Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180887 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Sportif direktörün de trolleri var çok belli ediyorlar ama fm scout tayfa o gelirse gidermiş bu gelirse gidermiş.
Hangi yapabilirlikle sen o görevdesin fm oynamıyoruz burası Beşiktaş.
Büyük takım böyle oynamaz.
Valerien de iyi anadolu takımı hocası olur

Çevrimiçi goktasoktay

Ben Delle'nin takimi biraz bozdugunu ve maalesef yedek birakilma olasiligininda olmadigini dusunuyorum. Everton'da yedek klubesinde oldugu icin mutsuzdu ve bizi oynayabilecegi bir klup olarak gordugu icin geldi. Eminim sozlesmesinde oynama sarti konulmustur yoksa PL'de yedek oturmak varken burayi tercih etmezdi.

Salih bence sezonun bizim acimizdan en iyi oyuncusu, Josef kendisini hala toparlayamamisken ve pekte iyi oynamiyorken Josef yerine Salih'i kesmek bence buyuk haksizlik olur. Ayrica Josef'in bizi biraz yavaslattigini dusunuyorum.

Ben hocanin kafasindaki oyun anlayisina en uygun orta saha ikilisinin Salih - Gedson oldugunu dusunuyorum. O ikilinin onune sirti donuk top alip kanatlara dagitabilecek, rakip savunmayi hirpalayabilecek, ve Wout'un bosalttigi alanlara girip gol atabilecek isim olarakta Muleka'yi yakin goruyordum.

------Salih - Gedson ------
Ghezzal --Muleka ---N'Koudu
------------Wout------------

Ama maalesef Alli'nin yedek birakilabilecegini sanmiyorum, ve sakatliklardan dolayida sezon basindan beri ideal 11'imizi halen sahada goremedik.
Ben de salihin kesilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu sezon istediğimiz sertlik ve mücadele gücünde. En önemlisi ileriyi düşünüyor. Josef, olaylardan sonra kendini vermiyor gibi. Dikkat ediyorum, aldığı her topu ya geriye ya da yana oynuyor. Bu durum öncesinde bu kadar değildi.

Çevrimdışı celiker1

Ben Delle'nin takimi biraz bozdugunu ve maalesef yedek birakilma olasiligininda olmadigini dusunuyorum. Everton'da yedek klubesinde oldugu icin mutsuzdu ve bizi oynayabilecegi bir klup olarak gordugu icin geldi. Eminim sozlesmesinde oynama sarti konulmustur yoksa PL'de yedek oturmak varken burayi tercih etmezdi.

Salih bence sezonun bizim acimizdan en iyi oyuncusu, Josef kendisini hala toparlayamamisken ve pekte iyi oynamiyorken Josef yerine Salih'i kesmek bence buyuk haksizlik olur. Ayrica Josef'in bizi biraz yavaslattigini dusunuyorum.

Ben hocanin kafasindaki oyun anlayisina en uygun orta saha ikilisinin Salih - Gedson oldugunu dusunuyorum. O ikilinin onune sirti donuk top alip kanatlara dagitabilecek, rakip savunmayi hirpalayabilecek, ve Wout'un bosalttigi alanlara girip gol atabilecek isim olarakta Muleka'yi yakin goruyordum.

------Salih - Gedson ------
Ghezzal --Muleka ---N'Koudu
------------Wout------------

Ama maalesef Alli'nin yedek birakilabilecegini sanmiyorum, ve sakatliklardan dolayida sezon basindan beri ideal 11'imizi halen sahada goremedik.
Muleka şu an takım içindeki en iyi golcü özelliği olan oyuncu.En uçtada bugüne kadar oynadığı takımlarda kendini ispatlamış oyuncu.O yüzden Muleka önde olmalı diyorum.Ayrıca Muleka sırtı dönük çok başarılı değil.Weghorts o konuda daha başarılı.Ayrıca fizikli stoperin kucağımdan aldığım zaman daha etkin olacaktır.Sonuç olarak genelde ortak olduğumuz konu Muleka’nın muhakkak sahada olması ve kanatlarda olmaması.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

şu hocayı savunmak için renkli olmak lazım çünkü tam onların işine yarayan tipte

Çevrimdışı caner.eryigit

3-4 hafta önde baskı yapıyorduk onu da bıraktık şimdi iyice Anadolu takımına döndük. Vur dibine koş peşine şaka gibi.
Büyük takım oyunu diğer yarı sahada oynar öyle dan dun la oynamaz.
Ceyhun beyimiz menajerlik oynayacak diye koca sezonu çöpe atacağız testi kırıldımı akıl veren çok olur.
Bu hocayla olmaz Beşiktaş hocaya 5 beden büyük geldi gitsin acunun takımı tam onluk burası Beşiktaş aklımızla alay etmeyin gol atmak için herşeyi denemişiz bak bak sen biz hangi maçı izledik city maçından bahsediyor herhalde

Çevrimdışı Talisca1903

B17 istemezük dedik 2 şampiyonluk daha gitti neymiş Şenol Güneş istemezük başladı şimdi de neden takım Şampiyon olmasın mı? Milletin derdi ne anlamak mümkün değil

Çevrimiçi underworld

1 yıllık Şenol Güneş ama 1 yıl

Çevrimdışı Talisca1903

1 yıllık Şenol Güneş ama 1 yıl
tren kaçacak Şenol Güneş de gelmeyecek o zaman göreceğim ben milleti

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şu hocayı savunmak için renkli olmak lazım çünkü tam onların işine yarayan tipte

Biraz derin nefes alıp frene mi bassak?
Bir şeyler söylerken beyne oksijen gitmesi çok önemli.

Çevrimdışı caner.eryigit

Hocanın kalmasını isteyenlerden biri bir tane argüman sunsun ya oyun ile alakalı şunu iyi yapıyoruz diye lütfen sadece bir tane.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ekim 2022, 23:24:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şenol Güneş geliyor sanırım.

Umarım hayırlısı olur Beşiktaş'ımiz icin.

Çevrimdışı Talisca1903

Biraz derin nefes alıp frene mi bassak?
Bir şeyler söylerken beyne oksijen gitmesi çok önemli.
ne gibi takım günden güne kötüye gidiyor ligten kopunca rahatmı edicez nedir istenen ben anlamadım olmuyor işte Valeriene 10 gömlek büyük geldi takım

Çevrimdışı Talisca1903

haftaya giresunu yenebiliriz diyen var mı ? en iyimser taraftar olarak ben yeneriz diyemiyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ne gibi takım günden güne kötüye gidiyor ligten kopunca rahatmı edicez nedir istenen ben anlamadım olmuyor işte Valeriene 10 gömlek büyük geldi takım

Ne demek ne gibi?
"Renkli" diye senin gibi düşünmeyen insanları itham ederken 100 defa düşünecek 1 defa konuşacaksın.
Hocanın yetersizliğini konuşabiliriz ama destekleyen renklidir dersen hop derler.

Çevrimdışı Talisca1903

Ne demek ne gibi?
"Renkli" diye senin gibi düşünmeyen insanları itham ederken 100 defa düşünecek 1 defa konuşacaksın.
Hocanın yetersizliğini konuşabiliriz ama destekleyen renklidir dersen hop derler.
Yetersiz adamı neden destekleyelim? Beşiktaş başarısız olsun diye mi? asıl bu noktada hop derler

Çevrimdışı Nazım Ar

Şenol Güneş geliyor sanırım.

Umarım hayırlısı olur Beşiktaş'ımiz icin.

Şenol Güneş gelse ne olacak ki sihirli değnek yok sonuçta takımın şu "oyun" dan çıkıp topa hükmeden kimliğine bürünmesi yarım sezonu bulur. Kopup gideriz büyük ihtimalle ilk devre bitmeden.

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın kalmasını isteyenlerden biri bir tane argüman sunsun ya oyun ile alakalı şunu iyi yapıyoruz diye lütfen sadece bir tane.
Hocayı çok savundum ama bıraktım bu maç itibariyle. Dua edelim maçta jj hamle yaptı yoksa 75-80. dk olmadan hamle de yapmayacaktı. İlk 11 tercihleri genel olarak güzel fakat mantalitede hatalar var. Daha önce sıkıntıların kaleci ve hakemlerde büyük oranlarda olduğunu düşündüğüm için hocayı çok aşırı eleştirmedim.

Fb maçında altarnetifli bir kadromuz vardı.. Gerek rakibi analiz etme konusu olsun gerekse çalışma konusu olsun elimizde 2 hafta gibi bir zaman vardı. Maçta neyin çalışması yapılmış anlayamadım. Oyuncular ilk yarı kaç defa ofsayte düştü sayamadım. Kanatta muleka olmuyor bunu birilerinin hocaya söylemesi lazım kendisi görmüyor çünkü. Ghezzal olmuyorsa orada Tayfur bile daha verimli olurdu hatta Dele Alli bile olabilir.

Dele Alli koşmaktan harap oldu asli görevini yapmadı böyle görev verecektin madem gedsonu neden yedek oturttun.

Fener maçı benim için hüsran oldu. Hoca kendisine karşıt olan taraftarın hepsini haklı çıkardı. Koca takım tek plan üzerine ver nkodou ya ver ghezzala taktiği harici bir taktikle oynayamıyor..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Hocayı çok savundum ama bıraktım bu maç itibariyle. Dua edelim maçta jj hamle yaptı yoksa 75-80. dk olmadan hamle de yapmayacaktı. İlk 11 tercihleri genel olarak güzel fakat mantalitede hatalar var. Daha önce sıkıntıların kaleci ve hakemlerde büyük oranlarda olduğunu düşündüğüm için hocayı çok aşırı eleştirmedim.

Fb maçında altarnetifli bir kadromuz vardı.. Gerek rakibi analiz etme konusu olsun gerekse çalışma konusu olsun elimizde 2 hafta gibi bir zaman vardı. Maçta neyin çalışması yapılmış anlayamadım. Oyuncular ilk yarı kaç defa ofsayte düştü sayamadım. Kanatta muleka olmuyor bunu birilerinin hocaya söylemesi lazım kendisi görmüyor çünkü. Ghezzal olmuyorsa orada Tayfur bile daha verimli olurdu hatta Dele Alli bile olabilir.

Dele Alli koşmaktan harap oldu asli görevini yapmadı böyle görev verecektin madem gedsonu neden yedek oturttun.

Fener maçı benim için hüsran oldu. Hoca kendisine karşıt olan taraftarın hepsini haklı çıkardı. Koca takım tek plan üzerine ver nkodou ya ver ghezzala taktiği harici bir taktikle oynayamıyor..

Haklı olmak istemiyoruz kardeşim şampiyon olmak istiyoruz o yüzden bu hocaylada olmayacak belli oldu yol yakınken rotayı kıralım bu takım rahat yarışır

Çevrimiçi mellfred

haftaya giresunu yenebiliriz diyen var mı ? en iyimser taraftar olarak ben yeneriz diyemiyorum
rahat yeneriz

Çevrimdışı Talisca1903

rahat yeneriz
inşallah üstten kopmamalıyız ama benim içimdeki o iyimserlik uçtu gitti bakalım neler olacak

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yetersiz adamı neden destekleyelim? Beşiktaş başarısız olsun diye mi? asıl bu noktada hop derler

Yetersiz adamı destekleyelim demiyorum.
Biraz sakince oku ve anlamaya çalış.
Senin gibi düşünmeyen insanları "renkli" diye sınıflandıramazsın.
Umarım anlamışsındır.

Çevrimdışı Talisca1903

Yetersiz adamı destekleyelim demiyorum.
Biraz sakince oku ve anlamaya çalış.
Senin gibi düşünmeyen insanları "renkli" diye sınıflandıramazsın.
Umarım anlamışsındır.
çok uzatmaya gerek yok benim ne demek istediğim ortada Beşiktaşlı insan takımın başarısını ister Valerienin kariyerini değil delice b,r inat var sözüm ona bu konuda son yazım kendine iyi bak

Çevrimiçi Samet Demir

inşallah üstten kopmamalıyız ama benim içimdeki o iyimserlik uçtu gitti bakalım neler olacak
Senin içinde iyimserlik olmadı ki abi :) Sadece maç başlıklarında vurur geçeriz yazıyordun

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çok uzatmaya gerek yok benim ne demek istediğim ortada Beşiktaşlı insan takımın başarısını ister Valerienin kariyerini değil delice b,r inat var sözüm ona bu konuda son yazım kendine iyi bak

Bence de fazla uzatma, İnsanlara renkli iması yaparsan her zaman cevabını alırsın.

Çevrimdışı Talisca1903

Senin içinde iyimserlik olmadı ki abi :) Sadece maç başlıklarında vurur geçeriz yazıyordun

ben münih deplasmanında bile yeneceğimizi düşünenlerdendim düşün ne hale geldik :)

Etiketler: