2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181735 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı doganay

Ntvspor da hemen yerde adami tekmeledigi goruntuleri veriyorlar bol bol gundeme getirirler artik.. Hayirli olsun insallah bizde boyle hareketlerden uzak durup futboluyla basariliri olur.

Çevrimdışı 38life

Görüşmeler okadar uzadı ki adamlar samimiyeti ilerletmiş :D

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yankee

Çok şükür allah utandırmadı elimden geldiğince doğru bilgileri size aktardım.hayırlı olsun

Buraları daha fazla heyecanlandırman ve neşelendirmen dileğiyle. Bilgilendirmeler için teşekkürler :)

Çevrimdışı caner.eryigit

seni kırmadılar
Çok mutluyum abi çok nokta transfer Allah'ım sana şükürler olsun.forvet nöbetine ne zaman başlıyoruz abi

Çevrimdışı sermet00

Quaresma ilk geldiğinde bu kadar sevinmemiştim.

MU-AZ-ZAM TRANSFER

Çevrimdışı Fatih_

Cok buyuk iss cokkk helal olsun.
Gecen sene konusulan Pepe ismi bos degilmis o zamandan beri irtibat halinde olmalilar.
Bize bu gunleri, bu onuru, bu sevinci yasatanlari cani gonulden kutluyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı El Nino

Daha Quaresma sittin sene gitmez bizden artık. Seneye de cakarız orta sahaya Casemiro'yu Atiba'nın yerine  :biggrinking:

Çevrimdışı caner.eryigit

Forvet gelene kadar mevzileri terketmeyin arkadaşlar.Bir leblebici şart oldu.yalnız o nasıl bir samimiyet ya

Çevrimdışı El Nino

KUDURUNN RENKLİLER :D

Renk mi kaldı. Hepsinin dünyası bu gece siyah beyaz.  :biggrinking:

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı Rasim

Hepimize hayirli olsun Fikret baskan müthis is cikarda Allah utandirmasin  :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:
Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Admin fena çakmış ohh yeah binicez yine üstlerine vurucaz kırbacı vurucaz kırbacı

Çevrimdışı fatihbjk

ey yavrum ey, en az 3 yil daha üst seviye oynar. van pörsiye bir ton para versen artik vodafone parka cikmak istemez  :D :evillol:

Dun de yazdim tekrar yazayim. Maldini Milan'in Milan oldugu yillarda 40 yasina kadar ilk11  oynadi. Ben Pepe'nin rahat 4 yil daha ust duzey oynayacagina inaniyorum.

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimdışı Anıl1903

:biggrinking:

Hazmedemiyorlar,verilecek paraya laf yapıyorlar kendileri çürük elmalara o paraları verirken iyi.Neyse dalgalarına baksınlar işimiz yok diğer takımlarla...

Çevrimdışı 38life

O değil de Pepe'nin Instagram paylaşımı çok hoşuma gitti ya   :tabe: :D

Çevrimdışı sermet00

Arka planda Ntvsporun hazırladığı görüntüler rezillik ötesi 5 dkdır tekmesini gösteriyorlar

Çevrimdışı Alper1903

Forvet gelene kadar mevzileri terketmeyin arkadaşlar.Bir leblebici şart oldu.yalnız o nasıl bir samimiyet ya

Oraya da Burak değil de sağlam bir oyuncu aldık mı tamamdır Allahım sana geliyorum  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

O değil de Pepe'nin Instagram paylaşımı çok hoşuma gitti ya   :tabe: :D

cevapta güzel :D

Çevrimdışı atalay

Aynı zamanda eklenecek isimlerin taktiksel algısı gelişmiş, pozisyon ve sezgisel farkındalığı yüksek oyuncular olması lazım.

1'de 1. Adriano ve Pepe, ön kimlikleri savunmacı olmasına rağmen oyunun genel kalitesini yükseltecek isimler. Bu transfer aynı zamanda farklı saha içi düzenlerini görmemizi sağlayabilir. Savunmanın oyun zekası ve problem çözebilme becerisi arttı. Hayırlı olsun.

Etiketler: