Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 135 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5015772 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mertkan

arkadaşlar merhaba, İstanbul'dakiler için soruyorum acaba stada ziyaretci kabul ediyorlarmı özellikle bugun de sıkıntı var mı yok mu . Yoksa gitme niyetim var bi de zaman sınırlıdır muhtemelen bilen var mıdır?

Çevrimdışı yigitcan1903

Kapasiteye takılma diyebilirsiniz ancak şu çokoprens arena stadının 52 bin kişi olup bizim stadımızın 42 bin kişilik olmasına benim aklım ermiyor. Doğrusu bu işte bir şeyler olmalı, resimdeki stadın bilinen kapasitesinin kasıtlı bir şekilde abartılması gibi bir durum olabilir mi ? veya bizim stadımızın kapasitesinin eksik beyan edilmesi. Zira ortada 10 bin kişilik fark yaratacak bir şey göremiyorum.
Öncelikle Saraçoğlu kapasitesi 50509
Kale arkası koltukları da eski tip yere sabitleme koltuk olduğundan sıfıra sıfır duruyor,sayı olarak avantaj sağlıyor
Sıra sayılarını tam bilmiyorum ama fazlaysa şayet c60 standardı avantaj saglıyor orda da
Böylece 10 bin koltuk avantajlı duruma geliyorlar
[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2016, 15:20:16 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Demin stattan soyunma odası fotosu paylaştım kimse görmedimi :s20: :s20:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Serkan7738

burası kartal yuvası bence @kutalmis.pinar

Çevrimdışı yigitcan1903

Saksı mıyım benn  :evillol:
Gördüm de mağaza soyunma odası yazınca deli sorular oldu kafamda :D
Ne mağazası diye

Çevrimdışı brci

Bu scorboard çatı mevzusu boş mevzu değil hiçbir risk olmasa bile bizim burdan yangın yapmamız lazım ki her türlü önlemi yüzde yüz değil yüzde ikiyüz alsınlar benide çok tedirgin etti açıkçası kaç tonluk malzeme bu çatı iskeletinin yıkıldığı dönem aklıma geldi Rıdvan Akar'a bununla ilgili twitler atarsanız belkide birçok şeyin vebalinin önüne geçersiniz lütfen atın zararı olmaz yararı olur

şu çatı mevzusunu açınca forum bi ooobaaa noluyoruz diyo hatta tiye bile alınıyor . Çatı sistemimiz farklı olsaydı asma germe değil de toki arena tarzı extra çelik kolonlarla güçlendirilmiş sabit bir çatı olsaydı bu kadar takılmazdım. İçimi rahatlatmak istiyorum sadece , en net bilgiyi alabileceğim yer de burası sonuçta .

burası kartal yuvası bence @kutalmis.pinar
zaten hastagde kartal yuvası yazıyorduda niye kartal yuvasında soyunma odası olsun :alala: :alala:

Saksı mıyım benn  :evillol:
Gördüm de mağaza soyunma odası yazınca deli sorular oldu kafamda :D
Ne mağazası diye
kartal yuvasının soyunma odasıda niye kartal yuvasında soyunma odası olur ki?

Çevrimdışı Serkan7738

şu çatı mevzusunu açınca forum bi ooobaaa noluyoruz diyo hatta tiye bile alınıyor . Çatı sistemimiz farklı olsaydı asma germe değil de toki arena tarzı extra çelik kolonlarla güçlendirilmiş sabit bir çatı olsaydı bu kadar takılmazdım. İçimi rahatlatmak istiyorum sadece , en net bilgiyi alabileceğim yer de burası sonuçta .

@brci geçen konuşulmuş ama net olarak kim söyledi bilmiyorum çatı şuan hesaplanan yük kapasitesinin çok altındaymış taşıyabilecek kapasitesinin

Çevrimdışı Erdem Çözer

Bu scorboard çatı mevzusu boş mevzu değil hiçbir risk olmasa bile bizim burdan yangın yapmamız lazım ki her türlü önlemi yüzde yüz değil yüzde ikiyüz alsınlar benide çok tedirgin etti açıkçası kaç tonluk malzeme bu çatı iskeletinin yıkıldığı dönem aklıma geldi Rıdvan Akar'a bununla ilgili twitler atarsanız belkide birçok şeyin vebalinin önüne geçersiniz lütfen atın zararı olmaz yararı olur

kaza vincin destek iskelelerini düşürmesi sonucu oldu.. çatının ne kadar yük taşıyacağı vs bellidir.. çatıcılarla iletişime girmeden kafalarına göre iş yapmazlar merak etme  :ok:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı yigitcan1903

kartal yuvasının soyunma odasıda niye kartal yuvasında soyunma odası olur ki?
Olur soyunma odası kartal yuvasında da
Ama böyle cümbür cemaat niye :D
Ayıracaklar mı acaba paravanlarla bölümleri
Bana tarz olarak takım soyunma odasını andırdı

Çevrimdışı FARUK

Çatının  ciddi bir mühendislik aşaması var ve pahalı olmasının nedeni büyük oranda bu zaten
Ayrıca Fransa'da rüzgar testleri yapıldı
Ve İhsan abinin dediğine göre sadece rüzgar yükü bile 5bin ton hesaplanmış
Bu şekilde ki yükler yanında scoreboard hafif kalıyor.

Çevrimdışı brci

@brci geçen konuşulmuş ama net olarak kim söyledi bilmiyorum çatı şuan hesaplanan yük kapasitesinin çok altındaymış taşıyabilecek kapasitesinin

hah şöyle bir cevap arıyorum günlerdir. Teşekkür ettim .

Çevrimdışı DADAYKARTALI

bu olamaz çok kötü çokk

Çevrimdışı brci

Çatının  ciddi bir mühendislik aşaması var ve pahalı olmasının nedeni büyük oranda bu zaten

Teşekkür ederim. Bunları bilmiyordum mesela sağol .

Çevrimdışı raichu

evet arkadaşlar nüfus sayım sonuçları şöyle:  :busted_cop:

kapalı:     8822
yeni açık: 10941
numaralı: 5812 (vip hariç)
eski açık: 8591
misafir:   2122

bunların üstüne vip loca basın ve engelli sayılarını @ahmetx ten alıp eklediğimde sonuç 40976
vip loca ve basını sonra bizzat sayacağım bakalım değişiklik olacak mı

Çevrimdışı SuperBJK

O zaman bir armayı çok görmesinler bize  :lol:

Çevrimdışı ddc1979

Sanırım  stadta BEŞİKTAŞ ARMASI kullanılmaması için yemin edilmiş...
Vodafone genel Müdürlüğünde bu kadar Vodafone Arması yoktur...
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı selcukarslan

Merhabalar abilerim kardeşlerim
Site açıldığı günden itibaren bazen 2 3  günde 1 bazense günde 2 3 saat burada stadımızın yapılışını takip ettim.
@Necmi Abi nezdinde diğer arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Buralara bu bilgileri,fotoları,duyumları yazıp benim gibi binlerce insanın anında bilgi sahibi olmasını sağladılar.

Daha önce herhangi bir forumda yazmadığım için hep yazıp yazmamak arasında kararsızdım ama artık sona gelindi birkaç cümle ile bahsetmek isterdim.

Öncelikle bu stadın inşaatında çalışan,projelendirmesinde çalışan bir kaç arkadaşımdan dolayı ve mesleğimden ötürü heralde bazı yorumlar insanı gerçekten düşündürüyor.
Çatıya skorbord asılacak,bazı kardeşlerim hesaplandı mı acaba ya çökerse diyor ? Arkadaşlar böyle bir ihmal olabilir mi sizce ? Yani en basitinden bu ve bunun gibi örnekler beni iyi niyetli düşündürmekten uzaklaştırıyor. Art niyet arıyor insan belli bir süre sonra.
Stadın kapasitesiyle alakalı konuşurken lütfen plan,kesit,arsa boyutları vs bi düşünüp öyle yorum yapın lütfen. Burası BEŞİKTAŞ abiler kardeşler, art niyet,  laf olsun diye eleştiri yapılacak yer değil.

Neyse ilk yazımın böyle serzeniş dolu olmasını istemezdim ama BURASI BEŞİKTAŞ!
BİRLİK ve BERABERLİĞİN adeta SÖZLÜK anlamı olması gereken bir halk oluşumu, siyah ve beyazın bir arada bulunduğu adeta hayatın özetidir.

Kafanızı şişirdim kusura bakmayın ama, 9 gün kalmış ARTIK BURADA herkesi birbirine sarmaş dolaş olarak ŞAMPİYONLUĞA odaklanmış görmek istiyorum.

Sezon sonu ağaçlı yolda ŞAMPİYONLUĞU KUTLAMAK ÜZERE !
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM
Sefa; FEDA diyip vefa gösterenlerin hakkıdır.

Olur soyunma odası kartal yuvasında da
Ama böyle cümbür cemaat niye :D
Ayıracaklar mı acaba paravanlarla bölümleri
Bana tarz olarak takım soyunma odasını andırdı
açılışa 9 gün var gerçek soyunma odalarıda artık çıkar piyasaya :bandit: :bandit:

Site açıldığı günden itibaren bazen 2 3  günde 1 bazense günde 2 3 saat burada stadımızın yapılışını takip ettim.
@Necmi Abi nezdinde diğer arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Buralara bu bilgileri,fotoları,duyumları yazıp benim gibi binlerce insanın anında bilgi sahibi olmasını sağladılar.

Daha önce herhangi bir forumda yazmadığım için hep yazıp yazmamak arasında kararsızdım ama artık sona gelindi birkaç cümle ile bahsetmek isterdim.

Öncelikle bu stadın inşaatında çalışan,projelendirmesinde çalışan bir kaç arkadaşımdan dolayı ve mesleğimden ötürü heralde bazı yorumlar insanı gerçekten düşündürüyor.
Çatıya skorbord asılacak,bazı kardeşlerim hesaplandı mı acaba ya çökerse diyor ? Arkadaşlar böyle bir ihmal olabilir mi sizce ? Yani en basitinden bu ve bunun gibi örnekler beni iyi niyetli düşündürmekten uzaklaştırıyor. Art niyet arıyor insan belli bir süre sonra.
Stadın kapasitesiyle alakalı konuşurken lütfen plan,kesit,arsa boyutları vs bi düşünüp öyle yorum yapın lütfen. Burası BEŞİKTAŞ abiler kardeşler, art niyet,  laf olsun diye eleştiri yapılacak yer değil.

BİRLİK ve BERABERLİĞİN adeta SÖZLÜK anlamı olması gereken bir halk oluşumu, siyah ve beyazın bir arada bulunduğu adeta hayatın özetidir.

Kafanızı şişirdim kusura bakmayın ama, 9 gün kalmış ARTIK BURADA herkesi birbirine sarmaş dolaş olarak ŞAMPİYONLUĞA odaklanmış görmek istiyorum.

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM
  :hosgeldin :hosgeldin

Çevrimdışı Apocalyptica

Bu saha kenari digital reklam panolari on siralardaki tac cizgisi gorus acisini kapatir gibi. Aslinda asagi egime dogru biraz cekilse iyi olur gibi. Ben sahayi aslinda daha yuksek bekliyordum

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İrfan

Benim soyunma odası hayalim hep böyle futbolcuların resimlerinin asılı olduğu şekilde oldu  :bandit:

We are Electric..!

Çevrimdışı Serkan7738

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM

öncelikle hoşgeldin @selcukarslan. Aslında kimsede art niyet yok gözü gibi baktıkları stada titreyerek yaklaştıkları için kafaya takılıyo stada zarar gelmesin diye bir annenin çocuğuna titremesi gibi bişey bu böyle düşün bence   :ok: