Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2676336 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

70 ten sonra orta oyunu bittikten sonra 10 kişi kalmamıza rağmen gayet tarif edilebilir oynadık aslında

Kesinlikle katılıyorum. Quaresma olmadığı için 10 kişi bile daha etkiliydik rakip kalede. Şenol Güneş 10 kişi kaldığımızda bile Q7 den vazgeçmeyip takımı 9 kişi oynattık geçen sezon.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mrred

Böyle bir başkana sahip olduğumuz için bence şanslıyız.
Sorunu her zaman kendinde arayan bir irade her zaman ilerler. Adam bahane üretmiyor özetle şunu diyor, kendi stadımızda büyük takım gibi oynamalıyız 80 milyon euroluk takımımız var  rakibimiz 10 milyon euroluk diyor, basit bir anlatım tarzı olsa da avam halk ve taraftar için para karşılaştırması ile sorunu anlatmak mantıklı. Başkan iyi oynamıyoruz diyor sorumlu belli diyor
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 15:44:00 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Başkan durumdan memnun abiler boşuna yazıp çizmeyin kasmaya gerek Yok.başkan başka işler Peşinde

Çevrimdışı mrred

Dün gelişim gördün mü @atalay ?
Sence hoca sorunun farkında ve çözebilecek mi
The great gig in the sky

Çevrimiçi mayguntr

Abi Medelin ikinci yarida skor 1-0 ken bir isyani vardi. Yeter top kaybetmeyin cigerim soldu dercesine.

Defanstan top cikaramiyoruz diye Pepe-Vida ikilisini elestiriyoruz ama dun dikkatle izledim uzun vurduklari pozisyonlarin yuzde 90inda pas opsiyonlari yoktu. Oguzhan ve Medel veya Caner - Gokhan gelip opsiyon olusturmadilar hic bir zaman. Canerin zaten bek pozisyonundan forvet alanina uzun attigi toplarin hepsi top kaybi olarak dondu. Q7 nin alip ezdigi toplari soylemeye gerek yok zaten. 

Çevrimdışı caner.eryigit

Kulüp iyice çiftliğe dönmüş

Çevrimdışı atalay

Bir şey çözeceği yok. Çözerse oyuncu grubu çözer. Bu çözüm sonuç getirirse de üzerinde durmak için tercih eder. Oyun-oyuncu takımını şununla anlatıyorum: Elindeki personelden bir şey talep edersin-inandırırsın. Oyun güçlüdür-oynamak için mecbur oyuna adapte olur. Yine kendi oyun pratiğini sunar ama oyun güçlüdür-böylelikle farklılığı ile değer katar. Başka bir oyuncu ile eldekinden daha iyi oynarsın. Çünkü o oyuna uygun tiplemedir diğeri oyuna daha uzaktır ama oyuna uygun rol verirsin taşır. O sebeple oyuncuları denklemin dışında çıkarmam. Fakat Beşiktaş'ta iki senedir aynı şeyi ezberler-alışkanlıklar üzerinden kolayına kaçarak oynayan bir ekipte oyuncuya senden bunun istiyorum yap demek pek mümkün değil. İlk gün mümkündü. *Oyuncu takımlarında oyuncuların varlığı ya da yokluğu fark yaratır derim. Başka bir şey oynamak istiyorsan yok edeceksin. Başka formül kalmadı. Bunu yaparken de ilk sonuç alamadığın anda hemen eskisine sarılıp-aynı yerden devam etmeyeceksin. Sonuç vermedi-kenara al. Böyle olmaz. @mrred
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 16:08:58 atalay ]

Çevrimdışı f_madida

hoca artik töreyi bir zahmet hazirlasin babel santrafor oynasin ilerisi

Töre       Laiyic        Lens

Babel

yapsin bir zahmet :bandit:

Arkasina da bir  Ozi-Atiba koydu mu tikir tikir oynar takim. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi murat

Yönetimde hatalar var yok değil ama bu takımın şu oyunu hocanın eseridir.yok hersene 3-4 oyuncu gidiyormış vs.gidiyorda yerine 3. Ligden oyuncu gelmiyor.rn geniş ve iyi kadro bizde ama bunu yeterince iyi kullanamıyor.negredonun gidişinide negredoyu satan şampiyonluğu satar pozisyonuna getirmeye gerek yok vasat 5 tane santrafordan 1 i gitti diye bakalım.keşke love ve pektoda gitse , umut ,  larin babel ile devam etseydik.hemen hemen aynı katkıyı alırız.

Çevrimdışı atalay

Sahayı doğru parsellemiyorlar. Uyaran da doğru parsellemiyor. Uzun vurmak da ayıp değil. Ama plan yok. Keza önde top saklayabilecek sadece tek oyuncu varken çok mantıklı da değil. Beşiktaş bu işi önemsemiyor. @mayguntr

Çevrimdışı f_madida

Devre arasi Porto'yla anlasalim. Quaresma + bir miktar paraya karsilik sozlesmesi bitmek uzere olan Brahimi ve Abou'yu opsiyonlu kiralasinlar bize.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mrred

Bir şey çözeceği yok. Çözerse oyuncu grubu çözer. Bu çözüm sonuç getirirse de üzerinde durmak için tercih eder. Oyun-oyuncu takımını şununla anlatıyorum. Elindeki personelden bir şey talep edersin-inandırırsın. Oyun güçlüdür-oynamak için mecbur oyuna adapte olur. Yine kendi oyun pratiğini sunar ama oyun güçlüdür-böylelikle farklılığı ile değer katar. Bir oyuncuyla eldeki daha iyi oynarsın. Çünkü o oyuna uygun tiplemedir diğeri oyuna daha uzaktır ama oyuna uygun rol verirsin taşır. O sebeple oyuncuları denklemin dışında çıkarmam. Fakat Beşiktaş'ta iki senedir aynı şeyi-ezberler-alışkanlıklar üzerinden kolayına kaçarak oynayan bir ekipte oyuncuya senden bunun istiyorum yap demek pek mümkün değil. İlk gün mümkündü. Oyun takımlarında oyuncuların varlığı ya da yokluğu fark yaratır derim. Başka bir şey oynamak istiyorsan yok edeceksin. Başka formül kalmadı. Bunu yaparken de ilk sonuç alamadın anda hemen eskisine sarılıp-aynı yerden devam etmeyeceksin. Sonuç vermedi-kenara al. Böyle olmaz. @mrred
Hiçbir oyuncumuzun sakatlanmasını istemeyiz ama sanırım bazı oyuncuların sakatlanması için artık dua edeceğiz hoca da mecburen o istemediğimiz oyuncuları oynatmayarak oyun şablonlarını mecbur değiştirecek. Başka bir çare kalmadı diyorsun. Ama sanki dünki maçta bazı şeyleri doğru yapmaya başladık mesela savunmadan oyun kurmak konusunda ilk yarı baya ısrarcıydık
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Arkadaş adam teşekkür edip gidiyor başkanın haberi yok bu nasıl iş? Lig başlamış 5 hafta geçmiş görece en iyi santraforumuzun gidişiyle ilgili kimse bişey söylemiyor kulüpten?

Çevrimdışı mrred

Sahayı doğru parsellemiyorlar. Uyaran da doğru parsellemiyor. Uzun vurmak da ayıp değil. Ama plan yok. Keza önde top saklayabilecek sadece tek oyuncu varken çok mantıklı da değil. Beşiktaş bu işi önemsemiyor. @mayguntr
Uyaran kim medel mi oğuzhan mı ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

şimdi bizim forvetlerimiz vagner love , larin  ve pektemek mi olacak?  :alala:

Çevrimdışı mrred

Güven var hoca onu beğeniyormuş
The great gig in the sky

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolgay ile q7 arasında bir sorun var maç sonunda son 25 dakika pas oyununa döndük şeklinde bir açıklama yaptı. Ayrıca bir pozisyonda adem q7 ye pas atmadı , taç çizgisine paralel koştuğu için pas atmadı. Ona benzer pozisyon erzurum maçında da olmuştu q7 taç çizgisine parelel koşuyordu lens içeri kat etti Tolgay ona atmadı Lense attı ve penaltı olmuştu
adem sahadaki hepsinden akilli oguzhanin oyun zekasina sahip hatta belki fazlasi. o dedigin. pozisyonu cok net gordum bilerek vermedi kanada quaresmaya. bakti adam mac basindan beri herkes q7 yi ariyor pas atiyor ama her top ziyan. atmadi ve gonlumu kapti hinzir

Çevrimiçi levitate

neyi önemsiyoruz ki zaten

orta orta orta biraz da çizgiye top ooh ne rahat
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Fatih Terim’i savunup aklamak kendi hocana yürümek bunu da gördük!!!

Çevrimdışı atalay

16/17'de sakatlanmasaydı sezonun ikinci yarısı böyle değişen bir oyun izlemezdik. Belki yine şampiyon olurduk, önemli de katkı sağlardı ama o oyunla olmazdık. Tarif ettiğim rol değişimleri de yaşanmazdı. Halbuki çıkış paslarını özenle seçtiğinde bilhassa kenardan kanala yerden derin çıkardığında çok katkı sağlayacak bir isim. Porto deplasmanındaki gibi. Hatta son Bursa 45-60 arasındaki gibi. @mrred
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 16:00:20 atalay ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Camia da tek güvendiğim adam artık hocadır!gerisi hikaye yönetim tamamen bitmiştir benim için...

Çevrimdışı mrred

16/17'de sakatlanmasaydı sezonun ikinci yarısı böyle değişen bir oyun izlemezdik. Belki yine şampiyon olurduk, önemli de katkı sağlardı ama o oyunla olmazdık. Tarif ettiğim rol değişimleri de yaşanmazdı. Halbuki çıkış paslarını özenle seçtiğinde bilhassa kenardan kanala yerden derin çıkardığında çok katkı sağlayacak bir isim. Porto deplasmanındaki gibi. Hatta son Bursa 45-60 arasındaki gibi. @mrred
Caneri devamlı hocanın kenardan uyarması gerekiyor adamda bir panik butonu var ona basıldığı an saçmalamaya başlıyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı Rasim

Yönetimde hatalar var yok değil ama bu takımın şu oyunu hocanın eseridir.yok hersene 3-4 oyuncu gidiyormış vs.gidiyorda yerine 3. Ligden oyuncu gelmiyor.rn geniş ve iyi kadro bizde ama bunu yeterince iyi kullanamıyor.negredonun gidişinide negredoyu satan şampiyonluğu satar pozisyonuna getirmeye gerek yok vasat 5 tane santrafordan 1 i gitti diye bakalım.keşke love ve pektoda gitse , umut ,  larin babel ile devam etseydik.hemen hemen aynı katkıyı alırız.
hocanin hatasi gecen sezon CL yi cok önemsedi ligi bosladi :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı atalay

Bir şey çözeceği yok. Çözerse oyuncu grubu çözer. Bu çözüm sonuç getirirse de üzerinde durmak için tercih eder. Oyun-oyuncu takımını şununla anlatıyorum: Elindeki personelden bir şey talep edersin-inandırırsın. Oyun güçlüdür-oynamak için mecbur oyuna adapte olur. Yine kendi oyun pratiğini sunar ama oyun güçlüdür-böylelikle farklılığı ile değer katar. Başka bir oyuncu ile eldekinden daha iyi oynarsın. Çünkü o oyuna uygun tiplemedir diğeri oyuna daha uzaktır ama oyuna uygun rol verirsin taşır. O sebeple oyuncuları denklemin dışında çıkarmam. Fakat Beşiktaş'ta iki senedir aynı şeyi ezberler-alışkanlıklar üzerinden kolayına kaçarak oynayan bir ekipte oyuncuya senden bunun istiyorum yap demek pek mümkün değil. İlk gün mümkündü. *Oyuncu takımlarında oyuncuların varlığı ya da yokluğu fark yaratır derim. Başka bir şey oynamak istiyorsan yok edeceksin. Başka formül kalmadı. Bunu yaparken de ilk sonuç alamadın anda hemen eskisine sarılıp-aynı yerden devam etmeyeceksin. Sonuç vermedi-kenara al. Böyle olmaz.

Sadece al-kenara koy, kenardakini oyuna sür de değil. Akhisar maçında bölüm bölüm 25-30 dakika farklı bir şey oynuyorsun. Sonrası yine aynı. Antalya maçında yirmi dakika nispeten başka bir şey sunuyorsun. Yediğin ilk golden sonra yine alışkanlıklar ortaya çıkıyor. İlk fırsatta vazgeçecek bir şey yok. Öyle de kaybediyorsun böyle de.