Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1 - 1 FC Porto Tarih : 21.11.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Antonio Mateu Lahoz Yayın : TRT 1

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 40837 defa] Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı ozge1903

Çok mutluyum be.  :evillol: Son maça resmen formalite icabı çıkacağız.  :super:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çok mutluyum be.  :evillol: Son maça resmen formalite icabı çıkacağız.  :super:

buda bi ilk :D

Lükse bak eskiden son maça ölüm kalım maçı olarak çıkardık şimdi yedeklerle gidicez :D

Çevrimdışı Sedat

Efsane  :akuma:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı ozge1903

Lükse bak eskiden son maça ölüm kalım maçı olarak çıkardık şimdi yedeklerle gidicez :D

Cidden yahu.  :evillol: Ama yine de en kötü berabere kalıp Fb'nin aldığı puanı geçsek çok daha süper olur. Ama önümüzdeki GS maçı sebebiyle o da zor. Tabii bu da yeter bana. Çok kaşınmayım.  :icool:

Çevrimdışı yoruk

Dahası son 2 maç kala da yedekler ile çıkmaya başlayabilirdik. :D Kendi sahamızda puanlar kaybettik.İşe bak ya.Genelde Türk takımları kendi sahasında kazanmalıdır bu şarttır yoksa çıkmaları ihtimal bile olamaz. :D

Biz cidden artık güvenli rahat oynuyoruz.Gol yiyoruz ama çıkarıyoruz.Oyunu tutuyoruz falan.Şu maça tüh yedekler ile değilde as kadro ile çıktık oyuncuları dinlendiremedik sarı kartları temizleyemedik diye bakıyoruz mesela  :D

Çevrimdışı yusuf koca

Tebrikler kartalım.sen herşeyin en güzeline layıksın

Çevrimdışı ProjectOrigin

Pepe sen nasıl bir şeysin böyle, gözlerimi alamadım.

Cenk ve Tolgay muhteşemlerdi.Daha da isim isim ayırmam hepsi müthiş oynadı.45'den 70'e kadar Porto'yu Akhisarspor'a çevirdiğimizi gördüm.Sarıp sarıp izliyorum o dakikaları. Takım resmen ateş etti ateş  :steamed: :steamed:   :super:

Çevrimdışı Ersoy

sakatlanmış tosic.

Medel 1 hatası dışında güzel oynadı.
Ben de değişikliği görünce hayırdır inşallah demiştim zaten bi sebebi varmış.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı onurturan

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı goktasoktay

Tolgay canlı yayında muhabire kapağı taktı. Sözleşmen bitiyor, seni izleyen kulüpler var falan derken, 5 yıl uzattım ben Beşiktaşta çok mutluyum dedi.
Kesin bilgi yayalım

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ozge1903

Çevrimdışı yoruk

Topu önüme bir aldım... diye anlatır gibi.  :icool:
Sol ayağımlan... :evillol: :evillol: Aklıma geldi ya.

Yalnız defolara rağmen iyiyiz ya.Bakın mesela eksiklerimiz var hocaya da kızıyoruz ama bazen haksızlık mı ediyoruz falan diyorum.
Ama nasıl oluyor da Arena da halen büyük maç alamıyoruz ben şaşıyorum arkadaş ,yine kazanamadık  :D

Çevrimdışı ozge1903

Sol ayağımlan... :evillol: :evillol: Aklıma geldi ya.

Yalnız defolara rağmen iyiyiz ya.Bakın mesela eksiklerimiz var hocaya da kızıyoruz ama bazen haksızlık mı ediyoruz falan diyorum.
Ama nasıl oluyor da Arena da halen büyük maç alamıyoruz ben şaşıyorum arkadaş ,yine kazanamadık  :D

2. yarının ilk vakitlerdeki pas oyunu cidden çok iyiydi. ŞL ile lig arasında fark olur ama ligde de görebilsek bunu süper olacak. Hocaya bazı konularda kızıyoruz belki, eleştirebiliriz de tamamen tapmak veya gömmek de saçma ama yine de bana fazla yükleniliyor gibime geliyor. Mesela Negredo'yu 90 dakika görmeyi çok istiyorum hala 90 dakika göremedik, veya Q7'ye artık serbest vuruşları bırakmalısın demeli ama yine de hocaya öyle aşırı bir laf etmedim.
--
O da bir garip. Porto'yu Napoli'yi deplasmanda gömdük ama içeride yenemedik mesela.  :evillol: Ama olsun böyle iyi gidiyor şimdilik.  :steamed:

Çevrimdışı fani madida

biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Casillas'dan, Adriano'ya: "Muhteşem oynadınız. Çok iyi bir taraftarınız var. Umarım bir üst turda şansınız bol olur. Çok iyi takımsınız"

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

Oyun kuramadık 40 dakikadır
Cenk Talisca Yoklar henüz

Totem galiba :D

Mesela gondere basmadan bi nefes alsan bu roketi ateslemeyecen

Totem galiba :D

Mesela gondere basmadan bi nefes alsan bu roketi ateslemeyecen

seni ilk defa gülerken görüyoruz abi bu bi ilk bunun hemen ss'si ni almak lazım :D

Çevrimdışı mylife1903

o direğin orda ne işi war :s20:
Ahi akhisar diregi o obur kalede de trabzondan getirdigimiz direk, sampiyonluk ganimeti onlar ara sora boyle kisa devre yapiyorlar

Çevrimdışı mylife1903

Yatip kalkma totemi ise yaradi ayni napoli maci. Bi kalktim 0-1 soyle bi kaykildim tak 1-1
Bitir hica bitir hop
Bitti mac

Porto 1-1 olunca zaten birakti maci sifir risk aldilar. Mesela 1-0 ondeyken izledigim bolumde ikinciyi aradilar

Mac sonu abunun yanina herkes gitti antrenorler eski takim arksdaslari senol gunes. Herkes sevmis cocugu. Neden imzaladiysa portoya artik. Ayagini kirariz falan demislerdir fransizca

Aziz yildirima malzeme cikti
Abu ujlu cektirdi sike gar bakin buyrun, diye 20 sene sonra davalarda gosterir bu maci.

Çevrimdışı mylife1903

seni ilk defa gülerken görüyoruz abi bu bi ilk bunun hemen ss'si ni almak lazım :D
Sen boyle dedin
Su sahneyi hatirladim, efsane filmin son sahnesi lock up

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tebrikler Beşiktaşım, Leipzig maçına formaliteden çıkıyoruz  :halay: :halay: :halay:
Pepe bu seviyede neden böyle oyuncularla oynanması gerektiğini çok net gösterdi.

Etiketler: