Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500911 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

168 semerden 122 tanesi takılmış
42 kedi yolundan 6 tane takılmış
168 - 122 = 46 Semer

42 - 6 = 36 Kedi yolu :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

@sedat krty
Haklisin kimse bisey bilmiyor..

Çevrimdışı Kemal

Su kar yağışı ve soğuğa kadar yani 3 gün içinde kedi yolları ve semerleri bitirselerde rahatlasak. Perşembe -6 gösteriyor hava

Çevrimdışı sedat krty

:alala:
Ne sordunuzda Cevap alamadiniz bugune kadar ?

Stad ile ilgili burasi kadar bilgi alabildiginiz baska bir yer varmı ?

Haber siteleri bile stadla ilgili butun fotolari ve bilgileri buradan alarak haber yapıyor..
emre kardeşim benim kızdıgm sallama yazan adamlar .bilgi dersen  bjk dergi krty

Çevrimdışı FARUK

Pazartesi salı artık semer bitirilir yılbaşı öncesi de kedi yolları bitebilir beklentim bu yönde

Çevrimdışı denilanz

Kedi yolu parçaları çemberdeki 42 taneyle sınırlı olmayabilir yalnız. Oraya ulaşmayı sağlayacak kısımlar da sayıyı artırabilir.

Çevrimdışı Efe

semerler bugun 30 a falan iner diyordum biraz fazla kalmis 46 adet 2 gune anca biter yarin bitmez
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Pazartesi salı artık semer bitirilir yılbaşı öncesi de kedi yolları bitebilir beklentim bu yönde
kedi yollari anca hafta sonu biter bence faruk oda kar etkilemezse 4 ocaga kadar celikle ilgili bi is kalmayacaktir sonrasina bakacagiz artik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Yılbaşı geldi zaten  :) 3 gün kaldı zor değil imkansız gibi kedi yolları semerler biter inşallah.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yalçın

Kimlerin yazdığını öğrenmek gerekir. Burada işin içinde olan kişiler de var, olmayıp da tahmin yürüten de var. Beşiktaş Kulübünün resmi yayın organı değil burası. Haliyle bu tip yorumlar olacaktır. Doğaçlama fikirlerin de dile getirildiği bir platform. Fakat yukarıda yazdığın "sallama yazan adamlar var" düşüncesi ben dahil çoğu kişiyi töhmet altında bırakan bir düşünce. Dolayısıyla ortada bırakılacak kelimeler bütünü değil.

Kimdir bunlar öğrenebilirmiyim??
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

He Simdi oldu :ok:

Ama burada kimse sallama yapmıyor tahmin yürütüyor zaten Forum amaci bu degil mi ?

Resmi kaynakalardan stadla ilgili 1 tane haber paslasilmadi bugune kadar..

Bu forumda stadin icinde calisan ve bu isin icinde olan cok sayida insan var butun bilgileri sag olsunlar bizle paylaşıyorlar

Söylediklerinizle bu insanlara haksizlik etmis oluyorsunuz..
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 18:46:20 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı dlcs

Dev bir soru geliyor; kapasitenin 45 bin olma olasılığı nedir?  :biggrinking:

Çevrimdışı Efe

Dev bir soru geliyor; kapasitenin 45 bin olma olasılığı nedir?  :biggrinking:
bencr yok toplam kapasitet 43 bin civarinda olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

bencr yok toplam kapasitet 43 bin civarinda olacak
Catalin kaldırılması , Merdivenlerin daraltilmasi , Koltuklrin rayli sistemle takilmasi ve loca katina eklenen sira gibi nedenlerden dolayi 44.000 i görürüz gibi geliyor bana @Efe abi

Çevrimdışı kutalmis.pinar

İnşallah abi semer kesin biterde kedi yollarından kalsa kalsa 3 5 tane kalır. :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı sedat krty

He Simdi oldu :ok:

Ama burada kimse sallama yapmıyor tahmin yürütüyor zaten Forum amaci bu degil mi ?

Resmi kaynakalardan stadla ilgili 1 tane haber paslasilmadi bugune kadar..

Bu forumda stadin icinde calisan ve bu isin icinde olan cok sayida insan var butun bilgileri sag olsunlar bizle paylaşıyorlar

Söylediklerinizle bu insanlara haksizlik etmis oluyorsunuz..
forum  :ok:  res kay ne yapsın canlı yayın yaptı calışan adam saydık şimdi sayamıyoz  :s20:stadın icindekiler 1 tane ben dışardakilere diyorum.

Çevrimdışı dlcs

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Kedi yolları Perşembe'ye kadar biter gibime geliyor. :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı TheGenc61

Orada kalacaklar tabi. Işıklandırma vs. için gerekli olacak hep. Bu tür çatılarda olmazsa olmaz gibi bişey.

teşekkürler
Canımın Canısın BEŞİKTAŞ
Ömrümün Yarısı BEŞİKTAŞ
Sen Benim Vazgeçemediğim
Tek Aşksın Sensin BEŞİKTAŞ..!

Çevrimdışı asyakartalı

Kedi yolu parçaları çemberdeki 42 taneyle sınırlı olmayabilir yalnız. Oraya ulaşmayı sağlayacak kısımlar da sayıyı artırabilir.
orası benimde aklımda aslında.mutlaka birkaç tribünden (hatta bence 4 tribünden) ulaşım yapılacaktır orta çembere

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı asyakartalı

o değilde kediyoluna astıkları bayrakta ciddi simetri baskı hatası var yanlız  :D :D :D

Çevrimdışı ümer

şu atmosferi vodafone arenada düşünün ve heybetini .....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı karakartalım

Bugün maçta o desibel rekoru kıran tezahüratları duyunca ah stadimiz olsaydı dedim cook :steamed:
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Efe

Bugün maçta o desibel rekoru kıran tezahüratları duyunca ah stadimiz olsaydı dedim cook :steamed:
napıp edip 19.03 e  yetiştirsinler artık biz vodafone arenada takımları yakarız yıkarız hadi iz inşaat yarın tüm semerler bitecek :D
Şampiyon Beşiktaş JK