UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu
UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 83509 defa] UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

attı suarez kosova harbi barcalı galiba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Cüneyt Juve'yi ezdirme lan afferin :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilicin Tolgay'ı çıkarması gibi iniesta'yı çıkardı :evillol:

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Juve defansı çok hata yapıyor maç kalitesiz baya

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kosova kıçını yırttı yalnız.

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Neymar attı şampiyonluk geldi:)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

Ulan Pirlo'yu ağlatmayacaktınız adiler..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

son golü de periscopetan izledim cl finaline de gittim ölmeden bu yeter bana  :D

Çevrimdışı Çağrı

son golü de periscopetan izledim cl finaline de gittim ölmeden bu yeter bana  :D

Periscope bu yayın hakları olayını nasıl aştı?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Periscope bu yayın hakları olayını nasıl aştı?
aştığını sanmıyorum abi de bende rastgele denk geldim ama güzel oldu  :D

Çevrimdışı src35

juve çok sertlik yaptı da yetmedi.. tabi prim tanıyan bide cüneyt vardı sahada..

Çevrimdışı Tolga

Juventus'un en azından 1 gol atacağını düşünüyorum ama bu Barca bu akşam bu kupayı kaldırır :)
:bandit: :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Ayrıca bugün Juventus dua etsin ki maçı Cüneyt Çakır yönetti.

Vidal ve Pogba'nın 2 defa atılması lazımdı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: