2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11689537 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Böyle bir yorum bekliyordum yakın zamanda :D
Çok yakın oldu galiba sizinle aynı fikirde olmak gibi bir durumum yok  sizin aksine söylenen bir yorumda  komik veya yanlış olduğu anlamına  gelmez sanirim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

EssiLor

• Ziyaretçi

Babam zaten tanıyordu burdaki abilerime arkadaşları ilk olarak bursa maçında tanıştım bende çoğuyla. Sonraki maçlarda hep beraber izledik en son ts maçında beraberdik. Bu arada transfer forumunu biraz dağıttık herkesten Özür diliyorum
Bende Geçen Pazar Günü BJK Plazaya Gidip Ön Ödemeli PassoLig kartımı Aldım inşallah sizlerle olacağım maçta.

Çevrimdışı Çağrı

Ben vades iyi mi dedim de arkasından bu videoyu  koyuyorsun  doğru her kaleci hatalı gol yer ama bu kalecide fazladan ne görüyorsunuz onu soyleyin

Kaleciyi yaklaşık 2 sene izledim. Hatalı yediği gol sayısı 1 elin parmağını geçmezken çok da maç aldığını gördüm.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Çok yakın oldu galiba sizinle aynı fikirde olmak gibi bir durumum yok  sizin aksine söylenen bir yorumda  komik veya yanlış olduğu anlamına  gelmez sanirim

Hayır kesinlikle herkes aynı fikirde olmak zorunda değil.

Ancak bir kaleciyi daha önce izlemeyip, 1 gol yediği anda da bu adam ne biçim gol yedi bunda ne buluyorsunuz demek de ne kadar doğru olur onu da siz belirleyin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersoy

Allah'ım İnşallah Berisha Gelir Amin.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Bende Geçen Pazar Günü BJK Plazaya Gidip Ön Ödemeli PassoLig kartımı Aldım inşallah sizlerle olacağım maçta.
Bekleriz kardeşim :)

EssiLor

• Ziyaretçi

Bekleriz kardeşim :)
Bir Soru soracağım
PassoLig e nasıl Para yükleyip bilet alıyoruz ? Bilet Almak felan nasıl alıyor ben hiç bilmiyorum
Askerden yeni geldimde.

Sen transferi bu saate birakirsan tabiki şimdi kara kara dusunursun. Kaleci konusunda Şenol hoca çok yanlış yaptı

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Ancak bir kaleciyi daha önce izlemeyip, 1 gol yediği anda da bu adam ne biçim gol yedi bunda ne buluyorsunuz demek de ne kadar doğru olur onu da siz belirleyin.
Daha topa  vurulmadan yattı ayakta kalmadı önce kaleci ayakta kalacak

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Çağrı merak ediyorum ama on yargılı olmadan soyle , Karcemarskasi nasil buluyorsun??
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Beto-Valdes-Boyko-Berisha-Paulo Victor

Sürekli isimler dolaşıyor ama ortada somut birşey yok.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Bir Soru soracağım
PassoLig e nasıl Para yükleyip bilet alıyoruz ? Bilet Almak felan nasıl alıyor ben hiç bilmiyorum
Askerden yeni geldim de.
Valla kardeşim biz gittik kombine alım merkezine passo cikarttilar kombine leri aldık. İnan bilmiyorum passonun sitesinden bakman daha iyi olur sıkça sorulan sorular kısmında vardı

Çevrimdışı atalay

Opsiyonlu Saphir Taider'i kiralasalar...

EssiLor

• Ziyaretçi

Transfer sezonu bitmek üzere hala transfer yapacaklar
Ön Libero konusundaki belirsizlik hala sürüyor Lucas işi olumsuz sonuçlanacak yüksek ihtimalle
Kaleci konusundada çok büyük bir belirsizlik var
Sıkıldı artık taraftarlar bir an önce bir netlik kazandırmaları lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Mancini vermez gibi.

Çevrimdışı Kadir G.

@GaziantepsporSK: Kale Arkası  15.00 TL
Maraton A-C   30.00 TL
Maraton B  50.00 TL
Kapalı A-B  100.00 TL
VIP Gold A-B  300.00 TL
Misafir  19.50 TL

Stoper mi bu arakadas :alala: @atalay

Çevrimdışı atalay

Mancini vermez gibi.

Şimdi ağzımı bozduracaksın.  :D

Elinde 10 tane orta saha oyuncusu; 5 tane merkez orta saha var.

@GaziantepsporSK: Kale Arkası  15.00 TL
Maraton A-C   30.00 TL
Maraton B  50.00 TL
Kapalı A-B  100.00 TL
VIP Gold A-B  300.00 TL
Misafir  19.50 TL
Helal olsun G.Antepe Cok uygun tutmus bilet fiyatlarini , Lakin Keske Genclerbirliginin yaptigi gibi bir kale Arkasini komple bize verseler cok iyi olur cunku Stadin yarisini bile dolduramiyorlar..
Ankaradaki maclarda G.birligi kale Arkasini komple bize veriyor cok guzel oluyor..

Çevrimiçi Samet Ç

Elinde bunlar varken Melo'yu almak istedi  :D

Çevrimdışı Çağrı

@Çağrı merak ediyorum ama on yargılı olmadan soyle , Karcemarskasi nasil buluyorsun??

Vasat altı kaleci Yunus Emre.

10 üzerinden devamlı 6 oynar bazen 5 oynar ama 7 bile oynamaz.

Maç almaz, çok büyük hata yapmaz ama fark da yaratmaz. Tolga ile aynı aşağı yukarı gözümde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Elinde bunlar varken Melo'yu almak istedi  :D

Taider'i düşünmüyor. Geçen sezon kiraladılar.

Aynisini yazdim dun aksam @atalay orta saha konusunda Dunyadaki en rahat takim Inter , Intere yapismak lazim birinden birini mutlaka verirler kiralik olurlar..
Adamlarda 5-6 Tane Orta saha oyuncusu var..

Çevrimdışı Çağrı

Daha topa  vurulmadan yattı ayakta kalmadı önce kaleci ayakta kalacak

Pozisyonun akışını atlıyorsun ama.

Top kaç kişiden sekti bomboş adamın önünde kaldı orada uçmasının sebebi adam köşeye vurursa çıkarmak için tek şansı vurmadan uçmak.

Vurduktan sonra iyi vurursa uçsa da çıkaramaz. Oyuncu kötü vurduğu için gol oldu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli