Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365526 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı abdusta

Benim Heyecanla Transfer bekleyen taraftarım.!!

Boşuna beklemeyin,
hala anlamadınızmı?
Karizma ve Tosiçle neden sözleşme uzatıldığını
Ersanla-Dembaba birde Caneri kat yanlarına
FFP ensende,Bu senede harcama yok
Başkanın demeçlerini dikkatle dinleyen Şampiyon takıma belki 1-2 takviye yaparız diyen başkan
Bu durumda yer açmak için 1-2 oyuncu gidecek
bunlar sözleşmeleri biten Abou ve Ömer,

Bu durumda tek eksiğimiz hala sol ayaklı hamleli stoper,adını söyleyeyim öncelikli seçenek Yaroslav Rakitsky kirala+satın al opsiyonlu olabilir

Sonuç olarak transfer yapsanda yapmasanda gene şampiyonluğun en büyük adayı olacaksın.!!
Trabzonmu? Duymadınızdı geçen gün stadlarının elektrik ve doğalgazı borçdan dolayı kesildiğini?

Beni beklentilerimi yukarıdaki düzeyde tutuyorum,
Yeni sezonda takımımızın değeri 130-140milyon Euro ile yüzde 15 nisbetinde değer kazanacaktır tahminim

ne transferi zaten dünyanın 4 yıldızından bir Q7 bizde

saygılar

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Nisan 2017, 15:05:21
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
olumlu oldu o da olumlu olumlu olmadı o da olumlu :oha:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Abi zaten yönetime başarısız diyen yok, benim o cümlem FFP'ye karşı politikamıza ait. Zaten senin atıf yaptığın gönderimde transferde açık ara başarılı olduğunu söyledim yönetimin. Bazı konularda başarısızlar, onlarıda mı söylemeyelim? Adriano, Talisca, Abu, Gomez, Caner... Tamam bunlara lafımız yok. ama Ginler, Aras, Mitrovic, Milo, Pektemek, Tolga Zengin... net başarısızlık. bunlar da kanımızı emiyor. Yönetim bunlarda uyanık olsun diyoruz, çok mu şey istiyoruz? Babel bile bunlardan biri olabilirdi de Allah'tan adamın mayası bize uydu.
mitrovice katılmıyorum. inler başarısız denemez kalitesi belli oyuncu
hoca oynatmıyor. Aras konusunda nasıl başarısız diyebiliriz bir kez bile hoca şans vermedi.
Tolga konusunda fikrimi biliyorsun sen daha iyi bir ikinci kaleci bulursan kulübede oturtacak onu gönderirsin
bazı arkadaşların dediği gibi utku otursun demezsin herhalde. Fabri ve arkasında Tolga ile kale güvende duruyor.
Tolga kötü bir kaleci değil Babel olabilirdi diyorsun ona bakarsan gomezde olabilirdi. alırken büyük risk vardı.
ama olmadı. ben saydığın isimlerde bir tek Pektemek transferini eleştiririm. oda biliçin kaktırması oldu.
bütüne bakınca transferde eleştirilecek bir şeyde yok. bir takıma onbir oyuncu alıp o sene şampiyonluğa gidebiliyorsan bu
transfer başarısıdır.
eleştirilecek yerleri var tabiki mesela başından beri taraftar ilişkileri camiaya sahip çıkma çok yanlış
ciddi olarak yolunacak kaz bakışı var tamam feda dedik ama bununda üslubu olur. çok eleştirilecek
şey var ama nedense bunlar eleştirilmiyor hiç alakasız yerden eleştiri yağmuru oluyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

hoca oynatmıyor. Aras konusunda nasıl başarısız diyebiliriz bir kez bile hoca şans vermedi.
Tolga konusunda fikrimi biliyorsun sen daha iyi bir ikinci kaleci bulursan kulübede oturtacak onu gönderirsin
bazı arkadaşların dediği gibi utku otursun demezsin herhalde. Fabri ve arkasında Tolga ile kale güvende duruyor.
Tolga kötü bir kaleci değil Babel olabilirdi diyorsun ona bakarsan gomezde olabilirdi. alırken büyük risk vardı.
ama olmadı. ben saydığın isimlerde bir tek Pektemek transferini eleştiririm. oda biliçin kaktırması oldu.
bütüne bakınca transferde eleştirilecek bir şeyde yok. bir takıma onbir oyuncu alıp o sene şampiyonluğa gidebiliyorsan bu
transfer başarısıdır.
eleştirilecek yerleri var tabiki mesela başından beri taraftar ilişkileri camiaya sahip çıkma çok yanlış
ciddi olarak yolunacak kaz bakışı var tamam feda dedik ama bununda üslubu olur. çok eleştirilecek
şey var ama nedense bunlar eleştirilmiyor hiç alakasız yerden eleştiri yağmuru oluyor.
Aras hamlesi hataydı abi.

1.1 milyon bonservis ve 1 milyon maaş olduğu için çok ses çıkarmıyorum, ama adam yerli kontenjanında bile sayılmıyor ve 2020'ye kadar sözleşmesi var.

Gökhan İnler, Mitrovic ve Tolga konusunda hemfikiriz. Gençlerbirliği maçında Tolga yerine Utku girse ve o topu çıkaramasa, belki ligde kurdeşen doküyordik şimdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mahmut

transfer başarısıdır.

Aras'ı hoca mı oynatmıyor, kupa maçlarını izlemedin herhalde @Necmi abi, bu adam altyapıdaki çocuklar kadar bile oynamadı, fizik olarak bitik, belki sakatlığından dolayıdır bilemicem ama şu an fizik olarak bitik. Çoğu mesajından okuyarak vardığım bir sonuç var, hocaya bir ön yargın var sanki. sana göre ilk yarıları hep hoca çöpe atıyor vs. Bana göre bu takım, hoca ve yönetim hepsi türkiye ölçeğinde en iyiler ama en hatasızı hangisi dersen ben direk hoca derim.
Evet açıklamalar zaten net değil ama ffp konusunda da bonservis kısıtlaması olduğunu düşünüyorum, yönetim bunu pek dillendirmiyor çünkü bunun pazarlıklarda elimizi kısıtlayacağını biliyor. Eğer bonservis kısıtlaması kalkmış olsaydı, açıklama da bunu açık seçik açıklarlardı çünkü taraftardan büyük tepki vardı.

Çevrimdışı cagdas44

Aras'ı hoca mı oynatmıyor, kupa maçlarını izlemedin herhalde @Necmi abi, bu adam altyapıdaki çocuklar kadar bile oynamadı, fizik olarak bitik, belki sakatlığından dolayıdır bilemicem ama şu an fizik olarak bitik. Çoğu mesajından okuyarak vardığım bir sonuç var, hocaya bir ön yargın var sanki. sana göre ilk yarıları hep hoca çöpe atıyor vs. Bana göre bu takım, hoca ve yönetim hepsi türkiye ölçeğinde en iyiler ama en hatasızı hangisi dersen ben direk hoca derim.
Evet açıklamalar zaten net değil ama ffp konusunda da bonservis kısıtlaması olduğunu düşünüyorum, yönetim bunu pek dillendirmiyor çünkü bunun pazarlıklarda elimizi kısıtlayacağını biliyor. Eğer bonservis kısıtlaması kalkmış olsaydı, açıklama da bunu açık seçik açıklarlardı çünkü taraftardan büyük tepki vardı.

Son gözlemim Aras genelde U-21'le maça çıkıyor Oğuzhan A. ve Utku ile birlikte. Bazı maçlarda golleri dahi oldu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Nisan 2017, 15:30:04
trabzonu 4-3 yendiğimiz maçtan sonra ersun yanal yavaş büyüyoruz her sene üstüne koyuyoruz gibisinden birşeyler söyledi.
bir Trabzonlu yorumcu da eleştirdi şenol hocanın şampiyon kadrosu elinden alındı yine şampiyon oluyor diye.
şenol güneş geldiği sene yeni oyuncularla oynattı şampiyon oldu.
marcelo,atiba ve Oğuzhan dışında geçen seneki şampiyon kadro bozuldu 8 yeni oyuncu şuan direk oynuyor ama yine şampiyon oluyoruz.
oyuncular da değişse hoca kimle nasıl oynatacağını biliyorsa sorun olmuyor.
nolmalde dağılırdı başka takım olsa maaşşallah  şenol hocaya.
şımarmak yok dominasyona devam...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

Son gözlemim Aras genelde U-21'le maça çıkıyor Oğuzhan A. ve Utku ile birlikte. Bazı maçlarda golleri dahi oldu
Aras başkanın kendi inisiyatifi ile aldığı bir transfer, bu fiyata bu adam kaçmaz diye düşünerek fırsat transferi yaptı.

İmza töreninde genç arkadaşımız diye takdim etti, adam 26 yaşındaydı.

Belli ki zamanında sevip beğendiği bir futbolcuydu, olur öyle şeyler.

Ama ya çocuk bitik ya da hoca sisteme uyduramadı.

Maaşı düşük, bir şekilde elden çıkarılır. Bence çıkarmak da lazım, çünkü yabancı kontenjanı yiyor.

Çevrimdışı Mahmut

Artık altyapıdan adam çıkarmak lazım. Atinç dönerse UEFA kadrosundaki 4 kontenjana sadece Necip'i koyabiliyoruz.

Bizim altyapıdan yetişipşu anda Süper lig'de oynayan adamlar kimler, bir listesi var mı?

Şu Lyon maçlarını izlerken de canımı çok sıktı bu konu, adamların kadronun en iyi adamları altyapı neredeyse. 19-20 yaşında Diachaby, Tousart falan. Belki Barca, Real seviyesinde olmaz ama bizim seviyelerde kadronun çoğunun altyapıdan gelmesi hiç de hayal değil. Halbuki biz de 1-2 tane yedek var sadece. Harbi çok rezalet bir durum, belki farkında değiliz ama.

Tabi bu kulüplerden bağımsız ülkede sıkıntılı bu iş, bizim gibi bir sürü gencin olduğu nispeten zengin olmayan bir ülkeden oyuncu fışkırması lazımken, sistemsizlik ve torpil yüzünden hiç oyuncu çıkmaması bizi uzun vadede bir yere götürmeyecek zaten.
Sürekli görüyoruz işte şurda burda bjk futbol okulu açıldı diye, inşallah sadece aileleri sömürmek için değil de ana amaç olarak altyapı içindir o futbol okulları.

Çevrimdışı cursedofdragon

günaydın beyler bakıyorum yine herkes transfere başlamış bütün oyuncularımızı bir yere göndermişsiniz :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Nisan 2017, 15:39:01
Şu Lyon maçlarını izlerken de canımı çok sıktı bu konu, adamların kadronun en iyi adamları altyapı neredeyse. 19-20 yaşında Diachaby, Tousart falan. Belki Barca, Real seviyesinde olmaz ama bizim seviyelerde kadronun çoğunun altyapıdan gelmesi hiç de hayal değil. Halbuki biz de 1-2 tane yedek var sadece. Harbi çok rezalet bir durum, belki farkında değiliz ama.

Tabi bu kulüplerden bağımsız ülkede sıkıntılı bu iş, bizim gibi bir sürü gencin olduğu nispeten zengin olmayan bir ülkeden oyuncu fışkırması lazımken, sistemsizlik ve torpil yüzünden hiç oyuncu çıkmaması bizi uzun vadede bir yere götürmeyecek zaten.
Sürekli görüyoruz işte şurda burda bjk futbol okulu açıldı diye, inşallah sadece aileleri sömürmek için değil de ana amaç olarak altyapı içindir o futbol okulları.
sömürgelerinden devşiriyorlar genelde.
yetenekli afrikalıları altyapıya alıyorlar illaki içlerinden iyiler çıkıyor.
biz de yerli hiç çıkmıyor sadece almanya görmüş gurbetçilerde kumaş oluyor.
teknik taktik mental olarak almanya iyi yetiştiriyor.
gurbetçilerimiz olmasa kadroya koyacağın yerli yok.
bir de yabancı sınırı gelsin diyorlar sanki alttan oyuncu geliyor...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mahmut

Aras başkanın kendi inisiyatifi ile aldığı bir transfer, bu fiyata bu adam kaçmaz diye düşünerek fırsat transferi yaptı.

İmza töreninde genç arkadaşımız diye takdim etti, adam 26 yaşındaydı.

Belli ki zamanında sevip beğendiği bir futbolcuydu, olur öyle şeyler.

Ama ya çocuk bitik ya da hoca sisteme uyduramadı.

Maaşı düşük, bir şekilde elden çıkarılır. Bence çıkarmak da lazım, çünkü yabancı kontenjanı yiyor.

Benim kupa ve hazırlık da izlediğim Aras zaten fizik olarak bitiğin bitiği. İlla bir suçlu arıyorsak bu suçlu oyuncunun kendisidir, olsa olsa yönetimdir ki alındığı zaman kaliteli, sakatlıktan çıkmış bir oyuncu olarak biliniyordu. Ama fizik olarak toparlanmamış 26 yaşına rağmen.
Tarz ve mevki olarak bize çok lazım oyuncuydu aslında, ben de uygun bir teklife elden çıkarılması gerek diye düşünüyorum çünkü hala üç-beş piyasası var gibi, taraftar bile oyununu gördükten( ya da görmediler herhalde) sonra hala hoca niye Aras'ı oynatmıyor falan diyor.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Nisan 2017, 15:40:37
günaydın beyler bakıyorum yine herkes transfere başlamış bütün oyuncularımızı bir yere göndermişsiniz :D
çatı da kalktı günaydın
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı onur_U

Benim Heyecanla Transfer bekleyen taraftarım.!!

Boşuna beklemeyin,
hala anlamadınızmı?
Karizma ve Tosiçle neden sözleşme uzatıldığını
Ersanla-Dembaba birde Caneri kat yanlarına
FFP ensende,Bu senede harcama yok
Başkanın demeçlerini dikkatle dinleyen Şampiyon takıma belki 1-2 takviye yaparız diyen başkan
Bu durumda yer açmak için 1-2 oyuncu gidecek
bunlar sözleşmeleri biten Abou ve Ömer,

Bu durumda tek eksiğimiz hala sol ayaklı hamleli stoper,adını söyleyeyim öncelikli seçenek Yaroslav Rakitsky kirala+satın al opsiyonlu olabilir

Sonuç olarak transfer yapsanda yapmasanda gene şampiyonluğun en büyük adayı olacaksın.!!
Trabzonmu? Duymadınızdı geçen gün stadlarının elektrik ve doğalgazı borçdan dolayı kesildiğini?

Beni beklentilerimi yukarıdaki düzeyde tutuyorum,
Yeni sezonda takımımızın değeri 130-140milyon Euro ile yüzde 15 nisbetinde değer kazanacaktır tahminim

ne transferi zaten dünyanın 4 yıldızından bir Q7 bizde

saygılar

başkan geçen senede benzer ifadeler kullandı. sonuçta 10 tane adam aldık  :D
lig için dedikleriniz doğru ama avrupa için kadromuz maalesef yetersiz, lyon maçlarında net gördük. Q7 diyorsunuz, tabi kendisi başka ama artık direkt ilk 11 oyuncusu olmaktan uzak bence..yaşlandığı gerçeğini kabul etmemiz gerek. eğer iyi bir teklif gelirse satılmalı. ama
sonuçta şöyle bir gerçek var; satılsa da satılmasa da kaliteli stoper ve kanat rotasyonlarımız çok sınırlı...zorlu bir transfer süreci geçireceğiz gibi...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada geçen sene Töre'yi kiralamak yerine satmış olsaydık, seneye kısıtlama altındayken bir de kanat almamız gerekecekti.

Çevrimdışı Mahmut

Bu arada geçen sene Töre'yi kiralamak yerine satmış olsaydık, seneye kısıtlama altındayken bir de kanat almamız gerekecekti.

Elimize bir para geçseydi onla bir kanat alırdık büyük ihtimal bence yazın olmasa da ara transferde, en kötü Marcelonun yanına daha kesin adam alıp orayı sağlama alabilirdik. Ben ingiltere'de iş yapacağını düşünüyordum aslında da hem yanına feghouli, ayew falan aldılar, zaten antonio ile payette vardı, bir de üstüne sakatlanınca west ham'lı taraftarların sevgilisi oldu   :D :kop:
[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2017, 15:52:39 Mahmut ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Shaktar ve Dinamo Kiev'in takım değerleri çok düşmüş.

2 takımda Yamolenko, Taison, Bernard ve Rakitskiy dışında para eden adam yok nerdeyse.

Avrupa'da önümüzdeki sene iyi puan toplarsak, sıralamada Ukrayna'nın geride bırakırız.

Burda 12 dk lık adanspor maçımızın geniş özeti var izlemek isterseniz :)

http://tr.beinsports.com/video-liste/super-lig-uzun-ozetler-28-hafta

Çevrimiçi Kapkarakartal

Hayko Şampiyonluk kutlamalarına hazırlanıyor galiba  :)

Çevrimiçi Necmi

ne yapayım hoca hata yaptı yapmadımı diyeyim al son adana maçı rotasyona gidiyorsun hata yapmadımı son anda kurtardık 3 puanı. sen beck i neden oynatmıyorsun defans tandemini komple bozuyorsun atiba çıkarıp quaresma almak ne oluyor orda bir tane daha yesek çıkartamayacağız. şl de oynarken bir çok maçda bunlar oldu. Elinde beck var stoper tandemini bozma becki al elinde orjin bek varken tosiçmi beke alınır. atibanın yerine quaresmamı girer ligin nerdeyse yarısında ilk devreler böyle hatalı kadro yapılanmasıyla çöpe gitti. allahtan ikinci yarılar takım attıda kayıp yaşamadık.
valla mylife daha iyi bilir ama rusyadan gelen oyuncularda hep bu sorunlar yaşanıyor çoğunluk bir seneyi çöpe atıyor birde sakatlık geçirdi. çapraz bağdı sanırım zaten iyileşse bile ondan sonraki sene randıman alınmıyor. Ama hocada hiç denemediki. ona karşı başından beri soğuk davranıyor. Bilemiyorum bazı oyuncular oynadıkça toparlar. hocanın takıntıları var Ba da hazır oynatmıyor. Ersanda hazır. atınç oynatıyor ersanı oynatmıyor. Kilosu vardı verdi ama. İnler kötümü onuda oynatmıyor işte. Hadi diyelim önünde Atiba var normal çokda bir şey diyemiyorum ön yargılı değilim ama hata yaptığında söyleyeceğiz elbet

gomez'den gelen 525 bin €'yu transferde kullanabiliyoruz galiba :)

Boyko 1.5 milyon €
Franco 1.5 milyon €
Milosevic 1 milyon €
Veli (Bedava)
Aras 1 milyon €
Rhodolfo 1.5 milyon €
Pektemek 1.5 milyon €
Ömer (Bedava - Sözleşmesi bitiyor)

Bunlar bizim kadromuzda bulunmayan para kazabileceğimiz oyuncular.

8 milyon € bu kadro dışı kalan oyuncularımızdan kazanabiliriz.

Hemde fazlalık oyunculardan kurtulmuş oluruz :)

Çevrimdışı tuncaboylu

ne yapayım hoca hata yaptı yapmadımı diyeyim al son adana maçı rotasyona gidiyorsun hata yapmadımı son anda kurtardık 3 puanı. sen beck i neden oynatmıyorsun defans tandemini komple bozuyorsun atiba çıkarıp quaresma almak ne oluyor orda bir tane daha yesek çıkartamayacağız. şl de oynarken bir çok maçda bunlar oldu. Elinde beck var stoper tandemini bozma becki al elinde orjin bek varken tosiçmi beke alınır. atibanın yerine quaresmamı girer ligin nerdeyse yarısında ilk devreler böyle hatalı kadro yapılanmasıyla çöpe gitti. allahtan ikinci yarılar takım attıda kayıp yaşamadık.
valla mylife daha iyi bilir ama rusyadan gelen oyuncularda hep bu sorunlar yaşanıyor çoğunluk bir seneyi çöpe atıyor birde sakatlık geçirdi. çapraz bağdı sanırım zaten iyileşse bile ondan sonraki sene randıman alınmıyor. Ama hocada hiç denemediki. ona karşı başından beri soğuk davranıyor. Bilemiyorum bazı oyuncular oynadıkça toparlar. hocanın takıntıları var Ba da hazır oynatmıyor. Ersanda hazır. atınç oynatıyor ersanı oynatmıyor. Kilosu vardı verdi ama. İnler kötümü onuda oynatmıyor işte. Hadi diyelim önünde Atiba var normal çokda bir şey diyemiyorum ön yargılı değilim ama hata yaptığında söyleyeceğiz elbet
2 senedir hoca oynatmıyor diye çemkirilen (Mesela Kerim) kim varsa, oynadıklarında keşke oynatmasaydı dedik.

O yüzden ben hoca eğer birini oynatmıyorsa, ben hocaya kabahat bulmam artık.

Adana maçındaki tercihleri bence de hatalı idi, en iyi 11'le maça çıkıp skoru yakalayınca rotasyona dönmeliydi. Ama Demba'yı sokacağı maç değildi Adana maçı.

Ersan'ı da oynatmıyorsa, Ersan hazır değildir bence.

Neyse sıkın dişinizi 2-3 hafta daha, şampiyon olunca bunların hepsini oynatır ve anlarız neden oynatmadığını.

Etiketler: