Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126336 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Tolga

Sezon başından beri kaleci ihtiyacımızdan bahsediyordum işte böyle maçlarda iyi kaleci eksikliği bir turun gitmesine neden olabiliyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı asi_kartal

Tolga kaleciyse ajdarda sanatci bundan agir laf olmaz heralde yalniz cok kotu saydirdim Allahini seviyorsan bu takimdan git !
[ Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 23:27:32 MURAT ]
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Kemal

Pektemegi savunan laf soyletmeyen arkadaşlar vardı hala ayni düşüncede misiniz çok merak ediyorum

İnsanı tolgayla futboldan soguturlar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Milletin kalecisi maç kurtarır bizimki maç veriyo işte.. :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:34:09
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ya sonra neden eleştiriyorsun Bilic'i oluyor.

Takım düştü ortasaha düştü Pektemek sahada yok neyi bekliyorsun ya hayır neyi yani?

Şimdi gol atıp kazanırsak bu teknik direktör başarısı mı olacak?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bütün havamız kayboldu geçmiş olsun bu maç daha dönmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:36:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Bütün havamız kayboldu geçmiş olsun bu maç daha dönmez.

Yahu daha dakika 70 birisi çıkar uzaktan bir koyar 2-1 olur bir anda neyin umutsuzluğu bu?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Arkadaş al şu Atiba'yı oyuna orta saha çöktü sonra da Bilic'i eleştirdin mi laf ederler.

Çevrimiçi Samet Ç

veliyi çıkar atibayı al pektemek çıkar cenki al işte niye izliyorsun arkadaş.

Çevrimdışı Çağatay

Orta saha çöktü töre ayaginda top tutamiyor
dogum gunu rezalet olabilir...

Çevrimdışı tomannie

Ya bir gol atsak uzuyor ne tribünde ne sahada ruh var

Çevrimdışı Tolga

Yahu daha dakika 70 birisi çıkar uzaktan bir koyar 2-1 olur bir anda neyin umutsuzluğu bu?
Oynanan oyun ortada takımın üzerine kara bulutlar çöktü.

Tuhaf birşeyler olmazsa dönmez bu maç.

Çevrimdışı Çağatay

Çevrimdışı Sarp

Herif resmen kulunu çıkarttı adamın ne olması gerek daha. Pis karaktersiz herif

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:37:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Ya bir üçlü çekjin be bir üçlü bir dağılsın şu kasvet napıyor taraftar ya
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:39:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Oynanan oyun ortada takımın üzerine kara bulutlar çöktü.

Tuhaf birşeyler olmazsa dönmez bu maç.

Abi senin gibi bakarsa 70 bin kişi dönmez tabi yapmayın bu kadar kolay vazgeçilmez ya. Şuan ondan yuhalıyor çoğunluk bu kadar kırılgansak hiç oynamayalım zaten.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tomannie

Ulan maç bitmemiş oyuncuyu yuhalamaya mı gittiniz oraya takıma destek verin 1 gol yetiyor be

Çevrimdışı Kemal

Bu yönetim yabancı sınırı kalkan bir ligde nasıl pektemekle anlaşma imzalar aklım mantigim almıyor

Çevrimdışı Tolga

Abi senin gibi bakarsa 70 bin kişi dönmez tabi yapmayın bu kadar kolay vazgeçilmez ya. Şuan ondan yuhalıyor çoğunluk bu kadar kırılgansak hiç oynamayalım zaten.
Sahadakiler biraz golü unutup oynayacaklar ki tribünlerde gaza gelsin.

Takım bir gol yedi hemen dağıldılar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:40:58
  • Beşiktaş / Bodrum
Tolga'yı yuhalıyor kafasız herifler bu kadar salak taraftarlık olmaz kimse kusura bakmasın.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağatay

Abi umutsuzluga kapilmayin diyonuz da Allah aşkına oynanan topa baksaniza onune alan dribling ile gitmeye calisiyor pas denilen bir sey yok tolgay yoruldu frei girene kadar atiba niye girmiyor atiba en azindan ortayi toparlardi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oyun umut vermiyor önce sahadakilerin cevap vermesi lazım. Burda cefakar olan taraftardır.
Ne hakkı var o kadar insanı üzmeye milyonlar kazananların? Onlar bi reaksiyon göstersin, taraftar susmaz abi merak etme
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."