Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2674744 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Yarınki maçta dikkat edilecek hususlar ;
1. Kanat oyuncularının içe kat edip etmemesi
2. Kanat oyuncularının topla vedalaşma süreleri ve oyunu hızlandırmaya olan katkıları
3. Kanat oyuncularının topu devamlı içeri şişirip şişirmemeleri
4. Kanat oyuncularının orta saha veya santraforla ikili oyuna girip girmemeleri
5. Kanat oyuncularının bekleri oyuna dahil edip etmemeleri

Eğer 5.maçta bile hala bunlar yapılamıyorsa kanat oyuncularından gol katkısı boşuna beklemeyelim.

6. Kornerler ve diğer duran toplar. Her maç neredeyse 10+ korner kullanıyoruz.Özellikle iç sahada her duran top rakibin kalesinde ciddi tehlike yaratmalı. Maçın başında kullanılan kornerleri laubali amaçsız kullanmaya hiç kimsenin hakkı yok maçın 1. dakikası da bir 90. dakikası da.Son maçlarda Pepenin attıkları hariç diğer futbolculardan da icraat bekliyorum. Akan oyunda yokuz bari duran oyunu daha ileri taşıyalım.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya abi boşuna yazıp çiziyoruz yok ortaymış rabonaymış fln adamlar kendileri çalıyor kendileri oynuyor.her türlü ayarlamaları yapıyorlar ne yaparsan yap ne oynarsan oyna lobin yoksa masa başında güçlü değilsen gol atarsın golünü vermezler olmayan penaltılar la gol yersin sana özel kurallar uydururlar bir şekilde seni yarış dışına atarlar.en basit örneği bugün adam açık açık dedi fikstür bi ayarladık dedi rahat bir şekilde.bizimkilerde saolsun çıt Yok.son birşey daha söyleyip bitiriyorum geçen sene ki fb kupa maçını bile masada kaybetmişsin daha fazla söze gerek Yok!
Hayırlı geceler

Çevrimdışı caner.eryigit

Kemal Özdeş:devre arası bir gerginlik oldu 2.yarıya yansıdı bu olay.bunu kendileri stratejik olarak yapıyorlar dedi..
Vah arkadaş vah...

Çevrimdışı mrred

6. Kornerler ve diğer duran toplar. Her maç neredeyse 10+ korner kullanıyoruz.Özellikle iç sahada her duran top rakibin kalesinde ciddi tehlike yaratmalı. Maçın başında kullanılan kornerleri laubali amaçsız kullanmaya hiç kimsenin hakkı yok maçın 1. dakikası da bir 90. dakikası da.Son maçlarda Pepenin attıkları hariç diğer futbolculardan da icraat bekliyorum. Akan oyunda yokuz bari duran oyunu daha ileri taşıyalım.
Stadın yarısı quearesma diye bağırırsa adam her şeyi doğru yapıyorum zanneder. Halbuki bilmiyor ki futbol seyircisinin futbol bilgisi ilkokul terkten hallice. O yüzden basketbol seyircisini daha çok seviyorum.
[ Son Düzenleme: 14 Eylül 2018, 23:35:25 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Gizlemiyorlar saklamıyorlar o kadar rahatlar ki Maç önü basın toplantısında sözde imPARAtor fikstür ayarını federasyon yayıncı kuruluş ile biz beraber yaptık diyor...maçların Cuma oynanması onların kararıymış.2 Sezon şampiyonlar ligi maceramızda 10 maçımızı c.tesi sadece 4 maç cuma oynamışız.
Şu göstere göstere yaptıkları işlere biri de çıkıp hayırdır demiyor.yazık!

Metin albayrak bi tepki verir

Çevrimdışı cursedofdragon

Ya abi boşuna yazıp çiziyoruz yok ortaymış rabonaymış fln adamlar kendileri çalıyor kendileri oynuyor.her türlü ayarlamaları yapıyorlar ne yaparsan yap ne oynarsan oyna lobin yoksa masa başında güçlü değilsen gol atarsın golünü vermezler olmayan penaltılar la gol yersin sana özel kurallar uydururlar bir şekilde seni yarış dışına atarlar.en basit örneği bugün adam açık açık dedi fikstür bi ayarladık dedi rahat bir şekilde.bizimkilerde saolsun çıt Yok.son birşey daha söyleyip bitiriyorum geçen sene ki fb kupa maçını bile masada kaybetmişsin daha fazla söze gerek Yok!
Hayırlı geceler

boşuna konuşuyorsun onlar görmek istemiyorlar bu söylediklerimizi.

Onlara göre hakemi de yenmeliyiz bursa maçında penaltımız verilmedi 2 puan kaçtı ama olsun yenmeliydik.

Antalya maçında yine penaltımız verilmedi 3 puanımız çalınmıştı ama olsun du yine de yenmeliydik.

fikstür'ü adamlar biz kendimiz ayarlıyoruz diyorlar bizim hoca rica ediyor geri çevriliyor olsundu fikstüre rağmen kazanmalıydık dı ?

gs kazanırsa hakemler ödüllendiriliyor ama biz kazanınca hakem'in hayatı kayıyor bidaha maç alamıyordu ama olsundu.
[ Son Düzenleme: 14 Eylül 2018, 23:38:32 cursedofdragon ]

Kemal Özdeş:devre arası bir gerginlik oldu 2.yarıya yansıdı bu olay.bunu kendileri stratejik olarak yapıyorlar dedi..
Vah arkadaş vah...

klasik ceza filan beklemeyin sakın daha ödül verir mhk!

Çevrimdışı mrred

Güçlü oyunumuz yok bahanelere sığınıyorsunuz. Güçlü oyun oynama çabamız da yok . Çaba olsa bir derece hakem isyanını anlayacağım da öyle bir çabamız yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Malatya maçı zor maç skor avantajını yakalarsak Şenol Güneş Necip'i zaman kaybetmeden oyuna alır mı yarın?Heyecanla bekleyeceğim Hocanın değişikliğini.Neciple, bir taraftar olarak kendimi daha güvenli hissediyorum böyle skoru korumamız gereken maçlarda.
Medeli oynatmaz nejipjanimizla baslar belki
Atiba ozzi oynar belki bilemiyorum
Ben tolgayin kaziga cekilecegini dusunuyorum, sinyaller bu yonde
Supriz mamcika diye tolgay-ozzi de cikabilir
Tuhaf isler
Defans otursun kafi
Adriyano yerinde oynasin o da bisidir

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş: "Şampiyonlar Ligi maçımız var, Karabükspor ile maçı Cuma günü oynayalım dedik;TFF başvurumuzu kabul etmedi." (10 Eylül 2016)

Fatih Terim: "Cuma günkü maçların planlamasını TFF, yayıncı kuruluş ve biz birlikte yapıyoruz." (14 Eylül 2018)

Beşiktaşa yeni gelen, 4 ü atmışken 5 i kovalayan Şenol Güneş zihniyeti olsa bu cümleleri vereceği mücadele ile birilerine yedirirdi ama Hoca o Hoca olmadığı için ancak bizler dizlerimizi döver sahte imparatorların planlamalarını izler yumruk sıkarız...

Çevrimdışı mrred

bu gs bu sezon iç sahada en fazla 1 ve ya 2 macta puan kaybeder arkadaşlar. adamlar ic sahada cok güclü oynuyorlar. ic sahada cok iyi oldukları için deplasmanda yaptıkları kayıpları telafi etmiş oluyorlar.

bi kere adamların kanatları ve forvetleri statik değiller.
dan dun orta yapmıyorlar. sürekli koşarak rakip savunmanın dengesini bozuyorlar. maalesef şu an sampiyonlukta 1. favori gs..

tersini düsünen olduğunu düşünmüyorum
Gs ye geçen haftaki Trabzon maçındaki gibi oynucaksın. Stopelere baskı yapınca oyunu kuramıyorlar. Başak da aynını yaptı
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Metin albayrak bi tepki verir
Yok bir de içerde iyilermiş fln ilk yarı sahada yoklar hop bir olay devre arası ortamı germe tipik terim hareketleri maç bir anda 3 ne güzel.birde var da bilerek maç 4 olduktan Snr göstermelik aleyhlerine de bir hata bak bize de oluyor tarzı yersen.
BiZim yönetimin gündemi şuan seçim olduğu için fln filan gerçi hiçbir zmn konuşmuyorlar da.konuşanı da taraftara fln yürüyor şaka gibi.
2 hafta Snr bakalım Kadıköy’de Aydınus a mı çakıra mı doğratacaklar bizi ya da hangi müptezele şapkadan ne çıkacak ?

Çevrimdışı celiker1

bu gs bu sezon iç sahada en fazla 1 ve ya 2 macta puan kaybeder arkadaşlar. adamlar ic sahada cok güclü oynuyorlar. ic sahada cok iyi oldukları için deplasmanda yaptıkları kayıpları telafi etmiş oluyorlar.

bi kere adamların kanatları ve forvetleri statik değiller.
dan dun orta yapmıyorlar. sürekli koşarak rakip savunmanın dengesini bozuyorlar. maalesef şu an sampiyonlukta 1. favori gs..

tersini düsünen olduğunu düşünmüyorum
Ilk yarı sonu puan tablosu belirler sampiyonlugu.Minumum 5 puan onde bitiremezlerse ilk yarıyı ikinci yari fiksturleri cok kötu.Bu kadro ile o fiksturden cikamazlar.Onun icin ilk yari ısin ciddiyetini fark ederek oynamalıyiz
Hayatta Beşiktaş

Güçlü oyunumuz yok bahanelere sığınıyorsunuz. Güçlü oyun oynama çabamız da yok . Çaba olsa bir derece hakem isyanını anlayacağım da öyle bir çabamız yok.

biz kendi özeleştirimizi yapıyoruz zaten sürekli orta açıyoruz bi oyun planımız yok diye.

Fakat diğer şeyleri sizde görseniz keşke söylesiniz ?

Güçlü oyun planın olsa da kazandırmıcaklar bize ?

Mhk-ağır gs'li.
Tff-ağır gs'li gs'nin aldığı oyuncunun yanında bulanacak kadar!

gs kazanırsa hakem ödülleniyor gs puan kaybederse hakem ceza alıyor.
Biz kazanırsak hakem ceza alıyor puan kaybederse ödüllendiriliyor.

hakemler bunu görmüyor mu ?

Şuanda medyayıda gs kaplamış durumda bütün maçlar cuma günü olmuş ne olmuş diyen tv yorumcuları ile dolu tv'ler.

imPARAtor fikstürü biz beraber yapıyoruz tff,mhk ile diyor daha ötesi mi var ?

Bizim hoca cuma'ya koyun diye rica edince red ediliyor.

Bizim bu gördüğümüz olayları bizim oyuncularda görüyor babel geçen sene az mı şey paylaştı ?

Çevrimdışı mylife1903

3 tane 90 dakikasi var dedigin bolumde 813 dakika oynamis, oyuncu 29 Agustos 2016'da transfer olmus yani yine ilk 2 maci kacirdiktan sonra gelmis buna ragmen 3. macta sure aliyor. Ilk yarinin geri kalan maclarinda 813 dk sure almis, bu da mac basina 63 dk ediyor. Afrika kupasi yuzunden ve gordugu sacma sapan kirmizi kartlar yuzunden kacirdigi maclar disinda ortalama 60 dk ve ustu zaman almis sezonun 2. yarisi.

Tabi o takimda Cenk Tosun gibi merkez forvet oynayan ve ayni sezonun ilk 6 haftasinda 5 gol 2 asist yapmis bir oyuncu bulundugunu bilerek yazmaman, gormezden gelmen pek sasirtmiyor. Maksat Senol Gunes'i kotulemek olsun. Ne yapsaydi yani hoca sezona gayet iyi baslamis merkez forvet oyuncusunu kesip 3. haftada takima katilan adami ilk 11 cikartip 90 dakika mi oynatsaydi? Uzulerek goruyorum ki insaat gunlerinin heyecaniyla geldigimiz bu forum acikcasi yazilacak bir yer olmaktan cikmaya basliyor. Kendi adima yazmasam dahi iyi diyorum. Buyurun kampanyaya devam edin Senol Gunes nasil olsa gider, Besiktas'ta size/bu tavira ragmen duramaz. Ama yoneticisinin takima ve taraftarina ezik dedigi yerde Besiktas'i buyuk takim olarak  gorup butun olumsuzluklara ragmen buyuk hedeflere oynatan bu adami gittikten sonra cok arayacaksiniz. Yerine Bilic ayarinda adamlarin Besiktas icin 3.luk basaridir temali muhabbetlerini dinlersiniz.
Dogru yazmis. Abuyu da guzelleme negronun gelmesiyle basladi zAten, santrafor alsalardi abuyu hatirlamayacakti kimse. Olay tiransferin neden olmadigi zTen ya o konuyu bin sefer yazdik cin olmadan adam carpmaya calistilar.

Çevrimdışı caner.eryigit

Abicim iyi veya kötü oyunum benim problemim.elma ile armutları karıştırmayalım.yok şöyle oynasak böyle olmazmış geçiniz abi lütfen ne yaparsan yap sana karşı olan sistemi yenemezsin!

Çevrimdışı atalay

+Güven'in daha fazla süre almasını istiyorum. Görünen o ki *zemin de müsait.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 01:11:07 atalay ]

Çevrimdışı mrred

+Güven'in daha fazla süre almasını istiyorum. Görünen o ki zeminde müsait.
Hangi mevki için ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yarın Ljajic oynamazsa kabız futbolla yine kahrolucaz gibi hissediyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Yarınki maçta dikkat edilecek hususlar ;
1. Kanat oyuncularının içe kat edip etmemesi
2. Kanat oyuncularının topla vedalaşma süreleri ve oyunu hızlandırmaya olan katkıları
3. Kanat oyuncularının topu devamlı içeri şişirip şişirmemeleri
4. Kanat oyuncularının orta saha veya santraforla ikili oyuna girip girmemeleri
5. Kanat oyuncularının bekleri oyuna dahil edip etmemeleri

Eğer 5.maçta bile hala bunlar yapılamıyorsa kanat oyuncularından gol katkısı boşuna beklemeyelim.
Ortasahalar
Napacak saga sola geri pas mi

Çevrimdışı mrred

biz kendi özeleştirimizi yapıyoruz zaten sürekli orta açıyoruz bi oyun planımız yok diye.

Fakat diğer şeyleri sizde görseniz keşke söylesiniz ?

Güçlü oyun planın olsa da kazandırmıcaklar bize ?

Mhk-ağır gs'li.
Tff-ağır gs'li gs'nin aldığı oyuncunun yanında bulanacak kadar!

gs kazanırsa hakem ödülleniyor gs puan kaybederse hakem ceza alıyor.
Biz kazanırsak hakem ceza alıyor puan kaybederse ödüllendiriliyor.

hakemler bunu görmüyor mu ?

Şuanda medyayıda gs kaplamış durumda bütün maçlar cuma günü olmuş ne olmuş diyen tv yorumcuları ile dolu tv'ler.

imPARAtor fikstürü biz beraber yapıyoruz tff,mhk ile diyor daha ötesi mi var ?

Bizim hoca cuma'ya koyun diye rica edince red ediliyor.

Bizim bu gördüğümüz olayları bizim oyuncularda görüyor babel geçen sene az mı şey paylaştı ?
Aziz Yıldırım varken iki kez şampiyon olduk . Söyleyeceklerim bu kadar.
The great gig in the sky

Abicim iyi veya kötü oyunum benim problemim.elma ile armutları karıştırmayalım.yok şöyle oynasak böyle olmazmış geçiniz abi lütfen ne yaparsan yap sana karşı olan sistemi yenemezsin!

böyle düşünen arkadaşlarla pes'e gitmek istiyorum onlara bozuk kolu verip beni yenmelerini rica edeceğim bakalım yapabilecekler mi ?!

Çevrimdışı mrred

Ortasahalar
Napacak saga sola geri pas mi
Onlar topu savunmadan çıkaracaklar, bağlantı yapacaklar zaman zamanda  hücuma trailer (tamamlayıcı) olarak gelcekler.
The great gig in the sky

Çevrimdışı atalay

Klasik saha içi düzeni olacaksa sol ön veya merkez forvet olabilir. İkili kullanılacaksa önündekine kırık oynayacak bir şekilde olabilir. @mrred

Çevrimdışı mylife1903

Allah tan maçların hepsini cuma oynamamışız yoksa büsbütün bolu yerdik.
Bu cuma maclari bize yaramiyor zaten. En son nezaman kazandikacaba cuma gunu
Istatistik olsa keske
Cumartesi 12:00de oynayalim daha iyi valla