31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor
31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor Skor : Beşiktaş 4-0 Kayserispor Tarih : 30.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 112238 defa] 31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor

Çevrimiçi Mehmet57

Helal, dagitin ikinci yarida rakipler iyice korksun.

Çevrimdışı fatih e.

ilk yarı savunma ve önünde zaman zaman riskli davrandık. gayet güzel ve net paslarla kaleye güzel indik.

oyun anlayışımızdaki en önemli değişiklik rakip defansın önünde de bulunduk,

1) dönen topları aldık
2) defans arkasına top göndererek net gol pozisyonlarına girdik.

kale önümüzdeki tedirginliği atarsak şu oyunla şampiyonluk çok yakın.

Çevrimdışı Sedat.Y

Bu arada ciddi anlamda sesi kısmak zorunda kalıyorum ses fena.

Müzik setine bağladım sesi.Kulağıma dayadım  :D inanılmaz ses var bayıldım

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Skor 3-0, bu mac bizimdir diyemiyorum :-), hakem son düdügü calmadan rahat yok.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cursedofdragon

akıyor bu akşam maşallah :D  :evillol:

Çevrimdışı B@RoL

Yanlız 18 yaşından küçükleri stattan cikarmalari lazım. Resmen tecavüz var...

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Müzik setine bağladım sesi.Kulağıma dayadım  :D inanılmaz ses var bayıldım

Kulağımda kulak içi kulaklık var ses cızırtı yapmaya başladı artık o kadar kaliteli kulaklıkta bile kıstım ben de :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

o kadar değil artık abartmayalım yesek yesek 1 gol yeriz en kötü ama hiç yemeyelim :D

Çevrimdışı minsk kartali

Belarus vodkasi iyidir. Bulbash var siyah olani cok klas icimi var.
alexis elimizdeki en iyi stoper, hatasiz mi oynuyor hayir ama alternatifi olmayan tek stoper. Marcelo, rodolfo hatta tosic birbirine yakin oyuncular. Alexis farkli daha hamleli oyuncu. Hem marcelo hem rhodolfo yakin oynayan oyuncu degiller. Zagonun yanindaki ronaldo gibiler.

Simdi asporda mac tekrarlari var, kasimpasa macinin tekrarina bakin akhisardan yedigimiz golun aynisi var, alexis oynamiyor gene yiyoruz. Yandan gelen toplarda marcelo adamini kaybediyor bir, ismail bakiniyor iki.

Sunu nasil goremiyorlar. Ben anlamiyorum
@mylife1903 bulbash kirmizi biberli balli benim favorim. bizim buralara ugrarsan mutlaka ulas bana goruselim.
Alexis konusunda sana yuzde yuz katiliyorum.basima bir sey gelmeyecekse ben alexis'i marcelo'dan daha cok begeniyorum.

Çevrimdışı mellfred

Q17-tolgay değişikliği yapıp sosa'yı kanada atarsak 90 dakikayı lay lay lom izleriz

Çevrimdışı Yasin02

seyirciler müthiş + tosic'de :D
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Tolga

Q17-tolgay değişikliği yapıp sosa'yı kanada atarsak 90 dakikayı lay lay lom izleriz

Tolgay kadroda yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tolgay kadroda yok.

Oğuzhan Çağrı abinin dediği gibi çok tedirgin. Keşke kenarda bulunsaydı.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Oğuzhan Çağrı abinin dediği gibi çok tedirgin. Keşke kenarda bulunsaydı.
60'tan sonra Necip girer oyuna.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı COB

Bu maçi 5lik yapmak lazim. Gs ve fb ye korku salalim, psikolojik baski salalim.

Çevrimdışı Aykan19o3

Taraftarı görünce performansı %200 artıyor Quaresma'nın.  Sarı kart gördüğu pozisyonda yapma yapma diye diye baya bir kızdım ancak gördük ki pozisyonun kartla alakası yokmuş.
Gomez, Sosa, Atiba şahane, Olcay'ı topla pek görmedik ancak verebileceği maksimum katkıyı vermeye çalışıyor pres yapmadık alan bırakmadı.
Defans 4lüsü şimdilik gayet iyi iş çıkardı.
Oğuzhan golünü atmasına rağmen riskli alanda çok top tutuyor, paslarında geriye oynayarak tv başında geriyor bizi.
Skoru bulduk diyebiliriz sarı kart sınırında bulunan oyuncularımızi ilerleyen dakikalarda yavaş yavaş kenara alabiliriz.
Ayrıca taraftarımız muhteşem muhteşem muhteşem.
[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2016, 20:03:18 Aykan19o3 ]

Çevrimdışı minsk kartali

@AvrupaKartalı Baba ne yaptin sen. 3-0 dan mac donmez. Liverpool yok karsimizda. ki biz liverpool u da dagitmis takimiz. algi operasyonlarindan etkilenmeyelim. bu takim artik o eski takim degil. arkana yaslan macin keyfini cikar 2. yari .

Çevrimdışı Kemal

Ne 60 i beyler sarı sinirindakileri alsın bence hemen

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çektiğimiz 8 şutun 8'i de isabetli, 3'ü gol oldu. :icool:

Taraftarı görünce performansı %200 artıyor Quaresma'nın.  Sarı kart gördüğu pozisyonda yapma yapma diye diye baya bir kızdım ancak gördük ki pozisyonun kartla alakası yokmuş.
Gomez, Sosa, Atiba şahane, Olcay'ı topla pek görmedik ancak verebileceği maksimum katkıyı vermeye çalışıyor pres yapmadık alan bırakmadı.
Defans 4lüsü şimdilik gayet iyi iş çıkardı.
Oğuzhan golünü atmasına rağmen riskli alanda çok top tutuyor, paslarında geriye oynayarak tv başında geriyor bizi.
Skoru bulduk diyebiliriz sarı kart sınırında bulunan oyuncularımızi ilerleyen dakikalarda yavaş yavaş kenara alabiliriz.
Ayrıca araftarımız muhteşem muhteşem muhteşem.

olcay'ı topla göremedik mi ayıp ayıp :)

Çevrimdışı mylife1903

Tosic iyi oynuyor, milli bir oyuncunun zaten bizim ligde oynamamasi ilginctir.

Ismail gene kotu, her zamanki gibi quaresmayi bile elsstiriyorsunuz ya ismail.

Takimi hala bozuyor.

Quaresma mutis oynuyor o faul yapip sari gordugu pozisyonda kartlik bir hareket yok ama hakemlerdekimbu kompleks hemen kart gosteriyorlar ayrica orada ismailin arkasini temizliyordu quaresma. Quaresmayi bile bozuyorsun ismail.

Marcelo ve ismail disinda herkes iyi oynuyor.

Ismailin daga tasa vurdugu topu elin yedek beki hasan ali adamin kafasina atiyor.

Erman ne agliyor asporda anlamadim

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hotdog'ları dönerleri gömüyodur şimdi forum ahalisi :evillol:

Çevrimdışı Ensar

durursa burda dursun kalbim BEŞİKTAŞ !!! :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 abi misafir var bizim kuzenin hanımı çoluk çocuk gelmişler  :D 
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: