29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 97879 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Rasim

Forumdaki bu negatifliğin sebebi neki acacba rahat olun çocuklar besiktasin sivasta mağlubiyetini hatirlamiyorum ben :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

Forumdaki bu negatifliğin sebebi neki acacba rahat olun çocuklar besiktasin sivasta mağlubiyetini hatirlamiyorum ben :bandit:

sivas küme düşüyor kazanması gerekiyor.

Sivasspor fb'nin arka bahçe takımı.

Hakem'de bize düşman defans SOS veriyor.

Yeterli mi bu sebepler ?  :)

Çevrimdışı Rasim

sivas küme düşüyor kazanması gerekiyor.

Sivasspor fb'nin arka bahçe takımı.

Hakem'de bize düşman defans SOS veriyor.

Yeterli mi bu sebepler ?  :)
karsilarindaki takimda besiktas ama onuda unutma :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Sebebi ne mi? Besiktasliyiz hepimiz, malimizi biliyoruz. Valeranga, auxere, malmo hangi birini sayalim biliyoruz ne olabilir. Gecen sezon 30. Hafta liderdik yahu

karsilarindaki takimda besiktas ama onuda unutma :bandit:

Biz tedbiri elden bırakmayalımda kasımpaşa gibi bir rakip bekliyorum ben karşımızda.

Çevrimdışı mylife1903

Bir link buldum bakiyorum mac oncesine, adamlar ismaili yagliyor balliyor. Yokmcok iyiymis hucum devamliligi sagliyormus sonra konu cicinhoya geliyor 7 assist mi ne yapmis.
Beni iyice stres basiyor cicinho-atif-burhan karsilarinda ismail ve kerim.

Olcay zaten hucumda cok katki veremiyor bu aralar bare atifa yapissa, tuvalete falan gitse onunla beraber.

Çevrimdışı Renton

Kerimin direk 11 olmayacağını anlamadı hoca hala her maç bağırıyor ben direk başlayamam diye.Töre hazır değil cenki koy hadi oda olmaz diyorsan tolgayı ortaya koy sosayı kanada at yap bir şey ama kerimle başlanmaz
See you in another life,brother.

formsuz olcay ve sahada gezinen "casper" kerim.Yine orta sahadan yarmaya çalışacağız inşallah orta sahayı kapatmazlar kanatlardan orta açıcak adamda yok.

Çevrimdışı hic2222

Aslında mantığım, defansımız, atanan hakem, azizin pazartesi konuşacam diyerek federasyona göndermeleri, sivasın zor durumda oluşu,
son dönemde takımımızın stres karşısında dağılışı vesair biraz sorunlu bir maç beklememiz gerektiğini söylüyor lakin;
Nedense rahat kazanacaz gibi bir his var içimde..
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı hic2222

Ben şahsen sosayı maç başında da içinde de kanatlara çekmenin işe yaramadığını düşünüyorum.
Eğerki töre hiç hazır değilse kerim ve olcay ile devam etmeli diyorum.
Çünkü onlar hücuma çıkamasalarda arta sahanın ayakta kalmasına yardım ediyorlar.
Kasımpaşa maçında onlar çıktı orta saha bitti bir anda.
Üstelik ileriye top çıkartamayan takıma ha bire forvet sahaya sürdü Şenol hoca.
O nedenle tamam kreatif değiller, tamam iki yönlü aksıyorlar ama onlar olmayınca da orta saha düşüyor.
Ozi ve sosa tümüyle kilitlenip kalıyor
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı COB

Yedeklerde Tolgay, Töre ve Cenk varsa sikinti yok.

Çevrimdışı Hakan_11

Başarılar kartalım,atıfla burhanı tutabilirsek rahat kazanırız.

Çevrimdışı ALDENYX

yemeden 3 atarız... :)...sakin relaks...es es ede 3 puan lazımdı konya aldı uçtu.... :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Mehmet Ali C.  Bira mi uzum suyumu yapiyoruz? Totem varsa totemini bozma haa
üzüm suyu abi buzbağ kayra :D

Çevrimdışı mylife1903

üzüm suyu abi buzbağ kayra :D

Ohhxxxx afiyet olsun bal seker olsun, bende hafiften jacki yariliyorum. @tangaz nerde kaldi yaaa mac basliyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@mylife1903 abi sanada yarasın afiyet bal şeker olsun  :D biraz grip gibiyim jager olsaydı iyi giderdi @tangaz abinin misafirleri vardır şimdi  :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimdışı Tolga

Beni korkutan şey kolay gol yiyor olmamız.

Bu maçta skoru bir şekilde 2-0 a getirmemiz lazım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Narkotik basacak az kaldı :busted_cop: :evillol:

Valla sıkıntı bastı zor geçecek maç bence..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Sarı kart sınırında olan oyuncular da dikkat etmeliler.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 abi sanada yarasın afiyet bal şeker olsun  :D biraz grip gibiyim jager olsaydı iyi giderdi @tangaz abinin misafirleri vardır şimdi  :biggrinking: :biggrinking:
Ooooo gripsen ilaci bende. Hemen 100gr vodka aliyorsun, icine bogurtlen receli kara biber yaninda da 500gr siyah cay limonlu sabaha bisicin kalmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Narkotik basacak az kaldı :busted_cop: :evillol:

Valla sıkıntı bastı zor geçecek maç bence..
Bassin yaaa bizim buralarda beraber iceriz once sonra gotururler subeye, zaten telefonlarimi dinliyor (Hakaret Yasak)₅, gecen gun dogru duzgun konusamadim turkiyeyle manyak herifler.

Tapelerim cikar yakinda meydana, ismailin basina birsey gelirse beni iade ederler hemen alin bakin bu herif azmetiricisi olayin, diye

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sarı kart sınırında olan oyuncular da dikkat etmeliler.
ismail görsün onun dışında kimse görmesin  :D

Etiketler: