Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1662853 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı tangaz

Hmm...Peki abi şenol'la anlaşamayan ama bize pek katkı verememiş tecrübeli yıldız oyuncularımız da tam tersi şenol'u eleştirse ona göre mi çıkarım yapacağız?Renklendirdiğim yere göre konuşursak;dünyada oyuncularla iletişime bu kadar önem veren top class kurt hocalar işi bilmiyorlar demek ki bu bakış açısına göre.

varsayımlara gerek yok sonuç odaklı konuşalım olanlardan konuşalım şenol hoca doğrudur yanlışdır da demiyorum tecrübelerime göre bi çıkarım yapmıştım şenol güneş hakkında tek kötü konuşan gördüm o da karyus başka duymadım. olsaydı değerlendirirdik.

"dünyada oyuncularla iletişime bu kadar önem veren kurt hocalar demişsin" kim bunlar? örnek verirmisin? dünyadaki kaç hocanın oyuncularla iletişimini gözlemledin? ben mesela birkaç idman gözlemlemişliğim var nette tabii valla sağlam geçiriyorlardı oyunculara hemde nasıl fırça offf en baştada pep guardiola örneğini verebilirim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol'a hak verdiğim tek konu,dorukhan hakkındaki fikirleri.Adam gerçekten de düz oyuncu.Tabi bunu taraftarın önüne atarak söylememesi gerekiyordu,o ayrı mesele.Bu arada hasic gerçekten de on numara bölgesinde oynayabilir mi?Öyleyse çok iyi olur,adem'e bir şey olsa oynatacak oyuncumuz yok.
Ben hocanın kanatta oynatacağını düşünmüyorum. Hasic'in 10 numara oynayacak kadar yetenekli olduğunu düşünüyorum. Bence o bölgede faydalanacağız. 13 yabancı hakkımızı kullanmamız da oyuncuya ne kadar fazla güvendiğimizi gösteriyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

N'koudou  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

N'koudou  :)

ne kodu :D

Çevrimdışı Arthur Dayne

varsayımlara gerek yok sonuç odaklı konuşalım olanlardan konuşalım şenol hoca doğrudur yanlışdır da demiyorum tecrübelerime göre bi çıkarım yapmıştım şenol güneş hakkında tek kötü konuşan gördüm o da karyus başka duymadım. olsaydı değerlendirirdik.

"dünyada oyuncularla iletişime bu kadar önem veren kurt hocalar demişsin" kim bunlar? örnek verirmisin? dünyadaki kaç hocanın oyuncularla iletişimini gözlemledin? ben mesela birkaç idman gözlemlemişliğim var nette tabii valla sağlam geçiriyorlardı oyunculara hemde nasıl fırça offf en baştada pep guardiola örneğini verebilirim.
Garipdir ki ben de guardiola örneğini verebilirim.Sağlam fırça kayması da,basına yansıyan samimi hareketleri ve demeçleri de oyuncularla yakın iletişiminden kaynaklanıyor.Üstelik;oyuncuyla sürekli diyalog halinde olmak mı yoksa senin tabirinle fazla yüz göz olmamak mı daha faydalı olur oyuncular için tartışılır.
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 17:26:53 Arthur Dayne ]

Çevrimdışı Arthur Dayne

Ben hocanın kanatta oynatacağını düşünmüyorum. Hasic'in 10 numara oynayacak kadar yetenekli olduğunu düşünüyorum. Bence o bölgede faydalanacağız. 13 yabancı hakkımızı kullanmamız da oyuncuya ne kadar fazla güvendiğimizi gösteriyor  :tabe:
Çok güzel hisler var içimde bu çocukla ilgili,umarım faydalanırız.

Çevrimdışı Arthur Dayne

:)

Diri bir orkan çınar desem... :lol:

Çevrimiçi Necmi

varsayımlara gerek yok diyorsun hocanın havuzu vardır Türkiyeyi bildiği için transfer ismi vermiyordur diyorsun varsayım değilmi bu sonuç odaklı konuşalım diyorsun sonuç odağı hocanın oyuncu istemediği değilmi
bizde sonuç odaklı konuşuyoruz işde kaç yıldır yönetim suçlandı hocaya sorulmuyor diye bak hoca talebi olunca yönetim bütün oyuncuları hocanın isteğine göre alabiliyormuş bundan daha iyi sonuç odağımı olur. ben daha önce duymuşdum yönetim çok sıkıntılıydı bu konuda hoca oyuncu istemiyor diye. ama hep suçlandılar basının karşısına çıkıp hocayıda satmadılar. tepkileri sineye çektiler. o zamana bakıyorum bu zamana bakıyorum hiçte konuşulan gibi değilmiş işde sana sonuç.
gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi huyu vardır. :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu burada dursun  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı canavarı Utku devam ediyor  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Abdullah Avcı: ''Diaby yetenekli ve problem çözen bir oyuncu, ayrıca maliyetli. Her yerde oynuyor.
İlgilendiğimiz santrforlar hep sorunluydu, o yüzden Diaby'yi tercih ettik.''

santrafor almamışdık hocayı santraforsuz bıraktık.

Abdullah Avcı: ''Elneny alınırken son durumu çok araştırıldı.  Hatta kimse bilmez Arsenal kondisyoneri benim milli takımdan yardımcım.''

Abdullah Avcı: ''Bütün transferlerin isimlerini ben verdim, özellikle Ruiz'de. ''

demekki neymiş hoca ister yönetim alırmış istemezse mecbur eksikleri kendi kapatmaya çalışırmış
neden erken oldu geç oldu bir oyuncu bulamadıkmı lafları hep havada kaldı hoca isim verdiyse o isim alınana kadar uğraşılır.
ne zaman olursa o zaman olur.

Abdullah Avcı: ''Diaby yetenekli ve problem çözen bir oyuncu, ayrıca maliyetli. Her yerde oynuyor.

Abdullah Avcı: ''Elneny alınırken son durumu çok araştırıldı.  Hatta kimse bilmez Arsenal kondisyoneri benim milli takımdan yardımcım.''

Abdullah Avcı: ''Bütün transferlerin isimlerini ben verdim, özellikle Ruiz'de. ''

demekki neymiş hoca ister yönetim alırmış istemezse mecbur eksikleri kendi kapatmaya çalışırmış
neden erken oldu geç oldu bir oyuncu bulamadıkmı lafları hep havada kaldı hoca isim verdiyse o isim alınana kadar uğraşılır.

güneşte aboubakar,ba,cenk istemişti onun neden istediği alınmadı negredo,love,pektemek,larin alındı ?

Çevrimdışı Arthur Dayne

Abi yalnız ruiz de parlar hemen sene sonu satarsak olmaz.Şöyle 5 sene arkamıza yaslanıp,düzenli oynayan bir stoper görmek istiyorum artık.

Abi yalnız ruiz de parlar hemen sene sonu satarsak olmaz.Şöyle 5 sene arkamıza yaslanıp,düzenli oynayan bir stoper görmek istiyorum artık.
yok öyle yağma bütün para edecek oyuncuların hepsi satılacak.

Defans her sene sil baştan kurulacak.

[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 17:46:45 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

ben stoper ve on numara konusunda rahatım hep iyi bir tane bulabiliyorlar. :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Utku  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Onur Küçük

varsayımlara gerek yok diyorsun hocanın havuzu vardır Türkiyeyi bildiği için transfer ismi vermiyordur diyorsun varsayım değilmi bu sonuç odaklı konuşalım diyorsun sonuç odağı hocanın oyuncu istemediği değilmi
bizde sonuç odaklı konuşuyoruz işde kaç yıldır yönetim suçlandı hocaya sorulmuyor diye bak hoca talebi olunca yönetim bütün oyuncuları hocanın isteğine göre alabiliyormuş bundan daha iyi sonuç odağımı olur. ben daha önce duymuşdum yönetim çok sıkıntılıydı bu konuda hoca oyuncu istemiyor diye. ama hep suçlandılar basının karşısına çıkıp hocayıda satmadılar. tepkileri sineye çektiler. o zamana bakıyorum bu zamana bakıyorum hiçte konuşulan gibi değilmiş işde sana sonuç.
gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi huyu vardır. :D
Metin Albayrak şef scoutluğa soyunup önüme Ların, Rocco getiriyorsa menajerlerle Negredo getiriliyorsa 30 yaşındaki Lens'e o kadar paralar veriliyorsa az bile yapmış transfer istememekle. Şenol Güneş döneminde alınan satılan oyuncu miktarına bakalım madem iddia ettiğin gibi hep karşı çıkmış transfer yaptırmamış iddia ettiğin gibiyse. Adamın en başından beri dediği şey istikrarlı oyuncular satılmasın verimsiz oyuncular gönderilsin idi. Başkan ise al sat yapıp kulübü borçtan kurtaracağım kafasındaydı. Zihniyet farkl vardı aralarında. Asıl mesele de buydu.

Çevrimiçi Necmi

yok öyle yağma bütün para edecek oyuncuların hepsi satılacak.

Defans her sene sil baştan kurulacak.
tamam satmayalım
ama oyuncu alırken kulüp başkanlarını sen öpeceksin
Mansfield Town dan oyuncu alırsak ben öperim :D

Metin Albayrak şef scoutluğa soyunup önüme Ların, Rocco getiriyorsa menajerlerle Negredo getiriliyorsa 30 yaşındaki Lens'e o kadar paralar veriliyorsa az bile yapmış transfer istememekle. Şenol Güneş döneminde alınan satılan oyuncu miktarına bakalım madem iddia ettiğin gibi hep karşı çıkmış transfer yaptırmamış iddia ettiğin gibiyse. Adamın en başından beri dediği şey istikrarlı oyuncular satılmasın verimsiz oyuncular gönderilsin idi. Başkan ise al sat yapıp kulübü borçtan kurtaracağım kafasındaydı. Zihniyet farkl vardı aralarında. Asıl mesele de buydu.

Bir sürü örnekleri var ;

Güneş ba,aboubakar,cenk istedi yönetim negredo,love,larin,pektemek yaptı en azından adam iyi biri gelmeyecekse burağı alın dedi o da alınmadı.
Madem iyi oyuncu alamıyoruz el de kileri değerlendireyim dedi kadroya koruyalım el de ki işe yarayan oyuncular satıldı işe yaramayanlar tutuldu.
Eksik bölgeler kalmasın,oyuncular kampa yetişsin,maaşlar zamanında ödensin yeter dedi hiç biri yapılmadı.
Sırf show amaçlı gidip lens alındı sonra hocaya yüklenildi mobbing yaptı filan diye aha işte lensin mobbing yapılmamıs hali bu.
Hoca isim vermemiş diyorlar verdiklerini almadın ki ? Bugün bir haber gördüm hoca merihi istemiş bizimkiler antremana rocoyu getirmişler.Daha önce de hocaya sormadan yalçını getirmişlerdi hoca bunun ne işi var burda deyince geri gönderdiler.Bakkal dükkanı işletir gibi transferler yapıyorlar.
gs'li medya her allahın günü güneşe yüklendi taraftar bu zokayı yuttu başkan da önüne geçtiği için kendisini yedi bütün olup bitenler bunlardan ibaret.
Yaptıkları yanlışların farkındalar ki bu sene düzetlmeye gittiler takımın yarısı gitti yaşlı vasat yetersiz oyuncular ile oynuyoruz dediğim zaman geçen sene bu kadro bunun daha iyisini de yapar diyordı nereye gitti o oyuncular ?
8 oyuncu aldık halen ihtiyaç olan bölgeler var gel de bir önce ki sezon hocaya laf et şimdi ama ediyorlar işte...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bir sürü örnekleri var ;

Güneş ba,aboubakar,cenk istedi yönetim negredo,love,larin,pektemek yaptı en azından adam iyi biri gelmeyecekse burağı alın dedi o da alınmadı.
Madem iyi oyuncu alamıyoruz el de kileri değerlendireyim dedi kadroya koruyalım el de ki işe yarayan oyuncular satıldı işe yaramayanlar tutuldu.
Eksik bölgeler kalmasın,oyuncular kampa yetişsin,maaşlar zamanında ödensin yeter dedi hiç biri yapılmadı.
Sırf show amaçlı gidip lens alındı sonra hocaya yüklenildi mobbing yaptı filan diye aha işte lensin mobbing yapılmamıs hali bu.
Hoca isim vermemiş diyorlar verdiklerini almadın ki ? Bugün bir haber gördüm hoca merihi istemiş bizimkiler antremana rocoyu getirmişler.Daha önce de hocaya sormadan yalçını getirmişlerdi hoca bunun ne işi var burda deyince geri gönderdiler.Bakkal dükkanı işletir gibi transferler yapıyorlar.
gs'li medya her allahın günü güneşe yüklendi taraftar bu zokayı yuttu başkan da önüne geçtiği için kendisini yedi bütün olup bitenler bunlardan ibaret.
Yaptıkları yanlışların farkındalar ki bu sene düzetlmeye gittiler takımın yarısı gitti yaşlı vasat yetersiz oyuncular ile oynuyoruz dediğim zaman geçen sene bu kadro bunun daha iyisini de yapar diyordı nereye gitti o oyuncular ?
8 oyuncu aldık halen ihtiyaç olan bölgeler var gel de bir önce ki sezon hocaya laf et şimdi ama ediyorlar işte...
Güneş Aboubakar'ı istedi mi gerçekten? Adamı ligin ilk yarısı boyunca kısıtlı oynattı, sadece CL'de doğru düzgün kullandı

Ba'yı istedi, ilk sene geldi. İkinci sene istemedi, Love geldi.

Hocanın aklındaki tek santrafor Burak'tı. Onu da taraftar aldırmadı.

Başkan bu yüzden de artık transferde tarafarı sallamıyor çok.

Kümede kalma savaşı veren Southampton'ın 1 ay boyunca yollamaya çalıştığı Lemina alınmadı diye günlerdir trip atan, saçma sapan bir güruh var.

[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 18:03:43 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Necmi

Güneş Aboubakar'ı istedi mi gerçekten? Adamı ligin ilk yarısı boyunca kısıtlı oynattı, sadece CL'de doğru düzgün kullandı

Ba'yı istedi, ilk sene geldi. İkinci sene istemedi, gelmedi.

Hocanın aklındaki tek santrafor Burak'tı. Onu da taraftar aldırmadı.

Başkan bu yüzden de artık transfer de tarafarı sallamıyor çok.

Kümede kalma savaşı veren Southampton'ın 1 ay boyunca yollamaya çalıştığı Lemina alınmadı diye günlerdir trip atan, saçma sapan bir güruh var.

Güneş aboubakar,cenk,ba istedi röportajın da aklımda kalan kısım.Kısıtlı mı oynattı her maç ilk 11 başlattı adamı millet homurdanmaya başlamıştı gomez'den sonra aldığınız bu adam mı bu gol atamıyor diye hoca güvendi oynattı bende güvendim forumda ki insanlar bile eleştiriyordu bizden önce gol atamayan gomez show yaptı bizden önce gol atamayan talisca show yaptı yorum yaparken biraz elinizi vicdanınıza koyun doğru gerçek mesajlar atın.

Hocanın aklında tek isim burak değildi iyi bir yıldız istediğini söyledi alamıyorsanız burağı alalım bari dedi.

Başkan kimi sallıyor ki zaten taraftarı sallamıyor hocayı sallamıyor bizlere sürekli yükleniyor bizler kötüyüz rakip takım hocalar,rakip takımlar,hakemler herkes pırlanta biz hariç.

Bu transferleri yaptıran avcı bu arada yatıp kalkıp şükredin yoksa yönetime kalsa yine 33'lük love'u dünya yıldızı diye getirebilirdi.

Avcıya ne kadar teşekkür etsek az yönetimin bulduğu oyuncuların bir çoğunu veto etmiş.

Genel olarak evet güneş fazla isim vermiyordu sadece istediği tarzda oyuncuyu söylüyordu yönetimin bulup geldiği oyuncular ise tam facia ;

Seçenekler ;

1-)Hocam ya bu oyuncu yada hiç başkasına paramız yetmiyor...

Başka seçenek yok...

[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 18:13:00 cursedofdragon ]

Çevrimiçi 38life

Şenol'a hak verdiğim tek konu,dorukhan hakkındaki fikirleri.Adam gerçekten de düz oyuncu.Tabi bunu taraftarın önüne atarak söylememesi gerekiyordu,o ayrı mesele.Bu arada hasic gerçekten de on numara bölgesinde oynayabilir mi?Öyleyse çok iyi olur,adem'e bir şey olsa oynatacak oyuncumuz yok.

Oynayabilir mi değil zaten oynayabiliyor 10 numarada Hasic.

Şu "düz futbolcu" lafını kullanmaktan da vazgeçin bence. Böyle bir yaklaşım yok. Elneny de sizin o düz futbolcu dediğiniz tanıma giriyor. İnsanlar sahada ne yaptığını "anlayamadıkları" futbolculara düz futbolcu diyip geçiyorlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.