16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş Skor : Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 21.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Osmanlı Stadı Hakem : Alper Ulusoy Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 106252 defa] 16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Boşluklar çok arttı biri gol atacak ya biz ya onlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

adamlar bizi rezil etti çok kötü oynuyoruz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı can1903

Hoca takıntılı birisi, karar verdim buna.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hatırlamak istemeyeceğimiz bi maç oluyor.

İĞRENÇ.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AmaralGürses

Çok formsuzsun bu maç Şenol Hoca çok...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GÖRKEM

Ulan Ismail baska zaman riske giriyorsun.

Çevrimdışı Ensar

Tolga yer bu golü

Allahtan kaleyi tutmadı

Çevrimdışı campeon2015

Hocayı savunurdum ancak başkalarına gerek kalmadan kendi ayağına sıkıyor.

Çevrimdışı MUTE

adamlar bizi rezil etti çok kötü oynuyoruz

Buna rağmen 2 gol attık. Macı kazanırsak sampiyonluk macımız olur bizim. Buda +

Çevrimdışı AmaralGürses

Sonlara doğru sıkıştıracağız inşallah

Çevrimdışı Çağrı

Tolga'nın serbest vuruşta durduğu yer bile sıkıntılı o kadar köşeye gidilmez baraj olsa da
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Çevrimdışı f_madida

Takim muthis oynuyor ya, alma Tore'yi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Orhan_

Bu takım bu maça hiç ama hiç hazırlanmamış. Hoca dahil olmak üzere. Ne ofansta ne defansta varız. Yokları oynuyoruz. Pres yapmak gibi hiç bir niyetimiz yok. Tüm topları onlar alıyor. Bu ne ulan. Takır takır geliyorlar sahamıza.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Kadir G.

Töreyi 2. devredeki maça saklıyor sanırım.

Çevrimdışı Factatum

Takım bildiğin çöktü. İki top yapamaz hale geldi. Şenol Güneş de hepimiz gibi izliyor maçı.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolgahan Gur

– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Osmanli 13 kisi falan mi oynuyor.

Çevrimdışı Ensar

hocanın bütün hamleleri yanlıştı bugün

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ben uzun zamandir senol hocanin maclara konsantre olamadigina inaniyorum. Kotu gs ye karsi derbi arzusu. Uzun zamandir baska birsey yok.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Etiketler: