11. Hafta Göztepe 1-3 Beşiktaş
11. Hafta Göztepe 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Göztepe 1-3 Beşiktaş Skor : Göztepe 1 - 3 Beşiktaş Tarih : 05.11.2017 Saat : 19:30 Stadyum : Bornova Stadyumu Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : beIN Sports

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Göztepe 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33608 defa] 11. Hafta Göztepe 1-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

allah bildiği gibi yapsın lensin negredonun turşusunu kur hocam
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı indie

Kart çıkması için Taliscayı tribüne kadar yuvarlamaları lazım herhade.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Rasim

arkadas bu inat niye ve kime anlamadim ne yapti bu negredo hocaya yaw :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

medel aksadı sağ bekte necip i oraya aldı iyi yaptı hoca...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı kartal190321

1 hafta önce  gol atmış  seni ipten almış bir futbolcuyu  dakika  80 hala oyuna almıyorsun, bırak oynasın ya morali düzelsin   bu cenkle olmayacak hoca   net görünüyor herşey    bırak bu takıntıyı artık  :akuma:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi levitate

arkadas bu inat niye ve kime anlamadim ne yapti bu negredo hocaya yaw :bandit:
takıma katıldı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ensar

1 hafta önce  gol atmış  seni ipten almış bir futbolcuyu  dakika  80 hala oyuna almıyorsun, bırak oynasın ya morali düzelsin   bu cenkle olmayacak hoca   net görünüyor herşey    bırak bu takıntıyı artık  :akuma:
+1 58 de 3 olmuş mac 85 te oyuna aliyor yaziklar olsun
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Altı üstü 1-0 öndeyiz ama q7 beyfendi 5-0 ondeymişiz havası ile oynuyor , talisca top ayagina gelmeden geriye oynamaya sartlamis kendisini , cenk sahada yoktu sanırım , fabri bildiğimiz gibi
, senol hoca da sasirtmaz bizi 85 de filan alir negredoyu
Demistim 85 de alır diye.

Çevrimdışı Dr.Zeck

adamı en sonunda küstürecek 3-0 ı bulmussun işte sok adamı biraz fazla süre alsın neden bu dk ya kadar bekliyor bu adam anlamadım

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Tolgay liverpool maçından beri ekmeğini yeme golün bomboş pozisyon...

Çevrimdışı Liquidator

Kimse Negredoya bir şey demesin. Vallahi ben bile çıldırdım kenarda. 3-0 önde olduğun maçta al Cenki sal Megredoyu adam 60 dan sonra oynasın. Amma yok illa 80 ci dakikayı bekliyecek

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hoca Necip'i aldı top yapamıyoruz.. Bu sene ligde hocanın kafası cidden çok değişik. Ben akıl sır eremiyorum artık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Dr.Zeck

hayret rakibe kırmızı cıktı

Çevrimdışı BJKTÜRK23

tam küfür edecektim verdi kırmızıyı... hele şükür

Çevrimdışı Serhat Akkaya

4.5 m euro senelik maaş verdiğin adamı bilmem kaç seferdir dk 88 de oyuna alıyorsun. Bunun altında ben başka bişi ararım..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı abdusta

Sahanın en iyi oyuncusu yerini Negredo ya bıraktı

saygılar

Çevrimdışı Rasim

4.5 m euro senelik maaş verdiğin adamı bilmem kaç seferdir dk 88 de oyuna alıyorsun. Bunun altında ben başka bişi ararım..
:claps:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Mavi Tuna

Eleştirmeyeyim diyorum ama Hoca aynı hoca 60~75~85 bu ara dışında değişiklik yapmıyor, Negredo 88 de zaman geçsin diye oyuna alınacak adam mı? Oynat, adamı kazanmaya çalış. Hafif morallenmiş adam daha da üstüne koyacakken 88 de oyuna almak olmaz.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sahanın en iyi oyuncusu yerini Negredo ya bıraktı

saygılar
Abi yine banttan başka maçı izliyorsun sanırım?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kartal190321

88 de negredoyu oyuna almak   negredoya hakarettir o dakikaya kadar almadın bari hiç alma oyuna, al  orkanı çocuk  ısınsın takıma   ne yapmaya çalışıyorsun şenol hocam  bi anlasak  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi levitate

adriano şut tuşuna fazla bastı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

88 de negredoyu oyuna almak   negredoya hakarettir o dakikaya kadar almadın bari hiç alma oyuna, al  orkanı çocuk  ısınsın takıma   ne yapmaya çalışıyorsun şenol hocam  bi anlasak  :s20:
Başka bişi var sebebini bilemediğim, yönetime,birilerine belki oyuncuya mesaj vermek istiyor bu şekilde ve bunu bilinçli bir şekilde ısrarla yapıyor. Keşke sorunun ne olduğunu bilsek..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Olsun Adriano canın sağolsun  :claps:

Etiketler: göztepe - beşiktaş