16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş Skor : Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 21.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Osmanlı Stadı Hakem : Alper Ulusoy Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 106825 defa] 16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı OrhanAker

Yalniz bu geriden gelip mac kazanmalar ilerisi icin ciddi özgüven kazandiracak bize.eksiklerimizden birisiydi:)

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Tabi şampiyonluk yolunda böyle kötü oynarken kazanabilmekte çok önemlidir ama bu maçtan çıkartılacak çok ders var.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

İyi zıpladık. Ama çekirge hep böyle zıplamaz.  :halay:
hep fb mi zıplayacak 5 maçtır zıplıyorlar zıplayacak tahta kalmadı artık bakalım ne zaman toslayacaklar biz bu şekilde 2. ye zıplıyoruz bu maçlarda zıplarsan şampiyon olursun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Sihirbaz perdeyi kapadı. Sosa düşmanlarına ölüm!  :kop:

Sosa oynamıyordu taaa ki ümraniyespor ile yaptığımız hazırlık maçına kadar, ne olduysa ondan sonra oldu  :icool: iyi toparladı ya herkes verim veriyor ne güzel sevinçliyim her maç farklı biri kahraman oluyor. Olay budur. akhisar satışından sonra puan farkının yine 9'da kalması çok güzel oldu herkese iyi akşamlar  :icool:

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sarışınları pistten alalım  :halay:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı fatih e.

gol öncesi çok güzel top çevirmeye başlamıştık arkasından gol geldi.

Beşiktaş'ın b'si bile fark yaratıyor ki bu maçta 10 dakikalık oyun yetti.

sosa 3-4 maçtır çaba gösteriyordu. şutları dağlara taşlara gitmiyor artık. (1 şutu dışında).

tolga ve defans bu maçta çok çok kötüydü. yay önüne top düşecek belli, 5 kişi ceza sahası çizgisinde ve kimse hareketlenmiyor. umarım zeminle alakalıdır yoksa tehlike sinyalleri fazlasıyla çalıyor.

Çevrimdışı GÖRKEM

Bence Sosa'ya haksizlik yapiliyor. Sosa bunu biliyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çıkar şu sosayida niye tutiluyosun
Nasilsin abi iyimisin??
Iste bu yuzden tutuyor Sosayi :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Golde Sosa'nın soğukkanlılığına; Tam puan.

Çevrimdışı Ensar

bu adam oynadımı mutlu oluyorum  :D bunu yazdığımda bazı arkadaşlar 2 maç oynayıp 5 maç yatsın mı demişti sosa oynarsa Beşiktaş zor maç verir bu adamın değerini bilmek lazım gitsin gitsin demek çok basit yerine şuan kimseyi koyamazsın harikasın sosa :sevinc
ben dedim abi onu, demin yazdığım yorumumda da lafımın arkasında durdum :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Efe

Tabi şampiyonluk yolunda böyle kötü oynarken kazanabilmekte çok önemlidir ama bu maçtan çıkartılacak çok ders var.

boş ver dersi falan  :icool: Türkiye süper liginde herkes tabelaya bakar fb 1-0 kazana kazana yapıştı kene gibi arkamıza biz her maç iyi oynayamayız ama kazanma alışkanlığı yaratıyoruz yavaş yavaş çok önemli :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Geriden geldik ibre bize döndü iki kanadımız da sprinter.

Tolga yumurtlamasın 10-15 dakika yeter!
:kop: :kop:

Çevrimdışı Oktay

Sen hayırdır abi pusuda mısın :D
forumun yarısından fazlası sosaya giydirmiş  :D :D

Çevrimdışı COB

Osmanlispor oyun yapisi itibari ile bize bu ligde en ters takim.

Maçi haketmedik ama kazanma alişkanliğini geliştirdik. Gelecek adina umut verdi.

Pozisyona girmeden 3 gol attik. Sosa geldiğinden beri belki ilk safer bir maça direkman damga vurdu. Inşallah böyle devam eder.

Çevrimdışı Sarp

Kabul çok kötüydük ama adamlar aklını kaçırmış gibi saldırdı.
Bir ara dedim birilerinin hayatı bu maça bağlı her halde.
Hakeminde maşallahı var tebrik ederim kendisini

Çevrimdışı mellfred

iki gol dışında sosa yoktu   :D

Çevrimdışı cisse557

Kötü zemin, kötü futbol, Alemdar Sosa.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Arkadaşlar başkan töreyi satmış olabilirmi
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Osmanlı'nın kalecisi de balonların balonuymuş bu arada.. Biraz şut denesek atacağız belli
Balon degil tam Patates :biggrinking:
Mac icinde hep soylendim kendi kendime Sut atmak lazim Kalecileri patates diye :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

Sosa iyi oynamadı. Çok net. Ama winnerlığını konuşturdu 2 kez çıktı 2 gol attı fişi çekti.

Bunu her maç yapabilse kötü oynamasına göz yumulur ama bu oyunla olmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

ben dedim abi onu, demin yazdığım yorumumda da lafımın arkasında durdum :)
bence artık arkasında durma :D sosa kalitesi 20 milyon euro piyasada bu adama bakacaksın hoş tutacaksın özel hayatıda yoluna girdi artık kimse tutamaz bi maç kazandır bee diyen milyon tane adam vardı onuda yaptı şimdi sıra q7 de maç kazandırma konusunda :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mavi Tuna

Kabul çok kötüydük ama adamlar aklını kaçırmış gibi saldırdı.
Bir ara dedim birilerinin hayatı bu maça bağlı her halde.
Hakeminde maşallahı var tebrik ederim kendisini
Anadolu takımlar aynı Beşiktaş gelince aslan kesiliyor. Dün Gençlerbirliği köy takımı gibi oynadı bir tane atak yapmadı. Bize gelince hepsi aslan-kaplan.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

Sosa iyi oynamadı. Çok net. Ama winnerlığını konuşturdu 2 kez çıktı 2 gol attı fişi çekti.

Bunu her maç yapabilse kötü oynamasına göz yumulur ama bu oyunla olmaz.
iyi oyanamak çok önemli ama bu maçlarda - bilmem kaç derecede iyi oynayamazsın @Çağrı dış etkenleri çok geriye etıyorsun bazen bu oyunla olmaz diyorsunda 2 gol attı adam Barcelona bile 3 maç üst üste berabere kalıyor şimdi messi kötü oynadı bu oyunla olmazmı diyoruz  :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: