Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2272291 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı TØLGA

gördüm gördüm  :bandit: @Tolga nostalji serisi benim de aklımda 5-10 formalık öyle bir seri yapmayı düşünüyorum. Ne diyorsun güzel olur mu klasikler.
valla yap bencede benim suan bu formata dibim düstü resmen @Abdullah
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

@Serkan7738 ismaili kayseri macına gitmeden sakatladın yaaa ciddi ciddi korkmaya basladım ben senden  :bawling:
@Tolga o iş @Serkan7738 değildir ismail için hiçbir nazar a gerek yok kendisi nazar çatlatan kişidir  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Abdullah

valla yap bencede benim suan bu formata dibim düstü resmen @Abdullah

Retro serisi çalışmaları başlasın öyleyse :super:

Çevrimdışı Abdullah

@Serkan7738 abi sen bayağı başka boyuttasin artik ya ismaili nasil sakatladin ya. Gözünü seveyim artık bırak maç izlemeyi futbol konuşma bile, adını andigin adam 2 günde perte çıktı.    :bandit:

Çevrimdışı Fatih

@Fatih  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
Yalniz cok guzel bir sarki be.. @ALI RIZA

Bi büyük (70cl) hatrı var bu sarkinin  :bawling:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Yalniz cok guzel bir sarki be.. @ALI RIZA

Bi büyük (70cl) hatrı var bu sarkinin  :bawling:
heee öyledir valla müzeyyen senar dinle iç kendine gel rakının hakkını veriyordu

Çevrimdışı Melekcik

İyi aksamlar. @Serkan7738 korkulur senden aman dikkat sosa ba gökhan dikkat aman :pray: :pray: :pray:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TØLGA

bana @Serkan7738  bulun liverpoll maçını izle Mac link PAYLAŞMAK YASAKTIR
coutinho ile daniel sturridge'e yoğunlaş defansdan skirtel ile sakho bunlarada bir göz at haydi çok lazımsın şuanda  :biggrinking:
@Tolga
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 22:21:01 ALI RIZA ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

bana @Serkan7738  bulun liverpoll maçını izle  MAÇ LİNK PAYLAŞMAK YASAKTIR
coutinho ile daniel sturridge'e yoğunlaş defansdan skirtel ile sakho bunlarada bir göz at haydi çok lazımsın şuanda  :biggrinking:

Hadi Serkan abi sturridge'i 3 haftalığına iptal etsen yetiyor  :evillol:
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 22:23:14 ALI RIZA ]
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı TØLGA

lloris nasıl yedin la o golü klasına yakışmadı  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

İyi aksamlar. @Serkan7738 korkulur senden aman dikkat sosa ba gökhan dikkat aman :pray: :pray: :pray:
Alemin kralicesi gelmiş  :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

liverpol nasıl gol yiyecegi belli defans içinden ara pas at gol yiyorlar

Çevrimdışı Melekcik

Alemin kralicesi gelmiş  :kop: :kop:
Bak bak bak kimler yazarmış  :kuserim :kuserim :kuserim :kuserim
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

Geçen sene ba takmışdı inşallah bir da yapar  :money: :money:

Çevrimdışı TØLGA

geride 3 lü stoper ile oynuyorlar  ilerde basıyorlar o sıkıntı işte bizi ersan malum baskı geldimi
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Melekcik

geride 3 lü stoper ile oynuyorlar  ilerde basıyorlar o sıkıntı işte bizi ersan malum baskı geldimi

Birde su var biz zaman zaman ayağı paslarla iyi çıkıyoruz bulursak kaçmaz elenmeyecek takim değil  arsenalden iyi degiller :tabe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

Geçen sene ba takmışdı inşallah bir da yapar  :money: :money:
inşallah öyle olur  :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

gelene hemen dandun vuracaksın

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı TØLGA

ismailin sakatlığını duyunca biz  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Melekcik

Neden ama
Dün yaptın yapacağını unuttum mu artik bendende kork tek mabetten değil Liverpool maçı ikitelli gece tenha ama  :boxin: :kar:

Çevrimdışı ALI RIZA

Dün yaptın yapacağını unuttum mu artik bendende kork tek mabetten değil Liverpool maçı ikitelli gece tenha ama  :boxin: :kar:
Dün dün de kaldı geçmişte kaldı  :-* :-* :-* affettim seni tamam  :evillol: :evillol:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe