UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu
UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu UEFA Avrupa Ligi 2015 / 16 Sezonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 98560 defa] UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

vay arkadaş adamlar kayserispor gibi oynayan lokomatif moskova'yı yendi derbiden korkmaya başlıyorum demeye başladı bizim taraftar.

Hatırlatayım o zaman geçen sene liverpool yendik balıkesirspor' yenildik mi berabere mi ne kaldık evimizde.  :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 21:11:00
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ah Rıdvan ya Suarez gezen forvet diyor :D

Adam zaten False Nine oynuyor be kardeşim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 21:12:56
  • Beşiktaş / Bodrum
Dikkat ediyormusun her Mactan sonra Feneri'in Rakipleri'ni kötülüyoruz, ister anadolu Takim olsun ister yabanci Takimi.

Moskova bize karsi da kötüydü biz Adamlari Oyuna soktuk. Fener özellikle Ic Sahada cok güclü bir Rakip.

Hiç katılmıyorum Görkem. Ligde 22 maç izledik bu takımı 6 aydan beri ilk kez böyle oynuyor tek maç ile nasıl söyleyebilirsin bunu?

Şu tempoyu 6 aydır 1 kez bile yapamadılar. Bundan sonra da olmayacaktır bu tamamen motivasyon ile ilgili. Kaldı ki rakibin ayağına 2 ay top değmemiş.

Yetmedi adamlar savunmayı 20 metreye çektiler. Abartısız Kayserispor'dan farkı yoktu sahadaki takımın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı b.damatoglu

Fener gayet motiveydi. Çok istediler saldırdılar. Kadıköy deki maç kolay maç olmayacak. Önümüzdeki iki maç stadı doldurmak lazım. Rakiplerimizi ezmeliyiz, Fenerin gözü korkmalı.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GÖRKEM

Hiç katılmıyorum Görkem. Ligde 22 maç izledik bu takımı 6 aydan beri ilk kez böyle oynuyor tek maç ile nasıl söyleyebilirsin bunu?

Şu tempoyu 6 aydır 1 kez bile yapamadılar. Bundan sonra da olmayacaktır bu tamamen motivasyon ile ilgili. Kaldı ki rakibin ayağına 2 ay top değmemiş.

Yetmedi adamlar savunmayı 20 metreye çektiler. Abartısız Kayserispor'dan farkı yoktu sahadaki takımın.

baya tempolu maclar oynadilar özellikle ilk Yarilarda. gittikce gücleniyorlar gibi. umarim böyle devam edemezler.  :D

Çevrimdışı EMİR EMRE

vay arkadaş adamlar kayserispor gibi oynayan lokomatif moskova'yı yendi derbiden korkmaya başlıyorum demeye başladı bizim taraftar.

Hatırlatayım o zaman geçen sene liverpool yendik balıkesirspor' yenildik mi berabere mi ne kaldık evimizde.  :)

Berabere ama nasil berabere son dakikada frikik direkten donmustu yanilmiyosam gidiyodu mac :D

Aynen oyle, sanki bana bi Napoli yendi. Rahat olun bizde o mac ;)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Şubat 2016, 13:40:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Dortmund Porto maçını kaçırmayın gece.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Dormund dagitir Porto'yu.

Fenerbahce'yi kesin eler diyecegim tek Takim. Umarim en erken 3 tur sonra karsilasirlar.  :D

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 22:29:29 atalay ]

Çevrimdışı Tolga

GS 7 savunmacı ile çıkmış.  :kop:
İlk yarı 0 oynadım temiz :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cursedofdragon

İlk yarı 0 oynadım temiz :D
Bende oynuyorum tolga yatmayız demi :D

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağatay

GS 7 savunmacı ile çıkmış.  :kop:

Kaçı adam gibi savunma yapabiliyor :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı atalay

Denizli, İnönü'de ki Fener maçına: İ.Kaş, Sivok, Ferrari, Üzülmez; Fink, Toraman, Ernst, Tello, İsmail; Bobo ile çıkmıştı.

Çevrimdışı Çağatay

Umudumu kimse söküp alamaz :D

Koray ve balta tandemi varken 0 oynamak intihardir. :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Denizli, İnönü'de ki Fener maçına: İ.Kaş, Sivok, Ferrari, Üzülmez; Fink, Toraman, Ernst, Tello, İsmail; Bobo ile çıkmıştı.

3-0 miydi o mac :D

Çevrimdışı Çağatay

Şu deli ibonun ortasına fink in gelişine ayı avladığı maç dimi :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu deli ibonun ortasına fink in gelişine ayı avladığı maç dimi :D
Evet :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Kaçı adam gibi savunma yapabiliyor :)

Sıfır.

3-0 miydi o mac :D

Düzeltme... Kadıköy'de ki maç bu. 1-0 kaybetmiştik.

Sivok - Ekrem - Üzülmez - Toraman - Ferrari - Fink - Serdar - Ernst - Yusuf - Bobo. O maçın kadrosu da farklı değil.  :D

Çevrimdışı EMİR EMRE

Sıfır.

Düzeltme... Kadıköy'de ki maç bu. 1-0 kaybetmiştik.

Sivok - Ekrem - Üzülmez - Toraman - Ferrari - Fink - Serdar - Ernst - Yusuf - Bobo. O maçın kadrosu da farklı değil.  :D

Yusuf diyince aklima birden kupa finali geldi :D bobo diregi kiriyodu az daha :)

Çevrimdışı Çağatay

Denizli bide savunmanın önüne bi anti virüs programı kursa tam olacakmış.
Adam hilal taktiğiyle oynayacak herhalde

Etiketler: