2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 590 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334874 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

tamam çok büyük transfer beklentilerine girmiyoruz forvete gomez'in yerine falcao :D

Sosa'nın yerine hakim ziyech :D

Sol bek Kolarov stoper kompany :D
İşte bu seviyede oyuncular beklemeyin :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Arena_

Aktif siyaset yapanların forumdan üyeliği siliniyor. küfür hakaret ve saygısız üslupta konuşanlar
kullandıkları kelimelerin niteliğine göre moderasyon veya no post alıyor.
Burası taraftar forumudur siyaset yeri değil. yaşanan olayların siyasi boyut dışı konuşulmasını
hoş gördük ama işin içine siyaset sokulmaması gerekiyordu.
Burası hiç bir görüşün propaganda yeri değildir. burda sadece Beşiktaşın propagandası yapılır.

Dün geceki uyarımdan sonra siyaset yapmakta ısrar eden 3 kişinin forumla ilişkisi kesildi
bazı arkadaşlar sakinleşsin diye moderasyona alında bazı küfür ve hakaret içeren
mesajlar atan arkadaşlar nopost aldı. Bunları yaparken her hangi bir görüş farkı gözetmeden adil
olmaya çalıştık.

Burada herkes siyasi düşüncesi ne olursa olsun Beşiktaşlıdır. herkes aynı şeyi düşünemez
o nedenle birbirimizin görüşlerine saygılı olalım biz Beşiktaşız. Bunu asla unutmayalım.
Kendi içimizde ayrışmayalım.

@Necmi Abi sayfada yazılanları okuyorsun değil mi? Aktif siyaset yapanlar siliniyor mu? Yoksa dedikleriniz sadece lafta mı kalıyor?

Yoksa bu kural sadece belli kişileri mi uygulanıyor. Eğer uygulanmayacaksa burada kimi isteyip kimi istemediğinizi belirtiniz.

Hani burada sadece Beşiktaşımızın propagandası yapılıyordu ya ondan dedim.

Çevrimdışı cursedofdragon

İşte bu seviyede oyuncular beklemeyin :)
beklemiyoruz zaten tolga ya :)

Barcelonadan adriano matieu olursa olur olmazsa sağlık olsun :)

Forvette aynı şekilde zorlarız birşeyler olursa olur olmazsa cenkle,ömerle devam :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Necmi Abi sayfada yazılanları okuyorsun değil mi? Aktif siyaset yapanlar siliniyor mu? Yoksa dedikleriniz sadece lafta mı kalıyor?

Yoksa bu kural sadece belli kişileri mi uygulanıyor. Eğer uygulanmayacaksa burada kimi isteyip kimi istemediğinizi belirtiniz.

Hani burada sadece Beşiktaşımızın propagandası yapılıyordu ya ondan dedim.
Aktif siyasetten kastin nedir ?

Biz siyaset yapmıyoruz

Bir tane siyasetci ismi veya siyasi parti ismi yazmadik ulje gundemi hakkinda konustuk
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

kiralık mı adamlar satıp 10 numara alıp yerine birtane forvet kiralamak istiyorlar onlarda :)

Ama sadece düşünüyorlar tabi yıllık 5-6 milyon € kimse vermiyor ellerinde patlıcak :)

stoke city kiralamak üzereymiş ada basınına göre, rvp.de maaşında düşmeyi kabul etmiş gitmek için, şu günlerde ailesi için özel koruma tuttuğu söylentileri de var.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onurturan

az evvel tlf.da ilginç bir haber aldım. eylül ayında çalıştığım sektörle alakalı bir fuar olacak pek çok yabancı firmanında katıldığı bir fuardır. cuma sabahı american firmaları bu yıl fuara katılmayacaklarını bildirmişler  :alala:
winter is coming tangaz abi..

Çevrimdışı Tolga

Sonunda Balotelli gelmesin de...

Çevrimdışı cursedofdragon

Ricardo Quaresma:"Türkiye son derece modern ve büyük ülke. Türkiye'de olmaktan kesinlikle korkmuyorum."
Ricardo Quaresma: "Yaşananları izlerken strese kapıldım ama darbe girişiminin sonuçsuz kalacağından emindim. Türkiye 3. dünya ülkesi degil."

Adam var adam gibi...

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ricardo Quaresma:"Türkiye son derece modern ve büyük ülke. Türkiye'de olmaktan kesinlikle korkmuyorum."
Ricardo Quaresma: "Yaşananları izlerken strese kapıldım ama darbe girişiminin sonuçsuz kalacağından emindim. Türkiye 3. dünya ülkesi degil."

Adam var adam gibi...

Quaresma Adammış , ayrıca geçen sezon sergilediği performanstan sonra başımın tacıdır...

Çevrimdışı brkntcnr

Balotelli nin sorunu gece hayatı. E bizde de sokağa çıkma yasağı var. Sosa kalacaksa en uygun maliyetli transfer Balotelli olur. Cenk' le dönüşümlü oynarlar. Ama Sosa kalmayacaksa daha güvenilir birine ihtiyaç var.

Çevrimdışı Arena_

Aktif siyasetten kastin nedir ?

Biz siyaset yapmıyoruz

Bir tane siyasetci ismi veya siyasi parti ismi yazmadik ulje gundemi hakkinda konustuk

Bende üstümüzden F-16'lar geçti deyince ceza almıştım. Bu siyaset mi? Çıksın açıklasınlar öyleyse

Çevrimdışı Tolga

Balotelli nin sorunu gece hayatı. E bizde de sokağa çıkma yasağı var. Sosa kalacaksa en uygun maliyetli transfer Balotelli olur. Cenk' le dönüşümlü oynarlar. Ama Sosa kalmayacaksa daha güvenilir birine ihtiyaç var.
Balotelli'nin sorunu asıl saha içinde. Ne zaman ne yapacağı belli değil. Çoğu maçta bizi eksik bırakır.

Ayrıca iyi futbolcu da değil.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Ülkenin durumu ve FFP  kıskacını göz önünde bulundurarak ben büyük bir forvet beklemiyorum. Artık Cenkin 1. forvet olmasını istiyorum. Onun yanına Cenkin 1. forvet her zaman benim rahatlığı vermeyecek uzun maratonda rotasyona uyacak bir forvet alsak kafi...
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı onurturan

Saha içinde duruşu, gol sevinçleri,maçtan sonra canlı yayın konuşmaları,çok özleriz bu adamı ama çok oyaladı bizi yakışmadı. Nefret edesim sövesim var sövemiyorum harbi sevdirmiş kendini.ruh halimiz çok karışık darbe girişimi yapacak bu seneyemi buldunuz.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaşın şansı..

Çevrimdışı Arena_

Adam var adam gibi...

Quaresma forma için oynayandır. Geçen sezon başından bu yana bir sürü haksızlığa uğradı. Umarım artık değeri bilinir. Adam Avrupa şampiyonu oldu ama en azından birileri gibi kaçmadı.

Çevrimdışı tangaz

winter is coming tangaz abi..

bize her gün winter artık :(
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı brkntcnr

Welbeck de kiralanabilir.

Çevrimdışı Türkay

Balotelli geleceğine Cenk 1. forvet olsun. Ömer 2
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı brkntcnr

Balotelli'nin sorunu asıl saha içinde. Ne zaman ne yapacağı belli değil. Çoğu maçta bizi eksik bırakır.

Ayrıca iyi futbolcu da değil.
İşte onu yönetim bilecek. Oyuncuyla konuşulacak falan. Başkan anlatmıştı nasıl Quaresma dönmek istediğini söyledi bana söz verdi ben de ona güvendim o güveni gördüm gözlerinde ve transferini yaptık dedi. Aynı şekil Balotelli de. Tosunla dönüşümlü oynasın kafi. Ama Sosa kalmayacaksa Bony, Llorente, Falcao falan zorlanmalı. Orta sahamız bozulmayacaksa forvette Balotelli sorun olmaz. Hatta Cenk bile oynasa sorun olmaz. Ama Cenk' in arkasındakiler sıkıntılı.

Çevrimdışı onurturan

ısrarla yazıyorum en mantıklı hamle kiralık niasse olacaktır. ister tek oynat deplasmanlarda ve avrupada, ister iç sahada çift forvette kullan istersen de solda olcay yerinde oynat.
:claps:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Abi kislalardan cikisi son anda Engellenen yuzlerce Tank , Havalanmasi son anda engellenen 29 savas ucagi , Eskisehirde Halk ve Polis  tarafindan durdurulan 2 Fuze rampasi , Yine son anda englellenen onlarca Helikopter..

Bugun hala Bitmemis olurdu olaylar belkide. , Allah korusun darbe gerceklesmis olurdu , Ic savas cikardi

Yuzbinlerce vatandasimizi kaybedebilirdik..

Ben bu sartalrda gitmek isteyen futbolculara gerceken kizamiyorum..

1 gecede bastirilan olaylara ragmen Izledigimiz videolarda dehsete düştük hep beraber , Ya diger yazdıklarım gerçeklesseydi ???

Olacakları aklim hayalim almiyor..

Allah hepimizi korudu sukurler olsun..

:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Tolga

İşte onu yönetim bilecek. Oyuncuyla konuşulacak falan. Başkan anlatmıştı nasıl Quaresma dönmek istediğini söyledi bana söz verdi ben de ona güvendim o güveni gördüm gözlerinde ve transferini yaptık dedi. Aynı şekil Balotelli de. Tosunla dönüşümlü oynasın kafi. Ama Sosa kalmayacaksa Bony, Llorente, Falcao falan zorlanmalı. Orta sahamız bozulmayacaksa forvette Balotelli sorun olmaz. Hatta Cenk bile oynasa sorun olmaz. Ama Cenk' in arkasındakiler sıkıntılı.
Quaresma bile bu sezon 2 sefer gereksiz yere kırmızı kart gördü. Sarı kart sınırındayken topa vurduğu için sarı kart cezalısı durumuna düştü.

Böyle adamları idare edebilmen çok zor.

Bende üstümüzden F-16'lar geçti deyince ceza almıştım. Bu siyaset mi? Çıksın açıklasınlar öyleyse
Ogun forumun Yarisindan fazlasi Ceza aldi zaten..

Bende Aldim Moderasyon 3 gun Boyunca Moderasyondaydim

Forumdan atilanlar yani uyeligi silinenler Siyasi parti ismi yazanlar veya Siyasi Lider ismi yazanlar , propaganda yapanlardi..

Yani tek Ceza alan sen değilsin bak ben Bu forumdaki en aktif uyelerden biriyim Bircok yöneticiden daha aktifim ve daha fazla iletim var buna karsilik Forumda yine en fazla CEZA alan uyede beniM

Yonetici abilerimiz ne kadar ve kac kez Ceza aldigimi aciklayabilirler..

Ha yazdıklarım yine siyasete giriyorsa No post verin bana @Necmi @MURAT @ZEKI @Çağrı

Çevrimdışı onurturan

Gelecek sezon lig de çok puan kaybı yaşanır yani ligin kalitesi geçen seneye göre düşecek gibi. 3 takımda da sorunlar var.

Yani aynı hafta şampiyonluk yarışındaki 2 ya da 3 takımın puan kaybı yaşadığı bir sezon görebiliriz. Şampiyonluk puanı 70-71 gibi olursa şaşırmam.

Bu arada Remy alınırsa iyidir. O da olmazsa bari ligi bilen Rodallega'yı alalım...
Rodallega niasse etoo balotelli  hepsine fitim ..Fener zenci sever sezonu yapalım  :evillol:

@Arena al bak profilimin Resmini atiyorum foruma taa Ogun yani 15 Tmmiz gecesi yazdiklarimdan dolayı aldigim Ceza halen bitmedi

%20 Ceza puanim var ve Yöneticiler tarafindan IZLEMEDE görünüyorum

Etiketler: