Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5070637 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ahmetx

Kapalı gelecek yıllarda iyice pahalı olacak,tribüncüler yeni açığa dadanacak sonrası malum :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kapalı gelecek yıllarda iyice pahalı olacak,tribüncüler yeni açığa dadanacak sonrası malum :D
Bir bolumude Eski aciga dadanir olur biter

Ha bir kez daha yazayim

Asya kartallari Eski acik Alt kat

Karagumrukluler ise eski acik üst katta yer alacaklarını acikladi

Bak simdiden dadanmislar Eski aciga :biggrinking: @ahmetx abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Efe

Toki arenada misafir tribünün altındaki locaların sahibi patlıcan mı yahu  :D
hee ağzın bal yesin bazı düşücelere göre loca olan tribünde misafir tribün olmayacak yani tabi ki olacak  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Ha bir kez daha yazayim

eski açığı yükseltelim sorun çözülsün :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Onlarin tribunun altinda da bizimki gibi , Moda salonu , Muze , Iletisim merkesi , restoran , Lisansli ürün magazasi var mi ?

Biraz gerçekçi olmak lazim.

Bende memnun degilim yeni acikta olmasindan ama olmasi gereken bu.

3 blok icin karsi tribunden 5 blok vermeyi göze alamam..
istenirse misafir takımın bu bölümlerle irtibatı rahatlıkla kesilir diye düşünüyorum ona göre bir ayar çekilir.Şu 5 blok meselesini çok büyütüyorsunuz sonuçta 2 bin kişi değilmi , hatta yeni açıkda kompak rakip taraftar olması dezavantaj bana göre
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ers1903

Mabet niye buraya gelmez oldu ,küsmû ? Artik bilgi vermeyecekse aciklama yapmasi daha iyi olmaz miydi?

eski açığı yükseltelim sorun çözülsün :biggrinking:
O kacinilmaz zaten abi ama 2 yil ama 5 yil sonra olacak ama o tribün bir sekilde yukseltilecek.. @Efe abi

Çevrimdışı ahmetx

Ha bir kez daha yazayim

misafir tribünü koy eski açığa o zaman da millet yeni açığa dadanır. :biggrinking:

Çevrimdışı selçukaras

Ben değişmesine karşıyım tribünlerin. Ben rakip tribün ve çarşı karşıda olacak diye eski açıktan aldım.  Çünkü herzaman küfür ve kavga olacak orada çünkü mecbur iki takım taraftarı yan yana olacak. Herhalde kulüp te de birsürü bu işe kafa yoran adam varken. Burada ki arkadaşlardan daha kapsamlı düşündüklerini düşünüyorum

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Mabet niye buraya gelmez oldu ,küsmû ? Artik bilgi vermeyecekse aciklama yapmasi daha iyi olmaz miydi?

Kaynana gelin bir olmuşlar salmıyolarmış :biggrinking:

Eee bu kadar boşlarsan makaran yapılır mabet abi :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ers_an

Madem passolig var diyor Fenerasyon, o zaman modernliğini göstersin. Gelecek olan taraftarın sayısına göre O bölümü güvenlik ile daraltsın. Güvenlik boşlukları haricinde yerlere de görevliler olmaz mı? Madem deplasman trübününde derbylerden gelen yok, orada satılacak olabilen bilet sahipleri cam ya da file kafes içinden maç neden izlesin, aynı parayı verecek madem. Yaptırımları passolig ıvırı ile getirdiniz madem uygulamayı da İngiltere deki gibi yapın da adamlar mum da olabilsin, görselliği de bozulmasın yeni açığın.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı ahmetx

Uzun lafın kısası @selçukaras ın dediği gibi yönetim haklı sebeplerle misafir tribünü yeni açığa almış olsada gerekli planlamaları ve düzenlemeleri yapıp dostu düşmanı herkesin dünyanın fiziksel olarak en etkili tribünlerinden biri olduğunu kabul ettiği yeni açık tribününü bizim kendi taraftarımıza kazandırmalıdır .

Çevrimdışı Efe

Uzun lafın kısası @selçukaras ın dediği gibi yönetim haklı sebeplerle misafir tribünü yeni açığa almış olsada gerekli planlamaları ve düzenlemeleri yapıp dostu düşmanı herkesin dünyanın fiziksel olarak en etkili tribünlerinden biri olduğunu kabul ettiği yeni açık tribününü bizim kendi taraftarımıza kazandırmalıdır .
yarın yeni inönü fotosu lazım semer kaç oldu kedi yolu takıldı mı biz buna dönelim bunlar bitmeden konuştuklarımız havada :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

en öne semer konmaz ise nasıl olur ?
Diye düşünürken 3d tasarladım , tabiki yüzde yüz doğru ölçülerde değil ama 5 dk da bu kadar oldu :)

yağmur suyu ne olacak acaba

yok canım ne emeği önemli değil

Çevrimdışı Efe

yok canım ne emeği önemli değil
senin çizim misafir tribünden daha çekici gelmediği için kimse yanaşmadı  :D güzel olmuş
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı emre1

misafir takım seyirsici yamyamnıda bazen öle yazıyonuz ki restorantları yağmalıcak moda merkezlerini talan etceklermiş gibi anlam çıkıyo yamyam olanlar zaten stada alınmıcak varsın restorantın olduğu yerden çıksınlar tribünlere. loca var diyonuz tokide dahil olmak üzere avrupada da stadların çoğu 4 taraflı loca, onlar nası deplasman tribünü yapıyosa loca üstlerini bizde yapabiliriz.bide bu restorantların büyük kısmı yada vodafone ileştim merkezi müze falan sol tarafa yapılsın kapalının yanına numaralının yanına toplantı alanları moda merkezleri yapılsın maç günü zaten onlar kapalı olur işe yaramadığı için(moda merkezi toplantı alanları falan) bi promlem kalmaz gibi geçiriyorum içimden

Çevrimdışı osman1903

misafir tribünü koy eski açığa o zaman da millet yeni açığa dadanır. :biggrinking:
Yeni açıkta da antipati var sadece kim ateşleyecek bu taraftarı?

Çevrimdışı Efe

sahada 3 farklı boyutta semer var kesin en önede semer takılacak :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

misafir takım seyirsici yamyamnıda bazen öle yazıyonuz ki restorantları yağmalıcak moda merkezlerini talan etceklermiş gibi anlam çıkıyo yamyam olanlar zaten stada alınmıcak varsın restorantın olduğu yerden çıksınlar tribünlere. loca var diyonuz tokide dahil olmak üzere avrupada da stadların çoğu 4 taraflı loca, onlar nası deplasman tribünü yapıyosa loca üstlerini bizde yapabiliriz.bide bu restorantların büyük kısmı yada vodafone ileştim merkezi müze falan sol tarafa yapılsın kapalının yanına numaralının yanına toplantı alanları moda merkezleri yapılsın maç günü zaten onlar kapalı olur işe yaramadığı için(moda merkezi toplantı alanları falan) bi promlem kalmaz gibi geçiriyorum içimden
istenirse yapılır onlar kolaya kaçıyor şuan ama ilerleyen zaman yanlış yaptıklarını gösterecek ilk sene sonunda değiştirecekler gelen talep üzerine
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Toki arenada misafir tribünün altındaki locaların sahibi patlıcan mı yahu  :D
hee patlıcan :bandit:

Çevrimiçi Necmi

istenirse yapılır onlar kolaya kaçıyor şuan ama ilerleyen zaman yanlış yaptıklarını gösterecek ilk sene sonunda değiştirecekler gelen talep üzerine
Değiştiremezler mümkün değil :D
eski açığın bütünlüğünü bozdurmayacağız :bandit:

Değiştiremezler mümkün değil :D
eski açığın bütünlüğünü bozdurmayacağız :bandit:
:evillol: :evillol:

Çevrimdışı Orhan

Çarsı nerede olacak peki ?Bir Açıklama yaptılar mı?

Çevrimdışı quentine83

ayıp olmazsa ben bu yerdeki kedi yollarının nereye takılacagını çözemedim.bide kedi yolları 4 tane beklerken niye böyle arttı.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Efe

sabah kapalıda sökük olan koltuklar takılmış ve hemen hemen hepsine poşet geçirilmiş
Şampiyon Beşiktaş JK