Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 203 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163223 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

hızlı ve riskli(kreatif) pas denemesi yapmaz olduk.ne kadar az denersen o kadar kısır kalıyorsun.herkes bir pozisyon almış hiç hareketlenme yer değiştirme yok.eskiden tiki taka yapardık ama şuan onu yapacak oyuncu grubu yok.buna uygun sadece ozi var.olcay ve sosa gitti.ozinin verimsizliği bu yüzden.oğuzhanın verim verebildiği oyun tarzı bu.

Ileride top tutan forvet yok, servis yapan forvet yok. En birinci sorun bu. Takimin ileri cikabilmesi icin forvetin top tutmasi lazim. Bugun Adebayor ornek gosterdi. Adebayor su macta Cenk'in yerine bizde olsa rahat bir skorla bitecekti mac. Cenk 2. forvet olur Negredo onde Cenk yaninda da ya da arkasinda sarkik forvet olur. Hoca'nin haftaya artik Negredo'yu ileri uca koyup Talisca'yi yedek cikarmasi lazim. Haftalardir sahada yuruyor Talisca, uzaktan sut vuracak frikikten gol atacak diye beklemekten bikmadi hoca.

Çevrimiçi Necmi

Abi iyi orta acan bek iyidir ama bu iyi orta acan bir bek degil ki. Adamin sifira inip orta yaptigini goren var mi? Yarisaha cizgisinin 4 metre onunden yapiyor ortalarini. Ya bugun yine cildirdim. Top onun ayaginda, etrafinda da en az 3 oyuncumuz var pas opsiyonu olarak, o tuttu 3 kisinin arasinda yuruyen Cenk'e orta acti yine. Bunu mutemadiyen yapiyor ve rakip takimlara kontra sansi veriyor. Isi gucu zor pas denemek. Adriano ve Gokhan oynayinca takim cok daha iyi gorunecektir. Fakat Senol hocanin bunlari gorememesi cok garip gercekten.
sorun burda işte iyi orta açamıyorki ne zaman sıfıra inip orta açsa golle sonuçlanıyor ama
bunu denemiyorki bu maçın özelinde söylemiyorum çünkü bu maç kutuya haraketli topta giren olmadıki
bizim oyuncuların kutuya girmesi için ya korner yada serbest vuruş olması lazım.
elbette iyi orta açan bek iyidir ama dediğimiz gibi bek işte yani önce asli görevini yapacak sonra iyi ortası eşentiyondur
yani birinci öncelik aranan şey değil adam gidiyor ve geri gelmiyor hoş geldiği zamanlardada rakibini takip etmek gibi bir huyu yokki
oda bizim gibi seyrediyor. bu adam bek falan değil yeminle lens oynadığı zamanda babel bundan fazla savunma yapıyor.
caner yüzünden koskoca alan tosiçe kalıyor. Birde adamı gömüyorlar yediğimiz gol gibi ikinci yari iki pozisyon daha oldu tosiç can havliyle kademeye girip kesti yoksa iki pozisyonda golle sonuçlanırdı. Ne yapayım iyi orta açmasını adam bir gol yedirse telafisi iki golle oluyor.
3-4 maçta bir asist yapacak diye her maç 90 dakika dokuzmu doğuracağız hoş o kadarda asist yapmıyor

Çevrimiçi murat

canerin savunma becerememesi hadi neyse de takımı germesi affedilecek bişey değil.birisi buranın beşiktaş olduğunu hatırlatması lazım.diğerleri
bu tarzdan her zaman nemalanırken biz hep cezalandırılıyoruz.hakemin ard niyetli tavrını dile getiren bir kişi gördünüzmü? hepsi neredeyse az bile yapmış dediler.canerin küfürüne yoğunlaştılar.talisca zaten ortadaki toplara ürkek giriyordu maçın başında faul olmayan bir pozisyonda sarı yiyerek sindirildi.hakem şu takımda gol atması en olası iki isimden birini kitledi.savunmada pepe ve adriano gibi dengel iki adam varken biraz daha istekli ve zorlayan hızlı ve biraz daha fazla riskli bir oyuna geçmemiz lazım.

Çevrimdışı Librarius

Taraftarda homurtular oluşmaya başladı hoş olmasa da talisca çıkarken ıslıkladı. Bu noktaya getiren hocaydı tabiki hakkaniyet konusunda ciddi sıkıntıları var bu sene maalesef

Bu arakadimizda agir bir yonetim dusmanligi var. Hadi renklileri anliyorum, sonucta Fikret Orman kayyuma gidecek denen kulubu aldi, yeni bir stadyum yapti, 2 sene ust uste sampiyon yapti, kulubun gelirlerini artirdi, Avrupa'da piyasa yapti. Renklilerin nefretini anliyorum.

Levent Erdoganlarin, Sinan Vardarlarin, osuruktan ruzgarlarin, Yalcin Karadenizlerin de nefretini anliyorum, baskani kiskaniyorlar. Peki sevgili kardesim sen niye her olumsuz sonucta ortaya cikip yonetime cakiyorsun? Hele anlat dinleyelim seni. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi murat

Ileride top tutan forvet yok, servis yapan forvet yok. En birinci sorun bu. Takimin ileri cikabilmesi icin forvetin top tutmasi lazim. Bugun Adebayor ornek gosterdi. Adebayor su macta Cenk'in yerine bizde olsa rahat bir skorla bitecekti mac. Cenk 2. forvet olur Negredo onde Cenk yaninda da ya da arkasinda sarkik forvet olur. Hoca'nin haftaya artik Negredo'yu ileri uca koyup Talisca'yi yedek cikarmasi lazim. Haftalardir sahada yuruyor Talisca, uzaktan sut vuracak frikikten gol atacak diye beklemekten bikmadi hoca.
topu ileride tutman gerektiğinde q7 var.tabi geriden sallayarak atarsan q7 tutamaz bunları.gomezde tutamazdı.abubakar demba yapardı.hep söylerim türkiye liginde santraforun kalıplı olsun.rakibini sırtına alıp gezdirsin birazda hızlı olsun iş yapar.

Çevrimiçi murat

Bu arakadimizda agir bir yonetim dusmanligi var. Hadi renklileri anliyorum, sonucta Fikret Orman kayyuma gidecek denen kulubu aldi, yeni bir stadyum yapti, 2 sene ust uste sampiyon yapti, kulubun gelirlerini artirdi, Avrupa'da piyasa yapti. Renklilerin nefretini anliyorum.

Levent Erdoganlarin, Sinan Vardarlarin, osuruktan ruzgarlarin, Yalcin Karadenizlerin de nefretini anliyorum, baskani kiskaniyorlar. Peki sevgili kardesim sen niye her olumsuz sonucta ortaya cikip yonetime cakiyorsun? Hele anlat dinleyelim seni. 
hıncal uluç sendromu.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Her.mac eski açık 119 bloktayim onun öncesinde şairler parkında. Gel anlatayım uzun uzun klavye basında pek anlayamazsin. Bak.ismim cismimde yazıyor köşede senin gibi isimsiz de sallamıyorum . 7600 ileti yazmışım her kötü sonuçta sallıyorsun diyor. Güleyim mi sana ağlayım mi bilemedim sen git başkalarıyla uğraş bana aklın ve kalemin yetmez
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2017, 02:43:43 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ardiles

Taraftarda homurtular oluşmaya başladı hoş olmasa da talisca çıkarken ıslıkladı. Bu noktaya getiren hocaydı tabiki hakkaniyet konusunda ciddi sıkıntıları var bu sene maalesef

şenol hocanın kontrol edemeyeceği kadar büyük problem yok yakında toparlar rahatım şahsen. ta ki şl den eleneceğimiz güne kadar. o günden sonra tekrar motivasyon kaybı yaşar, kanser haftaları geri döner.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hıncal uluç sendromu.
Polyanna.sendromundan iyidir yakında siz tüm polyannalar beraber takılırsınız zaten. Baktım da siz ve türevlerinizden başkası da kalmamış zaten forumda taliska mevzusu için gelmiştim ama keşke gelmeseymişim..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Orhan_

maçı tv den değil sahada izleyeceksin siz sadece topu takip ediyorsunuz gördüğünüz top ve yönlendiği yer
talisca oyuna girse diyorsunda top atılmazsa nasıl girecek oyuna defansa gelip topu alıp gitmesinimi bekliyorsunuz
o kadar müsait durumda top atılmıyorki bir süre sonra oyundan düşüyor sen quaresmayada müsait durumda top atmazsan onuda oyundan düşürürsün bu kadar basit doğru değerlendirme yapmıyorsunuz. Talisca şut atmaya korkar olmuş kaç pozisyon oldu önümüzde
görüyoruz şut opsiyonunu ama atmıyor pas veriyor belli yıldırmışlar doğal oynayamıyor. o kadar belliki

Bizim takımda oyuncu bazında halledilmeyecek bir problem yok. Bizim takımda kenar yönetimle ilgili büyük problemler var. Oyuncuya dayalı sistem bu problemleri yaratıyor olabilir. Adam akıllı tarif edilebilir bir sistemimiz ve buna hakim bir hocamız olsaydı oyuncularda kendi çaplarında bu tip kalkışmalarda bulunmazlardı. Biz de ortam rahat. Saha içinde 1-2 şey harici serbestsin. Hoca düşünmüyor ki oyuncu düşünsün.

Çevrimiçi murat

Polyanna.sendromundan iyidir yakında siz tüm polyannalar beraber takılırsınız zaten. Baktım da siz ve türevlerinizden başkası da kalmamış zaten forumda taliska mevzusu için gelmiştim ama keşke gelmeseymişim..
takımda şu iyidir dediğin bir futbolcu varmı? olumsuz şartlar altında kurulabilecek en iyi kadro bu.tabiki defoları olan bir takım ve hatta hoca.yönetimdede hatalar olacaktır.ama asıl defo ülke yönetimi, futbol yönetimi, mhk yönetimi, hakem yönetimi ,medya.biz bunların tümüyle mücadele ediyoruz elimizden geldiğince ama senin tek derdin yönetim ve takım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

takımda şu iyidir dediğin bir futbolcu varmı? olumsuz şartlar altında kurulabilecek en iyi kadro bu.tabiki defoları olan bir takım ve hatta hoca.yönetimdede hatalar olacaktır.ama asıl defo ülke yönetimi, futbol yönetimi, mhk yönetimi, hakem yönetimi ,medya.biz bunların tümüyle mücadele ediyoruz elimizden geldiğince ama senin tek derdin yönetim ve takım.
Kaybettiğim puanlara ve oynakdgin oyuna bak kaçında hakem doğrudan etkiliydi fener maçı hariç?  Atiba adriano q7 tosic pepe babel  işlerini fazlasıyla yapan adamlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi murat

Kaybettiğim puanlara ve oynakdgin oyuna bak kaçında hakem doğrudan etkiliydi fener maçı hariç?  Atiba adriano q7 tosic pepe babel  işlerini fazlasıyla yapan adamlar.
hakem hatalı veya yanlı kararlar verdiğindede söylediğin tek şey yönetim basiretsiz ,beceriksiz vs.hırsızın hiç mi suçu yok derler.yönetime vurmak için fırsat kollar gibi herşeyi yönetime ihale ediyorsun.lens için millet yana yakıla alınsın diyordu alındı henüz başarılı değil keza negredo ve medel.antrenmanıda mı yönetim yaptırsın sistemi belirlesin.bu arada fabriyi yetersiz buluyorsun galiba.bu gün maçta aynı şeyi bende söyledim hiç bişey oynamadığımızı.hatta sene başından beri şl maçları hariç hemen hemen hepsi vasat altı ama şu kadro açık ara ligin en iyi kadrosu ve bu kadroyu gerektiği gibi hazırlayamayan yedekleri futbola küstüren ve bu kadar gergin hale getiren şenol güneş 1.numaralı sorumludur.
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2017, 02:56:15 MURAT ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hakem hatalı veya yanlı kararlar verdiğindede söylediğin tek şey yönetim basiretsiz ,beceriksiz vs.hırsızın hiç mi suçu yok derler.yönetime vurmak için fırsat kollar gibi herşeyi yönetime ihale ediyorsun.lens için millet yana yakıla alınsın diyordu alındı henüz başarılı değil keza negredo ve medel.antrenmanıda mı yönetim yaptırsın sistemi belirlesin.bu arada fabriyi yetersiz buluyorsun galiba.
Neyi yönetime ihale etmişim ya anlatır misin?. Ezbere konuşuyorsun kankan necmi gibi sonra laf yapınca kötü niyetli bilmem ne. Caner küfür etti ne yapılacak kendisi için dedim kötü gidiyoruz herkes es.oranda sorumlu dedim durum tespiti yaptim ama direk yok vurma yok fırsat fırsat.ben hep burdaydım hep.tribundeydim hep destekledim sizin gibi bilip bilmeden insanları yaftalamiyorum. Kendi doğru bildiklerimi yazıyorum hoşunuza gitmeyince ooo yönetim düşmanı ne güzel valla hemen at çamur izi kalsın koca koca adamlarsınız ayip
Benim içinde senol.gunes 1 numaralı sorumludur ama yönetiminde payı vardır onları es geçip tum.topu hocaya atarsak yanlış yaparız
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2017, 02:59:03 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Orhan_

hızlı ve riskli(kreatif) pas denemesi yapmaz olduk.ne kadar az denersen o kadar kısır kalıyorsun.herkes bir pozisyon almış hiç hareketlenme yer değiştirme yok.eskiden tiki taka yapardık ama şuan onu yapacak oyuncu grubu yok.buna uygun sadece ozi var.olcay ve sosa gitti.ozinin verimsizliği bu yüzden.oğuzhanın verim verebildiği oyun tarzı bu.

Bir oyuncuyu bu kadar pasifize edip, iki şampiyonlukta da katkısı muazzamdı (salt asist ve gol değil), pembe dizi senaryolarına meze olmasına sebep olan herkesi kınıyorum :D. Şenol Güneş başta olmak üzere. Oğuzhan verimsiz görünüyorsa tek sebebi oynamaya çalıştığımız oyunumsu şeydir ki bu saçma sapan sistemde bile oyunun iki yönünde var olmaya çalışıyor. Ne zaman kendine uygun pozisyonlara girse kalitesini anında belli ediyor. Ama biz ondan onda olmayan şeylerden o kadar çok istiyoruz ki iş iyice çıkmaza giriyor.

Çevrimiçi murat

Hakeme ettiği küfürlerden sonra halen canere forma verecek hocaya da başkana da ayrıca selamlarımı sunarım. Esprili bi tweet yüzünden ınsanları işlerinden kovan yönetim acaba caner için ne yapacak cidden merak ediyorum
şu mesajını''caner beşiktaşlı futbolcuya yakışmayan tavır ve davranışlar içinde.yönetimin oyuncuyu uyarması (ceza vermesi veya takıma yakışmadığı için göndermesi ) gerekir ''vs. tarzında yazsan mesajını kendi açımdan makul bulabilirim ama seni yazdığın tarzdan çıkardığım sonuç daha önce dediğim gibi yönetime çakmak için fırsat kollamak gibi geliyor.caner hatalıdır yönetim gereğini yapmalıdır demek bu kadar zor olmamalı.

Çevrimiçi murat

Bir oyuncuyu bu kadar pasifize edip, iki şampiyonlukta da katkısı muazzamdı (salt asist ve gol değil), pembe dizi senaryolarına meze olmasına sebep olan herkesi kınıyorum :D. Şenol Güneş başta olmak üzere. Oğuzhan verimsiz görünüyorsa tek sebebi oynamaya çalıştığımız oyunumsu şeydir ki bu saçma sapan sistemde bile oyunun iki yönünde var olmaya çalışıyor. Ne zaman kendine uygun pozisyonlara girse kalitesini anında belli ediyor. Ama biz ondan onda olmayan şeylerden o kadar çok istiyoruz ki iş iyice çıkmaza giriyor.
şu an oğuzhanın topu verip alabildiği tek adam babel.oziyi adriano ve tolgay ile beslemek lazım.taliscayı bir müddet sadece şampiyonlar liginde değerlendirsek iyi olacak gibi.takım oyununa ve yanındaki oyunculara katkısı gittikçe düşüyor.

Çevrimiçi Necmi

Talisca gidip top isterse oyuna girer.
Yoksa Monaco maçında gol yediğimiz dakikaya kadar kaybolursa Talisca' dan bi halt olmaz.
Talisca üzerine oyun kurulacak bir oyuncu asla değil, çünkü hiç bir zaman stabil performans alamazsın.

Bu arada herşeye ön yargı diyorsun ama sende polyanna gözlüklerinle pembe bulutlar üzerinde maçı izleme.
Burada herkes maçları izliyor ve herkesin bir fikri var.
burda eleştirmediğim oyuncu kalmadı nerdeyse bumu polyanna gibi pembe gözlüklerle izlemek
sizin gibi 89 dakika pozisyona girmediğimiz bir maçta bütün suçu taliscaya yıkmadığım içinmi poliyanna oluyorum
bence tam tersi pembe gözlüklerle siz izliyorsunuz o nedenle burda suçu bir oyuncu üzerine atıp bitiriyorsunuz
olayı sanki talisca oynamadığında herşey toz pembe olacak.
ben sizin gibi asla bir oyuncu üzerinde kalmam bak kaç oyuncu eleştirdim akşamdan beri talisca hiç oynamasa bile
bu takım kendi sahasında başakşehiri yenmek zorunda yenmeyi bırak pozisyona bile giremiyorsa taliscaya gömen sizler poliyanna
oluyorsunuz. Sorunu görme yada görmek isteme sonra bir oyuncuyu hedef tahtası yap bumu gerçekçilik.
geçen senede bu zamanlar abou savunuyordum bütün foruma karşı gene bana poliyanna deniyordu lig bitince kimin ne olduğu net görüldü.
ben hayatım boyunca sonuçları reale bakarak çıkartma huyunda olmadım her zaman bütüne bakarım bazen realde kusurlu görünen
bütüne baktığında en masum kişi oluyor. Çevresel nedenleri sorgulamadan bireysel suçlamaya geçerseniz hayatınız boyunca hep kaybeden olursunuz. Abi nasihatı asla bireyselliğe değil her zaman bütüne bakmayı öğrenin bütüne baktığında bireysel kusurları ve nedenlerini
çok daha rahat tahlil edersiniz.
Monaco maçında kayboldu dediğiniz taliscaya o maçı bir daha izleyip bakın bakalım gerçekten kaybolmuşmu.
fransız basını boşuna sahanın en etkili oyuncusu seçmedi onu. Adamlar açıkça monaco orta sahasını bitiren oyuncu talisca oldu
onun yüzünden hiç bir organize atak yapamadıklarını söylediler ama size göre ortada görünmedi gören görüyor.
sorun görende değil göremeyende.

Çevrimdışı Librarius

Her.mac eski açık 119 bloktayim onun öncesinde şairler parkında. Gel anlatayım uzun uzun klavye basında pek anlayamazsin. Bak.ismim cismimde yazıyor köşede senin gibi isimsiz de sallamıyorum . 7600 ileti yazmışım her kötü sonuçta sallıyorsun diyor. Güleyim mi sana ağlayım mi bilemedim sen git başkalarıyla uğraş bana aklın ve kalemin yetmez

Himm anlasildi sende Yalcin Karadeniz tayfasindansin. 7600 ileti yazmissin aferin. Bak bu ikna edici.

Çevrimdışı Librarius

şenol hocanın kontrol edemeyeceği kadar büyük problem yok yakında toparlar rahatım şahsen. ta ki şl den eleneceğimiz güne kadar. o günden sonra tekrar motivasyon kaybı yaşar, kanser haftaları geri döner.

Bana gore yasadigimiz sorunlarin kaynagi da Senol Hoca. Kendisini kontrol etse biraz, ayrica Cenk ve Caner'e actigi sinirsiz krediyi kapatsa Besiktas yine sahlanacaktir. 

Çevrimdışı Egos

Yahu hoca da hala ince ince laflar etmeye calisiyor. Tamam, anladik, biz bu sene baslamadan soyledik. Besiktas'i sampiyon yapmamak icin kiclarini yirtacaklar. Medya, MHK, TFF ve rakipler hepsi el ele bizi engellemek icin yirtinacak diye soyledik inanmadiniz. Beklenen bu. Ne yapmamiz gerektigini de soyledik. En iyi oyunumuzu oynamaliyiz, artik haksizliklari oyle asikar olmali ki en fanatik BJK dusmani bile pes demeli. Duruma gore sene sonunda Avrupa super ligi olayi arastirilmali, bazi Avrupa kulupleri liglerinden cikip ayri ligde oynamak istiyorlar Avrupa Super Ligi adiyla. Bunlari da arastirmaliyiz. Ha o ligde sampiyon olur muyuz, olamayiz ama en azindan guzel futbol izleriz, dogru duzgun rakiplerle dogru duzgun hakemlerle oynariz Sampiyonlar Ligindeki gibi. Biz Besiktas'i sampiyon olsun diye tutmuyoruz, daha onemlisi sahsim adina Besiktas Turkiye Ligi'nde diye de bu ligi izlemiyorum. Tersine lige bakiyorsam Besiktas icin. Bunlar sene sonunun konulari, su anda yapilmasi gereken takimin her mac elinden geleni yapmasi. Haksizlik mi yapacaklar, hakemler mi dograyacak, yapsinlar ellerinden geleni herkes her seyi goruyor. Sen en iyi oyununu oyna, oyununla goster yapilan haksizliklari FB maci gibi, pes ederek degil.

takımı kötü oyunundan başakşehir maçının ikinci yarısındaki taraftar mı döndürecek? biraz garip işliyor bu mevzu: başkanın görevi düzgün transfer yapmak, teknik direktörün görevi takım oluşturmak, futbolcunun görevi formda olmak, taraftarın görevi maddi/manevi destek; herkes bir şekilde verdiğinin karşılığını istiyor.

örneğin senin şampiyonluk beklentin ikinci planda, ama hepimiz için aynı şey geçerli değil. kimimiz kulübe transfer yaptırmayı, kimimiz kadrodan oyuncu çıkarmayı, kimimiz teknik direktöre taktik vermeyi de kendi görevleri içinde addediyor ve tek kaygıları şampiyon olamamak.

başkan, teknik direktör ya da oyuncu görevinde bir hata yaparsa taraftar da bu hataya ortak olmaktan çekinmiyor. yazılanları okursan tüm kadronun satılık olduğunu görürsün, kiralık oyuncular dahil. kötü gidişata illa dibe vurarak mı dur demek lazım? örneğin herkes senin gibi düşünse bir süreliğine: başkan hata yaptı, teknik direktör hata yapıyor, oyuncularda hata var; buna rağmen ben tam destek versem sonucu ne olur, dese mesela. her şey yanlış gidiyorken taraftar sadece desteğini artırarak yolu gösterse.

barcelona gibi oynayan takımı herkes destekler, bedavaya gomez getiren başkan nerede olursa olsun takdir görür, iki şampiyonluk yaşayan teknik direktörü her taraftar tribüne çağırır, maç başına en az 1 gol bulan futbolcunun posterini herkes asar. bunlar yokken bizi takıma desteğe zorlayan şeyin adı beşiktaşlılık; eğer desteği kestiğimiz, ıslıklamaya başladığımız nokta bunların eksikliğinden kaynaklanıyorsa problemi tekniğe, taktiğe bağlamanın anlamı yok; çünkü bugün olmazsa yarın zaten o protestoyu yapacağız.

şu anda gidişatı değiştirebilecek tek güç beşiktaş taraftarı, takım en dipteyken tüm gücümüzle bağırmazsak ve bu takım homurtular arasında kendini toparlarsa sakın kimse "taraftar takımı yola getirdi" sanmasın, ayarı kaçmış homurtular ancak hataları derinleştirir. sonra "kaleyi tolga'dan aldık fabri'ye verdik" deriz, ama kimse boyko'ya ödenen bonservisten, günay'ın galatasaray maçında yediği golden falan bahsetmez.

düşmemizi bekleyen bu kadar düşman varken, takım ve camia içinden sahte düşmanlar türetmek bize katkı sağlamayacak. herkes çok akıllı, herkes bu işten anlıyor, görüyorum; ama bazen gerçekleri inkâr edip devreye 3-0 geride giren, üstelik kötü oynayan takımı tribüne çağırmak gerekir; çünkü beşiktaşlılık orada başlıyor.

Çevrimdışı Librarius

Valla bence de keske gelmeseymissin. Bence sezon sonunu bekle sampiyonluk kutlamalarinda gel, cilginlar gibi eglen burda.

Çevrimiçi tolga1903

Bu hakeme küfür furyasına bi son vermemiz lazım. Efendi Beşiktaş mottosuyla yola çıkıyorsan hocan oyuncun hakeme ana avrat küfür etmeyecek. Sosyal medyada orda burda renkliler ve bilimum medya tetikçileri çok kaşıyor bu konuyu ben tuttuğum takımın fenerbahce gibi her gittiği stadyumda ıslıklanan antipatik takım olmasını istemiyorum bunun önlemini almalıyız. Ne demek hakemin arkasından küfür etmek ya yakışıyor mu giydiğin formaya sen profesyonelsin eğer ki sinir harbi yaşıyorsan da bu işi yapmayacaksın. Yakışmıyor Baba Hakkı hikayeleriyle büyüdük yakışmıyor ne hocaya ne oyuncuya bu kulübe küfür yakışmıyor. Umarım armamızı taşıyan her profesyonel ayağını denk alır ve bu tarz saçma işlere girişmez bir daha.

Çevrimdışı Librarius

Bizim takımda oyuncu bazında halledilmeyecek bir problem yok. Bizim takımda kenar yönetimle ilgili büyük problemler var. Oyuncuya dayalı sistem bu problemleri yaratıyor olabilir. Adam akıllı tarif edilebilir bir sistemimiz ve buna hakim bir hocamız olsaydı oyuncularda kendi çaplarında bu tip kalkışmalarda bulunmazlardı. Biz de ortam rahat. Saha içinde 1-2 şey harici serbestsin. Hoca düşünmüyor ki oyuncu düşünsün.

Senol hocanin Cenk'i ve Caner'i sahada tutma israri bize pahaliya patladi, patliyor.  Sunu iyice anlayalim, as forveti Cenk olan bir takimin rakip sahaya cokmesi cok ama cok zor. Yahu 10 top atiliyor, anca birini kontrol edip servis yapiyor. Bugun Adebayor'u izledik, adam atilan toplarin cogunu kontrol edip servis yapti. Basaksehir'i ileride tutan adamdi. Herkes Negredo'ya cemkiriyor ama adami 2 mac ust uste 90 dakika oynatmadi hoca. Cenk gol atamiyor sorun yok, ama Negredo gol atamiyor 50. dakika da cikar. Adamin ozguvenini yerle bir etti. Senol gunes forvete Negredo'yu, sol beke Adriano'yu monte etmedigi muddetce biz daha cok acilar cekeriz.

Etiketler: