Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500703 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Korkuluk bence kötü olmuş resimdeki gibi olsa iyiydi ama yapcak bişe yokki
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Efe

Ilk defa hoşuma gitmeyen bir resim oldu..demir yigini olucak üst kat..tt arenada okadar uyuz oluyodum onlarda bile böyle  degil..anlamadigim oturdunda demir direk gözün önünde olmuyormu..gol oldugunda insanlar birbirlerine sarilcana demirlere sarilcak..keyfim kacdi :(
hayir o demiri oturdugunda görmuyorsun bile sizi foto yaniltiyor hemen yanindaki koltuklara oturduk demir ayaga kalktigin zaman bacaginin yarisina geliyor yüksek degil
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı boateng

1 korkluk kaç koltuğu kaplıyo yani 3 koltuk için bi korkuluk gibi bişey mi yoksa tek tek mi ?

Çevrimdışı Ardau

Tapatalk da resimleri göremiyorum. Program da güncel.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı AmaralGürses

Tribün üstünde ki ısıtmalar acaba taraftara ne kadar etki ediyor? Fiziksel olarak ısınan hava yukarı, yukardaki soğuk hava ise aşağı hareket eder. Bu yüzden tribünlerin en üstünde bulunan ısıtmalar ne kadar etki ediyor, bana göre çok fazla bir enerji kaybı var bu ısıtma tarzında, sanırım bizde olmayacaktı bunlar. (forum bilimselleşmiş :))

Sony Xperia Z cihazımdan Tapatalk ile gönderildi. Mobil olduğum için yazım yanlışlarım olabilir. Kusura bakmayın.

Evet, şimdi bizim biyolojide "Brownsche Molekularbewegung" dediğimiz hadiseden mütevellit partikülcüklerin hızları esasen ısılarından müteşekkil. Zira, ısısı yüksek mertebelere ulaşan partikülcüklerin yüksek irtifalara erişebilmesi de bundan vuku bulmaktadır. O nedenle yüksek irtifalara ısı levhaları tahsis etmek randımanlı hararet intisharı zaviyesinden faal olmanın ırağındadır.

Çevrimdışı karakartalım

Merhaba arkadaşlar telefondan fotoğraf yukleyemedim wow da son sayfada catinin üstündeki vodofon yazısı ile ilgili çok güzel bi görsel paylaşılmış çok hoşuma gitti öyle olma imkanı varmı acaba catidaki yazının müsait olan bi arkadaş fotgrafi buraya aktarabilirse çok memnun olurum  :)
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı ers1903

O demirler mat ,boyasiz hic dikkat cekmeyecek.

Çevrimdışı cursedofdragon

Koltuk için ray ve tribün korkulukları montajı başlamış

hep bu anı bekledim

Ray Malifalitiko :D  :evillol:

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Merhaba arkadaşlar telefondan fotoğraf yukleyemedim wow da son sayfada catinin üstündeki vodofon yazısı ile ilgili çok güzel bi görsel paylaşılmış çok hoşuma gitti öyle olma imkanı varmı acaba catidaki yazının müsait olan bi arkadaş fotgrafi buraya aktarabilirse çok memnun olurum  :)

Çevrimdışı idil

üst katların en alt sırasinada montaj olacak oryada ray döşemişler en üst katada koyarlarsa her yer koltuk olacak en ufak bosluk bırakılmayacak

ray derken? resim atabilir misiniz
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı karakartalım

Sagolasin hocam otobusteyim telin neti çekmiyor atamadim bulupta  :)

Çevrimdışı BJKTÜRK23

ray derken? resim atabilir misiniz

657, sayfada 16,418. mesaj Faruk atmış fotoğrafı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı serdart

14:30 arabadan anca bu kadar çekebildim  :) küfeki kaplamalar sürüyor eski açık tarafında. daha detaylı göremedim. aslında işim yoktu arabayı park edip fotoğraf çekebilirdim ama dışarıdan pek görüntülenecek bi kısım yok. beni içeri sokabilecek tanıdık olsa her hafta girip içerden fotoğraf atabilirim.

Çevrimdışı karakartalım

Sadece vodafone yazısı olmaz umarım ismimiz geçmese bile bizi temsil eden kartal amblemi geçmesi en azından güzel olur

Çevrimdışı serti67

benım fıkrım ama korkuluklar malesef kotu olmuş daha sık bır tasarım olabılırdı nezarethane demırlerı gıbı sıralı demır sık durmamış hayal kırıklığı oldu ama tabı herkezın zevkı beğenen yada böle olması gerektıgını savunanda olacaktır
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Efe

benım fıkrım ama korkuluklar malesef kotu olmuş daha sık bır tasarım olabılırdı nezarethane demırlerı gıbı sıralı demır sık durmamış hayal kırıklığı oldu ama tabı herkezın zevkı beğenen yada böle olması gerektıgını savunanda olacaktır
gayet güzel olacak koltuklar takılsın fikriniz degisir :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cadavra

Evet, şimdi bizim biyolojide "Brownsche Molekularbewegung" dediğimiz hadiseden mütevellit partikülcüklerin hızları esasen ısılarından müteşekkil. Zira, ısısı yüksek mertebelere ulaşan partikülcüklerin yüksek irtifalara erişebilmesi de bundan vuku bulmaktadır. O nedenle yüksek irtifalara ısı levhaları tahsis etmek randımanlı hararet intisharı zaviyesinden faal olmanın ırağındadır.
sadagallahulazizim amin.

Çevrimdışı serdart

çatı konusunda hep düşünüyorum çatı membran üzerinde 10cm kar birikse çatı veya membran dayanır mı? malum şubat-mart etkili kar yağışı olur bana göre. ya da çatının belli bi bölümüne membran döşendikten sonra bi ayarsızlık olur mu bi kısıma çok yük binecek.

çatıya da bi ısıtma gibi bişey olsaydı keşke  :)

[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2015, 15:20:43 serdart ]

Çevrimdışı BJKTÜRK23

çatı konusunda hep düşünüyorum çatı membran üzerinde 10cm kar birikse çatı veya membran dayanır mı? malum şubat-mart etkili kar yağışı olur bana göre. ya da çatının belli bi bölümüne membran döşendikten sonra bi ayarsızlık olur mu bi kısıma çok yük binecek.

yırtılma delinme kopma ısı ışık ses geçirgenlik vs konularda her türlü teste tabi tutuluyordur çok daha ağır koşullara mukavemet gösterir kullanım amaçları bu ona göre üretiliyorlar çok ekstra durumlar olmadıkça sıkıntı olmaz.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı cursedofdragon

resimdeki stad hangi ülkenin stadı :)

Çevrimdışı Factatum

Çatıda kar birikmemesi için ısıtıcı olacaktı zaten.

Amerika'da dom tipi çatıya sahip bir stadın kardan dolayı çatısı çökmüştü. Hatta Discovery'de bir program vardı; kar yağınca, İngiltere'de dom tipi bir stadın tepesine çıkıp kar kürüyorlardı.  :D

Çevrimdışı Sergenyalcın

Abiler bişeyi merak ediyorum. Bizim çatıya neden kapatma sistemi yapılmıyor ? Yada yapılamaz mı

Çevrimdışı serti67

umarım ben yanılırım sız haklı çıkarsınız ama görüntü şık durmadı gıbı cok du parmaklık gıbı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS