Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365737 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı underworld

söylemem, uğuru kaçmasın.

evet, yaklaşık 10 milyon daha var önümüzde. yarı final 1,5 milyon avro; şampiyon 6,5 alıyormuş. belki artmış da olabilir bu miktarlar.
Konu neydi onu merak ettim

Çevrimdışı Ensar

Rahat olalım tüm frikikler Taliscada, ben 4 frikiğin 3'ünü gol yapar diye bekliyorum. :super:
aaa yok  artık makine mı bu adam  :D

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Furkan Sarper

kafile nasıldı fransaya giden? yedeklerde oyuna direkt etki edebilecek birisi var mıydı?

Çevrimdışı panic13

Selam Arkadaslar,

Lyondan bildiriyorum, hava cok guzel, besiktaslilar cikartma yapmis durumda. Insallah alip gelicez maci.

Arada 1 2 foto aticam.

SIYAH!!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Nisan 2017, 11:38:04
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
bu ne rahatlık juve felan değiliz.
sonra kiev maçı gibi olunca şoka deprasyona giriyorsunuz.
her sonucun olabileceğini düşünürseniz kötü bir sonuçta yıkım yaşamazsınız...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Selam Arkadaslar,

Lyondan bildiriyorum, hava cok guzel, besiktaslilar cikartma yapmis durumda. Insallah alip gelicez maci.

Arada 1 2 foto aticam.

SIYAH!!!

sabırsızlıkla bekliyoruz @panic13 maç önü ve maç fotolarını  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Selam Arkadaslar,

Arada 1 2 foto aticam.

SIYAH!!!
umarım uğurlu gelirsin abi 3 2 kazanıp geliriz.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Nisan 2017, 11:44:52
http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2017/04/13/hilal-taktigi

''Şenol Güneş, güçlü rakibi Lyon'u, tarihte Türk ordularının kullandığı, kendisinin de 2002 Dünya Kupası'nda denediği 'Hilal taktiği ' ile devirecek. Forvette Cenk'le başlayacak olan tecrübeli hoca, sakatlığı nedeniyle kadroya alınmayan Quaresma'nın bölgesine de Talisca'yı çekecek. Oğuzhan ise 10 numara görevini üstlenecek. Sahada 5-1-3-1 dizilişiyle çıkması ve Mitrovic'e görev vermesi beklenen Şenol Güneş'in hilal taktiği şöyle işleyecek: Savunmanın iki kanadındaki isimler Gökhan Gönül ve Adriano gerektiğinde öne doğru oynayacak. Hücumun sağındaki Talisca ve solundaki Babel, Oğuzhan'la birlikte rakibi kendi sahasında yıpratıp hilal tuzağının içine çekecek. Tek ön libero olarak görev yapacak Atiba'nın önderliğinde Lyon'un atakları eritilecek.''

tribünlerde de dombıra söylenirse bu iş tamamdır :biggrinking:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Nisan 2017, 11:52:02
iyi ki doğdun nice senelere noah.
doğum günü hediyen Beşiktaş tan gelsin inşaallah...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

''Şenol Güneş, güçlü rakibi Lyon'u, tarihte Türk ordularının kullandığı, kendisinin de 2002 Dünya Kupası'nda denediği 'Hilal taktiği ' ile devirecek. Forvette Cenk'le başlayacak olan tecrübeli hoca, sakatlığı nedeniyle kadroya alınmayan Quaresma'nın bölgesine de Talisca'yı çekecek. Oğuzhan ise 10 numara görevini üstlenecek. Sahada 5-1-3-1 dizilişiyle çıkması ve Mitrovic'e görev vermesi beklenen Şenol Güneş'in hilal taktiği şöyle işleyecek: Savunmanın iki kanadındaki isimler Gökhan Gönül ve Adriano gerektiğinde öne doğru oynayacak. Hücumun sağındaki Talisca ve solundaki Babel, Oğuzhan'la birlikte rakibi kendi sahasında yıpratıp hilal tuzağının içine çekecek. Tek ön libero olarak görev yapacak Atiba'nın önderliğinde Lyon'un atakları eritilecek.''

Milosevic oynamayacak mı o zaman :alala:

@mylife1903 ne biçim taktik bu? Dayı yanılıyor mu?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 12:16:02 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Berat

@mylife1903 Fabregas haberleri çıktı yandın. Rakitsky v2 oldu Türkiye spor gündemi senden soruluyor :D

Çevrimdışı mylife1903

Iyiki rapid viyana falan cikmadi eslesmelerde, kefeni giyip viyana kusatmasina cikardik.
Soyle masa basinhaberlerini yapanlar ne iciyorsa ben ondan istiyorum ya rokafelerin penpe gastesi gibin, kafaya bak herifteki, hilal taktigi falan.
Toplari yagladik, bombalamaya gidiyoz

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 Fabregas haberleri çıktı yandın. Rakitsky v2 oldu Türkiye spor gündemi senden soruluyor :D
Sonra forumu takip etmiyorlar diyonuz, ismaeli kim gonderdi?

Çevrimdışı mylife1903

Milosevic oynamayacak mı o zaman :alala:

@mylife1903 ne biçim taktik bu? Dayı yanılıyor mu?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dayinin kalemine tukureyim ben.
Milosevici goturmedik yahu firansaya, en cok markus munsh ile simaonun yoklugunu hissedecez ileride de gomezin polonya milli takiminda olmasi sebebiyle cenk tek kalacak.

Çevrimdışı sametbagan

Herkese selam

Bugün 1-3 alıyoruz maçı

Goller: Cenk,Babuş,Talisca

İlk yarı 15-20 dakika lyon bastırıyor defans güvenliğini bir anlık boş bırakıyor dönen topu ozi alıp taliscaya hızlı oynuyor oda cenk görüp golü attırıyor.

Golden hemen sonra kronik hastalığımız boy gösteriyor.Lyon Tollosi ile beraberliği yakalıyor.

İlk yarının sonlarına doğru fabri hartika kurtarışlar yaparak devreyi berabere bitirmemizi sağlıyor.

İkinci yarı Spartalı Nejip oyuna giriyor.Tamamen kapanıp kontra arıyoruz.Derken babuş kendi şahsi becerisi ile topu kapıp klasik soldan gelip sağına çekip zbam diye yapıştırıyor.

Lyon taraftarı suspus oluyor.Taraftarlarımız sayesinde oyuncular sanki vodafone arenadaymışçasına pas yapıyor rakibi koşturup yoruyor.

Derken talisca caza sahası dışından müsayit pozisyonda yerden köşeye klasik ayak içi şuyunu lyon kalesine gönderiyor ve skor1-3 oluyor.

Son dakikalar lyon baskısında geçiyor şenol hocam atıncı sahaya sürüyor duran toplar için ve  maçta başka gol olmuyor.

Eve avantajlı skoru alıp dönüyoruz. :D

Çevrimdışı mylife1903

Selam Arkadaslar,

Arada 1 2 foto aticam.

SIYAH!!!
Abi az dayanin siz oralarda ben akincilari gonderiyorum 35bin kisilik ek kuvvet yola cikti viyanadan, iki ileri bir geri mac saatine varmalari bekleniyir

Çevrimdışı İhsan

bu ne rahatlık juve felan değiliz.
sonra kiev maçı gibi olunca şoka deprasyona giriyorsunuz.
her sonucun olabileceğini düşünürseniz kötü bir sonuçta yıkım yaşamazsınız...

Aynen..
Ben garip bir şekilde çok rahatım.
Yenilsek bile rahatsız olmayacak moddayım.

4-0 ile 1-4 arası her sonuç olabilir.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Berat

Sonra forumu takip etmiyorlar diyonuz, ismaeli kim gonderdi?

Kalkışmalar senden sorulur.

Çevrimdışı mylife1903

Aynen..
Ben garip bir şekilde çok rahatım.
Yenilsek bile rahatsız olmayacak moddayım.

4-0 ile 1-4 arası her sonuç olabilir.
Ya abi gereksiz mac. Hazirlik maci kivaminda. Izleyecez bitecek

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pascal Nouma: Bugün Lyon-Besiktas maci var, oglumun okul arkadaslarina mesajı var 😂
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ya abi gereksiz mac. Hazirlik maci kivaminda. Izleyecez bitecek
sana göre öyle olabilir ama bana göre sezonun en önemli birkaç maçından biri abi bu maçta kara oğlanın eksikliğini hissedebiliriz.

Çevrimdışı Gokhan-

Bordo formayla çıkacakmışız.
Şu formanın Beşiktaş forması olarak üretilmesine ayrı, maça çıkılmasına daha ayrı gıcık oluyorum.
Bizim rengimiz Siyah-Beyaz başka renk kabul etmiyorum, taraftarın talebinden banane.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya bordo forma nereden çıktı hay Allahım yarabbim kendimi bıçaklıycam şimdi:( dün Kiev maçında ki gibi pozda verdiler zaten ters totem mi yapıyoruz.bordo ney lan giy işte siyahı...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı nusretaslanturk

Etiketler: