UEFA Şampiyonlar Ligi 2015/16 Sezonu
UEFA Şampiyonlar Ligi 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Şampiyonlar Ligi 2015/16 Sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi 2015 / 16 Sezonu

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 150362 defa] UEFA Şampiyonlar Ligi 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 23:05:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şu spikerin sesini ve anlatımını seviyorum sanırım nedeni 2002 Dünya kupasını anlatmış olması :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şu spikerin sesini ve anlatımını seviyorum sanırım nedeni 2002 Dünya kupasını anlatmış olması :D
spiker iyide yorumcu maçtan soğutuyor psg fena top oynuyor yalnıZ

Çevrimdışı Tolga

2002 Dünya Kupası diyince aklıma hemen Şenol Hoca geldi :icool:

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kalyoncu

Sezon öncesi obi mikeli istememiştik :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 23:19:09
  • Beşiktaş / Bodrum
Böyle gol yenir mi Courtois
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 23:20:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Kaleciler  böyle pozisyonlarda neden ayakla dikine yatıyor anlamıyorum.

Ben altyapı eğitimi alırken köşeyi ellerinizle diğer kısmı bacaklarınızla yatay yatarak kapatın yoksa bacak aranızdan geçme ihtimali yüksek derlerdi.

Adam zaten çatıya asarsa tutamazsın o açıdan ne diye dikine yatıyorsun.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 23:35:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Benfica attı :)

Benfica ayarında ve istikrarında bir takım olalım ötesini istemiyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Benfica ayarında ve istikrarında bir takım olalım ötesini istemiyorum.
Aynen benimde daha fazlasında gözüm yok :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 23:42:15
  • Beşiktaş / Bodrum
Jimenez Atletico'dan sonra Benfica'da da olmadı. Bundan sonraki durak Olimpiakos olacak sanırım.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı denilanz

Sıfır sürpriz yani. Biri patlayabilir Benfica çok formda bakalım ilk yarı berabere bitti.
Sürprizleri pek sevmem.

Benfica kazandı ama ben Rusya'da Zenit'in turlayacağını düşünüyorum. Bakalım.

Çevrimdışı EMİR EMRE

boşver baba rahmanı lavezziyi oynatmıyor psg sene sonunda sözleşmesi bitiyor 30 yaşında ona çökmek lazım  :naughty: :naughty:

Lavezzi iyi ama hakkinda en cok cikan haberler karili kizli bize aklini topa verecek adam lazim, yani futbol topuna :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Lavezzi iyi ama hakkinda en cok cikan haberler karili kizli bize aklini topa verecek adam lazim, yani futbol topuna :D

Eğer ki şampiyon olursak ki Allah'ın izniyle olacağız :) Şampiyon olunca para alıcaz,şampiyonlar ligine direk katılacağımız için para alıcaz.Oyuncuda satıcaz töre,sosa,quaresma yolcu ben 1 tane yıldız bekliyorum hatta abartmıyorum ben robben'i düşünüyorum :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Eğer ki şampiyon olursak ki Allah'ın izniyle olacağız :) Şampiyon olunca para alıcaz,şampiyonlar ligine direk katılacağımız için para alıcaz.Oyuncuda satıcaz töre,sosa,quaresma yolcu ben 1 tane yıldız bekliyorum hatta abartmıyorum ben robben'i düşünüyorum :)

Son yillarda ligimize Hollandali akimini dusunursek Robben neden olmasin :) bence Gomezi tutamayiz sene sonunda yerine o ayarda bir yildiz lazim olacak.

Son yillarda ligimize Hollandali akimini dusunursek Robben neden olmasin :) bence Gomezi tutamayiz sene sonunda yerine o ayarda bir yildiz lazim olacak.

robben gomez için gelir :) Gomez'i elde tutmak lazım çok iyi bir rakam gelirse satılabilir tabi :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gomez nereye gidecek gerekirse zincirleriz  :evillol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gonul ister hic gitmesin ama kupa Almanlarin elinde yukselince is kacinilmaz hale gelecek :)

Gonul ister hic gitmesin ama kupa Almanlarin elinde yukselince is kacinilmaz hale gelecek :)

öyle olursa çok büyük rakamlara satarız gomez'i :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

öyle olursa çok büyük rakamlara satarız gomez'i :)

Yani, cok iyi bir yildiz forvet aldirsin ustune ust kalite bir sol bek ustune de 5-6 milyon € biraksin yeter diyelim. :)

ysariusta

• Ziyaretçi

Yani, cok iyi bir yildiz forvet aldirsin ustune ust kalite bir sol bek ustune de 5-6 milyon € biraksin yeter diyelim. :)
Len ne meraklısın adam satmaya. Gomez bir yere gitmez.

Len ne meraklısın adam satmaya. Gomez bir yere gitmez.

hep emir satıyor abi ben yapmayalım bak gomez gibi oyuncu bulamayız diyorum satalım gitsin dünya yıldızı alıyoruz diyor :D  :evillol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

hep emir satıyor abi ben yapmayalım bak gomez gibi oyuncu bulamayız diyorum satalım gitsin dünya yıldızı alıyoruz diyor :D  :evillol:

:D @cursedofdragon kanima girdi @Yunus abi. Ama Allah var guzel para :D

ysariusta

• Ziyaretçi

:D @cursedofdragon kanima girdi @Yunus abi. Ama Allah var guzel para :D
Burada da mı bankacılık yapıyon olum sen. Başlarım parasına. Para çok seneye merak etme.

Etiketler: