21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126444 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Hoca Boykoyu oynatmayacak belli oldu. yazık ediyor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Tore yerine Ozi çıkmalıydı Ozi Gerçekten cok kotuydu bugün , Bütün paslari hataliydi

Ozi çıksaydı kabak çiçeği gibi açardılar .

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:28:00
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hocam Olcay'ın olduğu herhangi bir kanat varyasyonunun, olmadığı kanat varyasyonlarına göre avantajlarını anlatabilir misin?

Olcay'ın sahada olmadığı kanat varyasyonlarının tamamı dribling üzerine kurulu, oyun temposu düşük, bireysel yeteneğe dayalı ve Gomez'i 2 stoperin kucağına atan varyasyonlar.

Çünkü Olcay dışındaki hiçbir oyuncu araya sızmayı denemiyor. 2. stoperi yanına çekmiyor ve Gomez'i boğuyor 2 stoper birden. Dolayısıyla dengesini bozamıyor kayma yaparak.

Aynı zamanda bugün yapamasa da genelde yaptığı şey İsmaili Atiba ve Oğuzhan ile 4'lü setlere girip topun Gomez'e direk ulaştırılmasını sağlamak. Bunu da diğer 3 kanat da yapamıyor çünkü 3'ü de topu ayağına isteyen ve tek oynamayan kanatlar.

Bu yüzden hep bu üçlüden hangisi 2. yarı girerse etkili oluyor. 2 maç izleyeceğiz Quaresma muhtemelen 11 oynayacak ve göreceğiz ki şu maçın yarım saatindeki kadar etkili olamayacak. Bu böyle çünkü aynı yapıda üçü de.

Olmadığı her varyasyonda kısırlık yaşıyoruz bunu ben değil istatistikler hem gol olarak hem atak sayısı olarak söylüyor zaten.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca Boykoyu oynatmayacak belli oldu. yazık ediyor
Tolga 2 Hatali Gol yedi bugun ama kimse konuşmuyor

Yaninda giden topa bakmak nedir ya :s20: :s20:

Bu kadar konsantrasyonu bozuk olurmu bir insanin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

kaybedilen oyundaki etkenler
1-Gomezin kaçırdııkları
2-hakemin vermediği 2 kırmızı
3-hocanın ikinci yarıya Olcay-Quaresma 60. dakika da ise Töre Cenk değişikliklerini yapmaması
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:28:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Tore yerine Ozi çıkmalıydı Ozi Gerçekten cok kotuydu bugün , Bütün paslari hataliydi

Oğuzhan istediği kadar kötü olsun aldığın anda adım atamazsın top şişirmeden ortasahada.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:29:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Olcay'da olmaz. Olcay'in olmayacagini bu sezon, gecen sezon, bircok mac esnasinda gorduk.

Yetenek acisindan kaybeden, kondisyonu haric hicbir fiziki ozelligi olmayan, teknik kapasitesi dusuk, oyun gorusu dusuk, sutlari etkisiz, orta acamayan bir futbolcu ile de varyasyon OLAMAZ Cagri.

Hele bu direnc konusu bana cok tuhaf geliyor. Bazi arkadaslarin Olcay cikarsa direnc gider sozleri. Ya bu adam Emre Belozogluna karsi bile ikili mucadele kazanamayan biri, hangi direncten bahsediliyor?

Yetenek acisindan eksilerde olmasindan dolayi bunu caliskanlikla ortmeli. Lakin, bu asla yeterli degil.

Bu yüzden zorunda kalıyoruz. Ne zamanki Quaresma Töre'den biri tek oynayıp arka direk koşusu yaparlar o zaman Olcay'ı keser Şenol Güneş. Bu yüzden bu OLMAYACAK. Maalesef olmayacak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kalyoncu

Herkes olcay demiş ama kanatlar olcay q17 olmalıdır gökhan çok kötü gidiyo

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oğuzhan Instagram'dan şunu beğenmiş.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı EMİR EMRE

Oğuzhan istediği kadar kötü olsun aldığın anda adım atamazsın top şişirmeden ortasahada.

aynen öyle, Beşiktaş hücumunun %50'si tek başına.  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kaybedilmiş bir şey yok şuan mersine 3 4 atıp tekrar rahatlamalıyız

Çevrimdışı Mavi Tuna

Şampiyonluğun ilacı belli. İyi oynayacaksın, az kaçıracaksın çok atacaksın çünkü biz gol yiyen bir takımız.

Ozi, Töre, Tolga, Olcay ve Gomez kötüydü. Tolga'yı geçtim ona alışığız neyse de  Ozi, Töre, Olcay ve Gomez kötü olduğu zaman olmuyor işte. Bu maç iyi bir ders almamız gerekiyor.

Note 3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 21:33:55 Mavi Tuna ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:31:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Burda en büyük sıkıntı quaresmanın erken yada gec girmesi degil, sorun olcayın oynaması.

Kaybedilen puan hocanın hatasımı ? Tamamiyle hocanın hatası.

Tamamiyle puan kaybının hocaya ait olduğunu ilk 60 dakikaya dayanarak söylüyorsun sanırım.

İlk 60 dakikada Gomez 5 net gol pozisyon Başakşehir tek net gol pozisyonu buldu. Nasıl hata bu? Hatayı aç bana Quaresma'nın geç girmesi dışında tartışalım.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı canU

Töre biraz yedek kalmalı artık. Çok formsuz gene. İsteksiz bir de koşmuyor toplara. Şu ilk golü 70te atsaydık. 3 ü kesinlikle bulurduk. Şans lazım biraz de. O oğuzhanın vurduğu top direğe vurup içeri gitseydi şuan inanılmaz bir geri dönüş yapmış olacaktık.

Şu hakem operasyonuna çözüm bulun. Başladılar göz göre göre bir operasyon yapılıyor. Kupada başladı kafa topu vermeyen stoperimizi aldı elimizden bu maçta da 2 kırmızıyı es geçti. Olmaz böyle olmaz. 22 faul yapıldı. Herkes dayak yedi kırmızılar çıktı sıkıntı büyük. Mersin maçına kimi atayacaklar bakalım.

Çevrimiçi Mehmet57

Hakem hatalari ve ileri uctaki oyuncularin kotu oyunu derken Tolga yine yirtti. Iki golde hatali.

Iddiaya ediyom, o ikinci golu Gs'ye verdigimiz Cenk yemezdi. Yanindan gecen topa bakmak nedir arkadas. Kanser ediyor insani.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bizim ilerisi audi gerisi fıat gibi seneye inşallah böyle olmaz

Çevrimdışı acan07

ligde busene ilk defa duran toptan gol yedik .

Çevrimdışı f_madida

büyük takımın kalecisi böyle saçma sapan bir şekilde ilk golü yemiycek abi .
o ilk golü yemezsen eğer maç çok farklı yerlerde olucaktı .
ör: geçen haftaki antep maçı  12 sn  de adamların topu çıkarttın maç nerden nereye geldi .
 bu hafta yedin maç nerden nereye geledi.

Necip ve Alexis'in yanlis yerlerde baslamasini da ben anlamiyorum...Bunu antremanda gormesi lazim hocanin, o kadar bariz birsey ki. Ilk golu yememizin sebeplerinden biri de buydu.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Beşiktaş kaç puan kaybetti bu sezon? Şenol hocayı geçtim toplamda kaç?

29 Puan kaybetti. Cogu hoca yüzünden.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:32:48
  • Beşiktaş / Bodrum
Ben olsam Gençlerbirliği'ne ve Fenerbahçe'ye Olcay - Quaresma çıkarım bu da  net.

Töre formsuz olması ayrı çok isteksiz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kartal190321

eger oguzhan çıkmış olsaydı medipol ist. karşı tek ön liberoyla oynamış olsaydık inan bu maç 4   0    olurdu topu alan kalecimizle karşı karşıya kalırdı necip yada alexisten biri atılırdı  1 puan aldıysak bu  maçta   oguzhan   atiba ikilisinin baskısı sayesindedir
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı OrhanAker

Töre olcay formsuz kerim ne yaptığını bilmez Arasi niye gönderdik biz ya..

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı RQ7_351903

Transfer konusunda Quaresma - Olcay tartışması olduğunda yemediğim laf kalmamıştı birisi video paylaşıyor görev adamı diyor diğeri de beyinsiz diyordu gördük, benim hakkım Olcay'a helal değil arkadaşım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:33:42
  • Beşiktaş / Bodrum
29 Puan kaybetti. Cogu hoca yüzünden.

Ligde 19 maç yaptık totalde 57 puan alabiliyoruz. 29'u düşersek bizim puanımız 28 mi? Lig 8.si miyiz?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: