Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1756560 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Ç

Neresi gayet uygun. Artık kimseye o bonservisleri veremeyiz biz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bonservis yüksek olursa maaş düşük olur bonservis ödemeyeceğin düz oyuncuyu ikna etmek için maaşı yüksek vermek zorundasın. Seninle sözleşmesi bittikten sonra sana birşey kazandırmayacak düz bir oyuncuya 8-9 milyon bağlayacağına ileride para kazanabileceğin oyuncuya maaşı ile birlikte 10-12 bağlamak daha mantıklı.

Çevrimiçi Samet Demir

Bonservis yüksek olursa maaş düşük olur bonservis ödemeyeceğin düz oyuncuyu ikna etmek için maaşı yüksek vermek zorundasın. Seninle sözleşmesi bittikten sonra sana birşey kazandırmayacak düz bir oyuncuya 8-9 milyon bağlayacağına ileride para kazanabileceğin oyuncuya maaşı ile birlikte 10-12 bağlamak daha mantıklı.
Sonuna kadar haklısın ama bizim yönetime bu durum ters. Verecekleri max. Bonservis 2 milyon olur.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

:), adamcı zihniyet olduğu sürece isterse galibiyet hiç alamasın yine destek bulur. Bizde de aynı hikaye gelen adam puanları topladığı halde Sergen konuşuluyor, adam kupa alıyor her tarafta Sergen fotoları.

en azından kovmayı başarabildik abi, ft bunların başına bela oldu sergen gibi köşesine de çekilmedi ortalığı fena karıştıracak

bizdeki kuru gürültü bence, yönetimden rahatsızlar ama dile getirmeye nedense bir tarafları yemiyor :D birkaç aya kesilir o muhabbet çok takmıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Şu bizim hırsız Pinheiro, garibanın en iyi topçusunu da uygun rakama elinden almışlar 😂

Eh görüldüğü gibi EPL takımı dahi 3,5M'e hücum oyuncusu transferi yapıyor. Çok adam var piyasada işi bilen kolay kolay para düşürmez transfere. İspanya İtalya, Almanya'da orta sıra takımlar bu tarz fiyatlara oyuncu alıp as yapıyor. Bunlar'ın çoğu bizle 5 maç yapsa 3-4'ünde deşer. Bizim taraftar kendini çok zengin, ligini kaliteli zannediyor.

eskiden para vardı kafalarına göre harcayabiliyorlardı, onun alışkanlığı işte
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

1.5 sene önce yazdığım Manuel Ugarte Sporting Lisbon'a gitmiş 6.5 milyona yine iki senedir yazdığım Patrik Berg'de 4.5 milyona Lens'e geçmiş gayet uygun rakamlar.

En son gördüğüm Edon Zhegrova'da 7'ye Lille'e gitti. Fiyatlar pahalı değil ama bizim için yüksek, 2,5 3M'i aşmadan bu oyuncuları kadrona katman gerekiyor. Bu fiyatlara vurduğu zaman elindeki bütçeyle 2 tane genç alırsın kapatırsın transferi anca. Asıl ucuza gidişler geçen yaz oldu, 2,5 3 lere çuvalla oyuncu gitti.

Çevrimiçi levitate

wolves'in aldığı oyuncuları, getirdiği hocaları buraya getirmeye çalışsan takımı menajerlere oyuncak ettiler diye yangın çıkartacak dünya kadar adam çıkar burada. adamlar epl'ye çıktığından beri istikrarlı gidiyorlar yine üst gruba attılar kendilerini. hem de kaç senelik hocaları gitti. bruno lage getirdiler devam ediyorlar. portekizliler son dönemde hem futbolcu hem hoca ithal etme işini yeni seviyelere çıkarttılar, artık çok başarılı da oluyorlar, 5-6 senede olay çok değişti, bir grup insanda eski önyargılar kalmış, konuyu anlayamadılar. bruno pinheiro tartışmalarında çok barizdi. 

ha üzücü tabi bizim geldiğimiz seviye de bir yandan. 14-17 arasında biraz düzgün işler yaparak kafamızı çıkarttığımızda kalburüstü portekizlilerle kafa kafaya oynayacak seviyeye gelmiştik. adamlar son 5-6 yılda sürekli ileri giderken biz inanılmaz bir çöküş yaşadık. sporting karşısında düştüğümz haller korkunçtu. şimdi orta sıra elit lig takımları da yener, portekizliler zaten yener, onu geç bizi rio ave yendi, estoril bile yenebilir, saçma sapan bir seviyeye gerilemiş durumdayız.

çöküşün sebebi belli: asıl yapılanma fırsatını 2017 yazında yakalamıştık, negredo lens peşinde koşacağımıza azıcık kafayı kullansak şu an çok farklı bir yerdeydik...

Çevrimiçi bjkozy

Bekleyin. Hakemler Trabzona son dakikalarda bir gol hediye ederler

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ocak 2022, 22:04:11
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ahh ahhh Sergen üç dört maç öncesi bırakıp ciddi anlamda toparlansak şampiyonduk. Ts bu sttess ile gidemez, haftaya gs koyarsa gör sen isi.

Çevrimiçi Samet Demir

Okan resmen set çekti.
Bonservisi olan takımın kalesinde de İsmail var :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

allah mı buda mı karma mı ne dersiniz bilmem ama fena devreye girdi :D

iyi oldu ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bonservisi olan takımın kalesinde de İsmail var :)

Hahaha fıkra bu kadar  :lol:

Çevrimiçi levitate

bu fark kapanır ya, 16 puan öndeler dandik bi maç yüzünden ağlama krizine gireceklerdi

haftaya gs bunlara ayarı çeker diyorum

Çevrimiçi sEuL

Bizim avukat saplamis hamsilere, bunlar onumuzdeki hafta birde kumeye oynayan kediciklere gidicekler. Ahh Sergen ahh, yapamiyorum edemiyorum diyecegine cekip gitseydin suan farkli seyler konusuyor olabilirdik.

Çevrimiçi sEuL

bu fark kapanır ya, 16 puan öndeler dandik bi maç yüzünden ağlama krizine gireceklerdi

haftaya gs bunlara ayarı çeker diyorum

Zor kapanir bosuna heveslenme hayal kirikligina ugrarsin durduk yere.

Sanirim 16 mac kaldi - diyelim ki TS bu 16 macin 10'unu kazandi ve 6'sini kaybetti = 81 puanla ligi bitiriyorlar.
Biz kalan 16 macin 16'sinida kazanirsak ancak 83 puan toplayabiliyoruz. Biz bu sene 4 mac ust uste kazanamamisken 16 macin 16sini kazanabilecegimize inanmak iyimserligin seyini cikarmak gibi olur  :)

Çevrimiçi Talisca1903

hemen yarın alsınlar bir golcü hamsiler terlemeye başladı

Çevrimiçi Talisca1903

pen6 tekrarını bile atamadılar korku evlerinden içeri girdi

Çevrimiçi Talisca1903

Sanirim 16 mac kaldi - diyelim ki TS bu 16 macin 10'unu kazandi ve 6'sini kaybetti = 81 puanla ligi bitiriyorlar.
Biz kalan 16 macin 16'sinida kazanirsak ancak 83 puan toplayabiliyoruz. Biz bu sene 4 mac ust uste kazanamamisken 16 macin 16sini kazanabilecegimize inanmak iyimserligin seyini cikarmak gibi olur  :)
Bunların 10 galibiyet çıkarabilmesi mümkün değil yeterki biz Cenk alıp lig bitmiş gibi davranmayalım

Çevrimiçi levitate

bir şeyden umudu kesmemek hakkında bi söz vardı, ne olduğunu unuttum ama onu söylediğimi varsay :D takıma güvenesim var gereken şeyleri yapabilecek kuvvette adamlar bence

şaka bir yana sıradan bir takıma karşı puan kaybedince elin ayağın titriyor ve ülkenin %80'i bunlar şampiyon olamaz diye geziniyorsa o iş zor bence. bunların daha deplasmanda gs, fb, alanya, antep (evlerinde yenilmemişler daha), adana, hatay ve başakla maçları var. konya ve biz bunların stada gideceğiz kolay maçlar değil

cornelius'a orta açalım kafa vursun/bakasetas random şut çeksin/at nwakaeme'ye bir şeyler yapsın taktiğiyle bunları üzerler diye düşünüyorum. şimdi diyeceksin biz ne oynuyoruz, bugün ki maçı ve sivas maçlarını izlemiş biri olarak karagümrük maçındaki halimizle bile bunlara kıyasla daha iyi hücum ediyoruz :D giresun gol atmasa adamlar ciddi ciddi bir isabetli şutla maçı bitirecekti, son anda tutuşunca haldır haldır saldırmaya başladılar

avcının sicili de malum, zamanında 10 puan farkı takmışken 9 maçta 2 kez kazanabilip gs'ye beleş şampiyonluk verdi daha ne olsun :D

Çevrimiçi Samet Demir

Sahi avcıya methiyeler düzenler bugün ortada yok :)

Çevrimiçi sEuL

bir şeyden umudu kesmemek hakkında bi söz vardı, ne olduğunu unuttum ama onu söylediğimi varsay :D takıma güvenesim var gereken şeyleri yapabilecek kuvvette adamlar bence

şaka bir yana sıradan bir takıma karşı puan kaybedince elin ayağın titriyor ve ülkenin %80'i bunlar şampiyon olamaz diye geziniyorsa o iş zor bence. bunların daha deplasmanda gs, fb, alanya, antep (evlerinde yenilmemişler daha), adana, hatay ve başakla maçları var. konya ve biz bunların stada gideceğiz kolay maçlar değil

cornelius'a orta açalım kafa vursun/bakasetas random şut çeksin/at nwakaeme'ye bir şeyler yapsın taktiğiyle bunları üzerler diye düşünüyorum. şimdi diyeceksin biz ne oynuyoruz, bugün ki maçı ve sivas maçlarını izlemiş biri olarak karagümrük maçındaki halimizle bile bunlara kıyasla daha iyi hücum ediyoruz :D giresun gol atmasa adamlar ciddi ciddi bir isabetli şutla maçı bitirecekti, son anda tutuşunca haldır haldır saldırmaya başladılar

avcının sicili de malum, zamanında 10 puan farkı takmışken 9 maçta 2 kez kazanabilip gs'ye beleş şampiyonluk verdi daha ne olsun :D

Ernst ve Yusuf gibi devre arasinda nokta transferleri yapabilsek - stoper ve forvet bolgesine hadi bir nebze diyecegim ama yine cok zor. Yukaridada yazmissin aslinda, Cornelius kafa atsin, Bakasates vursun, Nkawame birseyler yapsin falan diye. Aynen dedigin gibi, saymis oldugun isimlerin yaninda Hamsik, Visca ve Gervinho gibi macin seyrini degistirebilecek 5-6 oyunculari var. Gecen sezon biz sampiyon olurken muhtesem bir taktigimiz falan yoktu - bircok macta sapkadan tavsan cikaran Ghezzal ve Abou'nun ayagina bakiyorduk. Bu sezon hem Ghezzal eski formunda degil hemde ileride buldugunu atan bir golcumuz yok. Bence 2. lik daha gercekci bir hedef olur bizim icin, 2. olup sampiyonlar ligi elemelerinde sansimizi zorlamaliyiz - hos 1. olanda bu sene on eleme oynamak zorunda.

Çevrimiçi sEuL

Bir tanesi halen Karagumruk macinin tekrarini izliyormus, "Bosnak Tolgay"in hatalarindan olusan videolar falan hazirlayacakmis. O bitince gelip "the hunter"i savunacakmis ama  :lol:

Çevrimiçi Talisca1903

lKasketli loser buradan şampiyonluğu verecekte hakemler ittirip duruyor

Çevrimdışı worns

ts kaybetmeye kaybeder de biz o seriyi yapamayız malesef. ondan umutlanmaya gerek yok pek.

giresunsporum gs deplasmanından sonra ts'den de olumlu döndü. şu gösterişsiz ve ucuz takımla iyi iş yaptılar valla. devre arası hala ihtiyaçları olmasına rağmen takviye yapamamaları ve takımın en iyi bir kaç adamından hamidou traore'nin afrika kupası yüzünden gs ve ts maçlarını kaçırması da cabası.

Çevrimiçi MUSTAFA_

ts kaybetmeye kaybeder de biz o seriyi yapamayız malesef. ondan umutlanmaya gerek yok pek.

giresunsporum gs deplasmanından sonra ts'den de olumlu döndü. şu gösterişsiz ve ucuz takımla iyi iş yaptılar valla. devre arası hala ihtiyaçları olmasına rağmen takviye yapamamaları ve takımın en iyi bir kaç adamından hamidou traore'nin afrika kupası yüzünden gs ve ts maçlarını kaçırması da cabası.
O seriyi hiçbir takım yakalayamaz bu ligde. Bilerek kör hakemler ve yeniliğe kapalı antrenörler var bu ligde. İlla bir takıma takılırsın. Bu sene ligi takip etmek de ayrı bir eziyet. Harcadığın her dakikaya üzülüyorsun.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★