Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2275196 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Abdullah

ulen burda baktın görmedim :D gittin twitterdan yazdın demi 
:D sen geçmişte çok yaşama bence :eyes @Abdullah
Napıyım baktım buradan cevap vermiyorsun farklı kanallardan deneyim dedim.  :evillol: :evillol:

ysariusta

• Ziyaretçi

Ali Rıza gelince artık ismimi göreceksiniz arkadaşlar.... hatta dün bir fikir vardı fotoğraf çektirmeyi sevmeyenler toplu bir fotoğrafta kendini işaretlesin demişlerdi. Onuda birazdan hallederim. Hepinize de tavsiye ederim.

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 03 Kasım 2014, 21:22:41
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
ya beyler sizin sizin içiniz soğudu mu benim içimde nükleer bomba var hala :s20:

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı FARUK

ya beyler sizin sizin içiniz soğudu mu benim içimde nükleer bomba var hala :s20:

2 de uyumak için yattım 4 buçukta hala uyuyamamıştım kalktım bişeyler atıştırdım anca uyumuşum sonra

Çevrimdışı Abdullah

Valla ben dün akşam soğumuştum maç sonu foruma girmeyin tavsiye ederim. Sabaha da bir şeyiniz kalmıyor zaten  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 03 Kasım 2014, 21:28:40
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
@Mehmet hani sahip çıkıoduk necipe yazı bile yazmıştın hatta ne oldu  :evillol: :evillol:
http://gelirmehmet19911903.blogspot.com.tr/2014/10/besiktasin-cocugu-necip.html?spref=tw
kardeşim bu hafta yazdım birazdan paylaşcam orda açıkladım  :lol:

Çevrimdışı TØLGA

2 de uyumak için yattım 4 buçukta hala uyuyamamıştım kalktım bişeyler atıştırdım anca uyumuşum sonra

tavsiyemdir spor flen yapıyorsanız gidin spor salonuna kum torbası ile çalışın çok iyi geliyor stres atmaya ben öyle yapıyorum çünkü
akşam bülent yıldırım gibi gördüm kum torbasını çok güzel rahatladım  :boxin: :boxin:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

ya bariz necipin orda olmuycağı belliydi geçen haftadan gördük bunu beli dönmedi adamın resmen ya o kadar kolay çalım yenirmi
tolgada çok formsuz sowun şutu tutulmuycak bir pozisyon değil  üstüne doğru vuruyor profesyonel bir kaleci o topu uzaklaştırır rahatlıkla
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Aykutt

Arkadaşım söyledi şimdi arkadaşı h2 basmış gsye  :lol:

Çevrimdışı Abdullah

ya bariz necipin orda olmuycağı belliydi geçen haftadan gördük bunu beli dönmedi adamın resmen ya o kadar kolay çalım yenirmi
tolgada çok formsuz sowun şutu tutulmuycak bir pozisyon değil  üstüne doğru vuruyor profesyonel bir kaleci o topu uzaklaştırır rahatlıkla
Tolga'nın dinlendirilme vakti gelip geçeli aylar oldu. Çıktığı her maç çileden çıkıyorum hata yapmasa bile ki yapıyor genelde  :akuma:

ysariusta

• Ziyaretçi

Eğer bir futbolcu sahada rakip takım teknik direktörüne küfredip ceza almıyorsa, ben ona tribünden küfrettiğim de neden ceza alıyorum ki? Kaldı ki kendisi ırkçılıktan ceza almış bir insan müsvettesi. Gerçekten içimden geçen şu bir sandalyeye bağlayıp sabah akşam ırkçı ....... demek istiyorum. İnsanmış gibi davranmak istemiyorum; çünkü değil! Irkçı köpek demem. Çünkü ırkçılık yapan köpek görmedim ben.

Çevrimdışı TØLGA

Arkadaşım söyledi şimdi arkadaşı h2 basmış gsye  :lol:
:D deplasmanda 4 atan takım kendin evinde kaç atar acabaaaa  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Tolga'nın dinlendirilme vakti gelip geçeli aylar oldu. Çıktığı her maç çileden çıkıyorum hata yapmasa bile ki yapıyor genelde  :akuma:
aynen katılıyorum hatayı geçtim gökhan zana cam adam derdik zamanında her pozisyonda bi yerleri acıyor
sakatlanıyorsan çık oynamanın bir anlamıda yok cenk gönenin durumu nasıl bilmiyorum ama tolga düzelmiycek ve seneye 6+2 kuralı varsa
al bir tane yabancı düzgün kaleci kaleye gelen şutların çoğu gol oluyor % olarak görmüştüm bi yerde kiminin kalecisi maç kazandırır bizimkide işte
sağolsun hi bişey yapmıyo akşam ikinci golü hayli hayli tutabilirdi bence ilk golde yapcağı hiçbirşey yok tamamen defans hatası
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

aynen katılıyorum hatayı geçtim gökhan zana cam adam derdik zamanında her pozisyonda bi yerleri acıyor
sakatlanıyorsan çık oynamanın bir anlamıda yok cenk gönenin durumu nasıl bilmiyorum ama tolga düzelmiycek ve seneye 6+2 kuralı varsa
al bir tane yabancı düzgün kaleci kaleye gelen şutların çoğu gol oluyor % olarak görmüştüm bi yerde kiminin kalecisi maç kazandırır bizimkide işte
sağolsun hi bişey yapmıyo akşam ikinci golü hayli hayli tutabilirdi bence ilk golde yapcağı hiçbirşey yok tamamen defans hatası
Tamam hatalı gol yemiyor bunu kabul ediyoruz ama maç kazandırdığını da görmedim ben yani. Büyük takım kalecisiysen maç alacaksın kurtaracaksın. Trabzonda Inter maçında Tolga yok muydu kalede.
Cenk de aşama kaydetti bayağı Sambadeyle

Çevrimdışı TØLGA

Tamam hatalı gol yemiyor bunu kabul ediyoruz ama maç kazandırdığını da görmedim ben yani. Büyük takım kalecisiysen maç alacaksın kurtaracaksın. Trabzonda Inter maçında Tolga yok muydu kalede.
Cenk de aşama kaydetti bayağı Sambadeyle
attı kafam gene :D neyse eleştirmicem perşembe gününkü maça gidemicem yoksa :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

Bir de sürekli adamın dibini kovalaması yok mu sinir oluyorum. Tamam iyisin hoşşun kaptansın abisin fedakarsın da yeter artık daa itici geliyor bir süre sonra  :iscrewy:

Çevrimdışı TØLGA

Bir de sürekli adamın dibini kovalaması yok mu sinir oluyorum. Tamam iyisin hoşşun kaptansın abisin fedakarsın da yeter artık daa itici geliyor bir süre sonra  :iscrewy:
ben kaptanlığında saha içindeki birisine verilmesi taraftarıyım kaleci ceza sahasını terkedip hakemin yanına gittiğinde direk sarı kart
talimatname böyle
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Salih A.

beyler tolganın suçu yokki adamın necipten dolayı yediği gol sayısı 3 sadece :) yediği 9 golün bir ikisinde hatası ya vardır ya yoktur. ayrıca kendi tahminim tolga nın sakatlığı var cenk güven vermediği için tolga ameliyat olamıyor
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı Abdullah

ben kaptanlığında saha içindeki birisine verilmesi taraftarıyım kaleci ceza sahasını terkedip hakemin yanına gittiğinde direk sarı kart
talimatname böyle
Saha içinde de lider oyuncumuz yok ki öyle. Sivok Ersan olmaz. Pedro hiç olmaz. Bekler zaten yok. Veli bilemiyorum belki. Atiba da öyle bir liderliği yok gibi. Oğuzhan kendini kontrol etse yeter. Olcay olabilir mi bilmiyorum. Töre hiç olmaz. Ba Sosa yeni geldi olmaz. Bir tek Tolga kalıyor zaten.  :akuma:

Çevrimdışı TØLGA

beyler tolganın suçu yokki adamın necipten dolayı yediği gol sayısı 3 sadece :) yediği 9 golün bir ikisinde hatası ya vardır ya yoktur. ayrıca kendi tahminim tolga nın sakatlığı var cenk güven vermediği için tolga ameliyat olamıyor
geçen haftaki edinhonun attığı golü haylı haylı çıkarabilirdi necipinde hatası vardı ama kapattığı köşedendi gol
cenk nede güven vermiyo onu anlamıyorum işte bu sene mersin maçında oynadı sadece ilk 11
eski cenk degil bu çocuk orası kesin neye bakarak güvenilmiyo onu anlamıyorum
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

Hocam Tolga'nın suçu hatalı golü zaten yok. Ama ekstraları da yok o golleri yediği için kimse niye yedin diyemez ama çıkartılmayacak toplarda değil yani. Ayrıca Cenk niye güven vermesin ki bu sene bir maçta oynamıştı gayet de iyiydi. Tolga'nın ameliyat olmaması bence tamamen bencillik belki de başka sebebi vardır bilemiyorum ama ben böyle düşünüyorum. Volkan da fenerde aynı şekilde sakat sakat oynuyor sürekli. Gerek yok böyle şeylere bu hareketler daha çok zarar veriyor bazen.

Çevrimdışı Salih A.

geçen haftaki edinhonun attığı golü haylı haylı çıkarabilirdi necipinde hatası vardı ama kapattığı köşedendi gol
cenk nede güven vermiyo onu anlamıyorum işte bu sene mersin maçında oynadı sadece ilk 11
eski cenk degil bu çocuk orası kesin neye bakarak güvenilmiyo onu anlamıyorum
hatalı gol yemeyen bir kaleci varmı yeryüzünde? mutlaka yer. pedro mesela maç ta ayağına top geldiğinde içimin en rahat ettiği oyuncudur çok sakin panik yapmayan eli ayağına dolanmayan biri aynı şekilde tolga da öyle güven veriyor. tolga nın kaptanlığı bu takım için asla tartışılacak birşey değil yapmayın beyler eleştirin katılan olur olmaz ayrı ama efendiliği ile tanınan bir insanı bu moktada eleştirmek doğru olmaz sanırım

Çevrimdışı TØLGA

hatalı gol yemeyen bir kaleci varmı yeryüzünde? mutlaka yer. pedro mesela maç ta ayağına top geldiğinde içimin en rahat ettiği oyuncudur çok sakin panik yapmayan eli ayağına dolanmayan biri aynı şekilde tolga da öyle güven veriyor. tolga nın kaptanlığı bu takım için asla tartışılacak birşey değil yapmayın beyler eleştirin katılan olur olmaz ayrı ama efendiliği ile tanınan bir insanı bu moktada eleştirmek doğru olmaz sanırım
kaptanlığını tartışmıyoruz abi yanlış anladın kaleci kaptan olduğu zaman ortasahada bir faul oldu mesela
kaleci orta sahaya gelicek kaptan çünkü ceza sahasını terkedince talimatnameye göre direk sarı kart görüyor
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Salih A.

kaptanlığını tartışmıyoruz abi yanlış anladın kaleci kaptan olduğu zaman ortasahada bir faul oldu mesela
kaleci orta sahaya gelicek kaptan çünkü ceza sahasını terkedince talimatnameye göre direk sarı kart görüyor
kardeşim o hareket ağırlıkla ayı volkanın yaptığı bir iş ayrıca kalecinin çıkması kart gerektiren bir durum değil "şiddetli itiraz" diye tabir edilen durumda sarı kart gösteriliyor.

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe