21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126458 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:45:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
13 galibiyet gerekiyor demiştik aynı performansı tekrarlamak için.

4 maça puan kaybı yazmıştım kafamda ve biri buydu. Alınan puanı artı haneye yazıyorum ama gerçekten galibiyeti kaçırdık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı src35

Olaylara gercekten hakim olup neyin ne oldugunu bilirsen hangi sistemde 29 ettigini görürsün. Bu takım sadece ligde puan kaybetmiyor diger kulvarlardada yarısıyor izlemenizi tavsiye ederim.
tamamı şenol güneş yüzünden deyince avrupa kupalarını yada rotasyonlu ZTK maçlarını göz önünde bulundurmadım

Zira lisbondaki maçı şenol güneş yüzünden kaybettik diyenin futbol bilgisinden şüphe duyarım..

Çevrimdışı cursedofdragon

4 maça puan kaybı yazmıştım kafamda ve biri buydu. Alınan puanı artı haneye yazıyorum ama gerçekten galibiyeti kaçırdık.

diğerleri hangisi gs,fb,ts,akhisar deplasmanları hangisi çağrı ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Çağrı direkten donen topun devaminda Quaresma ofsayttamiydi ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Kalyoncu

Bir beraberlikle bir mağlubiyetle takımı yerden yere vurmaya bayılıyoruz bir güvensizlik var acilen taraftar kendisine gelmelidir şampiyon olacağız futbolcular inanmış bizde inanalım arkadaşlar

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GörkemGörkem

Ne anlatmak istediğimi anlarsın diye düşündüm çünkü ligde kaybettik puanı. Kupaya kaç maç rotasyon ile çıkıyorsun, Uefa'ya İngiliz takımları neredeyse U-21 ile çıkıyorlar puan kaybı dediğin zaman bu ligdir. Ligde aşama yoktur aldığın puanlar şampiyon yapar kaybettiğin şampiyonluktan eder.

Kupalarda ise kaybettiğin puanların bir önemi yoktur önemli olan ikili eleme maçlarına takımı taşımaktır bu yüzden değerlendirmek mantıksız olur.

Mac bittiginde ne deniyor ? Besiktas türkiye kupasında berabere kaldı 2 puan kabetti yada avrupada mesela lofomotifle berabere kaldı 2 puan kaybetti degisen bisey yok . Kimse iste besiktas 2 puan kaybetti ama önemi yok bi sonraki asama elemeli sistem olacak puan olmayacak falan demiyor.Yani demem odurki bu takım bu sene 29 puan kaybetti sagolsun hocanında az cok katkısı var.

Çevrimdışı kartal190321

boyko
beck--alexis--marcelo--ismail
    atiba      oguzhan
cenk    sosa     ouarezma
        gomez       
bence bu kadro denenmeli rakipleri darmadagın eder :claps:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı 38life

Şöyle yaziyorsun insanın moralini duzeltiyorsun. Yapma bunu! :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ya tamam eksiklikleri konuşalım tartışalım da şampiyonluğa olan inancımız yeterince kuvvetli değilmiş gibi geliyor bazen.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Her maçı kazanacak değiliz beyler . Bizden ve fenerden sonra performansı en iyi olan takım bana göre

Zaten belalımız malumunuz :evillol: Bu sezon için bunlardan 4 puan gayet iyi

Hele hele bir ara yenilgiyi neredeyse kabullendiğimiz maçta 1 puan büyük kazanç

Motivasyonu düşürmeyelim.Bu takım bu sene şampiyon olacak :tabe:

Bu önemli. 60. dakika civarında burada Fenerbahçe'yi şampiyon ilan edenler vardı. Neyseki oyuncular taraftardan daha çok inanıyor.

Başakşehir oynamak istediği oyunu iyi oynayan bir takım, FB ise hiçbir şey oynamıyor. Kadıköy'deki maç bundan daha kolay geçer.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Mehmet57

Bu yüzden zorunda kalıyoruz. Ne zamanki Quaresma Töre'den biri tek oynayıp arka direk koşusu yaparlar o zaman Olcay'ı keser Şenol Güneş. Bu yüzden bu OLMAYACAK. Maalesef olmayacak.

Iste bu yüzden Kerim. Kerim saf yetenek olarak bu takimin en yetenekli oyuncusu. Bilic Pektemek askindan dolayi yakti bu cocugu. Senelerdir kendini gelistirmesi bekleniyor ama 1 mac oynarsa 3 mac oyntatilmadi, oynatilinca da 5-10 dakika. Bu sekilde kendini gelistirmek imkansiz olmasina ragmen, Kerim bu sezon gayet iyi performans sergiliyor. Olcay'da eksik olan tum ozellikleri barindiriyor. Ve oynadigi o kisa surede gol yollarinda etkili oldugunu gosterdi. Iceri girmesi olsun, pas alisverisi olsun, dar alanda etkili oyunu.

Kerim'i hoca talimati ile Olcay roluna sokabilirsin. Cunki Olcay'da gercekten yetenek konusunda sorun var. Bu bariz. Yaptigi press ve kosular hoca talimatindan olusuyor. Eksik yonlerini bununla kapatmaya calismakta MECBUR. Bu yetenek gerektirmez, sirf sure, hoca talimati ve calismakla elde edilebilir.

Bunu Quaresma'ya yaptiramazsin. Tore'de oyle. Bunlarin stili, oyunu belli. Ama Kerim'de bu potansiyel var. Artik Olcay'da diretmenin anlami kalmadi. Yaptigi (bos) press ve kosular eksiklerini kapatmaya asla yeterli degil. Bu takimin el freni oldugunu bugun birkez daha gormus olduk.

Sahsen Kerim olmasa bile Cenk kanatta oynamali. Nasil Kuyt senelerdir kanatta oynadi, Umut Bulut kanatta oynadiysa Cenk'de yapabilir. Teknik acidan bu iki oyuncudan yuksek seviyede ve oyunun her yonunde Olcay'dan cok daha basarili.

boyko
beck--alexis--marcelo--ismail
    atiba      oguzhan
cenk    sosa     ouarezma
        gomez       
bence bu kadro denenmeli rakipleri darmadagın eder :claps:
Cenk de Ozi ve Tore ile falan cok guzel verkaca giriyor , Sagda Olcay dan cok daha fazla katki vereceğini bu macta gösterdi..

Bir pozisyonda Sag kabatyan verkac yapip cok guzel iceri daldi..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:50:52
  • Beşiktaş / Bodrum
diğerleri hangisi gs,fb,ts,akhisar deplasmanları hangisi çağrı ?

Fenerbahçe ( hakem ve baskı )

Rize

Sivas

Galatasaray'ın zorluk çıkaracağını sanmıyorum zaten oyuncusu kalmadı.

Trabzon keza aynı şekilde.

Akhisar'ı da geçeriz zaten yenildiğimiz maçta da geçtik aslında aşırı şanslıydılar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Onur Küçük

Futbolcuyu , yöneticiyi , teknik ekibi eleştirirsin taraftar olarak anlarım ama şampiyonluk yarışındayken bu eleştiri olmaktan çıkıp suçlamaya dönüşürse bunu yapanların taraftarlığından şüphe edilir . Ya ne yaptıklarının farkında değiller ya da niyetleri farklıdır.

Çevrimdışı src35

Takım yine iyi top oynadı. 2-0dan gelip puan almakta her babayiğidin harcı değildir.

Rasyonel bir uzatma gelseydi bence galipte gelebilirdik.

Çok da inançlı çocuklar. Umarım hakettiğimizi de alacağız sezon sonu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

benim öngörüm 2.yarıda 14 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyetti yani 44 puan kafamda akhisar ve ts deplasmanları 1 puan yazmıştım bu 2 maçı da kazanmalıyız :tabe:

Bu önemli. 60. dakika civarında burada Fenerbahçe'yi şampiyon ilan edenler vardı. Neyseki oyuncular taraftardan daha çok inanıyor.

Başakşehir oynamak istediği oyunu iyi oynayan bir takım, FB ise hiçbir şey oynamıyor. Kadıköy'deki maç bundan daha kolay geçer.
Yalniz Basaksehir 2.ci yarida ozellikle 2-0dan sonra bizim silahimizi bize karsi kullandi , Onde baski yapip cok adamla pres yaptilar ve hic cikamadik ileri bir ara..

Çevrimdışı Niyazi

Mersin maçında cezaliydik maça gidemedik mac ertelendi şimdi gidebilecekmiyiz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:52:48
  • Beşiktaş / Bodrum
Iste bu yüzden Kerim. Kerim saf yetenek olarak bu takimin en yetenekli oyuncusu. Bilic Pektemek askindan dolayi yakti bu cocugu. Senelerdir kendini gelistirmesi bekleniyor ama 1 mac oynarsa 3 mac oyntatilmadi, oynatilinca da 5-10 dakika. Bu sekilde kendini gelistirmek imkansiz olmasina ragmen, Kerim bu sezon gayet iyi performans sergiliyor. Olcay'da eksik olan tum ozellikleri barindiriyor. Ve oynadigi o kisa surede gol yollarinda etkili oldugunu gosterdi. Iceri girmesi olsun, pas alisverisi olsun, dar alanda etkili oyunu.

Kerim'i hoca talimati ile Olcay roluna sokabilirsin. Cunki Olcay'da gercekten yetenek konusunda sorun var. Bu bariz. Yaptigi press ve kosular hoca talimatindan olusuyor. Eksik yonlerini bununla kapatmaya calismakta MECBUR. Bu yetenek gerektirmez, sirf sure, hoca talimati ve calismakla elde edilebilir.

Bunu Quaresma'ya yaptiramazsin. Tore'de oyle. Bunlarin stili, oyunu belli. Ama Kerim'de bu potansiyel var. Artik Olcay'da diretmenin anlami kalmadi. Yaptigi (bos) press ve kosular eksiklerini kapatmaya asla yeterli degil. Bu takimin el freni oldugunu bugun birkez daha gormus olduk.

Sahsen Kerim olmasa bile Cenk kanatta oynamali. Nasil Kuyt senelerdir kanatta oynadi, Umut Bulut kanatta oynadiysa Cenk'de yapabilir. Teknik acidan bu iki oyuncudan yuksek seviyede ve oyunun her yonunde Olcay'dan cok daha basarili.

Mehmet ben senin Kerim ısrarını anlamakta güçlük çekiyorum. Kerim boş alan bulamadığı her maç koca bir sıfır.

Ne yapar Kerim söyler misin? Sırtını dayayıp top alabilir mi? Hayır. Bize lazım.

Set oynayabilir mi? Hayır. Bize lazım.

Arka direk koşusu? Yok bize lazım.

Oyun aklı  zaten sıfır kere sıfır. Tek yaptığı adam çalımlamak topu hızlıca taşımak ve maçlar kopunca bitiri vuruşları genelde boş kaleye yapmak.

1 maç oynasın gör diyeceğim ama Konya'da görmüş olman gerekirdi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi COB

Şenol Güneşe de sallanmaya başlanmiş. Arkadaşlar her maçi kazanacaz diye bir kural yok. Muhakkak ki puan kaybi olacaktir. Takim gününde olmayabilir. 2-0 Dan 2-2 ye getirmek teknik ekibin başarisidir.  Ben olaya kazanilan bir 1 puan gözüyle bakiyorum. Mersin ve Gençlerbirliğini yenip lider oluruz hafta sonu.

Ayrica yeni bir kural önerim var. Her maçtan sonra Q7 tartişmasi açan ve kasitli olarak devam edenlere yaptirim uygulansin. Iyi oynayinca Quaresmacilar, kötü oynayinca Anti Quaresmacilar abartiyor,  ayni muhabbetler dönüyor, topicleri okumak işkenceye dönüşüyor.

Çevrimdışı ZORBEY

Sakince yazdıklarımı yorumlasaydın bunları yazmazdın neyse.

Başakşehir sıradan bir takım değil, Fb de son dakikada Nani'nin attığı uzaktan şutla maçı kazanmıştı.

2. madde için söylediğini L.City bu sezonun tamamında yaptı ve yapmaya da devam edecek. Her takım kaleyi açıp buyur gol at demeyecek tabiki.

kardeşim sözlerim sana sinirlendiğim anlamına gelmiyor, hakeme sinirliyim emreye uyuzum yolda görsem suratının tam ortasına tekmeyi indiririm o derece. diğer oyunculara karşı doluyum, abdullah avcıya ayar oluyorum şeref yoksunu. eee tüm bunların sebebi nedir? şikebahçe in tetikcileri olmasının sebebidir.

ama şunuda biliyor ve inanıyorum, sezon sonunda o kupayı Alıp "A-L-A-Y-I-N-I-N" G..... sokacaz.
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:54:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Şöyle yaziyorsun insanın moralini duzeltiyorsun. Yapma bunu! :D

Gerçekçi olalım 4-5 atarız diyenler zaten uçuyordu :D

Ne diyorduk zor maç olacak 1-0 bile olsa yeter ama herkesin kafasında beraberlik ihtimali vardı bence.

Yani kaybedeceksek böyle kaybedelim sürpriz kayıp olmasın :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Rize

Sivas

Akhisar'ı da geçeriz zaten yenildiğimiz maçta da geçtik aslında aşırı şanslıydılar.
eğer mersin ve gençler maçlarını kazanırsak fener baskı altına girmez mi ? ayrıca topal souza ve diego orta sahasına üstünlük kuracağımız düşünüyorum

Rize

Sivas

@Çağrı sen takip ediyorsun Fenerliler ne durumda suan ?

Sevincten gobek mi atıyorlar yoksa 2-0 dan 2-2 ye gelmemizden ve oyun istahimizdan mi korkmuslar??

Etiketler: