Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5092877 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Serjo

çArşı açılış organizasyonu için çalışıyor

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

valla kum çakil karisik galiba degisik bir madde bu katmanlardan biridir
@Efe o madde  cüruf  olmasın abi?? Çelikhanelerden    alınan???

Çevrimiçi Savaş

Haftasonu tekrar kar geliyor arkadaşlar. 3 veya 4 gün sürecek. Bu seferki kadar hafif olmayacak.

Çalışma tekrar durucaktır muhtemelen.

Çevrimdışı Uğurcan

Bugün kardeşimin Vodafone Arena içerisinden gönderdiği fotoğraflar kusura bakmayın daha yeni paylaşabilme fırsatı buldum.Saat 14:00 civarı fotoğraflar
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Uğurcan

Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Uğurcan

-ASİ RUH-

Çevrimdışı Uğurcan

-ASİ RUH-

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Umutcan Kaya

çArşı açılış organizasyonu için çalışıyor

Emin miyiz açılış için olduğuna maç için olabilir açılış için sanmam
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Uğurcan

Teşekkür ederiz çok net fotoğraflar
Rica ederim ne demek ufakta olsa katkımız olduysa  :ok:
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Efe

şu semerler neden gelmiyor sahaya bence hala imalattalar bitmedi imalat :akuma:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı onurturan

şu semerler neden gelmiyor sahaya bence hala imalattalar bitmedi imalat :akuma:
@Efe bizim bu semer imalatını yeniden yapma işi ne zaman kesinleşti bilgin varsa söyler misin bişey hesaplıcam :upto: :naughty:
he bide bir semer üretimi ne kadar sürer mesela  :kop:

Çevrimdışı sallapati

semerler 20 oldumu? hadi 20 olmadı 18 de olumlu...

Çevrimdışı Efe

@Efe bizim bu semer imalatını yeniden yapma işi ne zaman kesinleşti bilgin varsa söyler misin bişey hesaplıcam :upto: :naughty:
he bide bir semer üretimi ne kadar sürer mesela  :kop:
valla 2 ay falan oldu galiba haber çıkalı ama bu 40 cm olayı haziranda olmuştu galiba :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

semerler 20 oldumu? hadi 20 olmadı 18 de olumlu...
olsa ne olacak 100 tane daha gelmesi gerekiyor daha onlar gelmedi :akuma:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı onurturan

valla 2 ay falan oldu galiba haber çıkalı ama bu 40 cm olayı haziranda olmuştu galiba :)
o zaman bu semer üretimi çok zor bir işlem diyebilir miyiz 2 ayda sadece bu kadar üretildiyse.. yada çok mu pahalı.. yada ne yani mantıklı bir açıklaması olabilir mi..

Çevrimiçi Necmi

abi sen bari yapma şu yazım yanlışını :D kominizim nedir yaw :D @Necmi
ne demek istediğimi anladınmı :alala: @nusretaslanturk

Çevrimiçi Necmi

o zaman bu semer üretimi çok zor bir işlem diyebilir miyiz 2 ayda sadece bu kadar üretildiyse.. yada çok mu pahalı.. yada ne yani mantıklı bir açıklaması olabilir mi..
yoo aslında çok zor değil ama nasıl yaptıklarıyla alakalı boru büken CNC tezgah var
o tezgaha projeyi veriyorsun büküp veriyor sana ama büyük ihtimal bu tezgah her yerde yoktur
olanında elinde bir tane vardır. ne sürede yapar bilemiyorum bir kere görmüştüm daha ince bir boruyu bükmüştü
çabuk oluyordu. ama gecikmesinin nedeni tamamen duygusaldır diye tahmin ediyorum. @onurturan

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı onurturan

Çok genç o...  :)
Babama telefon ettirtmeyin abiler anlatın takıntılı adamım ben :D ayıp bi şeyse pm de atabilirsiniz..

Çevrimdışı onurturan

yoo aslında çok zor değil ama nasıl yaptıklarıyla alakalı boru büken CNC tezgah var
o tezgaha projeyi veriyorsun büküp veriyor sana ama büyük ihtimal bu tezgah her yerde yoktur
olanında elinde bir tane vardır. ne sürede yapar bilemiyorum bir kere görmüştüm daha ince bir boruyu bükmüştü
çabuk oluyordu. ama gecikmesinin nedeni tamamen duygusaldır diye tahmin ediyorum. @onurturan
Ah bu paranın gözü kör olsunn.. :money:

Çevrimiçi Necmi

Babama telefon ettirtmeyin abiler anlatın takıntılı adamım ben :D ayıp bi şeyse pm de atabilirsiniz..
aha niyeti belli siteyi kapattıracak :bandit:

Çevrimiçi sozkul

Arkadaşlar, alt katta her merdivenin sonunda saha bitişinde kapı boşluğu var neden?
Seyirci sahaya girmek isterse fazla güvenliğe gerek kalmasın kapının yanında beklesinler diye mi?