2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 565 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11392899 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 00:24:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
bu 2 yıl gitmememiz bizi bitirdi.. 2009 da biz 3 ten girmiştik.. 4ten wolfsburg u çekmiştik...

Toparlanır o normal şartlarda her sene 13-14 puan almalı bu bütçeler mininum yani en az 60 puan yapmalı.

Bu puan 3'ü garantiliyor 2'yi zorluyor Şampiyonlar Liginde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı emrecakmak

GS ve FB'nin halen tebrik mesajı yayınlamaması rezillik. Bu kadar küçülmeye gerek yok.
Biz tebrik ettik mi gsyi geçen sene? Ben hatırlamıyorum  @atalay

Çevrimdışı canergiray77

ingiliz takımı gelsin bence :D
arsenal gelsin görülecek hesap var onlarla "kaleci almazsak hesap kabarır :D "
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Benim seneye tek beklentim lig üst üste şampiyon olmamız çok önemli avrupada hiçbir beklentim yok 

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 00:25:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Psv Ajax'ın elinden son maçta aldı Ajax dakikasında kutladı Psv'yi o travmaya rağmen.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nusretaslanturk

Wenger olmasa arsenal sempatik takım aslında

Çevrimiçi doganay

bir yıl gruptan çıksan gene gidersin 3'ten

Zor o is. 5 yil sonra 2 yil avrupaya gitmedigimiz yillar silinince ozaman ustlere cikariz.

Zor o is. 5 yil sonra 2 yil avrupaya gitmedigimiz yillar silinince ozaman ustlere cikariz.
tek bize bağlı değil ki bu gelen takımlara'da bağlı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Psv Ajax'ın elinden son maçta aldı Ajax dakikasında kutladı Psv'yi o travmaya rağmen.
Burası türkiye maalesef insanların olaya bakış açısı enteresan rakiplerini aşağıya çekmeye çalışıyorlar sürekli kendilerinin büyümesi için rakiplerinde büyümesi gerektiğini unutuyorlar

Çevrimiçi Mehmet57

Yalnizligi spor okuluna baslayip hayvana donusunce yok ettim.

Tavsiye ederim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ospinayı gene vermezlerse kan çıkar

Çevrimdışı GökhanG

Mustafa sandal, Murat Boz cok para istediyse bizim baskana gelmez o is  :D
Abi şampiyonluk kutlamasını parayla yapıyorsan hemde nerdeyse normal maç parasına yapıyorsan,taraftara müşteri gözüyle bakıyorsan müşteriyi tatmin etmek zorundasın. Mesele paraysa sadece birol can ve simgeyi çıkar bitsin.. Kutsi,emre bunlar fazlalık.. Biri ününü kaybetmiş bi adam diğerinin kim olduğu belli değil staddakilerim %70 i tanımıyordur.
Birgün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin.

Tavsiye ederim.
:evillol: :evillol:
farklı spor dalları da seçebilirler :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 00:28:48
  • Beşiktaş / Bodrum

Tavsiye ederim.

Burada yalnızlıktan ziyade çok eşlilik var  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Burada yalnızlıktan ziyade çok eşlilik var  :evillol:
çakaaaaaallllll :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 00:32:18
  • Beşiktaş / Bodrum
çakaaaaaallllll :D

Birisi birilerinin hakkını her zaman yer  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı canergiray77

http://www.instagram.com/donisavdijaj10/

Donis Avdijaj vodafone arenayı arkasına alarak foto çekilmiş veli kavlak'ı takip etmiş instagram'da
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Kalyoncu

Sevilla gelsin şampiyonlar ligini sevmiyolar heralde yada bug unu bulamadılar daha :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Sambade ayrılmış. Bileti yanlış kişiye kesmeyelim de...

Birisi birilerinin hakkını her zaman yer  :evillol:
siz yalnız olmaya devam edin sizin hakkınızda bizim diyosun..hımm katılıyorum  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Sambade ayrılmış. Bileti yanlış kişiye kesmeyelim de...

Bilet kesmekten ziyade kendisi gitmek istemiş olabilir. Geçen sene başında da gidiyordu, yönetimin ve Şenol Güneş'in ısrarıyla kalmıştı.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Alper1903

Televizyondan vasatti diyor genel kesim ama stadda atmosfer gercekten cok güzeldi. Bu arada hakikaten canli akustik cok fena.

Edit: konserleri unuttum onlar berbatti.
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 00:44:54 Alper1903 ]

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi şampiyonluk kutlamasını parayla yapıyorsan hemde nerdeyse normal maç parasına yapıyorsan,taraftara müşteri gözüyle bakıyorsan müşteriyi tatmin etmek zorundasın. Mesele paraysa sadece birol can ve simgeyi çıkar bitsin.. Kutsi,emre bunlar fazlalık.. Biri ününü kaybetmiş bi adam diğerinin kim olduğu belli değil staddakilerim %70 i tanımıyordur.
Giden herkes hangi sanatçıların çıkacağını ve üç aşağı beş yukarı programın ne olacağını biliyordu ve buna rağmen para verdi bilet aldı. O sanatçılar topluca çıkıp 2 marş söylese sorun yoktu. Sorun gereksiz süre uzatımıydı. Sıkıldı herkes ve enerjisi düştü. Yoksa futbolcular çıkıp tek tur atacağına 10 tur atsa sıkılmazdı kimse.Taraftar zorda olduğumuzu bildiğinden parasını zaten baştan helal etmişti çünkü biz feda süresini bitirmedik henüz sadece sonlarındayız.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı b.damatoglu

1-İsmail aşık olmuş sanırım. Sürekli bir göndermeler, mesajlar. Çok çapkın adam bu İsmail.
2-Cenk ve Olcay bu haftasonu semte gelmeli ve topluca sabahlara kadar içip sıçmalı, makara eğlence yapmalıyız. İnanılmaz arıza tipler ikisi de.
3-Stad organizasyonu gelmiş geçmiş en kötü biletli organizasyondu.

Gomez'in boğaz+otobüs faslından sonra kafayı bulması isabet oldu.
Yönetime organizasyon ekibinr yatırım yapılmazsa kalmam mesajı vermeli.

Başkanın canı sağolsun seneye iyisini yapar afettirir.

Şampiyonluk tekrar hayırlı olsun. Keşke rahmetli Kazım Kanat da görseydi bugünü. Çok isterdim.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Mehmet57

Yine, yeni, yeniden Brenet diyorum. 22 yasinda, 1.81 boyunda hem sol hem sag oynayabilen, cuzi bir miktara alinabilecek genc bek. Bu sezon kendini muthis gelistirdi ve oynadigi 27 lig macinda Heerenveen ve Ado deplasmani haric her macta tas gibiydi.

Etiketler: