Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1763044 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi underworld

Bu sezon Su fenevi yenemeyeni dövüyorlar malesef onu bile becerdik biz

Pozisyonumuz bile yok

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Arkadas bu fenere yaptiklarini insan dusmanina yapmaz bu ne be ahshshshdj
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sozkul

IBB bu senede sampiyon olamazsa bir daha sittin sene sampiyon olamaz. 3 buyuklerin hali ortada, medya baskisi yok, taraftar baskisi yok. Onlerinde ki en buyuk engel Arda adindaki denyo. Bi zahmet onuda halletsinler yani.

Dejavu yaşıyorum bunu önceki yıllardada duymuştum sanki
Devletin  takımı devlet bana bu işden paso dediği zaman biter

Çevrimdışı mylife1903

Şaka maka Kadıköyspor kümeye doğru emin adımlarla gidiyor. Ulan haftaya Galatasaraydan puan alıp öyle düşün bari  :D
Gsyi yener abi herifler

Çevrimdışı cursedofdragon

slimaniyi derbiye çıkattırmadı namoğlu  :akuma:

Çevrimdışı mylife1903

Daha gecen ali koc efendi bizim taraftara laf atiyordu genk maci icin, acaba simdi isliklari duyuyormuki

ya bu ali kocu mesih falan sandi salaklar, aziz basganimizi daha cok arayacaklar
Parasini verinler aziz basganimizin
Aziz bugun fb basgani olaydi
Ankaragucunden 3 tane adama kirmizi cikardi ilk gollerine ofsayt verilirdi fbye vardan penalti cekilirdi cimbizla dove dove de kazanirdi fb, yillarca bu sistemle potada tuttu aziz basgan bunlari, nankor herifler gonderdi

Vizyon reyiz ali kocu daha cok kandirirlar. Baba parasiyla bisiler basarmis, iyi egitim almis, cevresinde de kendi gibi insanlar olmus adam, sirketlerine de kendine yakin lari almis, izole akvaryumda yasana bu insanlari o cakal menejerler dudukler sabunsuz hemide.
Komoliler hollandali hoca maceralari falan, dedik bisi olmaz diye hollandalidan, neymis taktik yapacakmis, rakip analizi yapacakmis, sahaya yerlesim bilmem ne

Iyi de kardesim sen anlaragucune taktik yapacan ankaragucununnsovas macinda izleyip mi taktik yapacan herifler sana ozel hazirlaniyor sogara icen futbolcu varsa o hafta agzina surmuyordur, senin macinda da futbol oynamiyor herifler iste.
Mesih falan hikaye fbnin paralari cukkalamak sahane

Bu sebeple erdal torunoglu degerli bir insandi yonetimde o herifi bu komoli gibi tipler kandiramazdi.

Bi tane kiz takiminda bi bayan getirmisler, boylu poslu manken gibi cok da guzel bi kiz firey mi ne adi ama futbolu iyi degil yani, kurtarici diye de sahaya 1.25 boyunda adam aliyorlar, kucuk dev

Çevrimiçi sEuL

Dejavu yaşıyorum bunu önceki yıllardada duymuştum sanki
Devletin  takımı devlet bana bu işden paso dediği zaman biter

Bir nebze size katiliyorum lakin 3 buyuklerin ayni anda bu kadar rezil olduklari bir sezon daha yoktur heralde. Kotu olduklari sezonlar olmus olabilir, son haftalara girildiginde tecrubeleri ile bir sekilde ipi goguslemis olduklari. Ama bu kadar rezil olduklari bir donemi hatirlamiyorum. IBB isi ciddi tutup bizim yaptigimiz gibi sacma sapan takimlara sacma sapan puanlar kaptirmazsa daha ilk devre kapanmadan 2. siradaki takimla arasinda 10+ bir fark yakalayabilir. Gs'nin kalan maclarina bakiyorum FB, Kayseri (D), Konya, Besiktas (D), Rize, Basaksehir (D), Sivasspor.  Suan ki performanslari, sakatliklar falan derken kalan 3 deplamanada 0 puan yazarim adamlar icin. Bizimde Basaksehir, Ankaragucu, Kasimpasa deplamanlarindan zerre bir beklentim yok... FB zaten lige coktan havlu atti.
Cok buyuk yanlisliklar yaptik cooook! Rahat sampiyon olabilecegimiz gecen sezonu cope attik ve bu sene daha da rezil bir durumdayiz.  :s20:

Çevrimiçi underworld

Aziz başkanıma yapılan o muamelelerden sonra bu Mesihe herşey müstahak

Çevrimdışı tangaz

gavura vurur gibi vuruyolar fenere her hafta lakin ilginç bişey var hep 15. sıradalar bi türlü son 3e girmiyorlar ballılar gene  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Ali Koç Beşiktaş-Genk maçına gönderme yaparak,
"İstanbul'da kaybeden rakibimize taraftarlarının verdiği tepkiyi gördük. Bir de bizim taraftarımıza bakıyorum da biz gerçekten farklı bir kulübüz." demiş.

Çevrimdışı EMİR EMRE

ağiz tadiyla dalga da geçemiyoruz takima guvenmedigimizden... yarin aynisi olabilir cok kirilganiz hele bi de ilk golu yersek yandik.

Çevrimdışı mylife1903

Aziz başkanıma yapılan o muamelelerden sonra bu Mesihe herşey müstahak
Parasini versinler adamin parasini el kadsr cocugu var gencecik karisi var, parasini vermezler o kadin da durmaz adam bu yastan sonra cocukla yalniz mi kalsin, ayiptir

Çevrimiçi ferdi1903

ya bu ali kocu mesih falan sandi salaklar, aziz basganimizi daha cok arayacaklar
Parasini verinler aziz basganimizin
Aziz bugun fb basgani olaydi
Ankaragucunden 3 tane adama kirmizi cikardi ilk gollerine ofsayt verilirdi fbye vardan penalti cekilirdi cimbizla dove dove de kazanirdi fb, yillarca bu sistemle potada tuttu aziz basgan bunlari, nankor herifler gonderdi

Vizyon reyiz ali kocu daha cok kandirirlar. Baba parasiyla bisiler basarmis, iyi egitim almis, cevresinde de kendi gibi insanlar olmus adam, sirketlerine de kendine yakin lari almis, izole akvaryumda yasana bu insanlari o cakal menejerler dudukler sabunsuz hemide.
Komoliler hollandali hoca maceralari falan, dedik bisi olmaz diye hollandalidan, neymis taktik yapacakmis, rakip analizi yapacakmis, sahaya yerlesim bilmem ne

Iyi de kardesim sen anlaragucune taktik yapacan ankaragucununnsovas macinda izleyip mi taktik yapacan herifler sana ozel hazirlaniyor sogara icen futbolcu varsa o hafta agzina surmuyordur, senin macinda da futbol oynamiyor herifler iste.
Mesih falan hikaye fbnin paralari cukkalamak sahane

Bu sebeple erdal torunoglu degerli bir insandi yonetimde o herifi bu komoli gibi tipler kandiramazdi.

Bi tane kiz takiminda bi bayan getirmisler, boylu poslu manken gibi cok da guzel bi kiz firey mi ne adi ama futbolu iyi degil yani, kurtarici diye de sahaya 1.25 boyunda adam aliyorlar, kucuk dev
Hahaha

Çevrimdışı mylife1903

gavura vurur gibi vuruyolar fenere her hafta lakin ilginç bişey var hep 15. sıradalar bi türlü son 3e girmiyorlar ballılar gene  :D
10da 10 bekliyorduk abi de 10da 9 da olumlu yani

Çevrimdışı Orhan_

Cocu yollanmış :D.. Biraz erken oldu.

Çevrimdışı mylife1903

Koku dur daha taktik yapacaktik rakip izleyecektik
Kadikoyden o koku cikmaz
Direnkoku

Çevrimdışı cursedofdragon

Fenerbahçe: Futbol A takımı teknik direktörümüz Phillip Cocu bu akşam itibariyle görevinden alınmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Çevrimdışı mylife1903

Ankaragucuspor alt siralardan kurtulma mucadelesi veren rakibini atese atti.
Haftaya gs deplasmanina gidecek fb alacagi galibiyetle kumede kalma sansini arttirmaya calisacak

Gorevine son verilen koku yerine mesut bakkal ve yilmaz vural ilk adaylar

Kule dusme potasindaki takimlarin kadrolu teknik direktorlerinden mesut bakkalin teklife soguk baktigi kulislerde konusuluyir

Çevrimdışı tangaz

aslında üzülüyorum ezeli rakibimizin düştüğü duruma :bawling:

şaka lann şaka  :kop: :kop: :kop:

fener kümeye fener kümeye
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

"Semih özsoyu izledim aklıma bir an Mahmut Uslu geldi. "
Via Ahmet Çakar

Çevrimdışı ProjectOrigin

Renkliler sağolsunlar üzülmemize bile izin vermiyorlar ama yarın da ne olacağından emin olamıyorum. Ah Beşiktaşım

Çevrimdışı worns

Takım uyumu vs çok zayıf Fb'de. Cocu çok kötü hoca olduğundan değil de elinde hem uyumsuz hem garip bir kadro olduğundan iş yapamadı. Yeni hocayla da istikrar yakalayabileceklerini sanmam.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

Fb bu suriyelileri nerden bulmus, bir tanesi tayt falan giyiyor, oburu ingilzce biliyormus kufur ediyor falan, gsnin suriyelileri daha bi iyi futbolcu sanki, neden alirlar nasil alirlar bunlari bilemiyorum, menejerleri iyi calisiyor herhalde

Çevrimiçi mellfred

Biz ayılamazsak bu sene başağın aradan sıyrıldığı sene olacak