2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3675774 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

İmam cemaat olayı o zaman başkandan başlayacağız ki bir girersek çıkamayız boşver  :ok:
başkan hedef koydu tutturamadı.yalan söylerim demedi :D

Çevrimiçi Samet Ç

"Kartalbakisi.com'un ulaştığı Beşiktaş'lı yöneticiler Colman transferinin kesinlikle gündemlerinde olmadıklarını açıkladılar."
inşallah haber de doğrudur , yöneticiler de doğru konuşmuştur.
Hocam sence ilgilenseler bile söylerler mi ? Eğer ilginlendiklerimizi alamazsak Sosa, Arfa, Ruiz'den birini alamazsak Colman'ı alıcaklar oldu bittiye getirecekler.

Çevrimdışı eski inönü

başkan hedef koydu tutturamadı.yalan söylerim demedi :D
cunku yalan soylerim demek de dürüstlük ister dimi  :lol:

Çevrimiçi murat

Hocam sence ilgilenseler bile söylerler mi ? Eğer ilginlendiklerimizi alamazsak Sosa, Arfa, Ruiz'den birini alamazsak Colman'ı alıcaklar oldu bittiye getirecekler.
neyse boşta adam çok sabri colman ve baroni gelebilir.birde kramponunu alıp gelebilecek andre moritz var kasımpaşa , kayseri ve mersinde oynamıştı hatırlarsınız.en son crystal palace de oynamış. :D

Çevrimdışı manyak1903

zaten habere öyle direkt inanmadım.boşuna mı inşallahlar var :D

Sosa bilmiyorum oldu gibi sanırım.Bizim basın haberi fransa ve arjantinden almış.En önemlisi hesap doğruysa osvaldo nartollo bizim eski arjantili de yazmış.

yine linnes hesabı doğruysa onla da konuşulduğu aşikar.

pazartesi geceye kadar ölüp dirileceğiz artık :D bu akşam yenelim de diri kalalım bari  :sevinc

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimiçi murat

cunku yalan soylerim demek de dürüstlük ister dimi  :lol:
ama ne zaman yalan söylediğini bilemeyeceksin.beşiktaş için mi yalan söylüyor kendi içinmi?

Çevrimdışı Çağrı

Bir dahaki senenin transfer çalışmalarına 2 eylülde başlayalım bari anca biter 2015 sezonuna  :kop:

1 yıl pazarlık yaparız belki sçzleşmesi biter oyununcunun o ara bedava alırız  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Fikret Ormana gosterdigin anlayışın onda birini Onde Ozene gostermiyorsun abi işin ozeti bu. Geçmiş olaylar artık allah herkesin yolunu açık etsin. Gun olur devran doner gercekler ortaya cıkar o zaman daha iyi anlarız.
bende göstermiyorum dany transferi olduğu gün benim için bitmişti dany transferinin sorumlusu oydu Başkan kesinlikle istemiyordu o zamanda dedim
danyle birlikte gider diye bu seferde kasımpaşalı oyuncu konusunda saçmaladı gitmesi iyi oldu yoksa bu güne kadar yeni saçmalamalarını görürdük
anlamıyorumki savunacak neyini gördünüz sanki Beşiktaşımıza büyük katkılar sağlamışda gitmesine üzülelim

Çevrimdışı ozan062

ama ne zaman yalan söylediğini bilemeyeceksin.beşiktaş için mi yalan söylüyor kendi içinmi?

:D sonu gelmezbu işin,,klübün ve mevkisinin imajını guzel tazeliyor:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı manyak1903

neyse boşta adam çok sabri colman ve baroni gelebilir.birde kramponunu alıp gelebilecek andre moritz var kasımpaşa , kayseri ve mersinde oynamıştı hatırlarsınız.en son crystal palace de oynamış. :D
abi küçük ama bayağı önemli bir detayı atlıyorsun.özen gökten düşmedi kulübe  :icool:

Çevrimiçi Necmi

Bir dahaki senenin transfer çalışmalarına 2 eylülde başlayalım bari anca biter 2015 sezonuna  :kop:

1 yıl pazarlık yaparız belki sçzleşmesi biter oyununcunun o ara bedava alırız  :biggrinking:
:evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimiçi murat

abi küçük ama bayağı önemli bir detayı atlıyorsun.özen gökten düşmedi kulübe  :icool:
başkanın hatalarından biri :D

Çevrimdışı eski inönü

bende göstermiyorum dany transferi olduğu gün benim için bitmişti dany transferinin sorumlusu oydu Başkan kesinlikle istemiyordu o zamanda dedim
danyle birlikte gider diye bu seferde kasımpaşalı oyuncu konusunda saçmaladı gitmesi iyi oldu yoksa bu güne kadar yeni saçmalamalarını görürdük
anlamıyorumki savunacak neyini gördünüz sanki Beşiktaşımıza büyük katkılar sağlamışda gitmesine üzülelim
iyi o zaman ben de sezer eneramo gokhan suzen transferlerinden rahatsızım Demiorenden hesap soracaz deyip sormamasından rahatsızım . Başkan da benim için bitmiştir. hemen istifa etsinler. Bu mudur abi mentalitemiz?

Çevrimdışı ozan062

bircok cevap gelecek biliyorum bir tanede ben yazayım,,

bu adam klübe menejer sokmadı,, sokanlar ise sonunda yoneticiliklerinden oldular deniz ve ahmet,,
bu adam taraftarı dizginleyen nadir kişilikti yonetimin omrune omur kattı,,
bir anlayıs koydu ortaya,, yapamadı çnk yaptırmadılar ornek bol

onun için abi yapamadıgı cok sey var cnk yaptırmadılar,,
kendi giderken soyledi sebebi gidişinnin hızlı karar verememesidir,, yalnız yonetimde veremiyorki bugune tasıdı 3 transferii

onuda kectim buradaki bir kelle gidicekti bu yonetici olamazdı bu bilic oalmazdı çnk oda taraftarın gozdesiydi
burada kendi istifa etti havasıyla  artık gundemden dusen biri giderse sıkıntı olmazdı
 kısacası ucuz yırttılar:))

Çevrimdışı Çağrı

@Necmi abi sorun da bu sabır yok kimsede. Laboratuvar projesi , teknik ekip , pilot takım ve scouting çalışmaları bunlar iş değil mi? Olaya sadece transfer açısından bakarsanız yandık sportif direktör bu demek değil ki. O zaman yönetimden de kimse kalmasın hiçbiri bir işe yaramadı Anç dışında benim gözümde. Üstüne demeç saçmalıkları , stad yalanları , transfer yalanları gürle ekside iş var.

Avrupa'daki derneklerin başkanların hepsi o kadar menundu ki özen'den ilk defa değer gördük Beşiktaş'ta sorumlu birisinden diyorlardı.

Yalçın konusu ise kesinlikle hata değildi hala stoper eksiği var bu takımın ucuza yerli alınabilecek tek stoperdi.

[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2014, 15:22:24 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı manyak1903

:ebebe: çıkmaz demeyin şansınızı deneyin 2 eylül  :busted_cop:
  :busted_cop: 2 eylüle az kaldı transferim nerede , bir sağ bek yüzünden çıldıracağım  :s20:

Çevrimiçi murat

iyi o zaman ben de sezer eneramo gokhan suzen transferlerinden rahatsızım Demiorenden hesap soracaz deyip sormamasından rahatsızım . Başkan da benim için bitmiştir. hemen istifa etsinler. Bu mudur abi mentalitemiz?
gökhan süzeni samet aybaba ısrarla istemişti.eneramoyu biliç istedi diyorlar sahipsiz kaldı sezeri başkan kendi insiyatifiyle direk aldı.başkanın kendi başına yaptığı tek transfer odur.yapılan hataların hepsi başkana yazılır bunu normal karşılıyorum yapılan iyi transferleri neden biliç veya önder özen e bağlıyorsunuz bunu anlamaıyorum.bu adamları getirende başkan.

Çevrimdışı Tolga

3 sene sonraki alacağımız oyuncular için bence şimdiden çalışmalara başlasınlar bu hızla anca yetişir :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı manyak1903

"Profesyonel futbolcularımızdan Dany Achille Nounkeu Tchounkeu'nun 2014-2015 sezonu için Granada Club De Futbol'a geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Granada Futbol Kulübü kiralama bedeli olarak Şirketimize 390.000 EUR ödeyecektir. Ayrıca kiralama dönemi içerisinde oyuncuya 750.000 EUR sabit transfer ücreti Şirketimiz tarafından ödenecektir."

geçen sene aynı durumdalarken para verip aldık  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi sorun da bu sabır yok kimsede. Laboratuvar projesi , teknik ekip , pilot takım ve scouting çalışmaları bunlar iş değil mi? Olaya sadece transfer açısından bakarsanız yandık sportif direktör bu demek değil ki. O zaman yönetimden de kimse kalmasın hiçbiri bir işe yaramadı Anç dışında benim gözümde. Üstüne demeç saçmalıkları , stad yalanları , transfer yalanları gürle ekside iş var.
bencede yönetimdende kimse kalmasınşu stadla ilgilenen yönetici hariç onun kapalı kapılar arkasında ciddi katkıları oluyor ama saydığın projeler
önder özen değil yönetim projeleri o orda çalışan yönetim kararlarını uygulayan maaşlı biri öyle ciddi konularda karar mercii olması zaten sakıncalı o tür
mevkilerde olan insanlar bu tür kararı veren değil uygulayan olur ha bir fikri varsa öneri götürür kararı gene yönetim kurulu verir bence önder özeni gözünüzde
fazla büyütmeyin yapılanma için bence kesinlikle yabancı işinde uzman biri bulunmakı bu iş türklerle ve duygusal yaklaşımlarla olmaz türk koyarsan her şeyden
etkilenecektir ve işini doğru yapamayacaktır kim olursa olsun

Çevrimdışı Çağrı

gökhan süzeni samet aybaba ısrarla istemişti.eneramoyu biliç istedi diyorlar sahipsiz kaldı sezeri başkan kendi insiyatifiyle direk aldı.başkanın kendi başına yaptığı tek transfer odur.yapılan hataların hepsi başkana yazılır bunu normal karşılıyorum yapılan iyi transferleri neden biliç veya önder özen e bağlıyorsunuz bunu anlamaıyorum.bu adamları getirende başkan.

Yapılan kötü transferler başkana yazılmaz. Başkan kendi sorumluluk alıyorsa ( ki asla ama asla yapmaması gereken şey ) o oyuncunun tüm günahı başkana. İyi transferler Tolga Töre bunlar yönetim başarısı kimse Özen ya da Bilic'e maletmiyor ki?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

"Kartalbakisi.com'un ulaştığı Beşiktaş'lı yöneticiler Colman transferinin kesinlikle gündemlerinde olmadıklarını açıkladılar."
inşallah haber de doğrudur ,
nasrettin hoca hesabı kazanın doğurduğuna inanıyorsunda öldüğüne niye inanmıyorsun :lol:

Çevrimdışı Kesh

cok bos konusuyorsun hocam:))
(takılıyorum)

danyi sadece sosyal medya duyurdu hatırlatırım :icool:

İyi o zaman ben sana yüz tane duyum tweti yazarım buraya yiyin bir birinizi akşama kadar.

Çevrimdışı ozan062

bencede yönetimdende kimse kalmasınşu stadla ilgilenen yönetici hariç onun kapalı kapılar arkasında ciddi katkıları oluyor ama saydığın projeler
önder özen değil yönetim projeleri o orda çalışan yönetim kararlarını uygulayan maaşlı biri öyle ciddi konularda karar mercii olması zaten sakıncalı o tür
mevkilerde olan insanlar bu tür kararı veren değil uygulayan olur ha bir fikri varsa öneri götürür kararı gene yönetim kurulu verir bence önder özeni gözünüzde
fazla büyütmeyin yapılanma için bence kesinlikle yabancı işinde uzman biri bulunmakı bu iş türklerle ve duygusal yaklaşımlarla olmaz türk koyarsan her şeyden
etkilenecektir ve işini doğru yapamayacaktır kim olursa olsun

anaammm:D abi yapma bunu,, adam diller dokerek yaptı bu rpojeleri yoneticilere ikna ederek:))
tamamen kendi projesi kendi tırnaklarıyla bunu ustlerine ikna ederek yaptı,,, paralarıda vermediler zaten cogu zaman surekli ileri tarihe aktardılar aynı saha cimlerinin yenilenmesi gibi

@Necmi

Çevrimiçi murat

"Profesyonel futbolcularımızdan Dany Achille Nounkeu Tchounkeu'nun 2014-2015 sezonu için Granada Club De Futbol'a geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Granada Futbol Kulübü kiralama bedeli olarak Şirketimize 390.000 EUR ödeyecektir. Ayrıca kiralama dönemi içerisinde oyuncuya 750.000 EUR sabit transfer ücreti Şirketimiz tarafından ödenecektir."

geçen sene aynı durumdalarken para verip aldık  :bandit:
para vermedik maaşını ödedik.