Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2048819 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Anıl1903

Bahsettiğin şeyi göremedim acaba taraftarın görüntüsü kısmında verilen görüntülerden mi bahsediyorsun?
Evet,zoom yapıldığında kişiler tamamen ne yapıyorsa gözüküyordu.Kim ne yaparsa elinde kuvvetli dayanağında var istedigin kararı verebilirsin.

Çevrimdışı Gürcan

Hani cati seffaf degildi :)
 Harika görüntüler

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Orhan

Stadın güvenlik sistemi falan yok. Kaçak girişler fora, bireysel cezalar ne oldu?
o kadar umutsuz olma kardesim. Hata olmadan dogruyu bulamazsin. Baskan zaten bu sene istemeye istemeye tolerans gosterdik ama hepsini biliyorm dedi.

Çevrimdışı Orhan

Küfürden değil, muhtemelen Fenerbahçe Köpeğine ile başlayan tezahurattan dolayı kapandı. Yoksa dediğin gibi küfür olmadı maç sırasında.
Bence bu koyduk mu  diye sevinmeyi de bir kenara birakmaliyiz. Oradan yiyoruz galiba.

Çevrimdışı Oktay

Bu saatten sonra iş başa düştü , küfürlü tezahürat da islıkla bastırılacak.. Maliyetsiz bedavabi yöntem

Çevrimiçi Necmi

evet çok haklısın @Necmi abi D ile başlayan destroer olur ama bizde artık D ile başlayan borda numaralı gemi yok  :D :D o tepe sınıfları falan hep hurda oldu. sen yaşlanıyorsun abi  :D :D

ha bu arada bordo numarası değil borda numarası
Evet haklısın @Karabay  yenileme olduğunu biliyordum ama
ben bu kadar kısa sürede muhripleri hurdaya çıkaracaklarını düşünmedim
severdim ben muhripleri yazık oldu. Ben askerken hepsi vardı :alala:
sanki boğazda bir muhrip gördüm gibi kalmış aklımda belkide yabancı ülke muhribiydi.
yada fırkateyn di

Çevrimdışı Karabay

Evet haklısın @Karabay  yenileme olduğunu biliyordum ama
ben bu kadar kısa sürede muhripleri hurdaya çıkaracaklarını düşünmedim
severdim ben muhripleri yazık oldu. Ben askerken hepsi vardı :alala:
sanki boğazda bir muhrip gördüm gibi kalmış aklımda belkide yabancı ülke muhribiydi.
yada fırkateyn di
abi bunu diyorsan bu meko sınıfı bir fırkateyn

Çevrimdışı BeJeKe

Arkadaşlar bu ayki e-dergi sayımızda stadımızla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. App Store yada Google Playden BeşiktAŞK uygulamasını indirip e-dergi satın alabilir ve ayrı zamanda kulübümüze destekte bulunabilirsiniz.

KARA KARTAL HEP YÜKSEK UÇAR, RAKİPLERE KORKU SALAR
Aşık Oldum ♥

Çevrimdışı DenizAnt

Kapalı üstte izledim 3 maçı da. Osmanlı maçında sağıma iki kişi geldi. Abi karışık mı oturuyorsunuz, burası sizin yeriniz mi diye sordular. Dedim kardeşim neden karışık oturalım, herkesin yeri belli, kombinem bu koltuk. 15 dakika oturdular, sonra koltukların sahipleri geldi, oflaya puflaya kalktılar, sahibinin gelmeyeceğini umdukları başka koltuk aramaya gittiler. Arka sırada bi oğlan vardı, onun oturduğu yerin sahibi de gelince öne atladı soluma oturdu. Oranın da sahibi gelince adama bi soldaki boş koltuğu gösterdi. Biletli ısrar edince ellerini yana açarak gönülsüz bi sola kaydı. Sonuçta şansı yaver gitti oranın sahibi gelmedi ve tüm maçı küfürlü tezahüratların ateşleyicilerinden biri olarak izledi. Kapalı üstte setin sağ çaprazında en üst 5-6 sırada 100 kişi; yine eski açığa yakın tarafta en üst 5-6 sırada 100 civarı kişi, cezaya neden olacak tezahüratlarda ısrarcı ve buna tüm tribünü dahil etmeye çalışıyorlar. Uzun süre tribün çoğunluğu direndi ama Fenerbahçe k.peğine olayında direnç kayboldu ve çoğunluk katıldı. Kapalının da ceza almaması beni şaşırttı. Islıkla küfürlü tezahüratı bastırmak için kapalı üstte de küçük girişimler vardı ama cılız kaldı. Bunu arttırarak bu işe son vermek şart oldu. Yönetimin de üzerine düşeni yapması gerekiyor. İçeri biletsiz adam sokan polislerden şikayetçi olması, güvenlikçilerin ise iş akdini fesh ettirmesi şart. Ayrıca küfürlü tezahüratları organize eden gruplar belli, oralara odaklanıp kombine iptalleri ve pasolig kartlarının uzun süreli blokesi için ilke kararları almalı, bunları resmi siteden duyurmalı ve tavizsiz uygulamalı. Settekileri de küfürlü tezahürat yapılması için tetikleyici görmedim, ama bastırmak için bir çaba da göstermediler, zaten tribün üzerinde pek bir etkileri de yok.

Çevrimdışı Ensar

Kapalı üstte izledim 3 maçı da. Osmanlı maçında sağıma iki kişi geldi. Abi karışık mı oturuyorsunuz, burası sizin yeriniz mi diye sordular. Dedim kardeşim neden karışık oturalım, herkesin yeri belli, kombinem bu koltuk. 15 dakika oturdular, sonra koltukların sahipleri geldi, oflaya puflaya kalktılar, sahibinin gelmeyeceğini umdukları başka koltuk aramaya gittiler. Arka sırada bi oğlan vardı, onun oturduğu yerin sahibi de gelince öne atladı soluma oturdu. Oranın da sahibi gelince adama bi soldaki boş koltuğu gösterdi. Biletli ısrar edince ellerini yana açarak gönülsüz bi sola kaydı. Sonuçta şansı yaver gitti oranın sahibi gelmedi ve tüm maçı küfürlü tezahüratların ateşleyicilerinden biri olarak izledi. Kapalı üstte setin sağ çaprazında en üst 5-6 sırada 100 kişi; yine eski açığa yakın tarafta en üst 5-6 sırada 100 civarı kişi, cezaya neden olacak tezahüratlarda ısrarcı ve buna tüm tribünü dahil etmeye çalışıyorlar. Uzun süre tribün çoğunluğu direndi ama Fenerbahçe k.peğine olayında direnç kayboldu ve çoğunluk katıldı. Kapalının da ceza almaması beni şaşırttı. Islıkla küfürlü tezahüratı bastırmak için kapalı üstte de küçük girişimler vardı ama cılız kaldı. Bunu arttırarak bu işe son vermek şart oldu. Yönetimin de üzerine düşeni yapması gerekiyor. İçeri biletsiz adam sokan polislerden şikayetçi olması, güvenlikçilerin ise iş akdini fesh ettirmesi şart. Ayrıca küfürlü tezahüratları organize eden gruplar belli, oralara odaklanıp kombine iptalleri ve pasolig kartlarının uzun süreli blokesi için ilke kararları almalı, bunları resmi siteden duyurmalı ve tavizsiz uygulamalı. Settekileri de küfürlü tezahürat yapılması için tetikleyici görmedim, ama bastırmak için bir çaba da göstermediler, zaten tribün üzerinde pek bir etkileri de yok.
çok değerli bir yazı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı BeJeKe

Kesinlikle katılıyorum kardeşim.
KARA KARTAL HEP YÜKSEK UÇAR, RAKİPLERE KORKU SALAR
Aşık Oldum ♥

Çevrimdışı kadir137

Tek kelime küfür etmeyip blok yiyenlerden biriyim. Yapabiliceğimiz hiçbir şey yok mu?
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimiçi Necmi

abi bunu diyorsan bu meko sınıfı bir fırkateyn
yok bunun fırkateyn olduğunu farkettim
fırkateynlerin arkasında helikopter pisti oluyor :D
birde çok zırhlı görünmüyor daha düz hatları var
muhripler gibi her tarafı top dolu değil genelde füze sistemi var
ben fırkateynlerin denizaltı avcısı olduğunu sanıyordum ama çok amaçlı üretiliyorlarmış @Karabay
ama bana hep zayıf geliyor bu gemiler ben askerken yavuz sınıfı fırkateynler gelmişti
muhriplerin yanında yolcu gemisi gibi duruyordu. Ben deniz topçusuydum öyle topu olmayan gemiye savaş gemisi demem :bandit:
ne öyle düğmeye bas füze gitsin o topu dolduracaksın doldururken bir kaç parmak kopacak :evillol:
barutun kokusunu duyacaksın gerçi biz karadaydık gemi topları farklıymış bizimkiler bayağı ikinci dünya savaşı görmüş toplardı
tecrübeliydiler. gerçi onlarda artık tarih olmuştur.

Çevrimdışı cagdas44

yok bunun fırkateyn olduğunu farkettim
fırkateynlerin arkasında helikopter pisti oluyor :D
birde çok zırhlı görünmüyor daha düz hatları var
muhripler gibi her tarafı top dolu değil genelde füze sistemi var
ben fırkateynlerin denizaltı avcısı olduğunu sanıyordum ama çok amaçlı üretiliyorlarmış @Karabay
ama bana hep zayıf geliyor bu gemiler ben askerken yavuz sınıfı fırkateynler gelmişti
muhriplerin yanında yolcu gemisi gibi duruyordu. Ben deniz topçusuydum öyle topu olmayan gemiye savaş gemisi demem :bandit:
ne öyle düğmeye bas füze gitsin o topu dolduracaksın doldururken bir kaç parmak kopacak :evillol:
barutun kokusunu duyacaksın gerçi biz karadaydık gemi topları farklıymış bizimkiler bayağı ikinci dünya savaşı görmüş toplardı
tecrübeliydiler. gerçi onlarda artık tarih olmuştur.

Valla @Necmi abi bizde öyle sistem kalmadı hepsi 12 parça çelik tencere seti ile derby 3 bıçaklı oldu  :by2:
Şuan gemilerde mermi mahiyetinde baş topu ve hava savunma amaçlı kullanılan bazı sistemler dışında bir şey kalmadı her halde.
Şuan donanmada 3 tip firkateyn var şuan, Yavuz, Gabya ve Ada sınıfı. Ada sınıfı İstanbul tersane komutanlığı tarafından üretilen MİLGEM projesi 4 adet üretilecek Heybeliada ve Büyükada şuan denizde diğer iki gemide çalışmalar devam ediyor. Sonrasında büyütülmüş versiyon İ sınıfı üretilecek
Bunları neden buraya yazdım bilmiyorum  :alala: ama içeriği görünce dayanamadım  :ebebe: 

Çevrimdışı Engin

Gerçekten ceza yedikmi şimdi 10-15 sn bile sürmedi tezahürat hem kapalı daha fazla yaptı ne alaka biz yedik cezayı. Bilgi geliyormu size cazalısın diye yoksa tv den öğrenpdemi gitmicez maça
Kargalar Sürüyle Uçar, Kartallar Yalnız...

Çevrimiçi Necmi

Gerçekten ceza yedikmi şimdi 10-15 sn bile sürmedi tezahürat hem kapalı daha fazla yaptı ne alaka biz yedik cezayı. Bilgi geliyormu size cazalısın diye yoksa tv den öğrenpdemi gitmicez maça
yedik maç boyuda küfredildi fenere evet kapalı başlattı küfürü ve çok daha fazla etti.
federasyon açıkladı cezayı osmanlı maçı kale arkalarında olan taraftarın TC leri kapatıldı.
ilk resmi maça giremeyecek.  @Engin  neyse alış buna çünkü biz bizim tribün küfür etmediği haldede ceza almıştık
bir kerede olimpiyatta küfrü kale arkası etmişti cezayı kapalı numaralı almıştı
olay şu şekilde oluyor gözlemciler tribünlere bakıyorlar en kalabalık olan hangileriyse onlara cezayı kesiyorlar.
yani kale arkasına ceza vererek aslında stadın üçte ikisine ceza vermiş oldular. Olimpiyatta olsaydık cezayı kapalı numaralı alırdı
neyseki sezonun ilk maçı giremesek bile o stad gene dolacaktır.

Çevrimdışı mylife1903

yedik maç boyuda küfredildi fenere evet kapalı başlattı küfürü ve çok daha fazla etti.
federasyon açıkladı cezayı osmanlı maçı kale arkalarında olan taraftarın TC leri kapatıldı.
ilk resmi maça giremeyecek.  @Engin  neyse alış buna çünkü biz bizim tribün küfür etmediği haldede ceza almıştık
bir kerede olimpiyatta küfrü kale arkası etmişti cezayı kapalı numaralı almıştı
olay şu şekilde oluyor gözlemciler tribünlere bakıyorlar en kalabalık olan hangileriyse onlara cezayı kesiyorlar.
yani kale arkasına ceza vererek aslında stadın üçte ikisine ceza vermiş oldular. Olimpiyatta olsaydık cezayı kapalı numaralı alırdı
neyseki sezonun ilk maçı giremesek bile o stad gene dolacaktır.
Su turk kafasi cezalara hastayim @Necmi abi.
Rtuk bile bugun kapatilsa bu herifler turk elektrik kurumuna gecer, begenmediklerimyayinda elektrigi keserler.
Bu temsil ve gozlemciler konusu cok muhim bizim butun yonetimler serbest dalgalanmaya birakiyor bu meseleyi. Herifler bizim maclarda elf duyulariyla hareket ediyorlar.
Azizmyildirim kendi adamlarini koyardi bunlarin basina, sevdigi adamlari bitince basketcilerini koymustu

Yonetim biraz bu konular ile ilgilenmeli artik, stat bitti, sampiyonluk geldi sira turk futbolunu temizlemekte

Çevrimdışı yigitcan1903

Küfür eden bir grup var diye tüm tribünün kartlarını bloklamaya devam ederlerse kombine sırf zarar olacak
Kulüp bir nebze kurtuluyor belki zarardan ama kombine almanın pek anlamı kalmıyor

Çevrimdışı attila_metu

Daha önce yazmıştım,

Kayseri maçında 3 kişi kapalıdan eski açığa tellere tutunarak geçiş yapmıştı.
Osmanlı maçında o tel örgüler cam yapıldı. Ancak buna rağmen ve çok tehlikeli biçimde kapalıdaki bir elemanın yardımı ile yeni açık tarafından kapalıya sayısını net veremeyeceğim 15-20 kişi geçiş yaptı.
Bu geçiş cam engelin en alt kısmında oldu, yani balkon kısmında. Bu sırada güvenlikçiler ise en üst sırada olanları görmezden geldi. O kısma bir güvenlik koysalar (fazla değil sadece bir tane), bu geçişlerin olması imkansız olur. Passolig iptali çözüm değil çünkü bu arkadaşların stada da kaçak girdikleri her hallerinden belli oluyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O küfürü başlatan setin başındaki adamın kulağını çekemiyor mu kulüp? Sanki öyle bir konuşuyoruz ki kimse olayın nerden başladığını bilmiyor, başlatan belli, grup belli, görüntüler de var. yanlış anlaşılmasın sana karşı yazmadım bunu aynı fikirdeyiz seninle, Kulüp adım atmalı artık ben başkalarının ettiği küfürler yüzünden ceza çekmek zorunda değilim, hem bu adamlar için set yapacak kulüp hem de onlar yüzünden binlerce lira ceza ödeyeceğiz, olayın saçmalığına bakar mısınız?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı yigitcan1903

O küfürü başlatan setin başındaki adamın kulağını çekemiyor mu kulüp? Sanki öyle bir konuşuyoruz ki kimse olayın nerden başladığını bilmiyor, başlatan belli, grup belli, görüntüler de var. yanlış anlaşılmasın sana karşı yazmadım bunu aynı fikirdeyiz seninle, Kulüp adım atmalı artık ben başkalarının ettiği küfürler yüzünden ceza çekmek zorunda değilim, hem bu adamlar için set yapacak kulüp hem de onlar yüzünden binlerce lira ceza ödeyeceğiz, olayın saçmalığına bakar mısınız?
Bile bile lades
Kombine alacak adam da ilk senelerin hevesi bitince kaçar zaten

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bile bile lades
Kombine alacak adam da ilk senelerin hevesi bitince kaçar zaten
Taraftarın yanında olduğunu göstermeli kulüp, çaba sarfettiğini bu adamları temizlemek istediğini göstermeli. Şampiyonluk kutlamalarında turnikelerde görevli yoktu herkes çifter çifter giriyordu, bense enayi gibi 65 lira para verdim.
Korku akıl katilidir.