Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2674735 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

şu durumda takımın iç saha maçı oynamaması en iyi seçenek bana kalırsa. takım rayına oturana kadar, o zemin ve taraftar katkısı, sayısı ile vodafone park'ın avantajı yok. ben parayı deplasmana yatırırdım.
Ben de katılıyorum. Takım bi süre vodafone parka gelmese daha iyi olacak gibi.

Çevrimdışı mrred

Dunku macta vidayi hic begenmedim. Vida bizim pas oyunumuzda defanstan oyun kuramaz. Top ayagina gelince napacagini sasiriyor surekli top ayagina dolasiyor. Ya medel stoper oynicak. Ya da atiba stoperlere cok yakin pozisyon alip topu geriden ozzy ye ya da kanatlara acacak. Lamı cimi yok devre arasinda bize babalar gibi bi forvet gelmeli. Gelmedi mi sampiyonluk hayal kimse kusura bakmasin. Cunku koskoca Besiktas sag kanattaki vatandasin ciftligi olmus. Ben stada gidip keyifle mac izleyemiyorum bu adamin triplerini izliyorum sadece.
Defansta topla çıkış için bir kurgu yok. Vida hırvatistanda takır takır oynadı
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Gecen seneki manisa macina bakalim
Negro mesela superdi
Negronun futbol bilgisi ile q7 nin futbol bilgisi mukayese kabul etmez.
İkisi de yavaş diyorsun ama negredo hiç olmazsa taç çizgisine paralel koşmuyor yada içeri top sürerken çevre kontrolü yapabiliyor. Q7 de çevre kontrolü sıfır.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Topu ilerde tutup pas yapalım istedik diye açıklaması var. Adem ve Larinin oyuna girmesi hızlı hücum için değildi kontrol pas oyunu içindi.
Skorda öndeyken yapman gereken bu zaten.

Top sendeyse ve rakip sahada oynuyorsan, bu doğru oyun. 1-0'ı oynamak budur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Her ikisini de yaptım denizci asteğmendim . Spor yapmaya da devam ediyorum mevzu o değil. Kıdemlilik yaşla ilgili ise en yaşlı insanların her yaptığı ve her dediği doğru olsun o zaman. En kıdemlisi eleştiriye açık değilse onun sorunu . Madem q7 beyimiz için kıdem önemliyse hocaya attığı tripler bunun neresinde kalıyor ? Benim dünyamda en bilgili en çalışkan en yetenekli her zaman en kıdemlidir. Yaşa bakılmaz. Ben bunu savunuyorum. Sen yaşlılığı savunuyorsa onu bilemem.
Sen daha dun gelmis abu quaresmadan kidemli diyorsan zaten kidemi yanlis anlamissin

Çevrimiçi Necmi

bre her taraf yangın yeri :icool:

haklılık payı da var tabi insanların... çok iyi bir top oynamadık...

benim katılmadığım.. basının korkak oynadı beşiktaş demesi ve insanların buna fazla itibar etmesi ya da anlam yüklemesi...

korkak oynayan takım deplasmanda 1-0 öndeyken oyuna iki tane hücum adamı sokmaz... hele ki bağnaz, inatçı adam bunu hiç yapmaz... sokar stoperlerin arasına birini daha çeker otobüsü bekler...

bizim hoca topu ilerde tutmak lazım diye adam aldı oyuna 5 dakka sonra gol yedik... sıkıntı, ouzana bukaa nasıl dayanabildi...

bide madem okadar korkak oynadık nasıl bukadar kontra verdik 1-1 sonrası... korkak oynayan takımın imkanı yok bukadar kontra vermesinin...

korner sonrası 3 e 2 yakalanmak tam bir rezalet yalnız... onu nasıl başardık hayret... ortasaha o sıra neredeydi... çay, sigara falanmı yapıyordu anlamadım...
valla basını bilmem maç başladı aynısını ben söyledim. cesur atakmı oynadık maçta pozisyonumuz yok
rakip oyuncu maç sonu röportajında Beşiktaş orta sahayı bıraktı diyor hemen maçtan sonra rakip takım hocası sahada iki Beşiktaş vardı diyor takım ikiye bölünmüşdü ve rakibin gördüğü ve şaşırarak dile getirdiği şeyi başaran yaptığı oyuncu değişikliğiyle hoca oldu emin ol lens değil quaresmayı çıkartsa şimdi galibiyeti kutluyor olurduk quaresmanın maç boyu hiç bir şey yapmadığını lensinde orta sahaya sürekli destek verdiğini göremedi ozi lens çıkarttığında ljajic larin değişikliği orta sahayı çökertti. fenerli bir arkadaşla sohbet ediyorum ljajic girdikten sonra çok zorlandık dedi kale arkasındaymış bütün defans organizasyonumuz dağıldı hocanız bunla neden başlamadı oyuna dedi birde canere nasıl tahammül etti dedi
bütün hatalarımızı saydı adamlar beraberlik aldıkları için mutlu zıplıyorlar sevinçten işde böyle bir takıma karşı oynadık
kontra verme nedenimiz takımın çoğunluğunun önde kalması arkada defansda bir kaç oyuncuyla kalmamız iki grup arasında bağın kopması fener ataklarına 4 e 3 yada 3 e 2 yakalanmamız o sırada ilerdeki oyuncular okey oynuyordu

Çevrimdışı mylife1903

tolgay - ouzan dan birini çıkaracaktı... ikisinin de sarısı vardı... ouzan daha fazla sanırım top kaybı falan yapıyor diye onu çıkardı... mesela yedekte medel de olsa dediğin doğru tolgay da çıkardı... ama yedekte necip dışında pek tercihde yoktu...

dediğin gibi gömünün kralı olurdu şimdi...
Ozzi daha derli toplu oynuyordu tolgay ama bizim fikrimiz tabi hoca ne dusundu bilemiyorum ama dusundugu sahaya yansimadi. Futbolda var bunlar ademin pasinda larinin indirdigi topa tolgay 30mden vurup gol yapsaydi, vay vay doyecektik. Mucize tabi

Çevrimiçi Samet Ç

Babel'e bıraksa %99 gol ama beyimiz gol olmayacağını bile bile kendini tatmin etmek için kaleye vuruyor.

Çevrimdışı mrred

Geçen sene ne demiştik
Hoca avrupaya konsantre ligi önemsemiyor o yüzden kaybediyor diyorduk. Şimdi rakiplerin hepsi avrupa maçı oynamaya başladı bakalım ne olacak göreceğiz. Sorunun hala oyunda olduğunu hocanın futbol anlayışında olduğunu anlamamakta ısrar eden arkadaşlar için söylüyorum umarım yanılırım yanılmayı çok istiyorum. Bu arada her şeye rağmen  ilk yarıyı kafa kafaya kapatsak bile hale şansımızın olduğunu düşünüyorum. Ara transferlere göre takım tekrar kendine gelebilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Skorda öndeyken yapman gereken bu zaten.

Top sendeyse ve rakip sahada oynuyorsan, bu doğru oyun. 1-0'ı oynamak budur.

Yahu herkesin öykülendiği 2015-2016 sezonunda biz 1-0 öne geçerken böyle mi oynuyorduk ?
Farka gidiyorduk.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

Hocanın quaresma sevgisi nereye kadar gidecek arkası yarın gibi meraktayım. İnsanın böyle sevgilisi olsa az görüşelim der. Bu nasıl bir aşk anlamıyorum.

Quaresma demişken ; bundan sonra yapılacak transferlerde yetenekten önce zeka testi uygulasınlar.Zekası olmayan adamın yeteneğiyle uğraşmaya değmiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu herkesin öykülendiği 2015-2016 sezonunda biz 1-0 öne geçerken böyle mi oynuyorduk ?
Farka gidiyorduk.
Hangi derbi deplasmanında farka gittik o sene?

Neden elmayla armutu karıştırıyorsunuz?

Kadıköy'de 1-0 öndeyken, doğru oyun rakip sahada pas yapmak ve oyunu tutmaktır. Rizespor'la oynarken, 2'yi atmaya gidebilirsin.  Maçı 1-0 değil 0-0 gibi oynayabilirsin. Ama deplasman derbisinde kontrol oyunu anlaşılır, hele galipken.

Çevrimdışı mrred

Sen daha dun gelmis abu quaresmadan kidemli diyorsan zaten kidemi yanlis anlamissin
Kıdemli insan eleştiriye açık olur. Benim dediğim bu. Hem başına buyruk hem futbol cahili hem takım savunması katkın zayıf hem hocasına ve arkadaşlarına saygısız. Bu adam kimsenin gözünde kıdemli falan olmaz. Kıdemli olmadığı için de herkes onu eleştirme hakkına sahip olur. Diyorum ya takımdakiler çok efendi ama herkes böyle efendi olmaz. Ben olsam olmam. Atiba her şeyin farkında ama o bile efendi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

Geçen sene ne demiştik
Hoca avrupaya konsantre ligi önemsemiyor o yüzden kaybediyor diyorduk. Şimdi rakiplerin hepsi avrupa maçı oynamaya başladı bakalım ne olacak göreceğiz. Sorunun hala oyunda olduğunu hocanın futbol anlayışında olduğunu anlamamakta ısrar eden arkadaşlar için söylüyorum umarım yanılırım yanılmayı çok istiyorum. Bu arada her şeye rağmen  ilk yarıyı kafa kafaya kapatsak bile hale şansımızın olduğunu düşünüyorum. Ara transferlere göre takım tekrar kendine gelebilir.

İlk devre sonuna kadar 40 puanı yakalamalıyız 11 puanımız var ve kalan 11 maçta alınması gereken 29 puan var. Geriye kalan kağıt üzerinde zor 2 buçuk maç var. Başakşehir, Galatasaray ve Trabzon.

Çevrimdışı mrred

Hangi derbi deplasmanında farka gittik o sene?

Neden elmayla armutu karıştırıyorsunuz?

Kadıköy'de 1-0 öndeyken, doğru oyun rakip sahada pas yapmak ve oyunu tutmaktır. Rizespor'la oynarken, 2'yi atmaya gidebilirsin.  Maçı 1-0 değil 0-0 gibi oynayabilirsin. Ama deplasman derbisinde kontrol oyunu anlaşılır, hele galipken.

Ben oyuna yaklaşımdan bahsediyorum derbi veya başka maç ne farkeder.
Bursa maçında da 1-1 yakalandık o maç derbi miydi ? O maçta necipi aldı oyuna.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Koa_lAA

Topu ilerde tutup pas yapalım istedik diye açıklaması var. Adem ve Larinin oyuna girmesi hızlı hücum için değildi kontrol pas oyunu içindi.

ben anlayamadım senin ne istediğini tam üstadım kusura bakma... yedekler belli ouzan kötü tolgay kötü lens kötü q7 kötü... necip-roco falan alıp gömülmek (korkak oynamak budur bence) bi strateji ya da yaptığını yapıp düşüncede dikine oynamak, boş alanlara topları atacak adamlar alarak bunları değerlendirmek ve yeri geldiğinde de ayağa top yaparak oyunu soğutmak bi strateji... bu adam bunu seçti... tuttumu tutmadı... 5 dk sonra gol yedik pozisyon yokken... ama ben bu değişiklikleri eleştiremem... bence mantıklı değişikliklerdi...

belki o dakkalarda tolgay-necip te yapılabilirdi ama necip te çok faul yapıyor... duran top şansı çok veriyor rakibe... 20 senedir değişmedi o huyu...o da sıkıntı...

Çevrimdışı mrred

Babel'e bıraksa %99 gol ama beyimiz gol olmayacağını bile bile kendini tatmin etmek için kaleye vuruyor.
Bu vuruşun aynısını 10 defa yapmıştır. Böyle vurmasına kızmıyorum pozisyonu istediği gibi bitirsin bunlar mesele değil. Ama bomboş adamı görmemesini artık kaldıramıyorum. Bu 100 kez tekrar eden bir olay artık takımı baltalıyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Koa_lAA

valla basını bilmem maç başladı aynısını ben söyledim. cesur atakmı oynadık maçta pozisyonumuz yok
rakip oyuncu maç sonu röportajında Beşiktaş orta sahayı bıraktı diyor hemen maçtan sonra rakip takım hocası sahada iki Beşiktaş vardı diyor takım ikiye bölünmüşdü ve rakibin gördüğü ve şaşırarak dile getirdiği şeyi başaran yaptığı oyuncu değişikliğiyle hoca oldu emin ol lens değil quaresmayı çıkartsa şimdi galibiyeti kutluyor olurduk quaresmanın maç boyu hiç bir şey yapmadığını lensinde orta sahaya sürekli destek verdiğini göremedi ozi lens çıkarttığında ljajic larin değişikliği orta sahayı çökertti. fenerli bir arkadaşla sohbet ediyorum ljajic girdikten sonra çok zorlandık dedi kale arkasındaymış bütün defans organizasyonumuz dağıldı hocanız bunla neden başlamadı oyuna dedi birde canere nasıl tahammül etti dedi
bütün hatalarımızı saydı adamlar beraberlik aldıkları için mutlu zıplıyorlar sevinçten işde böyle bir takıma karşı oynadık
kontra verme nedenimiz takımın çoğunluğunun önde kalması arkada defansda bir kaç oyuncuyla kalmamız iki grup arasında bağın kopması fener ataklarına 4 e 3 yada 3 e 2 yakalanmamız o sırada ilerdeki oyuncular okey oynuyordu

aga bana lens güzellemesi yapma gözünü seveyim yav... q7 ye top eziyor diye sövüyoruz da lens aynısını yapmıyor sanki... 

Çevrimdışı Koa_lAA

İlk devre sonuna kadar 40 puanı yakalamalıyız 11 puanımız var ve kalan 11 maçta alınması gereken 29 puan var. Geriye kalan kağıt üzerinde zor 2 buçuk maç var. Başakşehir, Galatasaray ve Trabzon.

zor...

Çevrimdışı mrred

ben anlayamadım senin ne istediğini tam üstadım kusura bakma... yedekler belli ouzan kötü tolgay kötü lens kötü q7 kötü... necip-roco falan alıp gömülmek (korkak oynamak budur bence) bi strateji ya da yaptığını yapıp düşüncede dikine oynamak, boş alanlara topları atacak adamlar alarak bunları değerlendirmek ve yeri geldiğinde de ayağa top yaparak oyunu soğutmak bi strateji... bu adam bunu seçti... tuttumu tutmadı... 5 dk sonra gol yedik pozisyon yokken... ama ben bu değişiklikleri eleştiremem... bence mantıklı değişikliklerdi...

belki o dakkalarda tolgay-necip te yapılabilirdi ama necip te çok faul yapıyor... duran top şansı çok veriyor rakibe... 20 senedir değişmedi o huyu...o da sıkıntı...
Tam olarak şu; Takımda koşucu oyuncuyu sahada bırakıp önüne topu yuvarlayacak adamı da sahada bırakıp hızlı hücuma çıkıp farkı 2 ye çıkarmak. Hoca ne yaptı koşucu ve atıcıyı çıkardı. Koşamayanı oyunda tuttu. Birde üstüne tutamayanı oyuna aldı . Ademden bahsetmiyorum q7 ve larinden bahsediyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben oyuna yaklaşımdan bahsediyorum derbi veya başka maç ne farkeder.
Bursa maçında da 1-1 yakalandık o maç derbi miydi ? O maçta necipi aldı oyuna.
O Bursaspor maçının eleştirisi, onu beraber eleştiririz.

Dünkü oyun şablonu doğruydu.

Rakibi ne kadar kötü görsek de, Benzia, Ayew ve Slimani gibi tehlikeli ve dikkat edilmesi gereken adamları var. Neden bunlara küme düşme namzeti bir takım muamelesi yapıldığını anlamadım.

Galatasaray bu sene 2 maç kaybetti. Galatasaray'ı yenen bu 2 takımın 6 haftada toplam 3 galibiyeti var. Yani Galatasaray dışında tek bir takım yenebilmişler.

Bunu neden yazdım? Bur kaç mesaj önce 3.4 gol ortalaması ile oynadıklarını söylediğin için.

Çevrimdışı tuncaboylu

Masa başı müdahalesi olmazsa, bu sene şampiyonluk için 75 puan fazla fazla yetecektir.

Çevrimdışı mrred

35 alırsak öp başına koy
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Hocanın quaresma sevgisi nereye kadar gidecek arkası yarın gibi meraktayım. İnsanın böyle sevgilisi olsa az görüşelim der. Bu nasıl bir aşk anlamıyorum.

Quaresma demişken ; bundan sonra yapılacak transferlerde yetenekten önce zeka testi uygulasınlar.Zekası olmayan adamın yeteneğiyle uğraşmaya değmiyor.
Ayagini da tornaciya gosterecen abi
Adamin ayagi yamuk

Çevrimdışı Koa_lAA

Tam olarak şu; Takımda koşucu oyuncuyu sahada bırakıp önüne topu yuvarlayacak adamı da sahada bırakıp hızlı hücuma çıkıp farkı 2 ye çıkarmak. Hoca ne yaptı koşucu ve atıcıyı çıkardı. Koşamayanı oyunda tuttu. Birde üstüne tutamayanı oyuna aldı . Ademden bahsetmiyorum q7 ve larinden bahsediyorum

dünkü maç özelinde atıcıdan kasıt ouzan sa koşucudan kasıt da lens oluyor sanırım... bu adamlar zaten 30-40 dakka oynadılar 1-0 ı... 1 pozisyon dışında ne ouzan top attı ne de lens koştu... olmadı zaten o dediklerin... he adem le birlikte lens olsa önüne top atarmıydı adem lens in... onu tahmin etmek zor...