Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500760 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Ensar

merdivenler gerçekten çok dar tek kişilik gibi duruyor :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ahmetx

Merdivenlerin bu kadar dar olması güvenlik problemi oluşturabilr.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 16:48:23 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı emre1

Merdivenler tam kıvamında olmuş tebrik ediyorum bu konuda çalışanlarımızı :ok:

Çevrimdışı Altuğ

Herkese merhabalar, uzun zamandır bu başlık üzerinden gelişmeleri takip ediyordum ancak üye olmamıştım. Nasip bugüneymiş, umarım stadyumun bittiğini de görürüm bu başlık altında.

Hoşgeldin @Erşah burdan takip eden ve henüz üye olmamış arkadaşlara sesleniyorum üye olun aramıza katılın.

Bu başlık altında bitiremeyeceğimiz muhtemel bir sonraki 7.'nci konumuzda bitiririm umarım :)

Çevrimdışı cursedofdragon

merdivenler tam ideal tek sıra halinde gidicek herkes :)

Çevrimdışı Factatum

Dar olduğunu pek sanmıyorum. En azından asgari standartlar dahilindedir.

Çevrimdışı Karabay

Merdivenlerin bu kadar dar olması güvenlik problemi oluşturabilr.
abi ses etmeyin masa başı haberlere malzeme olur sonra  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ahmetx

Gayet dar görünüyor, çıkış sayısının da azlığını hesaba katmak lazım aynı kapasitede avrupada bir stadyumda çıkış sayısı neredeyse iki katı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

abi ses etmeyin masa başı haberlere malzeme olur sonra  :evillol: :evillol:
dolmuşta sesli güldüm

Çevrimdışı kartalcan

42bin üstü altı bize zaten fark etmez diğer takım tarafları ile kıyas edilemeyiz, bunu en net gecen sene ts maçında Konya da gördük. Bu arada başkanımızda pazar gününü stadta geçirdi saat 16civarlarına kadar! emeği için tekrar sonsuz teşekkürler demek istiyorum kendi adıma.

Çevrimdışı poyraz11

Çevrimdışı ahmetx

Ama bu şekilde müthiş tribün olur omuz omuza

Çevrimdışı cursedofdragon

Ama bu şekilde müthiş tribün olur omuz omuza

birgün değil hergün omuz omuza :)

Çevrimdışı Efe

Dakika ve skor alabilirmiyiz Efe
foto gelmedi ama semerler bitise dogru hizla ilerliyor heralde yarin bitirecekler kedi yollari en son 5 ti
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kutalmis.pinar

foto gelmedi ama semerler bitise dogru hizla ilerliyor heralde yarin bitirecekler kedi yollari en son 5 ti
Semerler bencede yarın biter.Kedi yolları 6 oldu.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Efe

Semerler bencede yarın biter.Kedi yolları 6 oldu.
6 olduysa iyi 3 adet takmislar semerlerin bitisiyle beraber 3 vincte kedi yoku takacaktir baska takilacak bi aparat yoksa tabi
Şampiyon Beşiktaş JK

6 olduysa iyi 3 adet takmislar semerlerin bitisiyle beraber 3 vincte kedi yoku takacaktir baska takilacak bi aparat yoksa tabi
Yok galiba kedi yollarına ek olarak ışıklandırma vs. şeyler var.Onlarında membrana bir etkisi yoktur.  :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı FARUK

[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 17:51:21 FARUK ]

Çevrimdışı amed.yasa

yanlış saymadıysam 30 tane semer kalmış takılmayan  :)
' Ne kadar azsan, yaşamını ne kadar az görkemli kurmuşsan o kadar çoksun demektir ve görkemli yaşamın da o denli büyüktür. '  Karl MARX

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Soyle bir haber gördüm ama kaynak bulamadım

Beşiktaş yeni stadin acilis macina siyah beyaz formayi giyen tum futbolcular ve Teknik adamları Cagirma karari aldi.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sedat krty

Dakika ve skor alabilirmiyiz Efe
burda kimse bişey bilmiyor boşuna sormayın arkadaşlar

Çevrimdışı FARUK

168 semerden 122 tanesi takılmış
42 kedi yolundan 6 tane takılmış

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

burda kimse bişey bilmiyor boşuna sormayın arkadaşlar
:alala:
Ne sordunuzda Cevap alamadiniz bugune kadar ?

Stad ile ilgili burasi kadar bilgi alabildiginiz baska bir yer varmı ?

Haber siteleri bile stadla ilgili butun fotolari ve bilgileri buradan alarak haber yapıyor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık