Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 113983 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı atalay

Golde savunma ve kademe hataları var doğru; lakin iki golde direkt kaleci hatası.

Kaleci hatası da tabelaya yazar!

Çevrimdışı sallapati

beyler hepinizi uyarıyorum.. Siz de herkesi uyarın.. GS maçına rahat çıkmalıyız.. Stres yapmayın.. Şöyle düşünün...
yenilsek bile en kötü FBnin 2 puan gerisinde GSnin 3 puan önünde olacağız..
BU maça ölüm kalım maçı gibi bakıp takımı strese sokmayalım.. Yoksa koca sezon riske girer...

gs maçında özel güvenlik önlemleri almak lazım.. bazı güçler uyuyan hücreleri uyandırabilir.. tam buna uygun ortam oluştu malesef..

Çevrimdışı Ahmet Gardiyanoğlu

Bugece millet çok kitlendi tolgaya. pazartesi gol yediği an kıyamet kopar. olan takıma olur. Günay onun yediği golleri yemez. Ptesi sakinleştirici alıp maça gıtmeyı dusunuyorum. suan sınırım halen gecmedı ve uyku uyuyamıyorm elim ayagım titriyo

Çevrimdışı canU

beyler hepinizi uyarıyorum.. Siz de herkesi uyarın.. GS maçına rahat çıkmalıyız.. Stres yapmayın.. Şöyle düşünün...
BU maça ölüm kalım maçı gibi bakıp takımı strese sokmayalım.. Yoksa koca sezon riske girer...

gs maçında özel güvenlik önlemleri almak lazım.. bazı güçler uyuyan hücreleri uyandırabilir.. tam buna uygun ortam oluştu malesef..
O maça tolga çıkarsa geçelim sakinliği allah korusun kötü sonuçta gene facia olur. Tolga artık hiçbir maça çıkmamalı bu takımda bitirdi beşiktaş kariyerini. Gs maçında olay falan çıkmaz bu Tolga reis kalede olmazsa. Yoksa istenilen önlem alınsın hatalı gol yerse olay çıkar

Çevrimdışı sallapati

Allah aşkına Cordoba ismini burda anmayın.. Genç Beşiktaşlılar bilmez.. Cordobanın yazılı olmayan tapeleri var. Dönemin Emniyet müdürü Celalettin Cerrah dinletmişti bu adamı... adam 2 sezon Fb maçlarında şike yaptı alenen. 4-3 lük maçta kendisini kasıtlı attırışını ve 1-3 lük maçta rahat alacağı topu serhatın önüne bırakışı gözümün önünden gitmez

bana göre

Tolga Zengin > Cordoba  X sonsuz   dur...

Çevrimdışı Bertug

Tolga'ya iki çift laf etmek isteyen arkadaşları sabah 7'de Sabiha Gökçen'e bekliyoruz

Çevrimdışı sallapati

Bugece millet çok kitlendi tolgaya. pazartesi gol yediği an kıyamet kopar. olan takıma olur. Günay onun yediği golleri yemez. Ptesi sakinleştirici alıp maça gıtmeyı dusunuyorum. suan sınırım halen gecmedı ve uyku uyuyamıyorm elim ayagım titriyo

al birini vur ötekine....
TT arenada Günay oynamıştı..

1. golde topu sektirdi.. yasin golu attı...
2. golde tutabileceği topu yumrukladı.. top döndü sneijder vurdu gol...

ama ben de psikolojik faktörler bakımından Günayla başlanmalı diyorum

Çevrimdışı sallapati

Şimdi Demezler mi renkli sosyal medya..

Fikret Başkan uçak alacağına kaleci al diye...

ya da demezler mi.. Vodafone Arenada yarı finali oynarız demiştin ne oldu diye...

Fikret Başkanı çok seviyorum fakat.. bazen gaza geliyor...

geçen sene Brugge kurasında havalara zıplamasından ders çıkarmamış.. Bu sene yarı finali Vodafone Arenada oynarız demişti..

o açıklamayı duyduktan sonra Allah kahretsin yine erkenden havlu atarız demiştim..
Ders çıkarmak lazım geçmişten...

takıma winner oyuncu al başkan..her mevkiye winner oyuncu lazım..

skora göre duygusala bağlayan oyuncu istemiyoruz artık...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu saatten sonra temelden "kötü" olan oyuncuya destek vermek Beşiktaş'ı zayıflatır.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Tolga yı maç kadrosuna almak bile bu saatten sonra infial yaratır hele bir de hatalı gol samsun suikasti sonrası gibi bir ortama gireriz zaten 1453 ü kasımpaşa maçında sahaya dalanlar gibileri sahada görürüz sonra da ellerini ovuştura ovuştura gelsin saha kapatma seyircisiz oynama puan silme vs mustafa denizli de geldi gs ye bu tarz tetikçilik işleri artar.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı sallapati

Tolga yı maç kadrosuna almak bile bu saatten sonra infial yaratır hele bir de hatalı gol samsun suikasti sonrası gibi bir ortama gireriz zaten 1453 ü kasımpaşa maçında sahaya dalanlar gibileri sahada görürüz sonra da ellerini ovuştura ovuştura gelsin saha kapatma seyircisiz oynama puan silme vs mustafa denizli de geldi gs ye bu tarz tetikçilik işleri artar.

Mustafa Denizli tilkidir.. herşeyi hesaba katar.. maçı gerecektir... zaman çalacaktır..

oğuzhan bugun döküldü.. gs maçında böyle oynayacaksa çıkmasın maça bence

Çevrimiçi 38life

Şimdi Demezler mi renkli sosyal medya..

Fikret Başkan uçak alacağına kaleci al diye...

ya da demezler mi.. Vodafone Arenada yarı finali oynarız demiştin ne oldu diye...

Fikret Başkanı çok seviyorum fakat.. bazen gaza geliyor...

geçen sene Brugge kurasında havalara zıplamasından ders çıkarmamış.. Bu sene yarı finali Vodafone Arenada oynarız demişti..

o açıklamayı duyduktan sonra Allah kahretsin yine erkenden havlu atarız demiştim..
Ders çıkarmak lazım geçmişten...

takıma winner oyuncu al başkan..her mevkiye winner oyuncu lazım..

skora göre duygusala bağlayan oyuncu istemiyoruz artık...

Ziraat Turkiye Kupası yarı finalini kastetmiştir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GD8

Tolga TT oldu

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sallapati

Bu saatten sonra temelden "kötü" olan oyuncuya destek vermek Beşiktaş'ı zayıflatır.

aynen öyle.. FUndemental bilgisi zayıf olan Türk patentli oyuncular bizi avrupada taşımaz...

teker biryerde patlıyor hep...

örnek :
1. lokomotiv maçı... ismail ofsaytı bozuyor.. golu yiyoruz.. (lokomotiv senin kilit maçın.. çünkü 3. torbadan geliyor..zaten o maç 1-1 bitince biz orda kaybetmiştik turu)
2. geçen seneki fb maçı.. 0-0 sana yarıyor.. Necip 90+ da gol kovalıyor.. golu yiyoruz..
3. bugun 1-0 öndesin iki bek in aynı anda hücüma çıkıyor.. tolga çevre kontrolu yapmıyor. golu yiyoruz..

Türkiyede yetişme oyuncularda temel eğitim eksikliği var.

avrupalı oyuncu dönen topları stadın dışına gönderiyor nerdeyse uzaklaştırmak için ( defansı en temel bilgilerinden biri).
bizim oyuncular kontrol edip çalım atmaya kalkıyor.

bugunkü maçta 1-0 öndeyiz..tacı hızlı kullanmaya çalışıyoruz.. gözlerime inanamadım resmen..

bu takımın saha içi bir lidere ihtiyacı var tempoyu belirleyen..
gerekirse pis işler yapan..

Çevrimdışı Cem K

Ilk golde topa odaklanmak yerine, yan hakeme bakmayi hafsalam ne yazik ki almiyor. Bu hareket nasil isine saygi gostermektir, nasil profesyonelliktir anlayamiyorum. Mental olarak ne yazik ki zayif olan bu arkadasin bu olaydan sonra toparlanabilecegini de hic sanmiyorum.

Japonyada bugun onemli toplantim olmasina ragmen gece yarisi uyandigima mi yanayim. Besiktas'in turu gecemedigine mi. Of

Neyse saglik olsun.... (-_-)

Iyi Gunler

Çevrimdışı sallapati

Ilk golde topa odaklanmak yerine, yan hakeme bakmayi hafsalam ne yazik ki almiyor. Bu hareket nasil isine saygi gostermektir, nasil profesyonelliktir anlayamiyorum. Mental olarak ne yazik ki zayif olan bu arkadasin bu olaydan sonra toparlanabilecegini de hic sanmiyorum.

Japonyada bugun onemli toplantim olmasina ragmen gece yarisi uyandigima mi yanayim. Besiktas'in turu gecemedigine mi. Of

Neyse saglik olsun.... (-_-)

Iyi Gunler

iyi günler.. Hoşgeldin forumumuza.. takma kafaya.. seneye Şampiyonlar Ligi ,  Vodafone arena , daha iyi bi kadroyla daha iyi olacağız..

Çevrimdışı Kadir G.

Patricio iskender maçında direkt kırmızı yemiş ceza neden tek maç uygulandı?

Çevrimdışı sallapati

reklilerin muhtemel rakipleri..

Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskva, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke, Athletic Club, Manchester United*, Bayer Leverkusen*, Olympiacos*, Porto*

bunlarda bu şans varken.. gs-molde
fb-rapid  ile eşleşir..

ya da braga , krasnodar ,lokomotivden biri çıkar

Çevrimdışı sallapati

Patricio iskender maçında direkt kırmızı yemiş ceza neden tek maç uygulandı?

geçtik mi turu yani :bandit:

Çevrimdışı sallapati

Bence 1-0 öne geçmesek bu turu geçerdik....

hani anadolu takımları, 3 büyüklerle oynarken rakipleri 10 kişi kalınca ne yapacaklarını şaşırır ya...

bize de aynen öyle oluyor.. 1-0 one gecince ne yapacağımızı bilemiyoruz...

futbol veya spor günümüzde skor stratejisi üzerine dönüyor...

maç içinde hangi skorda nasıl oynaman gerektiğini 11  kişinin senkronize olarak yapması gerekiyor.. bunu da sahada ya da saha kenarında birinin yönlendirmesi gerekiyor..

Çevrimdışı Kadir G.

geçtik mi turu yani :bandit:

O maçı izlemedim ama penaltıya neden olmuştu sanırım. Siteden baktım çift sarı değil direkt kırmızı gözüküyor anlam veremedim.

Çevrimdışı sallapati

O maçı izlemedim ama penaltıya neden olmuştu sanırım. Siteden baktım çift sarı değil direkt kırmızı gözüküyor anlam veremedim.

son adamdan kırmızı görünce 1 maç ceza alınıyor..patricio bariz gol şansını engellediği için atılmıştı..

mesela hasan ali 2 maç aldı..tehlikeli hareket diye yazmış maçın hakemi.. bariz gol şansından atılsaydı 1 maç alacaktı

Çevrimdışı sallapati

bu Arada bugunkü hakem resmen bizi itti.. mükemmel yönetti..hatta biraz da bizi kayırdı.. değerlendiremedik

Çevrimdışı osman1903

arkadaş niye bu kadar kırılgan bşr yapıya sahibiz niye skor tutamıyoruz bir gol yediğimizde niye fener gs gibi sıkıntı yok atarız 2 tane diyemiyoruz çıldırıcam allahtan sporting bastırmadı o moralle bize 2 tane daha sallayabilirlerdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

arkadaş niye bu kadar kırılgan bşr yapıya sahibiz niye skor tutamıyoruz bir gol yediğimizde niye fener gs gibi sıkıntı yok atarız 2 tane diyemiyoruz çıldırıcam allahtan sporting bastırmadı o moralle bize 2 tane daha sallayabilirlerdi

O kadar kişinin emeği 1 kişi yüzünden heba olunca moral falan kalmıyor doğal olarak..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: