Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2676217 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Senol Gunes bu macida verirse baskan bavulunu eline verip, hersey icin tesekkur etsin.
Corba yapti takimi yine taktik yapayim diye. Eger soylenenler dogruysa.

Hoca senin oynattigin futbolda problem, oyuncularda degil (q7 haric) Takim olgusu yok oldu geldiginden beri.

Çevrimdışı ekrembaser

Ljajic sakatlanmış diyorlar ciddi mi değil mi bilmiyorum

Çevrimdışı kartal190321

şener  reyes  neustar  ismail,    şu  defansa  gol  atmayanı  döverler, her  mevkide  gerimizde  bir  takımla oynuyoruz   saha  dışı  etkenler    müdahale etmezse   çok  rahat  yenecegimizi  herkes  biliyor, umarım  maç sahada oynanır   masa  başına  çekilmez
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı kartal190321

hakemler  fb  li   algısı  yanlış  bence, hakemler  mhk  başkanının  piyonlarıdır    maçın  sonucunu  nasıl istiyorlarsa   hakemlerde   ona   uygun hareket  ederler,  hakemlerin  umrunda  olmaz  kimin  kazanacagı, hedef  hakemler  değil   yusuf  namoğlu   olması  gerekiyor
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Savaş

Gelecekten geliyorum beyler. Maçı 2 0  aldık.

Babel 1 Larin 1

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Guntekin Onay  saatle r oncesinde  Atiba oynayip Ljajic  yedek kalabilir  Babel de  santrfor  cikabilir derken  neler  sacmaliyor bu demistim ama son bilgiler  geercekten de Ljajicin oynamayacagi  yonunde. Hehralde  hoca oyunu sakinlestirip once  tutup sonrasinda da  hamlelerini kullanmak istiyor . Benim anladigim bu   :alala:
Yorgo

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Neler olacagini şimdiden yazayım.

1. Lens baya baya aksayacak solda.

2. Kaleye sırtı donuk top alan Babel forvette kotu görünecek.

3. Quaresma yine 4 rakip arasında yer alan Babel'e orta yapıp duracak. Çok kotu bir ilk yarıdan sonra hoca yine Lens'i cikarip oldukça yorulmuş olan Babel'i sola koyacak ve Larin'i oyuna alacak.

Bu ihtimalin gerçekleşme oranı en az %90. Bunu artık biz ezberledik ama Senol güneşin biten maclari analiz etme gibi bir huyu olmadıgı icin o henüz farkedemedi. Insallah bu hatayı yapmayız.

Ilki mac icinde Lens ve Quaresma kanat degistirecektir. Ikincisi sol Lens soldan iceri kat eder, ayrica sol ayagi cok kotu degil. 3.su Cocu korkup cikmazsa Ljajic'in ara paslarinda ve Quaresma'nin ortalarinda Babel mutlaka kaleye yuzu donuk pozisyonlar bulacak. Ezberledik dedigin seyin gerceklerle alakasi yok, cunku hoca hic bu kadroyla cikmadi. Boyle oynamamiz gerektigini aylardir soyluyorum. Dogru duzgun yerde durup son vurus yapabilen bir forvetimiz olsa begenilmeyen Caner + Quaresma ortalarindan attigimizin iki kati gol atariz. Bu adam da Larin ya da Love degil. Kanatta etkili Babel'i forvet yapmayalim diye takimi 10 kisi cikarmak daha mi mantikli?

Guntekin Onay  saatle r oncesinde  Atiba oynayip Ljajic  yedek kalabilir  Babel de  santrfor  cikabilir derken  neler  sacmaliyor bu demistim ama son bilgiler  geercekten de Ljajicin oynamayacagi  yonunde. Hehralde  hoca oyunu sakinlestirip once  tutup sonrasinda da  hamlelerini kullanmak istiyor . Benim anladigim bu   :alala:

Umarim boyle sacma sapan bir hamleyle baslayip da Fener'e cesaret vermez. Dinamo Zagreb'in korkmadan cikip dagititti bir takimdan bu kadar cekinmenin anlami yok. Adamlarin defansi cop oglu cop, taraftar oyunculardan bikmis, Cocu'ya homurdaniyorlar. Baskili baslayacaksin, FB kotu gorunecek ki taraftarin sesi kesilsin protestolar baslasin. Sen bunlari cesaretlendirip kazanabiliriz havasina sokarsan sadece kolayi zorlastirmis olursun.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş’ta Atiba ilk 11’de, Ozzy yedek..
Forvet Larin, arkasında Ljajic..
Kanatlar Quaresma & Babel..
(fırat günayer)

Çevrimdışı Librarius

bile bile lades kısmı okay ancak bizim oyuncular sahada meryem ana gibi kuzu kuzu dursalar dahi bu herifler atacak sataşacak şey bulurlar uydururlar kutularından daha taze taze VAR ile 3 metre ofsayttan gol yedik antalya maçında benzeri dün geseye oldu VAR ofsayt dedi bize gelince kural değişti diyorlardı bu nedenle bu zihniyet durduğu müddetce bu ligde maç yönetecek tüm namoğlu atamalarında art niyet ararım puan kaybettiğimiz tüm maçların sebebi de hakemlerdir hoca hataları, transfer, oyuncu formu vb vb hepsi sonradan gelecek gerekçelerdir. ilk neden hep hakemdir. bu sene 2 maç puan kaybettik ikisi de hakem nedeniyle idi.

Hakemler konusunda hemfikiriz zaten. Hiçbir FB maçında adil şartlarda oynanmıyor oyun. Sadece gecen sezon oynanan maclarda 3 penaltımız verilmedi (deplasman da Cenk'e yapılan net faul, Vodafone da Quaresma'nin ayağına basılması, ve kupa maçında Hasan Ali'nin 90. dakika da Babel'e yaptigi faul), 2 net golumuz ofsayt gerekçesiyle iptal edildi (Nedredo'nun Ilker Arena'da attıgı gol ve Babel'in kupa rovansinda attıgı gol), yedigimiz 5 kirmizi kart, aleyhimize çalınan 2 penaltı ve Fernandao'nun attıgı 1 metrelik ofsayt gol. Ayrica Senol Güneş'in basının yarilmasi ama hükmen bizim mağlup sayılmamız.  Simdi bunları niye yazdım.

Bakin sadece 4 maçta yasanan rezil mi rezil kararlar bunlar. Peki sezon boyunca Ridvan'dan Aykut'a, Aziz Yildirim'dan Mahmut Uslu'ya kadar FB lobisi neyin yaygarisini yaptı? Yok efendim Cüneyt maci 1 dakika fazladan oynattigi icin Beşiktaş 3. golu buldu ve ikili avantaj Beşiktaş'a gecmis, veya Beşiktaş tac çaldı. Evet bu iki bahane daha çok konuşuldu.

Sadece şöyle düşünelim: yukarıda ki skandallar FB aleyhine olsaydi Yusuf Namoglu yerinde kalabilir miydi? Veya o hakemler bir daha FB maci alabilir miydi? Mete Kalkavan FB maci alabiliyor mu? Bulent Yildirim alabiliyor mu?

Neyse iste bu skandallara ragmen bu hakemlere bir şey olmadıgı icin, yukarıda ki skandalların yarısında bas rolu oynayan Fırat olduğu icin, biz kadro ve oyun olarak bu kadar ağır basarken bile yeneriz diyemiyoruz. Cunku hakemleri de yenmek hele hele bir deplasman derbisinde çok zor.

Fakat hakemlerin ve rakibin isini kolaylaştırmamak bizim elimizde. Mesela Quaresma'yi hamle oyuncusu olarak tutmak, Mesela gereksiz didismelerden sert faullerden uzak durmak, veya FB'lilerin yaptigi sert faullerde yerde yatıp kıvranmak yerine kalkıp cezayı kesmeye calismamak (Quaresma hep bunu yapıyor). 

Ayrica "gerilim Beşiktaş'a yaramıyor" söylemi de cambaza bak cinligidir. Gerilim asil FB'ye yaramıyor. Bizim derbilerimizden sonra degiliyorlar. Veya bizim taraftarımız onların ki gibi şirazeden cikmiyor ic saha maclarimizda. Gerilim onları zıvanadan cikarip Senol hocanın basıni yarmalarina sebep oldu, yani aslinda büyük ceza almaları gerekiyordu ama sistem onları kurtardi. Akillari varsa gerilim çıkarmazlar.
[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2018, 19:28:19 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı cursedofdragon

Oranlar Yine Değişti !

fenerbahçe : 2.50
Beraberlik : 3.10
Beşiktaş : 2.10

Oranlar Yine Değişti !

fenerbahçe : 2.50
Beraberlik : 3.10
Beşiktaş : 2.10

Iddaa yonetimine maca hakem mudahalesi olmayacagi haberi mi verdiler ne yaptilar?

Çevrimiçi ferdi1903

Oynatma arkadas su kurejmayi oynatma ya

Çevrimdışı Librarius

Ilki mac icinde Lens ve Quaresma kanat degistirecektir. Ikincisi sol Lens soldan iceri kat eder, ayrica sol ayagi cok kotu degil. 3.su Cocu korkup cikmazsa Ljajic'in ara paslarinda ve Quaresma'nin ortalarinda Babel mutlaka kaleye yuzu donuk pozisyonlar bulacak. Ezberledik dedigin seyin gerceklerle alakasi yok, cunku hoca hic bu kadroyla cikmadi. Boyle oynamamiz gerektigini aylardir soyluyorum. Dogru duzgun yerde durup son vurus yapabilen bir forvetimiz olsa begenilmeyen Caner + Quaresma ortalarindan attigimizin iki kati gol atariz. Bu adam da Larin ya da Love degil. Kanatta etkili Babel'i forvet yapmayalim diye takimi 10 kisi cikarmak daha mi mantikli?

Soylediklerin maalesef temenni. Neyse bugun gercekle yüzleşirsin.

Çevrimiçi mellfred

Ne resmi sayfada ne de yayıncıda 11’ler henüz yok

Çevrimiçi mellfred

Burada yazmakla olmuyor
Üç beş ateşleyin
#ŞerefinVARsaİstifaETnamoğlu

Çevrimdışı celiker1

Ya arkadaş şu Ljajic'e fena hastayım.Gülme yok,hep soğuk kanlı,kendinden emin bir görüntü.Her an seri cinayet işleyecekmiş gibi!!!Birde atmaya başlarsa offf ki offff :bandit:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Fena 11 değil geçiş oyunu oynucaz topu onlara bırakıp hızlı hücum yapıcaz. Hadi beşiktaşım
The great gig in the sky

Çevrimdışı celiker1

Hocam niye Atiba,Oğuzhan,Ljajij degil?Tolgay umarım utandırmazsın
Hayatta Beşiktaş

Senol Hoca'nin Larin hamlesine Cocuman Ismail hamlesiyle cevap vermis. Bu mac Quaresma'dan sov bekliyorum. Sahada en buyuk kozumuz Lawrence Ismail olacak. :evillol: :lol: :kop:

Çevrimdışı mrred

Ademi hamle oyuncusu olarak kullancaz kabul edilebilir bir hamle
The great gig in the sky

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı ekrembaser

Muhtemelen çöpe gidecek bir 45 dk daha

Çevrimdışı Librarius

Malesef hoca kısır olan takimi daha da kisirlastirmis. Iddiaya bile girerim ki daha ilk 15 dakika da aksar bu takim. Lensi harcamaya calisiyor sanırım. Adam sag da iyi oynayıp Quaresma'nin varligini anlamsizlastirinca hemen sola hapsedip tüketmeye calisiyor.  Allah askına golu kimle atacaksın? Ljajic yok, Oğuzhan mi atacak? Cizgiye yapisip 10 kisi arasına orta yapan Quaresmayla mi? Solda hisleri oynayan Lensle mi?  Insallah hoca hakli çıkar biz yaniliriz.

Çevrimdışı celiker1

Tolgay'dan Napoli maçı performansı görmemiz lazım
Hayatta Beşiktaş