UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu
UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu UEFA Avrupa Ligi 2015 / 16 Sezonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 98487 defa] UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı legendmaster

hayvandao maçın yıldızı oldu gene van persie ne halde acaba

Çevrimdışı Çağatay

Yalniz saglam ulke puani aldik bu haftaki maclardan
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bi ballık durum olmazsa böyle biter. Ama renkli bu işte emin konuşamıyosunki alayında var bu bal :D

:eyes
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Geberik dediğimiz fener bile kazanıyor.Bizim iskenderbey maçı hariç kazanmışlığımız yok henüz ne deplasmanda ne evimizde.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş şuanda Avrupada Fb'den de Gs'den de iyi futbol oynuyor ve gruptan çıkma şansı olarak da Fenerden çok çok öndeyiz...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı legendmaster

hafta sonu en istemediğim sonuç çıkacak gibi geliyor.. gs galibiyeti

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Geberik dediğimiz fener bile kazanıyor.Bizim iskenderbey maçı hariç kazanmışlığımız yok henüz ne deplasmanda ne evimizde.

Biz Fener'in grubunda 9 puan alırdık şimdiye. Celtic, Ajax çok açık oynuyorlar, tam bizim sevdiğimiz türde. O grupta Molde dışında dişli takım yok.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Tolga

hafta sonu en istemediğim sonuç çıkacak gibi geliyor.. gs galibiyeti
Fb'nin derbiyi kaybetmeyeceğini düşünüyorum hatta kazanacakmış gibi geliyor bana.

Fb'nin genel derbi performansına bakarsak çok başarılılar özellikle de iç sahada.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ZORBEY

Fb'nin derbiyi kaybetmeyeceğini düşünüyorum hatta kazanacakmış gibi geliyor bana.

Fb'nin genel derbi performansına bakarsak çok başarılılar özellikle de iç sahada.

inşallah kaybetmezler, ama inşallah kazanamazlar da, dostluk kazansın kardeşce puanı paylaşssınlar:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı legendmaster

fenerin kadrosu çok değişti bu oyuncuların aynı performansı göstereceğinden emin değilim eskiden olsa fener ne kadar kötü olursa olsun kadıköyde derbi atmosferiyle kazanır derdim ama bu oyuncuların gs fb rekabetinin ne anlama geldiğini bildiklerini de sanmıyorum... gs adına son 16 yılda kadıköyde galibiyete en yakın olduğu dönemlerden biri bence
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 00:31:32 legendmaster ]

Çevrimdışı Kadir G.

fenerin kadrosu çok değişti bu oyuncuların aynı performansı göstereceğinden emin değilim eskiden olsa fener ne kadar kötü olursa olsun kadıköyde derbi atmosferiyle kazanır derdim ama bu oyuncuların gs fb rekabetinin ne anlama geldiğini bildiklerini de sanmıyorum... gs adına son 16 yılda kadıköyde galibiyete en yakın olduğu dönemlerden biri bence

Oynamasalar bile fenere kaybettirmezler çok zor. Beraberlik çıkabilir.

Çevrimdışı talha

Sen ciddi Lİzbon ve Moskova'yı Ajax ve Celtic ile bir mi tuttun?  :evillol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Celtic ölmüş ağlayanı yok, Mersin İdman Yurdu'nun Avrupa Ligi görmüşü.. Hatta Nakoulma gibi bir tane adamları yok

Ajax da genç ve istekli gençlerin bir araya gelip top oynamasından ötesi değil. 3 maçta aldığı 2 puan da bunu gösteriyor.

Fener'in bu gruptan çıkamaması rezilliğin dik alası olur

Çevrimdışı cursedofdragon

Ajax bugün fener'i yener :)

Çevrimdışı Ensar

SPORX DIŞ HABERLER- UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanacak Marsilya-Braga maçı öncesinde çok ilginç bir olay yaşandı.

Portekiz ekibi Braga'da futbolcuların kramponları çalındığı belirtildi. Maçtan bir gün önce Marsilya'nın evi Veledrome'da son antrenmanını yapan Braga takımında forma giyen oyuncuların kramponları çalındı.

Marsilya maçına saatler kala Braga'da zamana karşı bir yarış başladığı, takımın sponsorundan krampon tedariği için yardım istediği belirtiliyor.

Marsilya-Braga karşılaşmasının saat 21:00'da başlaması bekleniyor. Bazı dış kaynaklarda maçın başlamasının gecikebileceği de belirtiliyor.

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 20:55:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Beraberlik bekliyorum Fener maçından.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ajax alırsa grupta çatırtı kopar  :bandit:

Çevrimdışı legendmaster

fernandao inanılmaz kaçırdı vitor soyunmaya başladı  :lol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

Fenerle gruplarımız yer değiştirseydi eminim en az 15 puan alırdık. Şu Ajaxa karşı Töre ve Gomez oynayacak kevgir ederlerdi.

Çevrimdışı legendmaster

astananın atleticoya yaptığını iskenderbey neden yapamasın saldır iskenderbey  :)

Çevrimdışı Tolga

Fb yatıp kalkıp Molde'ye dua etsin adamlar maçlarını kazanıp gruptan çıktılar.

Hoş Molde gruptan çıkmasına rağmen biraz asılırsa bu Fb'yi yine yener de asılırlar mı bilemiyorum :D
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2015, 23:08:40 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı legendmaster

Fb yatıp kalkıp Molde'ye dua etsin adamlar önüne geleni yenip gruptan çıktılar.

Hoş Molde gruptan çıkmasına rağmen biraz asılırsa bu Fb'yi yine yener de asılırlar mı bilemiyorum :D
grubun en zayıf takımı molde diyordu fenerliler ha bir de fb bu sene uefa kupasını alacakmış :kop:

Çevrimdışı 38life

Fener bu gruptan elini kolunu sallaya sallaya çıkacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Fener bu gruptan elini kolunu sallaya sallaya çıkacak.

Fener elini kolunu sallaya sallaya çıkar mı bilmem ama çıkarsa rakiplerinin tırt olması sayesinde olur bu.

Ajax ve Celtic bizim grupta olsa 4 maçta 12 puan alırdık bunlardan. Molde dışında dişli takım yok, onlar da geleni geçeni yeniyor zaten.
Be the change you want to see in the world.

Etiketler: