi yakalamışsın  :claps:

Çevrimdışı atalay

Dünkü maçtan sonra iyi-kötü polis oynamanızı anlamıyorum. Sanki dün yeni bir şey ile karşılaşmış gibi bir tavır var. Dün izlediğiniz şey bir-buçuk yıldaki Beşiktaş'ın kendisi. Sonuç üzerinden yorumlanacak bir şey yok. Skoru yorumlayanları şaşırıyorum artık. Yarın iki suni galibiyet ile tavır yine değişecek. İyi de Beşiktaş'ın kendisi değişmeli.

Çevrimiçi Koa_lAA

bunun nedeni her iki takımında maçın ikinci devresi sıvaması ile alakalı orta sahalar kevgir gibiydi kimse basmıyordu her iki orta sahada yol geçen hanıydı. hatta maç sonu hasan ali de bunu söyledi ikinci devre her iki takımda orta sahaları boşalttı bu kabul edilebilir birşey değil demeye çalıştı ama tam dili dönmedi yada yutkundu söylemedi ki çocuk doğru tespitte bulunmuştu. bu denli kötü orta sahalara rağmen her 2 takımında 3 bölgede daha fazla pozisyon üretememesi de ileri uç oyuncularının kalite eksikliğini gösteriyor. angut forumunda ayewin yediği küfürleri görmeliydiniz.

benim anlatmak istediğimde o abi... özellikle beraberlikten sonra korkak falan oynamadık bence... basında çekindi fenerden vs. benzeri yazıyor,söylüyorlar o yüzden söyledim... yoksa mou  taktiğini yapmak zor değil... layiç, larin yerine roco,necip alıp kapanırdın... korkak oynatan adam bunu yapar...

mesele aynı durumda f.t olsa adım gibi eminim hücumdan adam çıkarıp savunmaya adam alırdı...

bu arada kapanınca gol yemezdik anlaşılmasın.. kuvvetle muhtemel daha fazla gol yerdik...

Çevrimdışı tangaz

abi fenerdeki lens diye düşünmemek lazım. bu yıl 9 maç 2 gol 5 asisti var toplamda. yaptığı asistlerden 2 tanesi (veya daha fazla da olabilir aklıma 2 tanesi geldi) defansın arkasına sarkıyor çizgiye inip içeriye yavaşça pasını verdi ve sonuç gol. pası atanlardan biri ozzy diğeri ggdü.  ademin defans arkasına top atıp lensi çizgiye indirebileceğini düşünüyorum. saçma sapan taç çizgisinden 20 tane orta açacağımıza 1 tane çizgiye inip içeriye pas atmak daha etkili sonuçlar verir.

orta kafa gol oyunu seven savunan biri değilim ama lensin de abartıldığını düşünüyorum attığı gol ve asistlerin çoğu torşavn maçı idi biri son sarpsborg maçı biri ankaragücünün bile yendiği erzuruma...

Çevrimdışı tuncaboylu

36 yaşındaki Quaresma’nın aldığı paraya bakın.
Quaresma 40 olmadı mı hala?

Çevrimdışı tangaz

Şenol hoca bugün gitse, gelecek hiçbir hoca bu yönetim anlayışıyla başarılı olamaz. Ben bunu anlatamıyorum. Abdullah Avcı gelecek diyelim mesela hadi makine gibi de sistem kurdu, sene sonu tak omurgadan iki parça satılacak ve bambaşka tipte oyuncular gelecek. Avcı napar istifa eder ben söyleyeyim. Bu kadar değişen, düzensiz ve planlama faciası oyuncu gruplarını sene sonuna kadar sadece şenol güneş potada tutabilir. Değişmesi gereken ilk olarak Şenol hoca değil daha yukarıdakilerdir. O zaman Şenol Hocaya da emekleri için teşekkür etmeyi düşünebiliriz.

milyon kere doğru  :claps:

başaksiti dediğin takımın bile bir omurgası var transfer aklı var ben bizim yönetimde bunu göremiyorum.

Çevrimiçi tolga1903

Çok şanssızdı gerçekten, 8 derbide 0 galibiyet, son 4'ünde gol bile atamadı.

Şans önemli, olmayınca olmuyor.

Bu arada Suudi Arabistan'a gitmiş, büyük futbol  ülkeler millet yetenekli teknik direktörü kaçırmıyor ve hemen kapıyor.

Abi biraz haksızlık olmuyor mu bir sene drogba sneijder falan vardı rakipte sen almeida serdar kurtuluşla falan oynadın diğerinde nisan ayında şampiyon olan fenerbahce vardı o adam vodafone'da maça çıkmalıydı olmadı. Ben hep iyi hatırlıyorum bilič'i tottenham deplasmanındaki oyunu arsenal maçları liverpool maçları kısacası özellikle avrupa maçlarında daha sonra elde ettiğimiz güzel sonuçların temelini bu adam attı. Ligde de kadro olarak bir tek son sezonunda rakiplere yaklaştık statsız falan bir yere kadar götürebildi.

Çevrimdışı atalay

13 Ekim 2017, 23:13:55 »
Ligin bitimine daha 26 hafta var. Puana değil, oyuna bakmak lazım.

15/16 ve 16/17 sezonunundan doğru notlar çıkaramayan, her maç sonunda artıyı da eksiyi de oyuncu üzerinden arar. Bir oyun takımının, oyuncu takımı gibi oynadığı maçlarda sıkıntı oyuncuda olamaz. Çıkarır-yenisini sahaya sürersin, bu kadar basit. Ve bir o kadar sığ.

29 Eylül 2017, 22:30:54
Hep bir öncekinden daha iyisini talep edeceğin daha güçlü bir oyun. Ölçü budur. Burada yeterlilik, rekabet kalitesi ve yüzümüzü nereye dönmemiz gerektiği ile ilgili nutukları yok yere çekmiyorum. İş, kusurlarını görmek; kazanırken hataları, kaybederken doğruları analiz etmek ile başlıyor.

Yaklaşık üç yıldır aynı şeyi farklı kelimeler ile yazıyorum. Yineleyeyim: Bu takım; Arsenal, Liverpool, Tottenham, Sporting, Lyon, Napoli, Benfica, Porto, Leipzig, Monaco'ya karşı kimi zaman oyunu kimi zaman skoru kazandı. Tüm bu süreçte oyunun kusurlu ve gelişime muhtaç tarafları vardı. Ligde ya da Avrupa'da bazı takımlara karşı oyunu ya da skoru kaybetti. Fakat 15/16 ve 16/17'de ligin tek etken takımıydı. O yüzden ölçü üzerine koymaktır. Puantaj hesapları yapmak veya eldeki oyunu yerel rakipler ile mukayese etmek Beşiktaş için ölçü olamaz. Beşiktaş'ın bir öncekinden daha kötü oynamasını geriye gitmek olarak değerlendiririm. İlaveten bu üste saydığım on takımla oynadığımız maçların yarısında oyunu kazanan taraftık. O yüzden daha fazlasını talep edip, eldekini yetersiz bulmak gayet normal.

28 Ekim 2017, 23:24:36 »
Oyun kalitesinden bahsediyorum. İlaveten ölçü puan cetveli de değil. Tüm bu konulardaki düşüncelerimi bilmiyormuş gibi beni tekrara düşürmene gerek yok. Çıta, ölçü adına her ne dersen: Beşiktaş.

Çevrimdışı emre_1978

Quaresma’nın statta ciddi tepki görebileceğini düşünen arkadaşlar çok yanılıyor. Bireysel tepki ayrı ama toplu bir tepkiye dönüşecek ortam görmüyorum ben hiç. Hangi köşede korner atmaya giderse gitsin orası ayağa kalkıp alkışa boğuyor her kornerde. Son maçta kulübeden çıkıp ısınmaya giderken stat yıkıldı.

Geçen sezon yine saçma sapan bir top kaptırıp gol yedirdiğinde – üst üste ikinci ya da üçüncüydü – bir uğultu/ıslık oldu ama hemen sonrasında adı haykırılarak özür dilendi...

Neyse, bence olay Quaresma değil zaten. Adam 11’i kendisi yapmıyor sonuçta. Aksi söylendiği halde çizgiye yapışıyor olamaz, ne söyleniyorsa onu yapıyordur.
Rolü değişir en kısa sürede inşallah.

Çevrimdışı tangaz

Bizde 2 tane sağ kanat 1 tane taç çizgisi var abi. O adama sağ kanat demek modern sağ kanat oyuncularına hakaret. Biz şurada anlaşamıyoruz kimse diğerleri çok daha iyi adam geçiyor veya çok daha yetenekli demiyor, takıma takımın oyununa daha yatkın oyuncular sıfıra iniyor mesela lens içeri çeviriyor veya oraya koşu atıyor yeri geliyor son sürat defansa koşuyor kontratak kesiyor ha direk orta yaptığı zamanlar da oluyor siz adamın yaptığı her harekete leş rezalet deyip diğerine kötünün iyisi diyorsunuz ya hani, böyle kötünün iyisi olacaksa olmaz olsun. Bak abi net bişey diyeyim adem ljajic bu adam oynadığı sürece ya verimi düşecek ya arıza çıkaracak ya da bosverecek bu takımı buraya yazıyorum.

quaresma layiçi bozacaktır katılıyorum.

ben kötünün iyisi demiyorum ikisi de kötü diyorum ikisini de beğenmiyorum ben olsam ne lens ne de quaresmayı oynatmam diyorum. hoca kendince bir seçim yapıyor bunu da top tutuyor die açıklıyor. evet quaresma lensden iyi top tutuyor daha iyi adam eksiltiyor gerisi sıfır gelelim lense top istop edemiyor adam eksiltemiyor q7ye göre artısı daha içe kat ederek oynuyor ama oyundan çok düşüyor kayıp dakikaları da epey fazla.

neresinden tutsan elinde kalıyor ikisi de...