Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2272212 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Melekcik

Aynen o reklamlar bela... 5 tane tıklıyorum ki ekran maçı göreyim açılıyor bu sefer de donuyor 24 mbit fiber  :alala: anlamadım gitti
Kacak yayın izlemeyin derim ben  :olmaz
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

çay mı ben 7/24 oturur içerim zaten gün boyu çay ocagına takılıyorum  :evillol: :evillol:
Canın sağolsun sana ayrı kazan demlerim  :tabe:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

tepkiliyiz lick tv ye  :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

iyi geceler  :uyucam:
dikkatimizi dağıtma iyi geceler burada önemli konu konusyoruz  :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı TØLGA

kamu spotu gibisin heeee  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Melekcik

tepkiliyiz lick tv ye  :kop: :kop:
Bende ama yinede yasadışı yapmanızı teşvik etmez kafeler var

Çevrimdışı Melekcik

kamu spotu gibisin heeee  :evillol:
Haksiz miyim yasak tamam yayın politikası fiyat aralığı bende karşıyım ama yasak  :olmaz

Çevrimdışı ALI RIZA

Bende ama yinede yasadışı yapmanızı teşvik etmez kafeler var
BJK Maçı evde lick tv varken de Kahvede izlerdim :) daha rahat ediyordum o sevinç küfür hepsi bir arada idi

Çevrimdışı Melekcik

dikkatimizi dağıtma iyi geceler burada önemli konu konusyoruz  :evillol:
Ne gibi  :alala: :kop:
:sevinc :sevinc :sevinc :sevinc :sevinc :sevinc
Yanlız affetmedim haberin olsun :boxin:

Çevrimdışı TØLGA

BJK Maçı evde lick tv varken de Kahvede izlerdim :) daha rahat ediyordum o sevinç küfür hepsi bir arada idi
:ok: :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı yigitcan1903

hacettepe o şansları adamın kursaginda bırakır  :money: ama geleceğim inanıyorum yapacağım  :bandit: @ilhan @yigitcan1903 abiler maça gidecek misiniz
Lpool mu @Abdullah hangi maç 

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah
gördüm gördüm  :bandit: @Tolga nostalji serisi benim de aklımda 5-10 formalık öyle bir seri yapmayı düşünüyorum. Ne diyorsun güzel olur mu klasikler.

Çevrimdışı TØLGA

@Serkan7738 ismaili kayseri macına gitmeden sakatladın yaaa ciddi ciddi korkmaya basladım ben senden  :bawling:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe