Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5070006 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mustafa UZUN

benim sorduğum soru bu değil. cevabı da bu değil. Ben diyorum ki madem protesto ediyorsun, yeni staddan nasıl kombine alıyorsun? bunun cevabını verebilirsen belki çürütmüş olursun... he kombine almadıysan eyvallah. Aldıysan ve halen protesto ediyorum diye göz boyuyorsan o zaman da ikiyüzlüsün.

Gördüğüm kadarıyla foruma bugün üye olmuşsun ve attığın mesajların tamamı Çarşıyla ilgili olumsuz mesajlar. Bazı soruların cevabını merak ediyorsan bunu forza'ya üye olarak yerinde sorabilir ve öğrenebilirsin. En azından sorularının ve ithamlarının muhataplarına doğrudan ulaşırsın.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

benim sorduğum soru bu değil. cevabı da bu değil. Ben diyorum ki madem protesto ediyorsun, yeni staddan nasıl kombine alıyorsun? bunun cevabını verebilirsen belki çürütmüş olursun... he kombine almadıysan eyvallah. Aldıysan ve halen protesto ediyorum diye göz boyuyorsan o zaman da ikiyüzlüsün.
Ben kimsenin gözünü boyamiyorum abi

Beni bilen biliyor , Ben bu forumdaki bircok insanla omuz omuza mac izledim , Kombinemi henüz almadim ama Passoligim var kombinemide alacağım yakin zamanda ins
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı canergiray77

selam olsun vodafone arena ahalisine. 19.03 tarihi yalan oldu sanırım bilgisi olan yazarsa sevinirim

yaklaşık 13 gündür gripten dolayı yatak döşek yatıyorum bu konu konuşulduysa önceden özür diliyorum.
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 13:58:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Abi bak israrla sucluyorsun ben cevabini verdim sana

Olimpiyata gelmediklerini nereden biliyorsun ?

Diyorum ki olimpiyatin ilk sezonunda PASSOLIG yoktu ve cArsi her mac tribundeydi diyorum siradan G.antep macini bile 42.000 e oynadik , Gs macinda Taraftar rekoru kirdik PASSO ile cArsi basta olmak uzere bir cok insan tribunlerden sogudu ve Siradan antep macini 42.000 e oynarken bir anda derbilerde bile bu rakama ulasamadik.

Ayrica cArsi her Uefa macinda tribundeydi

Yani senin cArsi Olimpiyata gidip Çile cekmedi Tezin ÇÜRÜMÜŞ oluyor @bad75

Dahada fazla uzatmayacagim son yazimdir.
bir daha hiç yazmayacak mısın :bawling:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı bad75

çarşının protestosu kabul edilebilir ama passolig statükosu değişmeden yeni stadyumdan kombine alması kabul edilemez. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.
heh işte. ben de onu diyorum zaten.

Çevrimdışı bad75

Gördüğüm kadarıyla foruma bugün üye olmuşsun ve attığın mesajların tamamı Çarşıyla ilgili olumsuz mesajlar. Bazı soruların cevabını merak ediyorsan bunu forza'ya üye olarak yerinde sorabilir ve öğrenebilirsin. En azından sorularının ve ithamlarının muhataplarına doğrudan ulaşırsın.
forzaya üyeyim zaten. ama haklısın. oraya bi sormak lazım

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 14:01:53
selam olsun vodafone arena ahalisine. 19.03 tarihi yalan oldu sanırım bilgisi olan yazarsa sevinirim

yaklaşık 13 gündür gripten dolayı yatak döşek yatıyorum bu konu konuşulduysa önceden özür diliyorum.
geçmiş olsun heyvan griplerinden değildir inşaallah.
19.03.2016 + 1 ay görünüşe göre...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

semerler sanki hizlandi her fotoda degisik yerlere takiyorlar iyiye gidis var
Şampiyon Beşiktaş JK

bir daha hiç yazmayacak mısın :bawling:
Yok abi o konuyla ilgili yazmiycam dedim sadece :bandit:

Benden kolay kolay kurtulamazsiniz :biggrinking:

Çevrimdışı bad75

bir de evet. bugün üye oldum ama bu forumu hergün her gece takip eden biriyim. Sadece bu tribünlerin paylaşımının yapıldığı mesajları görünce yazma gereği hissettim. Yoksa çarşı ile asla problemim yok...

Çevrimdışı Efe

Yok abi o konuyla ilgili yazmiycam dedim sadece :bandit:

Benden kolay kolay kurtulamazsiniz :biggrinking:
yunus emre yazmayacagim desede elleri yazar  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

forzaya üyeyim zaten. ama haklısın. oraya bi sormak lazım
bize de bilgi verirsin.  :bandit:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı bad75

Ben kimsenin gözünü boyamiyorum abi

Beni bilen biliyor , Ben bu forumdaki bircok insanla omuz omuza mac izledim , Kombinemi henüz almadim ama Passoligim var kombinemide alacağım yakin zamanda ins
bu yazdığım senin için değil çarşı içindi...

Çevrimdışı selçukaras

çarşının protestosu kabul edilebilir ama passolig statükosu değişmeden yeni stadyumdan kombine alması kabul edilemez. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.

Dostum bende hic grup adi falan vermedim ama kim olursa olsun. Dediğine katılıyorum.  Açıklamaları lazım

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Coşkun abicim öncelikle saygılar. Bahsettiğim şey sadece galatasaray'a yapılan stat değil. Trabzon, Bursa, Eskişehir, Sivas, Samsun vs. Heryere statlar yapılıyor, tek biz kendimiz yapıyoruz. Beşiktaş'a karşı bu kadar engel çıkarmalarını normal bulmuyorum.
BEnden de  sevgiler.Güzel kardeşim işin içinde  birsürü  faktör var.Muhalif yapımız,gezi olayları,stadın yerinin birşekilde ucuza  kapatılması falan filan.Engellemeye  çalışmaları doğaldır.Büyük  rant  vardı çünkü.Şunu  atlamayalım.Kendimiz yapıyoruz çünkü çok  farklı  faaliyetler yapabileceğiz..Bunun için izin almamıza gerek yok.lere  kavuşacağız kend,miz yaptığımız için.Müze,restoran işletmeleri,konser  verilmesi  vb...  gibi  extra  gelir kaynaklarımız olacak kendimiz yaptığımız için.Sırf bu özelliklerden dolayı  dahi  mesela rakipler  olayı  kurcalamış,ortalığı  karıştırmış olabilir engelleme  maksatlı.

bize de bilgi verirsin.  :bandit:
İlk mesajda cevabini bile alamadan BAN yer zaten :bandit: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı canergiray77

geçmiş olsun heyvan griplerinden değildir inşaallah.
19.03.2016 + 1 ay görünüşe göre...
teşekkür ederim abi sağol çok şükür hayvan gribi değil  :evillol: :evillol: @ahmetemre
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı cadavra

Aynen yalan oldu bazilarimiza gore bu sezonda yalan oldu yeni semer takiolar stada onun bitmesini beklioruz.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

semerler sanki hizlandi her fotoda degisik yerlere takiyorlar iyiye gidis var
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Erdem Çözer

kesinlikle  :ok: "çok demokratik" bir forumdur
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 14:14:27
üniversite zamanlarında ben de üye olmuştum forzaya.
bırak soru sormayı birşey yazmadan silinmiş görünüyorum :evillol:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Deadam

Derman, HABER1903’e yaptığı açıklamada;

-MEMLEKET MESELESİ OLDU-

Bir sorun olmadığını dile getiren Bünyamin Derman; “Çatıda semerler monte edildi, bir sorun yok. Herkes atıyor, memleket meselesi oldu. Çatı hazır. Şimdi üzerine membran yapılacak. 1 Şubat’ta bunlar takılacak. İnşallah Beşiktaş, bu sezon en az 4-5 maç oynamayı hedefliyor. 40 santimlik meseleyi ilk defa duyuyorum. Biraz önce de şantiyedeydim. Çatıyla ilgili hiçbir sorun yok. Çatıda sadece ufak montaj sorunları var. Onları test ediyorlar. Membran için ölçümler yapılıyor. Bundan sonrası yokuş aşağı durumuna geldi. 1 Şubat’ta orada vinçler kalmaz çime başlanır” diyerek sözlerin
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Sertaç Durgun

BEnden de  sevgiler.Güzel kardeşim işin içinde  birsürü  faktör var.Muhalif yapımız,gezi olayları,stadın yerinin birşekilde ucuza  kapatılması falan filan.Engellemeye  çalışmaları doğaldır.Büyük  rant  vardı çünkü.Şunu  atlamayalım.Kendimiz yapıyoruz çünkü çok  farklı  faaliyetler yapabileceğiz..Bunun için izin almamıza gerek yok.lere  kavuşacağız kend,miz yaptığımız için.Müze,restoran işletmeleri,konser  verilmesi  vb...  gibi  extra  gelir kaynaklarımız olacak kendimiz yaptığımız için.Sırf bu özelliklerden dolayı  dahi  mesela rakipler  olayı  kurcalamış,ortalığı  karıştırmış olabilir engelleme  maksatlı.
Saydığın tüm faktörlere katılıyorum Coşkun abi. Stat başlığını başka konular ile bulandırmamak ve siyasi bir tartışma başlatmamak amacıyla yazmadım. O iki camia istediğini yapsın biz o bölgeye bu stadı yaptık şimdi kudursunlar kuduracakları kadar. Benim tek temennim 'iş bitene kadar ayıya dayı' dedikten sonra bu yapılanların asla unutulmaması. Hem yönetim hem camia tarafından.
Edirne köprüsü taştan,var mı büyük Beşiktaş'tan?