Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6620405 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gençlerbirliği altyapısına Hollandadan gelmiş. Biz de Gençlerbirliğinden almışız. 21 yaşında. Ufak da değil yani...

Boyunu bulamadım ama uzun heralde baya
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Asım Metin 28.12.1995 doğumlu 20 yaşında, gençler U21de 24 maç 1 gol 4 sarı 1 kırmızı kart, bizim U21 de 8 maç 3 gol 2 sarı kart istatistikleri var...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Deniz

Çok çok zorda kalınmazsa oynamaz
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı tangaz

Çok çok zorda kalınmazsa oynamaz

sonuçta antrenmandaki çift kaleler için dahi 4 stoper gerekli  :ok:

adam U21 de 8 maçta 3 gol atmış pektemeğin yerine santraforda mı denesek ne  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı atalay

O mevkide sayısal eksiklik var. Antrenman kalitesini arttırmak ve ekstra bir sakatlık daha yaşanırsa diye A takımla antrenman yapıyordur. Yoksa süre almayacaktır. Hocanın kafasında 3.stoperini belirleyip Konya maçında sahaya sürmesini bekliyorum.

Çevrimdışı LuceGel

Boyunu bulamadım ama uzun heralde baya
Nerden baksan baya uzun görünüyor   :D
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı tangaz

aslında dünya futbolunda santraforların stopere kaymışlığı çok var bu bağlamda Cenk Tosun denenebilir ama aşırı heyecanlı ve penaltı yapma riski yüksek gibi duruyor. yoksa hava hakimiyeti falan yeterli düzeyde sadece agresyonu fazla yüksek. sen ne dersin @atalay

Çevrimdışı ahmetx

Bu arkadaş kim?

sosa ve alexis nasıl ciddi çalışıyorlar ama
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı ahmetx

2014-2015 Demba Ba 27 gol 7 asist
2015-2016 Mario Gomez 15 gol 3 asist

yıllarca santroforsuz ne çekmişiz biz  :)
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2016, 16:13:54 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı acan07

bunu daha önce izledinizmi bilmiyorum
ama
boyko ile hava topuna çıkarken rakip oyuncular dikkat etsin .  :bandit:

bu arada ordaki futbolcuyada helal olsun . bu tarz sporlarda ilk yardım bilmek çok önemli.

pilot kamera :
kale arkası :

Çevrimdışı mehmetthedum

Aslında, Şenol hoca'nın en sevdiğim özelliklerinden ikisi, herkesi yerinde kullanmaya dikkat etmesi ve gençlere önem vermesi.

Bu bağlamda bu arkadaş için bu antremanlar bir fırsattırl hemen yarınki maçta oynayamaz ama, eğer kendini antremanlarda gösterirse A takıma daimi olarak gelebilir.

Miloseviçi bekleyeceğimize, asım metin bekleriz..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

2014-2015 Demba Ba 27 gol 7 asist
2015-2016 Mario Gomez 15 gol 2 asist

yıllarca santroforsuz ne çekmişiz biz  :)

Bobo-Nobre :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı atalay

aslında dünya futbolunda santraforların stopere kaymışlığı çok var bu bağlamda Cenk Tosun denenebilir ama aşırı heyecanlı ve penaltı yapma riski yüksek gibi duruyor. yoksa hava hakimiyeti falan yeterli düzeyde sadece agresyonu fazla yüksek. sen ne dersin @atalay

Bunu görmedim kabul edelim.  :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Beni nasıl unutursunuz  :evillol:

Enaramo :D

Çevrimdışı tangaz

Almeida -Pektemek  :)

yılda 15 golü yakalasınlar die dua eder hatta ıkınırdık ama 13 golü geçemezdi hiç birisi şimdi yarı sezonda atıyor santraforlarımız o kadar golü :)

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı ozan062

cenk tosun stoper evet olabilir :ok:

hatta frei da olabilr malum hoca hızlı stoper diyor  :evillol: :evillol:

bir maçlıgına bile su ileriyi bozdugumuz an işler bizim için iyiye gitmciektir kimya bozulacka cnk
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi 38life

bunu daha önce izledinizmi bilmiyorum
ama
boyko ile hava topuna çıkarken rakip oyuncular dikkat etsin .  :bandit:

bu arada ordaki futbolcuyada helal olsun . bu tarz sporlarda ilk yardım bilmek çok önemli.

pilot kamera :
kale arkası :

Darısı Kjaer'in başına...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

neyi kimi ne zaman gördük  :D

Görmemiş oluyum demek istiyor abi :D

Çevrimdışı Deniz

Almeida pektemek ikilisi dünyanın en kötü forvet ikilisi olmaya adaydır :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ozan062

Darısı Kjaer'in başına...

geri dönüp hiç duruma mudahil olmamıs cok ilginc acıkcası
umarım benim takip etmediğim dakikalardan sonra kendisine dusen gerekli seyleri yapmıstır
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi