Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri
Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri  [Okunma sayısı 1423145 defa] Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

O pozisyonda Nani'ye elle oynamayi veriyor, hareket kasitli FB sag kanadidan bombos adama gidecek top ama hakem sariyi cikaramiyor.

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Şimdi açtım nasıl maç?

Hakem Fener'i kolluyor. Fenerbahce cop. Guya ileride yerlesmeye calisiyorlar ama cok dengesiz dagiliyorlar. 6-7 dakikadir izliyorum. Nani'nin net sarisini vermedi izledigim kisimda.

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Fenerbahçe 2 senelik çok önemli bir alışkanlığını kaybetmiş:Rakibi ilk yarı çılgın gibi baskı altına alıp fişi çekmek.

Vitor Pereira bu oyunla büyük maç kazanamaz Türkiye'de.
6.hafta galibiyete hazırlayın kendinizi.

Çevrimdışı Çağrı

Evet baskı kuramıyorlar. Fernandao ayısı kafa ile filan sokmazsa sıkıntılı maç
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Vitor Pereira bu oyunla büyük maç kazanamaz Türkiye'de.
6.hafta galibiyete hazırlayın kendinizi.

Insallah bize karsi boyle salak salak ileride oyun kurmaya calisiyorlar. Quaresma ve Tore'yi boyle bir takima karsi dusunemiyorum. Biraz sansimiz olursa farka gider. :kop:

Bak bak yaptığına nasıl kesti atağı kart vereceksen sonra verirsin ne kesiyorsun oyunu

FB ilk pozisyonunu 30. dakikada buldu. Romario Fernandao bos topu iskaladi.

Çevrimdışı FARUK

FB ilk pozisyonunu 30. dakikada buldu. Romario Fernandao bos topu iskaladi.
Romario olduğunu bilmiyordum adının :)
Antalya gelebiliyor mu kaleye

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Fener de iş yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Cok rezil, FB'ye yakisan bir mac. Yan ekranda seramik yapimi ya da hali dokuma hakkinda bir belgesel acsam daha heyecanli olur. :kop:

Romario olduğunu bilmiyordum adının :)
Antalya gelebiliyor mu kaleye

Fener alinca Romario'nun veliahti oldu. Kimsenin kimsenin kalesine gidebildigi yok. Sahada 22 manda var cimlerden yemleniyorlar sanki.

Oyle bir mac ki rakip takim taraftari FB'yi gulmek icin izleyebilir ama FB taraftari olsam su maci izleyecegime gider mutfakta hiyar, kabak falan dograr vakit gecirirdim. En azindan daha heyecanli olur.

Çevrimdışı Çağrı

Bu adamlar sezonu erken açmasına rağmen böyle. Geçen sene bu zamanlar biz uçuyorduk.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Baskı kuramiyorlar direk isimlerin yeteneğine kalmış durumdalar çağının dediği gibi erken başlamaları rağmen bunu sahada hisseriremiyorlar

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Haydaaa

Antalya berbat oyunun surdurunce Fenerbahce'nin gol atmasina yetti. Ciddiye alinacak bir durum yok, Antalya bu oyunuyla ligi en fazla 12-14 arasinda falan bitirir.

Fernandao tam bir kazma bu arada. Fenerbahce'nin ilerideki en kotu adami, bir tek olumlu hareketi yok.

Kesinlikle endise edecek bir durum yok. Antalya berbat otesi. Bu arada bu Souza midir nedir 8 milyona alsak taraftar Istanbul'u atese verirdi. Necip'ten iyi degil.

Çevrimiçi mellfred

Yalnız fenerin bekleri çok etkin ön tarafta. Rvp'de çok katkı veriyor nani el freni takımına

Yalnız fenerin bekleri çok etkin ön tarafta. Rvp'de çok katkı veriyor nani el freni takımına

Valla bence beklerin ileri boyle rahat cikmasi Antalya'nin yetersizliginden. Dedigim gibi Antalya ligi orta/orta alti bir yerlerde bitirir.

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Kesinlikle endise edecek bir durum yok. Antalya berbat otesi. Bu arada bu Souza midir nedir 8 milyona alsak taraftar Istanbul'u atese verirdi. Necip'ten iyi degil.
Kesinlikle katılıyorum o parayi edecek  futbolcu degil

Çevrimdışı legendmaster

şu antalyanın bir kere de fenere çelme taktığını görelim be ölmeden her maç yatılır mı arkadaş
[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2015, 23:02:24 legendmaster ]

Yalnız böyle savunma şampiyonluk getirir adamlar pozisyon vermiyor.Fenerbahçe bu sene şampiyon olursa savunmasından dolayı olur.

Yalnız böyle savunma şampiyonluk getirir adamlar pozisyon vermiyor.Fenerbahçe bu sene şampiyon olursa savunmasından dolayı olur.

Abartmayin, bu Antalya bizim mactaki Mersin kadar oynamiyor.

Etiketler: