Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154174 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı İhsan

bu hafta sonu ne zaman bitecek :s20:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

@atalay sık sık vurgulamış 1.5 yıldır oyun anlamında sıkıntılarımız var. hocanın ilk yıl oynattığı göbekten giren takım oyunu oynayan  bol pozisyonlu maçlardan
oyuncu ayağına bakan form'a göre kazanıp kaybeden bir takıma dönüştük.
ilk sene ilk dakikadan baskı kurar devre bitmeden maçı bitirirdik.
şimdi, atalım üstüne yatalım mantığına büründük. tıpkı bir anadolu takımı gibi
şu oynadığımız oyunun konya'nın akhisar'ın oynadığı oyundan  ne farkı var ? akhisar da tıpkı bizim gibi gençler deplasmanına çıkıyor. bir tane atarsam üstüne yatarım diye hazırlanıyorlar maça
hem trabzon hem de kasımpaşa maçlarını bu yüzden kaybetmedik mi ?
tek farkı bulup üstüne yatarsan işte böyle yatırırlar adamı

Çevrimdışı yoruk

Orta alan forvet bağlantısı gecen senede kopuk idi ama Abu ‘nun oyun tarzı sayesınde bu bıraz az sorun oldu
Bu sene hem daha kopuk hem Abu tarzı adam yok.Talısca nın maçları 90dk tamamlaması çok yanlış ,Talisca hocanın kafasını cok karıstırıyor olsa gerek adam kötü ama vurur gol olur falan mı diyor anlamıyorum kı :tabe: Hoş artık vuramıyor zaten.Mesela Ozi değil dün Talısca cıkmalıydı Negredo değil Talısca çıkmalıydı falan filan.

Çevrimdışı cursedofdragon

Real madrid 7 haftada 14 puan toplamış.5.ci sırada.

Barça 21 puanla lider.

Real madridli taraflarda isyan ediyor mu ki acaba şampiyonluk gitti noldu bizim bu takıma diye  :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

📊Oğuzhan Özyakup, 19 hatalı pasla sahanın en çok pas hatası yapan ismi olurken; 78 dakikada hiç ikili mücadele kazanamadı.

Fazla söze gerek yok dünden beri yazıyorum mağlubiyetin baş sorumlusu !!!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

📊Oğuzhan Özyakup, 19 hatalı pasla sahanın en çok pas hatası yapan ismi olurken; 78 dakikada hiç ikili mücadele kazanamadı.

Fazla söze gerek yok dünden beri yazıyorum mağlubiyetin baş sorumlusu !!!!

Birşey değişmicek Monaco maçında yine ilk 11 başlıcak ligde ki başak maçında da ilk 11 başlıcak.

Birşey değişmicek Monaco maçında yine ilk 11 başlıcak ligde ki başak maçında da ilk 11 başlıcak.
Ben Tolgay olsam isyan bayrağını çekerim :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Oğuzhan senelerdir guclenemedi, artik piyasa yaparsa vedalasmak lazim. Bu kadar statik al ver oynayarak kendi kapasitesine de ihanet ediyor. Dun Kaya Çilingiroğlu cok dogru bir laf etti, Beşiktaş'a kaptan olmak icin cok genc.. kim ne derse desin sorumluluk alamiyor. Oğuzhan elbette tek suçlu değil fakat bu kadar cok sey bekleniyorsa artik biraz kendini aşmali.. Besiktas ta fark yaratan oyuncular oynamali yoksa dunku Negredo yerine Pektemek, Lens yerine Deniz Turuc de bu kadar oynardi...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ayrica Negredo nun oynamasi icin Quaresma ile ayni anda sahada olmasi lazim, benim kendisinden cok beklentim kalmadi acikcasi kriz aninda iyi bir silahimiz var diye düşünüyordum ama yokmus. Lens de ayni sekilde seviye atlamasi lazim Babel ve Quaresma dan formayi almak icin..

2.ci yariya Q7 - Babel ile değil de

Q7 - Tolgay ile başlayıp Lens ile biraz daha devam edebilirdik

Oğuzhan senelerdir guclenemedi, artik piyasa yaparsa vedalasmak lazim. Bu kadar statik al ver oynayarak kendi kapasitesine de ihanet ediyor. Dun Kaya Çilingiroğlu cok dogru bir laf etti, Beşiktaş'a kaptan olmak icin cok genc.. kim ne derse desin sorumluluk alamiyor. Oğuzhan elbette tek suçlu değil fakat bu kadar cok sey bekleniyorsa artik biraz kendini aşmali.. Besiktas ta fark yaratan oyuncular oynamali yoksa dunku Negredo yerine Pektemek, Lens yerine Deniz Turuc de bu kadar oynardi...
20 m leri geçtim 10 m veren varsa 1 dk düşünmesin başkan artık takıma zarar vermeye başladı

10 kişi oynatıyor takimi

2.ci yariya Q7 - Babel ile değil de

Q7 - Tolgay ile başlayıp Lens ile biraz daha devam edebilirdik

Dünkü kadro baştan sona hatalıydı.

Rotasyon yapıyorsun babel-q7 dinleniyor.

2 forvetin oynuyor atiba,oğuzhan oynuyor birtek babel,q7 mi rotasyona girdi.

Hadi babel'i oynatmadın q7 milli maçta oynamadı onu bari ilk 11 başlatıcakdın hoca 60 da çıkar sonra yerine babel'i al.

Tekrar başa sarmaya gerek yok dün hoca sınıfta kaldı hatta son 2 senedir sınıfta kalıyor hoca cıkardıgı kadro ve oyuncu değişikliği sebepleri ile o ilk geldiği zaman ki dakika 40 da 50 de oyuncu değiştiren hoca gitti.

stabil sürekli aynı şeyi yapan ve bazende kaos futbolunu oynatmak isteyen bi hoca geldi.

Dün şu kadroyu çıkartmak çok zor değildi.

Fabri

Gökhan       Pepe       Mitrovic      Adriano

Tolgay      Atiba

Quaresma             Talisca             Lens

Negredo

Bak ; Caner,Cenk,Babel,Oğuzhan,Tosic 4-5 oyuncunu dinlendiriyorsun monaco maçına müthiş dirençli çıkıcaktık hem maçı kazanıcaktık moralli çıkıcaktık win-win olucaktı.

Oldu çok güzel.

Şenol hocanın elinde pasta yapmalık malzeme var şenol hoca ısrarla ben kurabiye yapıcam diyor.

Çevrimdışı tangaz

hocanın bu şl sevdasının eseridir başka bişey değil çık ideal 11le maçı kopar sonra rotasyon yap nihayetinde monaco ile final maçı oynamıyoruz ölüm kalım maçı değil. ikinci yarı ideale döndü ama babelin beklenmedik kırmızısı pahalıya patladı. bu maç hocaya yazar hocaya...

bir çiftte bizim millilere lafım var takım elenmiş gidip finalandiyada kıcınızı yırtmanın size ne getirisi var??? millilerin bi enayisi biziz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Hadi babel'i oynatmadın q7 milli maçta oynamadı onu bari ilk 11 başlatıcakdın hoca 60 da çıkar sonra yerine babel'i al.

Tekrar başa sarmaya gerek yok dün hoca sınıfta kaldı hatta son 2 senedir sınıfta kalıyor hoca cıkardıgı kadro ve oyuncu değişikliği sebepleri ile o ilk geldiği zaman ki dakika 40 da 50 de oyuncu değiştiren hoca gitti.

stabil sürekli aynı şeyi yapan ve bazende kaos futbolunu oynatmak isteyen bi hoca geldi.

Fabri

Tolgay      Atiba

Negredo

Bak ; Caner,Cenk,Babel,Oğuzhan,Tosic 4-5 oyuncunu dinlendiriyorsun monaco maçına müthiş dirençli çıkıcaktık hem maçı kazanıcaktık moralli çıkıcaktık win-win olucaktı.

Oldu çok güzel.

Şenol hocanın elinde pasta yapmalık malzeme var şenol hoca ısrarla ben kurabiye yapıcam diyor.
Kadro baştan yanlıştı zaten bunda hemfikiriz ama oyundan ilk çıkması gereken kişi 78 dakika sahada kaldı sorun burada

Çevrimdışı EMİR EMRE

Fabri

Tolgay      Atiba

Negredo

Oldu çok güzel.

Aynen katılıyorum...

Cenk le baslamasak belki maci bu kadar kolay vermezdik. Cenk ne ara kanat oyuncusuna evrildi anlamadim, sanki rakip geçen orta yapan hizli oyuncu da.. ya forvet koy ya hic oynatma. Negredo da eriyip gidiyor bu sistemde kredisi bitiyor. Ben en cok Lense kizdim, ulan arkadas hic mi adam geçemez orta yapamaz ya da güçsüzlükten adim atamaz. Yanlis ata oynadik bu sene galiba..

Şampiyonluk falan gitmedi de isi cok zorlastiriyoruz en kotusu umut vermiyor takim boyle ŞL maclari oncesi dandik maclara asilmiyor..

Çevrimdışı tangaz

ligde liderin 5 puan gerisindesin avrupada kritik olmayan bi maçın war rakip lig sonuncusu die hafife alırsan rotasyon yaparsan böle şamarı yersin...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Aynen katılıyorum...

Cenk le baslamasak belki maci bu kadar kolay vermezdik. Cenk ne ara kanat oyuncusuna evrildi anlamadim, sanki rakip geçen orta yapan hizli oyuncu da.. ya forvet koy ya hic oynatma. Negredo da eriyip gidiyor bu sistemde kredisi bitiyor. Ben en cok Lense kizdim, ulan arkadas hic mi adam geçemez orta yapamaz ya da güçsüzlükten adim atamaz. Yanlis ata oynadik bu sene galiba..

Şampiyonluk falan gitmedi de isi cok zorlastiriyoruz en kotusu umut vermiyor takim boyle ŞL maclari oncesi dandik maclara asilmiyor..

Bir an önce ideal kadroya dönmek gerekiyor.

ligde liderin 5 puan gerisindesin avrupada kritik olmayan bi maçın war rakip lig sonuncusu die hafife alırsan rotasyon yaparsan böle şamarı yersin...

Böyle rotasyon olmaz abi.

rotasyon bunun neresinde ?

2 forvetin oyunda atiba,oğuzhan oyunda.

Monaco maçında medel,Tolgay mı başlıcak hiç sanmıyorum.

Bi fazlalık Babel,Q7 mi bi bu 2 oyuncu mu rotasyona girdi.

hocanın bu şl sevdasının eseridir başka bişey değil çık ideal 11le maçı kopar sonra rotasyon yap nihayetinde monaco ile final maçı oynamıyoruz ölüm kalım maçı değil. ikinci yarı ideale döndü ama babelin beklenmedik kırmızısı pahalıya patladı. bu maç hocaya yazar hocaya...

bir çiftte bizim millilere lafım var takım elenmiş gidip finalandiyada kıcınızı yırtmanın size ne getirisi var??? millilerin bi enayisi biziz
Takımda kötüydü abi plansizlik vardı sahada ne yaptığımız belli değildi

Topu alan oyuncuya yaklaşan bir oyuncumuz yoktu , topu alan 4 GB li ile baş başa kalıyordu

Yardımlaşma Sıfırdı böyle durumda adam eksilten oyuncuya ihtiyacımız vardı , Q7 ve Tolgay elzemdi bu durumda

Babel de doğru tercihdi ama biraz daha bekleyebilirdi Babel için Zira sahada sadece dolaşan Bir Oğuzhan vardı çünkü

Herşeye rağmen Babel - Q7 girdiği anda Babel atılana kadar ki 2.5 dakika da 3 pozisyon bulduk

Bu da hocanın büyük bir hata yaptığının göstergesiydi

hocanın Cl sevdası zaten ligden uzaklaştırıyor bizi.

CL'de gruptan çıkınca kupa vericekler sanki.

Hayır orda da kötü başlamadık 2 maçta 6 puan aldık.Monaco maçı ölüm kalım maçı olsa hadi yine anlıcam.

Ya rotasyonu CL'de yapmak gerekirken hoca ligi boşluyor.

Çevrimdışı Erdemm

Talisca sosadan sonra oyunumuzu nasil değiştirdi.. herkesin malumu..
Kaçak oyunu ve maç seçmesi de.. takim genel olarak isteksiz ve kötüydü tamam da inatla sadece oziye çakmak pek hakkaniyetli olmuyor..

Talisca sosadan sonra oyunumuzu nasil değiştirdi.. herkesin malumu..
Kaçak oyunu ve maç seçmesi de.. takim genel olarak isteksiz ve kötüydü tamam da inatla sadece oziye çakmak pek hakkaniyetli olmuyor..
Bu maç özelinde çakmıyoruz sadece

Bu sene bana Ozinin oynadığı bir tane maç söylesene 1 tane diyorum bak ?

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gecen seneki Alanya maci :D

Çevrimdışı Erdemm

Bu bakış ve söylemden bahsediyorum tam olarak teşekkür ederim :)

Gecen seneki Alanya maci :D
Beyefendi cok kibar ve Narin

Beşiktaş KAPTANI tekmeye kafa uzatacak arkadaş , önüne gelen topa ayağına darbe gelmesin diye ayağını çekip takımına kontradan Gol yedirmeyecek !!!!

Etiketler: