Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2067479 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

seneye derbilerde resmi sayıda 40 bini bulur sanırım osmanlı maçında misafür tribününün yarısından fazlası boştu ona rağmen 38421 iyi sayıydı

Çevrimdışı selçukaras

yavv arkadaş ben küfür etmedim. üstüne üstlük kapalı küfür ederken ıslıkladık.
nasıl oldu da her maç küfür eden kapalı üst kapanmıyor da eski açık kapanıyor.
böyle bir saçmalık olmaz. kim bu gözlemci. saçmalık

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Sezonun ilk maçına gidemeyecek miyim yani?
Ben böyle bir rezillik görmedim.
Ağzımdan tek kelime küfür çıkmadı, neden ben de kurunun yanında yanıyorum?

Bununla ilgili ne yapabiliriz arkadaşlar var mı bir yolu yordamı?
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı firewater

Dün kutlamalara gittim ve stadın ihtişamı karşısında ağzım açık kaldı.

Herşey çok güzeldi @Yunus Emre Dökmeci  kardeşimle tanıştım. Stada girene kadar takıldık baya :)

Sezon açılışı cezalı olan form sakinlerinden birinin biletine şimdiden talibim  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Guzel bir haber vereyim , Kacak girisleri onlemek icin Kapali tribunde Dis sutunlarin arasina Siyah file çekilmiş ilk basta farketmedim Stadi distan incelerken farkettim

Sunu soyleyeyim merak etmeyin kotu durmuyor görüntüyü bozmuyor cunku farkedilmiyor , Farketmek icin cok dikkatli bakman lazim :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı FatihKartal41

Dün kutlamaları başından sonuna kadar kanalımızdan izledim.
Bence en etkileyici anlar takımımız ve taraftarımızın boğaz turuydu. Harika bir konvoydu. Fotoğraflar videolar arşivlik.
En kötü anlar ise bence konserlerdi. Bence hiçbir sanatçıya gerek yoktu. Çünkü bizim marşlarımız yeter. Kurulan sahne çok küçüktü.
Havai fişek, lazer gösterileri eşliğinde marşlarımız çalınsa ve söylense takımımızında eşlik edip sonunda da kupayı kaldırdığımız sade bir tören bence çok daha hoş olurdu.
Işıkların kapatılıp, anonssuz şekilde sahneye gelen, kupayı verip madalya törenine kalmadan kaçan YD Seni de unutmayacağız :uhohu:

Çevrimdışı Yasin A.

önümüzdeki sezon açılış maçına gidemiyoruz, kartlar blokelenmiş...
bravo ya vallahi bravo..
böyle sezon geçmez adalet yoksa anarşi başlar

Çevrimdışı Eray

önümüzdeki sezon açılış maçına gidemiyoruz, kartlar blokelenmiş...
bravo ya vallahi bravo..
böyle sezon geçmez adalet yoksa anarşi başlar
Abi devretmek istersen... :evillol:

Şaka bir yana gerçekten büyük rezillik.

Hani nerde yüz tanıma sistemi? Hani nerde bireysel ceza?

Gerçekten birileri çok fena paraları cukkalarken taraftarla dalga geçiyor...

Çevrimdışı panic13

yavv arkadaş ben küfür etmedim. üstüne üstlük kapalı küfür ederken ıslıkladık.
nasıl oldu da her maç küfür eden kapalı üst kapanmıyor da eski açık kapanıyor.
böyle bir saçmalık olmaz. kim bu gözlemci. saçmalık

Küfürden değil, muhtemelen Fenerbahçe Köpeğine ile başlayan tezahurattan dolayı kapandı. Yoksa dediğin gibi küfür olmadı maç sırasında.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı TayfurU

yönetim cezalı maçlarda kombine sahiplerine bilet parasını verip biletleri kendisi satmalı 33 bin kombine var 10bin kişi devretmese bile büyük boşluk olur.

ayrıca küfürleri başlatan kapalı üst ceza almazken kale arkalarının ceza alması şaşırtıcı

Çevrimdışı Erdem Çözer

seneye bireysel ceza olabilir.. yeni sezonu beklemek lazım
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Yankee

Guzel bir haber vereyim , Kacak girisleri onlemek icin Kapali tribunde Dis sutunlarin arasina Siyah file çekilmiş ilk basta farketmedim Stadi distan incelerken farkettim

Sunu soyleyeyim merak etmeyin kotu durmuyor görüntüyü bozmuyor cunku farkedilmiyor , Farketmek icin cok dikkatli bakman lazim :busted_cop:

Kayseri maçında da vardı  :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Sadece Osmanlı maçında olanlar mı giremiyor . Yoksa tribünler tamamen boş mu olacak ?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Anıl1903

Eski açıkta da vardı ama 2 kolon arasındaydı.Yeni sezona kadar bütün kolonlar arasına yapılsın sorun kalmaz herhalde,aşırı odaklanılmadığında belli olmuyor dediğin gibi.

Çevrimdışı Anıl1903

Abi devretmek istersen... :evillol:

Şaka bir yana gerçekten büyük rezillik.

Hani nerde yüz tanıma sistemi? Hani nerde bireysel ceza?

Gerçekten birileri çok fena paraları cukkalarken taraftarla dalga geçiyor...
Dün stattayım demiştin,skorborda an be an kamerada çekilen görüntüleri yansıttılar görmüşsündür.Ellerinde yeterince kanıt olmuş oluyor bilet iptalidir stada girme cezasıdır rahatlıkla uygulayabilirler :ok:.Uyguluyorlarsa da çok geniş kapsamlı olmadı   sanırım.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Sadece Osmanlı maçında olanlar mı giremiyor . Yoksa tribünler tamamen boş mu olacak ?

Evet Osmanlı maçında Güney ve Kuzey kale arkalarında olan herkes bir sonraki ev sahibi müsabakaya giriş yapamayacak. Kombineliler biletlerini devreder 3 maçlık bilet alanların yeri tekrar satışa çıkacağı için boş kalmaz abi.
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 16:49:36 Rebel_Eagle1903 ]
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Evet Osmanlı maçında Güney ve Kuzey kale arkalarında olan herkes bir sonraki ev sahibi müsabakaya giriş yapamayacak. Kombineliler biletlerini devreder 3 maçlık bilet alanların yeri tekrar satışa çıkacağı için boş kalmaz abi.
Teşekkür ederim @Rebel_Eagle1903 kardeşim. Benimde kombine ve 3 lü biletim vardı. İlk iki maça gittim ama Osmanlı maçını tv den seyredeyim dedim. Şampiyonluğa inancım tamdı. Kaderde açılış maçını izlemek varmış sanırım  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Stadın güvenlik sistemi falan yok. Kaçak girişler fora, bireysel cezalar ne oldu?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı happy_

Güncel: TUS açıklanmış, var mı hayırlı havadis? @Faruk

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

İlerde Allah izin verirse eski açık olması gereken yüksekliğe getirilirse değişim böyle olacak @Efe  :ok:
aynen guzlede olacak bakalim belki kisa surede yaparlar talep yuksek
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Eray

Dün stattayım demiştin,skorborda an be an kamerada çekilen görüntüleri yansıttılar görmüşsündür.Ellerinde yeterince kanıt olmuş oluyor bilet iptalidir stada girme cezasıdır rahatlıkla uygulayabilirler :ok:.Uyguluyorlarsa da çok geniş kapsamlı olmadı   sanırım.
Bahsettiğin şeyi göremedim acaba taraftarın görüntüsü kısmında verilen görüntülerden mi bahsediyorsun?

Ee madem öyle neden hala bireysel suçluları tespit ettikleri halde toplu ceza veriyorlar?

Çevrimdışı emre1

Bahsettiğin şeyi göremedim acaba taraftarın görüntüsü kısmında verilen görüntülerden mi bahsediyorsun?

Ee madem öyle neden hala bireysel suçluları tespit ettikleri halde toplu ceza veriyorlar?
onun bizim klubümüzle alakalı oldugunu düşünmüyorum federasyon kaynaklı bir olay cezalar. bizim yönetim aha elimde kanıtlar var bak şu şu küfretmiş şu kişi sahaya girmiş der ama tff ben daha böle bi uygulamaya geçemedim çünkü ben gerizekalıyım elimde teknoloji var imkan var hatta ben passo die bi uygulama soktum sırf topluma değil bireysele ceza vermek için ama beceremiyorum yok ben almıyım böle iyi dedikçe cezalar toplu halde gelir

Çevrimdışı Karabay

@Karabay Muhriplerin hepsi destroyer değilmi. D ile başlar bordo numaraları
fırkateynlerinde F ile başlar. Ben öyle biliyorum.
bence komutanlarına sor biz destroyerlere muhrip diyoruz :D
tepe sınıfı olsun paşa sınıfı olsun onların hepsi destroyerdir.
kıbrıs savaşında batan geminin yerine gelen  KOCATEPE DESTROYERİ (D-354)
Birleşik devletler envanterindeki adıda US Gearing class destroyer USS NORRIS DD859
yanlış söylemiş olmayayım ama tüm donanmaların destroyerlerinin bordo numarası D ile başlar
diye biliyorum us navy  de D ile başlar ama onlar gemilerin üzerine sadece numarasını yazar
USS Meredith (DD-434), a Gleaves-class destroyer buda bizim savaştepe muhribidir.
ama 30 yıl önce donanma muhripleri fırkateynlerle yenilemeye başlamıştı
ben yaşlı biriyim ben askerken vardı ama belkide şimdi envanterden düşmüştür :D

evet çok haklısın @Necmi abi D ile başlayan destroer olur ama bizde artık D ile başlayan borda numaralı gemi yok  :D :D o tepe sınıfları falan hep hurda oldu. sen yaşlanıyorsun abi  :D :D

ha bu arada bordo numarası değil borda numarası
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 19:34:28 Karabay ]

Çevrimdışı cagdas44

evet çok haklısın @Necmi abi D ile başlayan destroer olur ama bizde artık D ile başlayan borda numaralı gemi yok  :D :D o tepe sınıfları falan hep hurda oldu. sen yaşlanıyorsun abi  :D :D

ha bu arada bordo numarası değil borda numarası

Ek olarak: https://www.dzkk.tsk.tr/