2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş
2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 26.08.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 115924 defa] 2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Sosanın şok preslerini yapan bir adam bulmak lazim
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosanın şok preslerini yapan bir adam bulmak lazim

hah işte tamda bundan bahsediyorum tolgay yanından geçen topu seyrediyor.

Sosa kaleciye kadar pres yapıyordu.

Cenk zaten uyuyor.

Çevrimdışı artena_condari

Bu sefer de Oğuzhan ı kaybedersin  :tabe:

Eyvallah ama Oğuzhan yine futbol zekasıyla Tolgay kadar batırmadan kotarır durumu gibi geliyor bana. Hızlı - dikine paslar atabiliyor Oğuzhan, Tolgay'ın aksine.

Çevrimdışı abdusta

Bence
TOLGAY cıkmalı
Necib Atibanın yanına kaydırıp
Rudolfayı oyuna almalı

saygılar

Çevrimdışı Yasin02

koşmakla iş bitmiyor kardeşim sahada ne verdiği önemli.

Ayak uyduramıyor şuandaki sisteme.

Bal - arı ilişkisi yani, keşke Talisca oynayabilseydi.
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı mylife1903

Mac oncesi dedik ama necip bombaci diye, atilacakti adam. Cenki cikar hoca cok seviyorsan necipi forvete koy ama bu cocuk stoper oynamasin, gencler ligi degil burasi yumusak yumusak

Çevrimdışı brkntcnr

İlk yarı takımda en çok Tolgay koşmuş  :alala:
Bizde en çok koşan veliydi. Bugün Veliden daha boş koşmuş o zaman.

Çevrimdışı cursedofdragon

inşallah hoca necip'i çıkartır 2.ci yarı başlarken yoksa ilk pozisyonda yine necip'in üstüne oynuyacak konyaspor takımı attırırlar cücüye.

Cücüde devre arasında izlemiştir pozisyonu yada emir gelmiştir.

Çevrimiçi Samet Ç

Tolgay kötü değil sadece 10 numara oynayamıyor. Sırtı dönük oyun oynama becerisi vasat bu yüzden sürekli Ozi'nin Atiba'nın yanına gelip top alıp bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Çevrimdışı mrred

Necip'e yüklenenleri anlayamıyorum.Bu adam mevkisi stoper olmamasına rağmen orda sorumluluk almaktan çekinmiyor.Sert oynuyor.Dirseğini kullanıyor.Pepe,Otamendi,Bruno Alves felan hiç mi izlemediniz ? Adam kötü oynuyorsa eleştirinde el kol kullanmasından doğal bişey yok bir stoperin.
Rakibe dirsek atmanın neresi sertlik ? Omuza omuza sert it hatta yere indir omzunla hava topuna çıktığında omzunu kullan kafayla kafasına vur ya da rakibe dirty talk yap sinirlendir bunlar futbolun içinde ama yüze dirsek atmak nedir hem de 2 kez
The great gig in the sky

Çevrimdışı solar

Ne yazık ki takımın Quaresma'ya uzun top ve Quaresma'dan uzun top dışında işleyen bir planı yok gibi duruyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Kerimi oyuna al. Olcayi forvete koy

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ProjectOrigin

Quaresma ve özellikle Olcay kusursuz oynuyor.Ancak son pozisyonda pas tercihi yerine kaleyi düşünse gol olabilirdi.

Necip ise yine her zaman ki gibi.Bu çocukta ağır mental sıkıntılar var.5 dakika önce aynı pozisyonda sarı görüyorsun daha dikkatli oynaman lazım ama Necip aynen devam ediyor.Defans hatalarına girmiyorum bile çünkü kendisi stoper değil eleştiremiyorum o yüzden.

Tolga ise kalede orta direk görevini layığıyla yerine getiriyor.Topu tutamasan bile refleks olarak atlarsın.Hoca Fabri için çok geç kalıyor ama Konya'ya karşı oynatmamasını anlıyorum.Ligin ilk maçıyla birlikte Fabri kaleyi korumalıydı.

Tolgay ikinci yarı 10-15 dakika kendine çeki düzen vermezse yerini Aras'a bırakmalı.Necip - Gökhan Gönül değişikliği ile de stopere Tosic kaydırılmalı.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2016, 22:56:52 ProjectOrigin ]

Çevrimdışı anılnr

Rakibe dirsek atmanın neresi sertlik ? Omuza omuza sert it hatta yere indir omzunla hava topuna çıktığında omzunu kullan kafayla kafasına vur ya da rakibe dirty talk yap sinirlendir bunlar futbolun içinde ama yüze Katmak nedir hem de 2 kez
Dirsek atmak tabiki doğru değil ama okadar yıldır maç izlerim ilk defa stopere dirsek attığı için bukadar yüklenildiğini görüyorum.

Çevrimdışı Fatih_

Ilk yari su molasi bozdu bizi kabus gibi cokuyoduk o dk.ya kadar devami bu yarida ins. Alicaz bu maci baska yolu yok.

Çevrimdışı Yasin02

Bizde en çok koşan veliydi. Bugün Veliden daha boş koşmuş o zaman.

Veli topu göremiyordu ki saçlardan, topu aradığı için hep o en çok koşan isim oluyordu :D
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Librarius

Bu arada Tosic bir kavga gorse: "aha kavga, en sevdigim" diyerek daliyor aslan parcasi.  :evillol:
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı brkntcnr

Tolgay' ın şu takımda hakikaten yeri yok. Performans olarak takımın çok gerisinde. Koşabilir ama yani hala takıma ayak uyduramıyor. Oğuzhan' ın koşu yollarını tıkıyor farkında olmadan. Açıp biraz Sosa ne yapıyordu diye bakması lazım. Sosa ikisinden biri topu aldığında çekilip ötekine alan yaratıyordu kanatlara açılıyordu mesela. Tolgay dikine gidiyor bu sefer ozzy nin de hareket şansını kısıtlıyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

2.ci Yariya NECIPle Başlıyoruz Gecmis olsun :by2: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Veli topu göremiyordu ki saçlardan, topu aradığı için hep o en çok koşan isim oluyordu :D

:lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Berat

Necip koridorda görüldü...

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu arada Tosic bir kavga gorse: "aha kavga, en sevdigim" diyerek daliyor aslan parcasi.  :evillol:
:evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hoca yapma hoca çıkar şunu ya.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı 38life

2 stoper 2 forvet lazım bu takıma.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: