2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 299 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183040 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

Bu Medel nasıl bir oyuncu? Kamerun-Şili maçını izleyemedim.
Gider mi bizim sisteme, Şenol Hoca biseyler katar mı ? Ozzy- Medel hangisi agır basar terazide ?  :alala:

medel milli takımda stoper oynuyor benim bildiğim...

Çevrimdışı Koa_lAA

Hadi ya o zaman hiç gitmesin Oguzhan ya. Bile bile lades o zaman bu senaryo.
Medel gelicekte neler vericek o bile belirsiz.

umarım alınır.. sol stoper için alınır zaten.. anca ortasahada eksik kalırsak oraya girer rotasyonla.. yoksa adam stoper zaten...

hızlı ve serttir.. kısa boyuna rağmen hava toplarında da iyidir... tam 2 senedir şenol hocanın istediği stoperdir kendisi..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

umarım alınır.. sol stoper için alınır zaten.. anca ortasahada eksik kalırsak oraya girer rotasyonla.. yoksa adam stoper zaten...

hızlı ve serttir.. kısa boyuna rağmen hava toplarında da iyidir... tam 2 senedir şenol hocanın istediği stoperdir kendisi..
Stoper :alala:

Adam Orta saha göbek yahu orjinali
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı underworld

medel milli takımda stoper oynuyor benim bildiğim...
Mascerano styla

Çevrimdışı benyv-

Orta saha göbeği ve defansif orta saha normalde. Atiba'nın görevini üstlenebilir veya stoperde kullanılabilir. Tabi gerekirse orta sahada Atiba-Medel de yapılabilir. Ama Oğuzhan'ın yerini doldurmak için farklı bir oyuncu alınmalı zaten orası ayrı. Tolgay oynayabilir ama tüm sene tek ofansif orta sahayla da işler yürümez.

Çevrimdışı Koa_lAA

Stoper :alala:

Adam Orta saha göbek yahu orjinali

interdeki gary medel den bahsetmiyozmu??

Çevrimdışı Koa_lAA

eğer oysa ben bildim bileli stoper oynuyo adam milli takımda... hatırısayılır sayıdada maçını izlemişimdir..

Çevrimdışı underworld

Medel DOS'tur fakat mascerano modeli gibi 3lu veya 2 li stoper de oynuyor son dönemlerinde.

Çevrimdışı brkntcnr

Keşke şu Maia 3 milyon € haberleri doğru olsa. Ozzy yi yollayıp Tolgay-Maia dönüşümlü iş yapardı.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Koa_lAA

Medel DOS'tur fakat mascerano modeli gibi 3lu veya 2 li stoper de oynuyor son dönemlerinde.

valla ben bildim bileli milli takımda hep stoperdir... özellikle şili maçlarında takıp ettiğim bir oyuncudur.. neyse sonuç bize gelirse stoper oynar..

önlibero anca ihtiyaç olursa rotasyon olur.. sol stopere cuk oturur.. b planı yapılıp 3 lü savunma yapılırsa ondada oynar.. 10 numara olur transfer edilirse..

Çevrimdışı brkntcnr

valla ben bildim bileli milli takımda hep stoperdir... özellikle şili maçlarında takıp ettiğim bir oyuncudur.. neyse sonuç bize gelirse stoper oynar..

önlibero anca ihtiyaç olursa rotasyon olur.. sol stopere cuk oturur.. b planı yapılıp 3 lü savunma yapılırsa ondada oynar.. 10 numara olur transfer edilirse..
Medel milli takımında doğru düzgün stoper olmadığı için stoper oynuyor. Normalde stoper oynamak için çok kısa. 1.71 boyunda oyuncudan stoper yaparsak işimiş iş.

Çevrimdışı Koa_lAA

Medel milli takımında doğru düzgün stoper olmadığı için stoper oynuyor. Normalde stoper oynamak için çok kısa. 1.71 boyunda oyuncudan stoper yaparsak işimiş iş.

yani tartışmak için sölemiyorum ama şili copa amerika yı alıyor bu adam stoper oynarken - ki bence avrupa şampiyonasından daha zor bir turnuva- bi sıkıntı olmuyoda bizdemi olcek... olmaz bişey... kısa falan filan adam stoperde çok başarılı..

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lyon pinti davranıyosa satmayalım kardeşim tok satıcıyı oynayalım marcelo satma zorunluluğumuz olan bir oyuncu değil bize verdiği katkı ortada lyon çok istiyosa kesenin ağzını açacak olmadı başka oyuncularımızada teklifler var porto satabiliyosa satsın aboubakarı satamazsa seneye bedava alırız alalım lıorenteyi bakalım yolumuza kiralık falan elbet bi stoper buluruz olmadı çiçi marcelo yapar bu senede idare ederiz.

lıorente gelirse şu ihtimalde düşünülebilir adriano satılıp sol beke canere yedek bi oyuncu bulur oyunu caner lıorente üzerinden oynayabiliriz. tabiki ilk tercihim q7 ve cenkin satılması.
Marceloyu Satma zorunluluğumuz performansı açısından yok FFP açısından var
Satmadan alamıyorsun ya Oğuzhan ya Marcelo ikisinden biri gidecek Aboubakar belli değil talisca belli değil stoper lazım talisca Aboubakar giderse + bide stoper toplam 3-4 oyuncu alman lazım alman içinde birini satacaksın
Aboubakar işi biraz zor gibi Vida yı da alamayacaklar belli oldu umarım gidip Tosic gibi birini getirmezler
Lorente gelmez gelirse Bacca gelir
Zor geçecek bu transfer dönemi talisca ve Aboubakar ı tutmak lazım.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Edin Visca fena adam degil. Istikrarli. Fakat Basaksehir istemedikce ordan bir topcu zor gider. Bana kalirsa arkadas maasa zam istiyor..

Napacaklar zorlamı tutacaklar ? Gitmek isteyen oyuncu gitmeyi kafasına koyan oyuncunun performansı nın nasıl olacağını bildiklerinden gitmesine izin verirler
Çökmek lazım visca ya

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yani tartışmak için sölemiyorum ama şili copa amerika yı alıyor bu adam stoper oynarken - ki bence avrupa şampiyonasından daha zor bir turnuva- bi sıkıntı olmuyoda bizdemi olcek... olmaz bişey... kısa falan filan adam stoperde çok başarılı..
avrupa şampiyonasından daha zor turnuva diyerek zaten tüm inandırıcılığını kaybettin :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Koa_lAA

avrupa şampiyonasından daha zor turnuva diyerek zaten tüm inandırıcılığını kaybettin :)

vallahamı  :lol: :evillol:  bana göre öyle ama ne yapayım... brezilya-arjantin-uruguay-şili-kolombiya-meksika hatta paraguay... zor yani..bunların çoğu dünya kupasında guruptan çıkar her seferinde...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

vallahamı  :lol: :evillol:  bana göre öyle ama ne yapayım... brezilya-arjantin-uruguay-şili-kolombiya-meksika hatta paraguay... zor yani..bunların çoğu dünya kupasında guruptan çıkar her seferinde...

Bu kısmını ben yazıcaktım benden önce sen yazdın  :ok:

Daha zor demeyelim de küçümsenecek bir organizasyon değil demek daha doğru olur .

Çevrimdışı Erdem Ayaz

İngiliz basını, Premier Lig’e tekrardan yükselen Newcastle United’ın Aboubakar için 11 Milyon Euro’luk teklif yaptığını yazdı.

Haberde Fransız ekibi Rennes’in de teklifine yer verilirken Newcastle United’ın Aboubakar yarışını kazandığına inandığı belirtildi.

Çevrimdışı Koa_lAA

Bu kısmını ben yazıcaktım benden önce sen yazdın  :ok:

Daha zor demeyelim de küçümsenecek bir organizasyon değil demek daha doğru olur .

o da olur  :lol:

Çevrimiçi sozkul

İngiliz basını, Premier Lig’e tekrardan yükselen Newcastle United’ın Aboubakar için 11 Milyon Euro’luk teklif yaptığını yazdı.

Haberde Fransız ekibi Rennes’in de teklifine yer verilirken Newcastle United’ın Aboubakar yarışını kazandığına inandığı belirtildi.

Bu yıl işimiz çok zor, Abu gidici, Talisca gidici, para yok...  :s20:
iyi ki Şenol hoca var..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

40 senedir Brezilya dışında dünya kupasında şampiyon çıkaramayan bir kıta ile İspanya, Almanya, Fransa, İtalya gibi domine eden bir kıtayı kıyasladın, bravo valla :D
[ Son Düzenleme: 20 Haziran 2017, 11:48:20 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi sozkul

Bu Çin'den Q7 ye teklif olayı uydurma mı doğru mu?

Çevrimdışı Koa_lAA

40 senedir Brezilya dışında dünya kupasında şampiyon çıkaramayan bir kıta ile İspanya, Almanya, Fransa, İtalya gibi domine eden bir kıtayı kıyasladın, bravo valla :D

hep ucundan kaçırıyolar öyle deme  :D ayrıca şu saydığın 4 takımdan başka takım yok zaten heh bu yener kesin g.amerika takımlarını diyebileceğin...

Etiketler: